Ovi tvoji već rade - prijetnjama, podmetanjima, montažama i ucjenama kontroliraju i hapse političke neistomišljenike, i ti nemaš problem s tim, moj Alfonse ...Alfons Kauders wrote:"ako budu radili"Banksy wrote:
Hajde da se ti i ja složimo, za početak, da treba skinuti one koji to već rade.
A ako i ovi novi budu to radili, skinućemo i njih za 4 godine. OK?
jah
Demokratska fronta Željko Komšić
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#14651 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
-
palermo
- Posts: 25339
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#14652 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ne bih da budem apologeta SDA, ali men se čini da je SDA dopuštala da se skine sa vlasti. Sasvim je druga stvar što ovi što su dolazili na vlast su u..... i šefa i stanicu.Banksy wrote:
Moje iskustvo mi pokazuje da samo SDA ne da da se skine.
I pazi ironije, ti ćeš opet glasati za njihovog kandidata.
Ako ovo nije cirkus, ne znam šta je
Što bona opet, prvi put nakon 16 godina ću glasati za SDA kandidata.
Šta'š kad me strah ovog kojeg ti zagovaraš.
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#14653 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Samo jedna stvar je gora od toga - kad to kaze lik koji brani one sto su zadnjih 20 godina vedrili i oblacili...Corto Maltese wrote:Onaj nenadjebivi komfor besmrtnika, kad si možeš priuštiti da protraćiš još 4 godine u ništa.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#14654 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ja zagovaram promjene i skidanje tih tvojih, a glasaću za DF. Mislim da je to u ovom trenutku jedini moguć koliko-toliko častan izbor.palermo wrote:Ne bih da budem apologeta SDA, ali men se čini da je SDA dopuštala da se skine sa vlasti. Sasvim je druga stvar što ovi što su dolazili na vlast su u..... i šefa i stanicu.Banksy wrote:
Moje iskustvo mi pokazuje da samo SDA ne da da se skine.
I pazi ironije, ti ćeš opet glasati za njihovog kandidata.
Ako ovo nije cirkus, ne znam šta je
Što bona opet, prvi put nakon 16 godina ću glasati za SDA kandidata.
Šta'š kad me strah ovog kojeg ti zagovaraš.
Ne poznajem nikoga ko će na ovim izborima glasati za Bakira Izetbegovića. Tvoja odluka mi je zaista veliko iznenađenje.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#14655 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaračupalermo wrote:Ne bih da budem apologeta SDA, ali men se čini da je SDA dopuštala da se skine sa vlasti. Sasvim je druga stvar što ovi što su dolazili na vlast su u..... i šefa i stanicu.Banksy wrote:
Moje iskustvo mi pokazuje da samo SDA ne da da se skine.
I pazi ironije, ti ćeš opet glasati za njihovog kandidata.
Ako ovo nije cirkus, ne znam šta je
Što bona opet, prvi put nakon 16 godina ću glasati za SDA kandidata.
Šta'š kad me strah ovog kojeg ti zagovaraš.
-
palermo
- Posts: 25339
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#14656 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Pa glasao bih i ja za DF da je postao ono što je trebao biti. Ali oni se vezačli sa Radončićem, mislim.....i haj da barem kažu, jebi ga zajebali se, vidimo da to nije dobro, i dalje se insistira na tome. Uporno i uporno..........šta ja onda treba da mislim nego da je stvoreno strateško savezništvo.Banksy wrote:
Ja zagovaram promjene i skidanje tih tvojih, a glasaću za DF. Mislim da je to u ovom trenutku jedini moguć koliko-toliko častan izbor.
Ne poznajem nikoga ko će na ovim izborima glasati za Bakira Izetbegovića. Tvoja odluka mi je zaista veliko iznenađenje.
A ovo za Izetbegovića, pa čitajući postove, onda prognoze (eno Prpine na onoj temi predsjednički izbori) bogami ako sam i mislio da nekog drugog......sada nakon čitanja svega, više nemam dilema. Ako će par hiljada glasova odlučivati između Bakira i Fahre, kako vi predviđate, odoh odmah poslije kafe da glasam.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#14657 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Nije ti smetalo to ''strateško savezništvo'' kad ga je otvoreno pred prošle izbore s istim tim Fahrom sklapao Lagumdžija?palermo wrote:Pa glasao bih i ja za DF da je postao ono što je trebao biti. Ali oni se vezačli sa Radončićem, mislim.....i haj da barem kažu, jebi ga zajebali se, vidimo da to nije dobro, i dalje se insistira na tome. Uporno i uporno..........šta ja onda treba da mislim nego da je stvoreno strateško savezništvo.Banksy wrote:
Ja zagovaram promjene i skidanje tih tvojih, a glasaću za DF. Mislim da je to u ovom trenutku jedini moguć koliko-toliko častan izbor.
