Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14651 Re: Zeničani
U Konzumu je zbrka ziva, neki dan me zena poslala sa spiskom, hodao sam 20 min dok nisam sve nasao 
-
Dee-Dee_13
- Posts: 425
- Joined: 12/11/2011 21:57
#14653 Re: Zeničani
http://www.klix.ba/vijesti/bih/uz-nova- ... ook+status
A Eling nastavlja izgradnju?! Ajd samo nek završe...
A Eling nastavlja izgradnju?! Ajd samo nek završe...
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#14654 Re: Zeničani
Gdje su pare sto su se godinama skupljale na svakoj prvoj dzumi u mjesecu. Od trenutka kada se pocelo skupljati do danas nije se nista uradilo na tom kompleksu a para nema..
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14655 Re: Zeničani
Reko sam ja, treba Vrače to uzet i napravit Carpe Diem na 3 sprata. 
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#14656 Re: Zeničani
Žao mi je što će onako lijepa i stara džamija biti zaklonjena ovim objektom kada i ako se završi.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#14657 Re: Zeničani
Hoce li biti sahat kula?
Ona turska na Kembridju je bruka.
Ona turska na Kembridju je bruka.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14658 Re: Zeničani
Daj Bože da bar fasadu završe.._BataZiv_0809 wrote:Hoce li biti sahat kula?
Ona turska na Kembridju je bruka.
- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#14659 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Hoce li biti sahat kula?
Ona turska na Kembridju je bruka.

Zasto je bruka ?
Mozda je odrzavanje bruka ?Slazem se
Last edited by avenija on 27/11/2016 12:58, edited 1 time in total.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#14660 Re: Zeničani
Radi li?avenija wrote:
Zasto je bruka ?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14661 Re: Zeničani
Radi, popravili su i LED rasvjetu na njoj._BataZiv_0809 wrote:Radi li?avenija wrote:
Zasto je bruka ?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#14662 Re: Zeničani
Je li opet ljubicasta i zelena?Casual's wrote: Radi, popravili su i LED rasvjetu na njoj.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14663 Re: Zeničani
Vidio sam da su stavljali RGB mod i samo hladno bijelu boju._BataZiv_0809 wrote:Je li opet ljubicasta i zelena?Casual's wrote: Radi, popravili su i LED rasvjetu na njoj.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83491
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#14664 Re: Zeničani
Haj to je vec bolje. One zelene i drecavo ljubicaste varijante su bile cirkus mrtvi.Casual's wrote: Vidio sam da su stavljali RGB mod i samo hladno bijelu boju.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#14665 Re: Zeničani
A sto jest jest, lokacija se ubila za kakve kvalitetne diskotekeJimmy McNulty wrote:Reko sam ja, treba Vrače to uzet i napravit Carpe Diem na 3 sprata.
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#14667 Re: Zeničani
Još sad dolazi i porez na noćne klubove (čitaj Ten). 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14668 Re: Zeničani
Sultan Ahmedov club. DJ Hamko
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#14669 Re: Zeničani
Krece Vrace sa restoranom ispod Carpea uskoro 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14670 Re: Zeničani
neki dan su bastu carpe diema trebali razmontirati,bruka inspektora se sastala,ali ne bi nista od toga
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14671 Re: Zeničani
Prolazio sam kada se to dešavalo. Kontam nešto oko zabrane parkiranja bilo (policija prisutna)...kakavdanakneiskustvu wrote:neki dan su bastu carpe diema trebali razmontirati,bruka inspektora se sastala,ali ne bi nista od toga
- Biene
- Posts: 250
- Joined: 31/07/2014 12:37
#14672 Re: Zeničani
Ima li iko da je female ovdje? Treba mi preporuka za frizerski salon 
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#14673 Re: Zeničani
Ma od cuka nece biti nista, nema nacina. Azil je premali, zakon ne poznaje eutanaziju, na nacin na koji mnogi zele i prizivaju, pat pozicija.
Taman da nam je Trump gradonacelnik ova problematika bi se tesko rijesila.
Taman da nam je Trump gradonacelnik ova problematika bi se tesko rijesila.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14674 Re: Zeničani
Kako je Konaković u KS riješio taj problem ? Kako u Tuzli nema tog problema ? Goraždu ? Tešnju ? ..itd.Warashii wrote:Ma od cuka nece biti nista, nema nacina. Azil je premali, zakon ne poznaje eutanaziju, na nacin na koji mnogi zele i prizivaju, pat pozicija.
Taman da nam je Trump gradonacelnik ova problematika bi se tesko rijesila.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#14675 Re: Zeničani
Za Sarajevo nisam siguran, ostalo azilima i saradnjom sa "borcima za prava zivotinja"Casual's wrote:Kako je Konaković u KS riješio taj problem ? Kako u Tuzli nema tog problema ? Goraždu ? Tešnju ? ..itd.Warashii wrote:Ma od cuka nece biti nista, nema nacina. Azil je premali, zakon ne poznaje eutanaziju, na nacin na koji mnogi zele i prizivaju, pat pozicija.
Taman da nam je Trump gradonacelnik ova problematika bi se tesko rijesila.
