Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14651 Re: Juventus

Post by nema me tamo »

Samo da apelujem na ove nove Romine navijace ( ukljucujuci mene ) da provociranje prebace na Seriu A temu. :D

Ipak ima pojedinaca koji iskreno navijaju za Juve. :D
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14652 Re: Juventus

Post by I am Happy »

nema me tamo wrote:Samo da apelujem na ove nove Romine navijace ( ukljucujuci mene ) da provociranje prebace na Seriu A temu. :D

Ipak ima pojedinaca koji iskreno navijaju za Juve. :D
Ma hajde, sta ima veze :-D
Isto dodje :D i onu temu nece niko od nas preskociti :lol:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14653 Re: Juventus

Post by nema me tamo »

E onda u tom slucaju. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :bih:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14654 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Jbg :D Realno je da su bacili 3 boda na svome terenu. Takve stvari se ne smiju desiti i ako je prvo kolo.
Kada se na kraju sve sabere, mozda bas ova 3 boda odluce o tituli. Jeste da je malo vjerovatno da se nesto tako desi, ali...


Opet, ovakvi šamari znaju biti pozitivni da se igraci i trener dozovu. Sada je bilo pravo vrijeme.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14655 Re: Juventus

Post by nema me tamo »

Ma ja gledam sastav Juvea i kontam kakvo je ovo sranje..

Ne znam jel' misliš isto, al' neuporedivo jaci tim iz prošle sezone?
Treba dodati da timovi poput Verone i Udinezea su užasno jebeni u prvom kolu..

Ti se mali timovi nalože na takve utakmice što ovi veci ne mogu za finale lige šampiona! :D

Uglavnom naredne sedmice derbi, i treba otvorit zajednicku temu jer ce biti svega tad. :D :bih:
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#14656 Re: Juventus

Post by -TheChosenOne- »

nema me tamo wrote:Ma ja gledam sastav Juvea i kontam kakvo je ovo sranje..

Ne znam jel' misliš isto, al' neuporedivo jaci tim iz prošle sezone?
Treba dodati da timovi poput Verone i Udinezea su užasno jebeni u prvom kolu..

Ti se mali timovi nalože na takve utakmice što ovi veci ne mogu za finale lige šampiona! :D

Uglavnom naredne sedmice derbi, i treba otvorit zajednicku temu jer ce biti svega tad. :D :bih:
Problem je što Juventusu fali dosta igrača iz prve postave. Marchisio, Khedira i Morata ozlijeđeni, a Alex Sandro je tek došao tako da nije ni igrao. Dodaj tome još Cuadrada koji sigurno dolazi i vjerovatno još jednog kvalitetnog ofanzivnog veznog i imaš u najmanju ruku podjednako jak tim kao i prošle godine.
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#14657 Re: Juventus

Post by noiserr »

Sudija je isto malo zeznuo Romu jucer. Nista nije svirao haman. Bruka faula nisu svirani, sto je znacilo utakmica je bila vrlo gruba, nesto sto je itekako odgovaralo Veroni koja je parkirala autobus. Dzeko je isto sviran ofsajd u jednoj prilici a nije bio.

Gledam danas utakmicu Juve Udinese, sudija svira i najmanje dodire.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14658 Re: Juventus

Post by nema me tamo »

Uh ja skroz zaboravio na njih..
Ma s svim tim igracima nazad rekao bih da su iste kvalitete kao iz prošle sezone..
Što da ne i jaci..
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#14659 Re: Juventus

Post by noiserr »

Falilo je i Romi par igraca, Torosidis morao igrati LB, tako su i primili gol. Roma jos treba da kupi tog igraca prije nego sto se transfer rok zatvori. Digne ili Kolasinac.