Ne poznajem nikoga ko će na ovim izborima glasati za Bakira Izetbegovića. Tvoja odluka mi je zaista veliko iznenađenje.
De ba, palermo, da se ne foliramo više, nema to nikakve veze s Fahrom.
Kakogod, sretno s izborom, ne znam šta bih ti više rekla.
-
palermo
- Posts: 25339
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#14658 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Kako nije smetalo, uzmeš istoriju mojih postova i pronađeš šta sam pisao.....ja sam ti suviše lijen za traženjeBanksy wrote:
Nije ti smetalo to ''strateško savezništvo'' kad ga je otvoreno pred prošle izbore s istim tim Fahrom sklapao Lagumdžija?
De ba, palermo, da se ne foliramo više, nema to nikakve veze s Fahrom.
Kakogod, sretno s izborom, ne znam šta bih ti više rekla.
Ima veze sa Fahrom, naravno.....ne samo moj izbor, nego i to tvoje agitiranje za promjenu koju donosi Fahro....
Hvala ti na željama, evo već drugi put si mi poželjela, nemoj pregoniti, zacrvenit ću se
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#14659 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
jes jesBanksy wrote:Ovi tvoji već rade - prijetnjama, podmetanjima, montažama i ucjenama kontroliraju i hapse političke neistomišljenike, i ti nemaš problem s tim, moj Alfonse ...Alfons Kauders wrote:"ako budu radili"Banksy wrote:
Hajde da se ti i ja složimo, za početak, da treba skinuti one koji to već rade.
A ako i ovi novi budu to radili, skinućemo i njih za 4 godine. OK?
jah
koga su to uhapsili od neistomisljenika?
bahilja? lijanovica? budimira?
ma postenjacine sve...
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#14660 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Činjenica da kojekakvi amidžići, kumovi i kumići sarajevskih načelnika iz SDA obitavaju na temi o Demokratskoj fronti, da su napravili cijelu jednu paralelnu negativnu kampanju DF-a, samo dovoljno govori o tome kako se oni i koliko boje da će naletiti na Komšića u budućnosti, kao na nagaznu minu. A onda frca zlato, frcaju kašike, frcaju amidžići iz nadzornih odbora zavoda za zdravstveno osiguranje...

- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14661 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ako me već nije odvelo nakon "najveće pobjede od četr'es pete...", neće nikad.Alfons Kauders wrote:ja mislim da bi ti bio u samom vrhu na tom spisku za 'aps...Corto Maltese wrote:Je l' to već za ponedeljak planiran početak hapšenja neistomišljenika?crysis wrote:
još tri dana i ode korto u ilegalu , jes dojadio i bogu i narodu.
tako ti i treba kada sumnjas u Fahra
- ilkbahar
- Posts: 1108
- Joined: 19/01/2014 21:36
#14662 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
VjecitiStudent wrote:SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaračupalermo wrote:Ne bih da budem apologeta SDA, ali men se čini da je SDA dopuštala da se skine sa vlasti. Sasvim je druga stvar što ovi što su dolazili na vlast su u..... i šefa i stanicu.Banksy wrote:
Moje iskustvo mi pokazuje da samo SDA ne da da se skine.
I pazi ironije, ti ćeš opet glasati za njihovog kandidata.
Ako ovo nije cirkus, ne znam šta je
Što bona opet, prvi put nakon 16 godina ću glasati za SDA kandidata.
Šta'š kad me strah ovog kojeg ti zagovaraš.
Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahaha
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
- ilkbahar
- Posts: 1108
- Joined: 19/01/2014 21:36
#14663 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Snaga je u jedinstvu, ali u jedinstvu protiv vladajuce strukture lopova! Glasajmo za promjene! Svi zajedno, jer je jedinstvu snaga? Jedini zajednickim snagama ove glavonje mozemo skinuti sa trona! Glasajmo za promjene!
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#14664 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
ma čini mi se da bi i kitu mogo progutat prije vego Tornjaka kao PreCednika
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#14665 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ne mogu da vjerujem da ima neko ko pusi ovu foru...Corto Maltese wrote:
Zlaja je puko ko tromblon. Zaboravlja da je on bio sef proteklih 16 godina doticnom i zaboravlja da je doticni do prije 2 godine izvrsavao njegove zamisli. Zaboravlja da je on sam na budzetu "malo" duze i zaboravlja jos jednu jako vaznu stvar...
