Btw. sto se Fuad namjerio na "Bazne stanice" i Telemach?
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#14626 Re: Zeničani
Nur Han
Btw. sto se Fuad namjerio na "Bazne stanice" i Telemach?
Btw. sto se Fuad namjerio na "Bazne stanice" i Telemach?
-
Shmeker
- Posts: 254
- Joined: 17/09/2011 15:39
#14627 Re: Zeničani
Ovi potezi Kasumovica bacaju malo na ono sta Stipe Petrina radi u Primostenu u Hrvatskoj. Inace koga intersuje neka izgugla njegovo ime i njegove dopise sudovima, ministarstvima, javnim preduzecima u Hrvatskoj i vidjet ce o kakvom kralju se radi. Ako ga Fudo bar upola iskopira mozda nesto i bude od nas.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14628 Re: Zeničani
Fudo to ipak malo ljepše upakujeShmeker wrote:Ovi potezi Kasumovica bacaju malo na ono sta Stipe Petrina radi u Primostenu u Hrvatskoj. Inace koga intersuje neka izgugla njegovo ime i njegove dopise sudovima, ministarstvima, javnim preduzecima u Hrvatskoj i vidjet ce o kakvom kralju se radi. Ako ga Fudo bar upola iskopira mozda nesto i bude od nas.



-
Shmeker
- Posts: 254
- Joined: 17/09/2011 15:39
#14629 Re: Zeničani
@Jimmy
Lik je gigant. Njemu cak telekom mora placati naknadu za koristenje puta do svojih predajnika
Bio sam vise puta u Primostenu u zadnjih par godina i mjesto se po svemu izdvaja od drugih mjesta na primorju. Nema nepropisno parkiranih auta, ulicnih prodavaca na svakom koraku, javasluka. Sve na svom mjestu.
Da Kasumovic stvarno odjebe politiku iz centrala stranaka, mislim da bi mogao dosta unaprijediti zivot zenicana u svim segmentima.
Lik je gigant. Njemu cak telekom mora placati naknadu za koristenje puta do svojih predajnika
Bio sam vise puta u Primostenu u zadnjih par godina i mjesto se po svemu izdvaja od drugih mjesta na primorju. Nema nepropisno parkiranih auta, ulicnih prodavaca na svakom koraku, javasluka. Sve na svom mjestu.
Da Kasumovic stvarno odjebe politiku iz centrala stranaka, mislim da bi mogao dosta unaprijediti zivot zenicana u svim segmentima.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66000
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14631 Re: Zeničani
trebali bi popisati sve kerove lutalice a jedva izvrsili popis ljudi u drzavi,narodne kuhinje pune gladnog svijeta a trebamo popisivati kerove,jebemte demokratijo kad si nam dosla
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14633 Re: Zeničani
Ti se zadnjih dana samo kleberišFreamon Lester wrote:
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#14634 Re: Zeničani
Nisam jos. Vjerovatno sa krajem prvog mjeseca.Jimmy McNulty wrote:Ti se zadnjih dana samo kleberišFreamon Lester wrote:Jesi l' to dobacio do Švecke pa ti sad dobro?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14635 Re: Zeničani
Sjeti se raje kad odeš. I @Biene nam ode za desetak dana 
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#14636 Re: Zeničani
Pa vjerujem da "Sapa" ima.kakavdanakneiskustvu wrote:
znaci imamo registar pasalutalica u zenici?
Jbmli ga svaki onaj koji ima "sticker" na uhu ima i neki broj, valjda taj broj nesto i predstavlja.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66000
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14637 Re: Zeničani
Warashii wrote:Pa vjerujem da "Sapa" ima.kakavdanakneiskustvu wrote:
znaci imamo registar pasalutalica u zenici?
Jbmli ga svaki onaj koji ima "sticker" na uhu ima i neki broj, valjda taj broj nesto i predstavlja.
a ima ih i bez stickera
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#14638 Re: Zeničani
Ima i to je cinjenica. Nije velik broj ali ih ima.
Sto je najgore dodje dobar dio odraslih pasa odjednom na ulicu? Od kud su oni dosli?
Iz tog razloga mislim da se nesto drasticno mora mjenjati, ponajvise sa vlasnicima pasa.
Nije pas za svakoga, treba zakonom odrediti da se svi moraju registrovati i cipovati, pa koliko god da kosta. Jednostavno neko ne mora imati psa, ali ukoliko ga zeli odredjene procedure mora ispostovati.
Jbte ja sam prvi za da se sklone sa ulica, i meni smetaju, i mene zaganjaju u autu, par puta pokusali i napasti. Mrzim kad vidim povadjeno smece iz kontejnera rasuto svuda po kvartu, ne volim kada nocu laju. Ali sta da se radi? Drzava ih je tako smjestila a ne "Sapa" .
