Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14651 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Alfons Kauders wrote:
Banksy wrote:
Hajde da se ti i ja složimo, za početak, da treba skinuti one koji to već rade.

A ako i ovi novi budu to radili, skinućemo i njih za 4 godine. OK?
"ako budu radili"

jah :D
Ovi tvoji već rade - prijetnjama, podmetanjima, montažama i ucjenama kontroliraju i hapse političke neistomišljenike, i ti nemaš problem s tim, moj Alfonse ...
palermo
Posts: 25339
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#14652 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

Banksy wrote:
Moje iskustvo mi pokazuje da samo SDA ne da da se skine.
I pazi ironije, ti ćeš opet glasati za njihovog kandidata.
Ako ovo nije cirkus, ne znam šta je :D
Ne bih da budem apologeta SDA, ali men se čini da je SDA dopuštala da se skine sa vlasti. Sasvim je druga stvar što ovi što su dolazili na vlast su u..... i šefa i stanicu.

Što bona opet, prvi put nakon 16 godina ću glasati za SDA kandidata.

Šta'š kad me strah ovog kojeg ti zagovaraš.
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#14653 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

Corto Maltese wrote:Onaj nenadjebivi komfor besmrtnika, kad si možeš priuštiti da protraćiš još 4 godine u ništa.
Samo jedna stvar je gora od toga - kad to kaze lik koji brani one sto su zadnjih 20 godina vedrili i oblacili...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14654 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

palermo wrote:
Banksy wrote:
Moje iskustvo mi pokazuje da samo SDA ne da da se skine.
I pazi ironije, ti ćeš opet glasati za njihovog kandidata.
Ako ovo nije cirkus, ne znam šta je :D
Ne bih da budem apologeta SDA, ali men se čini da je SDA dopuštala da se skine sa vlasti. Sasvim je druga stvar što ovi što su dolazili na vlast su u..... i šefa i stanicu.

Što bona opet, prvi put nakon 16 godina ću glasati za SDA kandidata.

Šta'š kad me strah ovog kojeg ti zagovaraš.
Ja zagovaram promjene i skidanje tih tvojih, a glasaću za DF. Mislim da je to u ovom trenutku jedini moguć koliko-toliko častan izbor.
Ne poznajem nikoga ko će na ovim izborima glasati za Bakira Izetbegovića. Tvoja odluka mi je zaista veliko iznenađenje.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14655 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

palermo wrote:
Banksy wrote:
Moje iskustvo mi pokazuje da samo SDA ne da da se skine.
I pazi ironije, ti ćeš opet glasati za njihovog kandidata.
Ako ovo nije cirkus, ne znam šta je :D
Ne bih da budem apologeta SDA, ali men se čini da je SDA dopuštala da se skine sa vlasti. Sasvim je druga stvar što ovi što su dolazili na vlast su u..... i šefa i stanicu.

Što bona opet, prvi put nakon 16 godina ću glasati za SDA kandidata.

Šta'š kad me strah ovog kojeg ti zagovaraš.
SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaraču
palermo
Posts: 25339
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#14656 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

Banksy wrote:
Ja zagovaram promjene i skidanje tih tvojih, a glasaću za DF. Mislim da je to u ovom trenutku jedini moguć koliko-toliko častan izbor.
Ne poznajem nikoga ko će na ovim izborima glasati za Bakira Izetbegovića. Tvoja odluka mi je zaista veliko iznenađenje.
Pa glasao bih i ja za DF da je postao ono što je trebao biti. Ali oni se vezačli sa Radončićem, mislim.....i haj da barem kažu, jebi ga zajebali se, vidimo da to nije dobro, i dalje se insistira na tome. Uporno i uporno..........šta ja onda treba da mislim nego da je stvoreno strateško savezništvo.

A ovo za Izetbegovića, pa čitajući postove, onda prognoze (eno Prpine na onoj temi predsjednički izbori) bogami ako sam i mislio da nekog drugog......sada nakon čitanja svega, više nemam dilema. Ako će par hiljada glasova odlučivati između Bakira i Fahre, kako vi predviđate, odoh odmah poslije kafe da glasam.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14657 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

palermo wrote:
Banksy wrote:
Ja zagovaram promjene i skidanje tih tvojih, a glasaću za DF. Mislim da je to u ovom trenutku jedini moguć koliko-toliko častan izbor.
Ne poznajem nikoga ko će na ovim izborima glasati za Bakira Izetbegovića. Tvoja odluka mi je zaista veliko iznenađenje.
Pa glasao bih i ja za DF da je postao ono što je trebao biti. Ali oni se vezačli sa Radončićem, mislim.....i haj da barem kažu, jebi ga zajebali se, vidimo da to nije dobro, i dalje se insistira na tome. Uporno i uporno..........šta ja onda treba da mislim nego da je stvoreno strateško savezništvo.
Nije ti smetalo to ''strateško savezništvo'' kad ga je otvoreno pred prošle izbore s istim tim Fahrom sklapao Lagumdžija?
De ba, palermo, da se ne foliramo više, nema to nikakve veze s Fahrom.
Kakogod, sretno s izborom, ne znam šta bih ti više rekla.
palermo
Posts: 25339
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#14658 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