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14666 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
... i opet ona o strahu od polupismenih.ilkbahar wrote:Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahahaVjecitiStudent wrote: SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaraču
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
Mada mi je drago primjetiti da se grupišu oko jedne partije.
-
argenteus
- Posts: 88
- Joined: 09/12/2012 23:48
#14667 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Ovom frajeru niko ne moze uci u trag
Emir Suljagić prijavljen na tri adrese: u Srebrenici, Beču i Sarajevu
Kandidat Demokratske fronte za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka Emir Suljagić, iako se zvanično razveo od svoje supruge Belme Selimović u novembru prošle godine, još uvijek je prijevljen na bečkoj adresi. Naime, Suljagić je prema patvrdi iz centralnog registra još uvijek stanovnik austrijskog glavnog grada sa mjetom prebivališta u ulici Gumpendorfer, gdje se nalazi stan njegove bivše supruge Belme Selimović. (M.F.)
-
JedanMova
- Posts: 726
- Joined: 02/07/2014 14:32
#14668 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
SDA jeste jednom bila na vlasti... Kako su je uzjahali, vise silazili nisuilkbahar wrote: Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahaha
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
- biske
- Posts: 1925
- Joined: 25/06/2009 03:35
- Location: teren
#14669 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
od ponedjeljka je u titovoj...argenteus wrote:Ovom frajeru niko ne moze uci u trag![]()
Emir Suljagić prijavljen na tri adrese: u Srebrenici, Beču i Sarajevu
Kandidat Demokratske fronte za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka Emir Suljagić, iako se zvanično razveo od svoje supruge Belme Selimović u novembru prošle godine, još uvijek je prijevljen na bečkoj adresi. Naime, Suljagić je prema patvrdi iz centralnog registra još uvijek stanovnik austrijskog glavnog grada sa mjetom prebivališta u ulici Gumpendorfer, gdje se nalazi stan njegove bivše supruge Belme Selimović. (M.F.)
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#14670 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Hajde se sad smiri i pročitaj još jednomilkbahar wrote:VjecitiStudent wrote: SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaraču
Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahaha
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
- ilkbahar
- Posts: 1108
- Joined: 19/01/2014 21:36
#14671 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Corto Maltese wrote:... i opet ona o strahu od polupismenih.ilkbahar wrote:Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahahaVjecitiStudent wrote: SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaraču
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
Mada mi je drago primjetiti da se grupišu oko jedne partije.
Da upravo su bili NA VLASTI A NE U VASTI , kao sto rece Jedan Mova kako su uzjahali ne znaju sjahat vise sa grbace ovog naroda!
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#14672 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
koalicioni partneriAlfons Kauders wrote:jes jesBanksy wrote: Ovi tvoji već rade - prijetnjama, podmetanjima, montažama i ucjenama kontroliraju i hapse političke neistomišljenike, i ti nemaš problem s tim, moj Alfonse ...
koga su to uhapsili od neistomisljenika?
bahilja? lijanovica? budimira?
ma postenjacine sve...
- ilkbahar
- Posts: 1108
- Joined: 19/01/2014 21:36
#14673 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
VjecitiStudent wrote:Hajde se sad smiri i pročitaj još jednomilkbahar wrote:VjecitiStudent wrote: SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaraču
Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahaha
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
- Corto Maltese
- Posts: 7180
- Joined: 15/11/2005 08:47
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14674 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Jebo te, pa taj čovjek može sam biti tročlano predsjedništvo!?argenteus wrote:Ovom frajeru niko ne moze uci u trag![]()
Emir Suljagić prijavljen na tri adrese: u Srebrenici, Beču i Sarajevu
Kandidat Demokratske fronte za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka Emir Suljagić, iako se zvanično razveo od svoje supruge Belme Selimović u novembru prošle godine, još uvijek je prijevljen na bečkoj adresi. Naime, Suljagić je prema patvrdi iz centralnog registra još uvijek stanovnik austrijskog glavnog grada sa mjetom prebivališta u ulici Gumpendorfer, gdje se nalazi stan njegove bivše supruge Belme Selimović. (M.F.)
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#14675 Re: Demokratska fronta Željko Komšić
Da, to je suština, ukratko.It_is_a_Leclerc wrote: Činjenica da kojekakvi amidžići, kumovi i kumići sarajevskih načelnika iz SDA obitavaju na temi o Demokratskoj fronti, da su napravili cijelu jednu paralelnu negativnu kampanju DF-a, samo dovoljno govori o tome kako se oni i koliko boje da će naletiti na Komšića u budućnosti, kao na nagaznu minu. A onda frca zlato, frcaju kašike, frcaju amidžići iz nadzornih odbora zavoda za zdravstveno osiguranje...
