Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25532
Joined: 12/08/2013 12:51

#14676 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

hvala mačorčino za lijepe trenutke, nek ti je sa srecom :thumbup:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14677 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Odradio je svoje, osvojio nesto, taman. :thumbup:
Son1
Posts: 1225
Joined: 24/07/2012 16:29

#14678 Re: Juventus

Post by Son1 »

Ipak ce se i neke pare uzet, a kako je dosao dzaba taman ce sam sebe isplatiti. 10 miliona navode, tako da je ovo bio pravo lijep poslic i sa finansijske strane, ne znam je l' mu i hrana uracunata u ove pare :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14679 Re: Juventus

Post by Tomahawk11 »

Tito_i_Partija wrote:Koliko su platili Cuadrada?
Valjda je posudba u pitanju.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14680 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

Tomahawk11 wrote:
Tito_i_Partija wrote:Koliko su platili Cuadrada?
Valjda je posudba u pitanju.
Znam, ali me interesuje ima li pravo otkupa na kraju sezone I koliko je, jer je ta opcija toliko popularna kod Italijana zadnjih par sezona.
User avatar
ElRe
Posts: 16928
Joined: 12/12/2011 11:28

#14681 Re: Juventus

Post by ElRe »

User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#14682 Re: Juventus

Post by -TheChosenOne- »

Tito_i_Partija wrote:
Tomahawk11 wrote:
Tito_i_Partija wrote:Koliko su platili Cuadrada?
Valjda je posudba u pitanju.
Znam, ali me interesuje ima li pravo otkupa na kraju sezone I koliko je, jer je ta opcija toliko popularna kod Italijana zadnjih par sezona.
1,8 miliona eura je posudba. Zasad nema zvaničnih podataka za mogućnost otkupa. Navodno nije ni usaglašena, ali se piše da će se klubovi najvjerovatnije dogovoriti o mogućnosti otkupa u narednom periodu.
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#14683 Re: Juventus

Post by -TheChosenOne- »

Nema od toga ništa. Novine svake godine vrte istu priču oko Ibre i njegovog povratka u Juve :D
Do kraja roka dolazi najvjerovatnije još jedan veznjak. Piše se o Witselu i Draxleru, mada je upitno da li će iko od njih doći.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8708
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14684 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Kakvi.
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14685 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

Ma nista od Ibre, svake godine ista prica
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14686 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

Platini brate kakvu nam grupu zavrsi :roll:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25532
Joined: 12/08/2013 12:51

#14687 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

jos je samo wolfsburg falio i onda bi bila idealna grupa, kad je bal nek je maskenbal :oops:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14688 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Uff. Bit će gutavo. :D

Ajde riješite više ta pojačanja pa da krene. :izet:
User avatar
Rockefeller
Posts: 8708
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14689 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Šta će riješiti? Sve popunili. Večeras dogovaramo Drakslera.

E moji ljudi.

:mrgreen:
User avatar
Rockefeller
Posts: 8708
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14690 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Koman u Bayern, Draksler u Juventus.
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14691 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

Onda ce za godinu dvije plakati za tim istim Comanom, kako nemaju para da se nose sa Bayernom, ne moze Juve prustiti Comana etc.
Jos Pogbu i Ruganija da utale i idemo :serbo:
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#14692 Re: Juventus

Post by -TheChosenOne- »

Cornholio_ wrote:Onda ce za godinu dvije plakati za tim istim Comanom, kako nemaju para da se nose sa Bayernom, ne moze Juve prustiti Comana etc.
Jos Pogbu i Ruganija da utale i idemo :serbo:
Za još nedokazanog talenta koji i ne bi dobio pravu šansu u Juventus, ovo su i više nogo dobre pare. Zamotati ga u celofan i poslati u Munchen :D
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14693 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