Banksy wrote:
Nije ti smetalo to ''strateško savezništvo'' kad ga je otvoreno pred prošle izbore s istim tim Fahrom sklapao Lagumdžija?
De ba, palermo, da se ne foliramo više, nema to nikakve veze s Fahrom.
Kakogod, sretno s izborom, ne znam šta bih ti više rekla.
Kako nije smetalo, uzmeš istoriju mojih postova i pronađeš šta sam pisao.....ja sam ti suviše lijen za traženje

Ima veze sa Fahrom, naravno.....ne samo moj izbor, nego i to tvoje agitiranje za promjenu koju donosi Fahro....

Hvala ti na željama, evo već drugi put si mi poželjela, nemoj pregoniti, zacrvenit ću se :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#14659 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
Banksy wrote:
Hajde da se ti i ja složimo, za početak, da treba skinuti one koji to već rade.

A ako i ovi novi budu to radili, skinućemo i njih za 4 godine. OK?
"ako budu radili"

jah :D
Ovi tvoji već rade - prijetnjama, podmetanjima, montažama i ucjenama kontroliraju i hapse političke neistomišljenike, i ti nemaš problem s tim, moj Alfonse ...
jes jes

koga su to uhapsili od neistomisljenika?

bahilja? lijanovica? budimira?

ma postenjacine sve... :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14660 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Činjenica da kojekakvi amidžići, kumovi i kumići sarajevskih načelnika iz SDA obitavaju na temi o Demokratskoj fronti, da su napravili cijelu jednu paralelnu negativnu kampanju DF-a, samo dovoljno govori o tome kako se oni i koliko boje da će naletiti na Komšića u budućnosti, kao na nagaznu minu. A onda frca zlato, frcaju kašike, frcaju amidžići iz nadzornih odbora zavoda za zdravstveno osiguranje...

:bih:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14661 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Alfons Kauders wrote:
Corto Maltese wrote:
crysis wrote:
još tri dana i ode korto u ilegalu , jes dojadio i bogu i narodu.
Je l' to već za ponedeljak planiran početak hapšenja neistomišljenika?
ja mislim da bi ti bio u samom vrhu na tom spisku za 'aps...

tako ti i treba kada sumnjas u Fahra
Ako me već nije odvelo nakon "najveće pobjede od četr'es pete...", neće nikad.
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#14662 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ilkbahar »

VjecitiStudent wrote:
palermo wrote:
Banksy wrote:
Moje iskustvo mi pokazuje da samo SDA ne da da se skine.
I pazi ironije, ti ćeš opet glasati za njihovog kandidata.
Ako ovo nije cirkus, ne znam šta je :D
Ne bih da budem apologeta SDA, ali men se čini da je SDA dopuštala da se skine sa vlasti. Sasvim je druga stvar što ovi što su dolazili na vlast su u..... i šefa i stanicu.

Što bona opet, prvi put nakon 16 godina ću glasati za SDA kandidata.

Šta'š kad me strah ovog kojeg ti zagovaraš.
SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaraču

Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahaha
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#14663 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ilkbahar »

Snaga je u jedinstvu, ali u jedinstvu protiv vladajuce strukture lopova! Glasajmo za promjene! Svi zajedno, jer je jedinstvu snaga? Jedini zajednickim snagama ove glavonje mozemo skinuti sa trona! Glasajmo za promjene!
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#14664 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JoseMujica »

ma čini mi se da bi i kitu mogo progutat prije vego Tornjaka kao PreCednika
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#14665 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

Corto Maltese wrote:
Ne mogu da vjerujem da ima neko ko pusi ovu foru...
Zlaja je puko ko tromblon. Zaboravlja da je on bio sef proteklih 16 godina doticnom i zaboravlja da je doticni do prije 2 godine izvrsavao njegove zamisli. Zaboravlja da je on sam na budzetu "malo" duze i zaboravlja jos jednu jako vaznu stvar...

User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14666 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

ilkbahar wrote:
VjecitiStudent wrote: SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaraču
Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahaha
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
... i opet ona o strahu od polupismenih.
Mada mi je drago primjetiti da se grupišu oko jedne partije.
argenteus
Posts: 88
Joined: 09/12/2012 23:48

#14667 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by argenteus »

Ovom frajeru niko ne moze uci u trag :?

