Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14676 Re: Juventus
hvala mačorčino za lijepe trenutke, nek ti je sa srecom 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14677 Re: Juventus
Odradio je svoje, osvojio nesto, taman. 
-
Son1
- Posts: 1225
- Joined: 24/07/2012 16:29
#14678 Re: Juventus
Ipak ce se i neke pare uzet, a kako je dosao dzaba taman ce sam sebe isplatiti. 10 miliona navode, tako da je ovo bio pravo lijep poslic i sa finansijske strane, ne znam je l' mu i hrana uracunata u ove pare 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14679 Re: Juventus
Valjda je posudba u pitanju.Tito_i_Partija wrote:Koliko su platili Cuadrada?
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14680 Re: Juventus
Znam, ali me interesuje ima li pravo otkupa na kraju sezone I koliko je, jer je ta opcija toliko popularna kod Italijana zadnjih par sezona.Tomahawk11 wrote:Valjda je posudba u pitanju.Tito_i_Partija wrote:Koliko su platili Cuadrada?
- ElRe
- Posts: 16928
- Joined: 12/12/2011 11:28
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#14682 Re: Juventus
1,8 miliona eura je posudba. Zasad nema zvaničnih podataka za mogućnost otkupa. Navodno nije ni usaglašena, ali se piše da će se klubovi najvjerovatnije dogovoriti o mogućnosti otkupa u narednom periodu.Tito_i_Partija wrote:Znam, ali me interesuje ima li pravo otkupa na kraju sezone I koliko je, jer je ta opcija toliko popularna kod Italijana zadnjih par sezona.Tomahawk11 wrote:Valjda je posudba u pitanju.Tito_i_Partija wrote:Koliko su platili Cuadrada?
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#14683 Re: Juventus
Nema od toga ništa. Novine svake godine vrte istu priču oko Ibre i njegovog povratka u Juve
Do kraja roka dolazi najvjerovatnije još jedan veznjak. Piše se o Witselu i Draxleru, mada je upitno da li će iko od njih doći.
- Rockefeller
- Posts: 8708
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14684 Re: Juventus
Kakvi.
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14685 Re: Juventus
Ma nista od Ibre, svake godine ista prica
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14686 Re: Juventus
Platini brate kakvu nam grupu zavrsi 
- insaneinthebrain
- Posts: 25532
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14687 Re: Juventus
jos je samo wolfsburg falio i onda bi bila idealna grupa, kad je bal nek je maskenbal 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14688 Re: Juventus
Uff. Bit će gutavo.
Ajde riješite više ta pojačanja pa da krene.
Ajde riješite više ta pojačanja pa da krene.
- Rockefeller
- Posts: 8708
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14689 Re: Juventus
Šta će riješiti? Sve popunili. Večeras dogovaramo Drakslera.
E moji ljudi.

E moji ljudi.
- Rockefeller
- Posts: 8708
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14690 Re: Juventus
Koman u Bayern, Draksler u Juventus.
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14691 Re: Juventus
Onda ce za godinu dvije plakati za tim istim Comanom, kako nemaju para da se nose sa Bayernom, ne moze Juve prustiti Comana etc.
Jos Pogbu i Ruganija da utale i idemo
Jos Pogbu i Ruganija da utale i idemo
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#14692 Re: Juventus
Za još nedokazanog talenta koji i ne bi dobio pravu šansu u Juventus, ovo su i više nogo dobre pare. Zamotati ga u celofan i poslati u MunchenCornholio_ wrote:Onda ce za godinu dvije plakati za tim istim Comanom, kako nemaju para da se nose sa Bayernom, ne moze Juve prustiti Comana etc.
Jos Pogbu i Ruganija da utale i idemo
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14693 Re: Juventus
Jesu kurac dobre pare, dvogodisnja posudba, sad 5, iduce 2 i onds otkup 20 i nesta. Tek za tri godine ce konkretne pare dobiti.
Mali ako se razvije u masinu vrijedit ce tri puta toliko a onda ce Juve mastati o njemu ko Gotzeu ove godine.
Mali ako se razvije u masinu vrijedit ce tri puta toliko a onda ce Juve mastati o njemu ko Gotzeu ove godine.