Iturbe bio suspendovan, Maicon povrjedjen, Strootman povrjedjen, Rüdiger tek dosao a umjesto njegao igrao Castan prva mu utakmica od kako je imao operaciju na mozgu.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14660 Re: Juventus

Post by relativno84 »

nema me tamo wrote:Samo da apelujem na ove nove Romine navijace ( ukljucujuci mene ) da provociranje prebace na Seriu A temu. :D

Ipak ima pojedinaca koji iskreno navijaju za Juve. :D
Malo si me iznenadio al opet svakako ti je draga boja vucicinog dresa tako da iznenadjenje i nije toliko :D Vrlo delikatna situacija, gledam juce rimljane samo cekam Edinov pogodak a nadam se porazu novog mu tima :D ne ide nikako :roll:


OT

Poraz jeste iznenadjenje, ali bolje u prvom nego u zadnjem kolu svakako :D sad ce se dobro presabrati i vec u narednoj ocekujem drugi pristup a nadati se i dosta promijenjen sastav. Dybalu na klupi moze drzati samo budala :D Max to nije pa eto vidjecemo na sta ce liciti iduca.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14661 Re: Juventus

Post by nema me tamo »

Inace sam bio par ljeta ko manji u Italiji i zaljubio se u Inter, dan danas par zastava visi u sobi..
Tako da ti ne pije baš vode ta prica oko boje dresa. :D
U to vrijeme sjecam se da su mi lokalni vrsnjaci govorili da navijaju za Juve..
Iako malo mjesto u kojem sam bio nije baš blizu Torina.

Juve je institucija.. :thumbup:

Baš me zanima otkud ti baš da navijaš za Juve..?
Happy isto..
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14662 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Prva tekma Juventusa koju sam gledao bila je finale s Dortmundom :D i pored poraza Alex je ostavio tako jak utisak na mene da sam poceo pratiti sve vise Juve. Vec iduce sezone i prve suze kada je Mijatovic pogodio(od tad Real mrzim jako ali nikoga kao ManUtd) tako iz godine u godinu to je postalo vise nego normalno da se Juve gleda pa sve ostalo, cak i u vremenu serie b imao sam srecu da je neki njemacki kanal prenosio sve tekme Juventusa digitalna je legla i uzivalo se :D, od te godine skoro da sam prestao gledati druge timove u evropi iz revlota :D Dok drugi cekaju LP ja cekam Juve protiv onih amatera ali i to je imalo svoju draz, nikad ponistiti onaj veliku minus u bodovima :D

Kroz Juve sam zavolio i Talijansku repku, kad vec nasa nije imala uspjeha pratio sam njih, svakako je uvijek pola Juventusovih igraca u njoj :oops: Ona prica daleko je, ne ides na tekme i to kod mene ne pali, nesto kad volis moze biti na kraj svijeta nece umanjiti osjecaj radosti koji ti to donosi.

Image
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#14663 Re: Juventus

Post by ortodont »

Vjerujem da će dovođenjem Cuadrada i nemogućnosti da se dovede Draxler uprava naginjati više na klasičnog veznjaka, večeras se spominje Mario Lemina iz Marseja, svidio mi se pravo u onoj tekmi protiv nas, Pogbin haver, generacija.

Bfmtv: conferma: "Mario Lemina ad un passo dalla Juve"

CANAL PLUS - Lemina alla Juve
Last edited by ortodont on 23/08/2015 23:33, edited 2 times in total.
User avatar
Cornholio_
Posts: 301
Joined: 14/08/2015 02:29

#14664 Re: Juventus

Post by Cornholio_ »

Ekipa igrala za kurac, zasluzeno izgubili.
Svi su losi bili ali ISLA...ne znam kako me mozdani nije opalio.
Lik da igra upola kao za Čile Licht bi istruho na klupi. Llorente bar nece da igra.
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#14665 Re: Juventus

Post by -TheChosenOne- »