Emir Suljagić prijavljen na tri adrese: u Srebrenici, Beču i Sarajevu
Kandidat Demokratske fronte za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka Emir Suljagić, iako se zvanično razveo od svoje supruge Belme Selimović u novembru prošle godine, još uvijek je prijevljen na bečkoj adresi. Naime, Suljagić je prema patvrdi iz centralnog registra još uvijek stanovnik austrijskog glavnog grada sa mjetom prebivališta u ulici Gumpendorfer, gdje se nalazi stan njegove bivše supruge Belme Selimović. (M.F.)
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#14668 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

ilkbahar wrote: Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahaha
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
SDA jeste jednom bila na vlasti... Kako su je uzjahali, vise silazili nisu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#14669 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

argenteus wrote:Ovom frajeru niko ne moze uci u trag :?

Emir Suljagić prijavljen na tri adrese: u Srebrenici, Beču i Sarajevu
Kandidat Demokratske fronte za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka Emir Suljagić, iako se zvanično razveo od svoje supruge Belme Selimović u novembru prošle godine, još uvijek je prijevljen na bečkoj adresi. Naime, Suljagić je prema patvrdi iz centralnog registra još uvijek stanovnik austrijskog glavnog grada sa mjetom prebivališta u ulici Gumpendorfer, gdje se nalazi stan njegove bivše supruge Belme Selimović. (M.F.)
od ponedjeljka je u titovoj... :skoljka:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14670 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

ilkbahar wrote:
VjecitiStudent wrote: SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaraču

Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahaha
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
Hajde se sad smiri i pročitaj još jednom
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#14671 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ilkbahar »

Corto Maltese wrote:
ilkbahar wrote:
VjecitiStudent wrote: SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaraču
Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahaha
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
... i opet ona o strahu od polupismenih.
Mada mi je drago primjetiti da se grupišu oko jedne partije.

Da upravo su bili NA VLASTI A NE U VASTI , kao sto rece Jedan Mova kako su uzjahali ne znaju sjahat vise sa grbace ovog naroda!
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14672 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Alfons Kauders wrote:
Banksy wrote: Ovi tvoji već rade - prijetnjama, podmetanjima, montažama i ucjenama kontroliraju i hapse političke neistomišljenike, i ti nemaš problem s tim, moj Alfonse ...
jes jes

koga su to uhapsili od neistomisljenika?

bahilja? lijanovica? budimira?

ma postenjacine sve... :D
koalicioni partneri :wink:
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#14673 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ilkbahar »

VjecitiStudent wrote:
ilkbahar wrote:
VjecitiStudent wrote: SDA na vlasti nije bila samo jednom, od 2000. do 2002., u vrijeme kada je OHR bio itekako agilan i lak na obaraču

Haha hahaha ne mogu da vjerujem kakves tvari pisete cuj samo jednom na vlasti SDA hahahahaha
Gdje ti je sada Bakir? Ko sada cini vladu? Sta lupetas ?
Hajde se sad smiri i pročitaj još jednom

:))))))))))))) pa kosa mi se na glavi digla, zamal srcani ne dobih!
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14674 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

argenteus wrote:Ovom frajeru niko ne moze uci u trag :?

Emir Suljagić prijavljen na tri adrese: u Srebrenici, Beču i Sarajevu
Kandidat Demokratske fronte za člana Predsjedništva BiH iz reda Bošnjaka Emir Suljagić, iako se zvanično razveo od svoje supruge Belme Selimović u novembru prošle godine, još uvijek je prijevljen na bečkoj adresi. Naime, Suljagić je prema patvrdi iz centralnog registra još uvijek stanovnik austrijskog glavnog grada sa mjetom prebivališta u ulici Gumpendorfer, gdje se nalazi stan njegove bivše supruge Belme Selimović. (M.F.)
Jebo te, pa taj čovjek može sam biti tročlano predsjedništvo!?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14675 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

It_is_a_Leclerc wrote: Činjenica da kojekakvi amidžići, kumovi i kumići sarajevskih načelnika iz SDA obitavaju na temi o Demokratskoj fronti, da su napravili cijelu jednu paralelnu negativnu kampanju DF-a, samo dovoljno govori o tome kako se oni i koliko boje da će naletiti na Komšića u budućnosti, kao na nagaznu minu. A onda frca zlato, frcaju kašike, frcaju amidžići iz nadzornih odbora zavoda za zdravstveno osiguranje...

:bih:
Da, to je suština, ukratko.
Post Reply