Jesu kurac dobre pare, dvogodisnja posudba, sad 5, iduce 2 i onds otkup 20 i nesta. Tek za tri godine ce konkretne pare dobiti.
Mali ako se razvije u masinu vrijedit ce tri puta toliko a onda ce Juve mastati o njemu ko Gotzeu ove godine.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8708
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14694 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Cornholio_ wrote:Onda ce za godinu dvije plakati za tim istim Comanom, kako nemaju para da se nose sa Bayernom, ne moze Juve prustiti Comana etc.
Jos Pogbu i Ruganija da utale i idemo :serbo:
Nema mjesta kod nas. Jeste talenat i dečko je stvarno želio otići. Sam Allegri je to rekao i nema smisla držati igrača koji ne želi biti tu.

;-)
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#14695 Re: Juventus

Post by -TheChosenOne- »

Cornholio_ wrote:Jesu kurac dobre pare, dvogodisnja posudba, sad 5, iduce 2 i onds otkup 20 i nesta. Tek za tri godine ce konkretne pare dobiti.
Mali ako se razvije u masinu vrijedit ce tri puta toliko a onda ce Juve mastati o njemu ko Gotzeu ove godine.
Kao što sam i rekao, mali nikad neće dobiti pravu priliku u ovakvom Juventusu, jer se ne igra formacija koja njemu najviše odgovara. Računaj i to da je prošle godine došao besplatno, a fino će se zaraditi na njemu, a i došao je trenutno bolji i korisniji igrač od njega u Juve, Draxler. Plus što je htio da ide, nestrpljiv je a tek napunio 19 godina. Baš da vidimo koliko će se naigrati u Bajernu.

Oko 28 miliona za još potpuno nedokazanog igrača, malo li je :-)
Nucleo1985
Posts: 411
Joined: 24/10/2012 01:15

#14696 Re: Juventus

Post by Nucleo1985 »

@corn, ako ne mozemo rijecima, evo slikom

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=5672FC5F
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14697 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Prosle godine smo imali nevjerovatnu srecu u Ligi Prvaka i izvlacili protivnike po mjeri. Ove godine se to odmah vratilo u grupi, grupi koju ce realno biti tesko proci ali ne i nemoguće.

Previse promjena u timu...trebati ce vremena da se to sve slozi. Snaga Juventusa i plasman u finale prosle godine nije bila samo sreca, najvise je bilo do toga sto su se igraci znali, tim je bio uigran jer su godinama igrali skupa. Ove godine nema nista od te snage, jedino je odbrana ostala nepromijenjena.

Nisam bas neki optimista za ovu sezonu...mada, nisam bio ni prosle godine :D

Utakmica prodiv Udinesea nista ne znaci i nije neko mjerilo, + sto tim nije kompletan, a nece biti ni sutra.
Vidjeti cemo kako ce to izgledati.


Steta za Komana, bas je dobro odigrao u prvom kolu, ali jbg, fakat nema mjesta za njega.


Danas sam malo gledao Bayern, i pametni su ljudi sto su tamo otisli :D jbg, ljudi deru. Vidal se dobro uklopio, izbori penal
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14698 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

Nucleo1985 wrote:@corn, ako ne mozemo rijecima, evo slikom

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=5672FC5F
Ne budi bezobrazan
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14699 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

-TheChosenOne- wrote: Oko 28 miliona za još potpuno nedokazanog igrača, malo li je :-)
Bolje da su ga dali za 20 odmah nego 28 za tri godine i to 20 tek u trecoj godini
Lose prodajemo igrace, uzas
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#14700 Re: Juventus

Post by -TheChosenOne- »

Cornholio_ wrote:
-TheChosenOne- wrote: Oko 28 miliona za još potpuno nedokazanog igrača, malo li je :-)
Bolje da su ga dali za 20 odmah nego 28 za tri godine i to 20 tek u trecoj godini
Lose prodajemo igrace, uzas
i Juve kupuje na isti način, plaćaju igrače po 3-4 godine. Ne pamtim kad smo doveli nekog da smo odmah iskeširali sve :D
Post Reply