Nasi mulci su izglasali a da ih je bolio klinac kakav zakon donose. Sad isti moraju da promjene, samo imaju problem, moraju da se prilagode i psima.
Sto je najgore dodje dobar dio odraslih pasa odjednom na ulicu? Od kud su oni dosli?
Iz tog razloga mislim da se nesto drasticno mora mjenjati, ponajvise sa vlasnicima pasa.
Nije pas za svakoga, treba zakonom odrediti da se svi moraju registrovati i cipovati, pa koliko god da kosta. Jednostavno neko ne mora imati psa, ali ukoliko ga zeli odredjene procedure mora ispostovati.
Jbte ja sam prvi za da se sklone sa ulica, i meni smetaju, i mene zaganjaju u autu, par puta pokusali i napasti. Mrzim kad vidim povadjeno smece iz kontejnera rasuto svuda po kvartu, ne volim kada nocu laju. Ali sta da se radi? Drzava ih je tako smjestila a ne "Sapa" .
Nasi mulci su izglasali a da ih je bolio klinac kakav zakon donose. Sad isti moraju da promjene, samo imaju problem, moraju da se prilagode i psima.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66000
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14641 Re: Zeničani
Nikada neću razumjeti koji kriterij vlada prilikom objave vijesti o samoubistvu.
Znam za najmanje 3 relativno friška slučaja, od toga dva iz mog kraja koje nije objavila ni zenicablog, kamoli neko drugi. Što se tiče momka ovog, žao mi je.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#14642 Re: Zeničani
Pogotovo Zenicablog nemoj shvatati kao neki ozbiljan medij. Onako kako oni izvještavaju mozes i ti. Uzmi domenu, hosting, zvrkni Joomla -u i copy paste. S vremena na vrijeme neku priču "citatelja" preneses a ako si bas raspoložen nesto i napises.Jimmy McNulty wrote:Nikada neću razumjeti koji kriterij vlada prilikom objave vijesti o samoubistvu.Znam za najmanje 3 relativno friška slučaja, od toga dva iz mog kraja koje nije objavila ni zenicablog, kamoli neko drugi. Što se tiče momka ovog, žao mi je.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#14643 Re: Zeničani
Molit ću lijepo ali ZB nikad nije bio copy/paste.
-
sorted
- Posts: 580
- Joined: 05/03/2012 11:56
#14644 Re: Zeničani
Dzemat se moze nazvat kako hoce, a ime naselja/mjesta u ovom slucaju nije promjenjeno, tako da nema potrebe za histerijom i fobijama.notsure wrote:Kad je Perin Han dobio novo ime (Nur Han)?
Mislim, džemat je džemat, ali Pero je Pero.
Da li sad slijede nova imena:
Crkvice - Mesdžidići,
Radakovo - Hajrakovo,
Vražale - Šejtanale,
Carina - Sultanina,
a i Vukotići su mi sumnjivi - eej ba' Vuk Stefanović Karadžić, Bačanović, Jeremić, Drašković, pa Vučić,...
http://www.zenicablog.com/foto-odrzana- ... a-i-mladi/
A sve te gluposti i izmisljotine sto si nabrojo nikad u ovom gradu nisu bile ni u rangu zadnje opcije a kamoli neceg ozbiljnog.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14645 Re: Zeničani
Molio bi te da mi kažeš razlog ? Može i u PP naravno.Bobi wrote:Tebe banujemo imamo 0 nezadovoljnihCasual's wrote: Kerove porokaš, imaš 40 nezadovoljnih. Čelik ugasiš, imaš 20 000 nezadovoljnih?
Bujrum Fuade.7 dana out
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#14646 Re: Zeničani
Ja mislim da je vrijeme za temu Zeničani vol. 2.
Poseban pozdrav mom drugu Kamenom. Kameni vrati se.
Poseban pozdrav mom drugu Kamenom. Kameni vrati se.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#14647 Re: Zeničani
ko je momak sto se ubio?Zaitsev wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161125118
- Amagon
- Posts: 392
- Joined: 12/07/2007 16:10
- Location: Zenica-Sarajevo
#14648 Re: Zeničani
Armin Helvida, brat od Dine Helvide. Premlad momak 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66000
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14649 Re: Zeničani
je li prosiren konzum u shopping centru?
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#14650 Re: Zeničani
juce bio dole - preuredjuju sve - pomjerene vitrine i smjesteni frizideri u sredinu uglavnom veliko je spremanje i sve je nedovršeno joškakavdanakneiskustvu wrote:je li prosiren konzum u shopping centru?