- Rockefeller
- Posts: 8708
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14694 Re: Juventus
Nema mjesta kod nas. Jeste talenat i dečko je stvarno želio otići. Sam Allegri je to rekao i nema smisla držati igrača koji ne želi biti tu.Cornholio_ wrote:Onda ce za godinu dvije plakati za tim istim Comanom, kako nemaju para da se nose sa Bayernom, ne moze Juve prustiti Comana etc.
Jos Pogbu i Ruganija da utale i idemo
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#14695 Re: Juventus
Kao što sam i rekao, mali nikad neće dobiti pravu priliku u ovakvom Juventusu, jer se ne igra formacija koja njemu najviše odgovara. Računaj i to da je prošle godine došao besplatno, a fino će se zaraditi na njemu, a i došao je trenutno bolji i korisniji igrač od njega u Juve, Draxler. Plus što je htio da ide, nestrpljiv je a tek napunio 19 godina. Baš da vidimo koliko će se naigrati u Bajernu.Cornholio_ wrote:Jesu kurac dobre pare, dvogodisnja posudba, sad 5, iduce 2 i onds otkup 20 i nesta. Tek za tri godine ce konkretne pare dobiti.
Mali ako se razvije u masinu vrijedit ce tri puta toliko a onda ce Juve mastati o njemu ko Gotzeu ove godine.
Oko 28 miliona za još potpuno nedokazanog igrača, malo li je
-
Nucleo1985
- Posts: 411
- Joined: 24/10/2012 01:15
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14697 Re: Juventus
Prosle godine smo imali nevjerovatnu srecu u Ligi Prvaka i izvlacili protivnike po mjeri. Ove godine se to odmah vratilo u grupi, grupi koju ce realno biti tesko proci ali ne i nemoguće.
Previse promjena u timu...trebati ce vremena da se to sve slozi. Snaga Juventusa i plasman u finale prosle godine nije bila samo sreca, najvise je bilo do toga sto su se igraci znali, tim je bio uigran jer su godinama igrali skupa. Ove godine nema nista od te snage, jedino je odbrana ostala nepromijenjena.
Nisam bas neki optimista za ovu sezonu...mada, nisam bio ni prosle godine
Utakmica prodiv Udinesea nista ne znaci i nije neko mjerilo, + sto tim nije kompletan, a nece biti ni sutra.
Vidjeti cemo kako ce to izgledati.
Steta za Komana, bas je dobro odigrao u prvom kolu, ali jbg, fakat nema mjesta za njega.
Danas sam malo gledao Bayern, i pametni su ljudi sto su tamo otisli
jbg, ljudi deru. Vidal se dobro uklopio, izbori penal
Previse promjena u timu...trebati ce vremena da se to sve slozi. Snaga Juventusa i plasman u finale prosle godine nije bila samo sreca, najvise je bilo do toga sto su se igraci znali, tim je bio uigran jer su godinama igrali skupa. Ove godine nema nista od te snage, jedino je odbrana ostala nepromijenjena.
Nisam bas neki optimista za ovu sezonu...mada, nisam bio ni prosle godine
Utakmica prodiv Udinesea nista ne znaci i nije neko mjerilo, + sto tim nije kompletan, a nece biti ni sutra.
Vidjeti cemo kako ce to izgledati.
Steta za Komana, bas je dobro odigrao u prvom kolu, ali jbg, fakat nema mjesta za njega.
Danas sam malo gledao Bayern, i pametni su ljudi sto su tamo otisli
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14698 Re: Juventus
Ne budi bezobrazanNucleo1985 wrote:@corn, ako ne mozemo rijecima, evo slikom
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=5672FC5F
- Cornholio_
- Posts: 301
- Joined: 14/08/2015 02:29
#14699 Re: Juventus
Bolje da su ga dali za 20 odmah nego 28 za tri godine i to 20 tek u trecoj godini-TheChosenOne- wrote: Oko 28 miliona za još potpuno nedokazanog igrača, malo li je
Lose prodajemo igrace, uzas
- -TheChosenOne-
- Posts: 200
- Joined: 09/07/2009 22:41
#14700 Re: Juventus
i Juve kupuje na isti način, plaćaju igrače po 3-4 godine. Ne pamtim kad smo doveli nekog da smo odmah iskeširali sveCornholio_ wrote:Bolje da su ga dali za 20 odmah nego 28 za tri godine i to 20 tek u trecoj godini-TheChosenOne- wrote: Oko 28 miliona za još potpuno nedokazanog igrača, malo li je
Lose prodajemo igrace, uzas