Cornholio_ wrote:Ekipa igrala za kurac, zasluzeno izgubili.
Svi su losi bili ali ISLA...ne znam kako me mozdani nije opalio.
Lik da igra upola kao za Čile Licht bi istruho na klupi. Llorente bar nece da igra.
Isla je za 10 minuta napravio najmanje 10 katastrofalnih grešaka :lol:
najbolje bi bilo da ga se riješe do kraja prelaznog roka, svakako je beskoristan. Može i Llorente sa njim.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14666 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Bonucci se gura da izvede slobodnjak sa 20ak metara. :-) Podhitno uspostaviti hijerarhiju kod izvođenja tih prekida, jer ako onog retarda još jednom vidim da se nešto kurči neće mi biti dobro. Udarila mu ona kapitenska protiv primavere u glavu. :-x

Tačno fali lider na terenu, jučer je baš tako izgledalo. Kao razbijena vojska. Potpuna neorganizacija na momente. Situacija u zadnjim trenucima kad Pogba izvodi prekid, a Dybala ide u 16terac je dobar pokazatelj.

Ali puno je novih igrača, trebat će vremena da se to sve uveže.

Pored toga, Allegrijev kukavičluk ponovo došao do izražaja i dobro ga opalilo po glavi, što mi je drago.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14667 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Mogao bi Alegri vrlo lako ostati na 0 bodova nakon 2 kola, a to vala niko nije ni sanjao.
nema me tamo wrote:Baš me zanima otkud ti baš da navijaš za Juve..?
Happy isto..
Liga prvaka, odmah poslije rata. Del Piero i doba kada je Juve harao evropom.
Ali opet, nisam ih zagotivio zbog toga, vec zbog poraza u finalu :D
Obicno je to tako..zavolis onaj tim koji izgubi, ili barem ja :lol:

A zbog Del Piera sam ih i pratio. Legenda u svakom smislu rijeci
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#14668 Re: Juventus

Post by -TheChosenOne- »

I am Happy wrote:Mogao bi Alegri vrlo lako ostati na 0 bodova nakon 2 kola, a to vala niko nije ni sanjao.
Ne sekiraj se, protiv rome rutinski 0:1 :D
User avatar
Rockefeller
Posts: 8708
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14669 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Gasi klub, niko ne valja :lol:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14670 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Image
Image

Sad je pitanje, je l' to kraj što se tiče transfera ili imaju u planu dovesti još nekoga. Ako je opcija ovo drugo onda ili trequartista, kao jedina deficitarna pozicija u ekipi ili još jedan centralni vezni jer nisu sigurni u zdravlje Khedire i Asamoaha.

Mnogo promjena. Trebat će vremena da se ovo uveže, a Allegriju sigurno malo više hrabrosti jer nema smisla ekipa koju je izveo kontra Udinesea.

Postoji info da je Zaza pred izlaznim vratima. Realno, nikad mi neće biti jasno zašto je uopće doveden pored Berardija. Ako je ova cifra tačna, upakovat ga sa sve mašnicom i isporučit zainteresiranoj strani.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14671 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

Koliko su platili Cuadrada?
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14672 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Nesto malo vise :D
Image
User avatar
wickerman
Posts: 1680
Joined: 23/05/2010 21:57
Location: Dobrinja

#14673 Re: Juventus

Post by wickerman »

Kvadrado ce biti flop godine,
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14674 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Gianluca Di Marzio ‏@DiMarzio 12m12 minutes ago
La @juve ha fatto un sondaggio per #Witsel, ne parliamo tra poco a @SkySport 24 con altre novità.


Kaže Di Marzio da su poslali zvaničan upit za Witsela. Bez obzira da l' je ovo izvedivo ili nije, meni se čini da će ipak ići po centralnog veznog, ništa od trequartiste.
Son1
Posts: 1225
Joined: 24/07/2012 16:29

#14675 Re: Juventus

Post by Son1 »

Raskinut ugovor sa Llorenteom kako bi mogao otici u klub po izboru (vjerovatno Sevila)

Llora brat
Post Reply