Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14626 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Nur Han :D :lol:

Btw. sto se Fuad namjerio na "Bazne stanice" i Telemach?
Shmeker
Posts: 254
Joined: 17/09/2011 15:39

#14627 Re: Zeničani

Post by Shmeker »

Ovi potezi Kasumovica bacaju malo na ono sta Stipe Petrina radi u Primostenu u Hrvatskoj. Inace koga intersuje neka izgugla njegovo ime i njegove dopise sudovima, ministarstvima, javnim preduzecima u Hrvatskoj i vidjet ce o kakvom kralju se radi. Ako ga Fudo bar upola iskopira mozda nesto i bude od nas.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14628 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Shmeker wrote:Ovi potezi Kasumovica bacaju malo na ono sta Stipe Petrina radi u Primostenu u Hrvatskoj. Inace koga intersuje neka izgugla njegovo ime i njegove dopise sudovima, ministarstvima, javnim preduzecima u Hrvatskoj i vidjet ce o kakvom kralju se radi. Ako ga Fudo bar upola iskopira mozda nesto i bude od nas.
Fudo to ipak malo ljepše upakuje

Image
Image
Image

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Shmeker
Posts: 254
Joined: 17/09/2011 15:39

#14629 Re: Zeničani

Post by Shmeker »

@Jimmy

Lik je gigant. Njemu cak telekom mora placati naknadu za koristenje puta do svojih predajnika :D

Bio sam vise puta u Primostenu u zadnjih par godina i mjesto se po svemu izdvaja od drugih mjesta na primorju. Nema nepropisno parkiranih auta, ulicnih prodavaca na svakom koraku, javasluka. Sve na svom mjestu.

Da Kasumovic stvarno odjebe politiku iz centrala stranaka, mislim da bi mogao dosta unaprijediti zivot zenicana u svim segmentima.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14630 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

:roll: :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66000
Joined: 03/08/2010 19:04

#14631 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

trebali bi popisati sve kerove lutalice a jedva izvrsili popis ljudi u drzavi,narodne kuhinje pune gladnog svijeta a trebamo popisivati kerove,jebemte demokratijo kad si nam dosla
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14632 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

:lol:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14633 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Freamon Lester wrote::lol:
Ti se zadnjih dana samo kleberiš :P Jesi l' to dobacio do Švecke pa ti sad dobro? :D
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14634 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Jimmy McNulty wrote:
Freamon Lester wrote::lol:
Ti se zadnjih dana samo kleberiš :P Jesi l' to dobacio do Švecke pa ti sad dobro? :D
Nisam jos. Vjerovatno sa krajem prvog mjeseca.

:D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14635 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Sjeti se raje kad odeš. I @Biene nam ode za desetak dana :(
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#14636 Re: Zeničani

Post by Warashii »

kakavdanakneiskustvu wrote:
znaci imamo registar pasalutalica u zenici?
Pa vjerujem da "Sapa" ima.
Jbmli ga svaki onaj koji ima "sticker" na uhu ima i neki broj, valjda taj broj nesto i predstavlja.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66000
Joined: 03/08/2010 19:04

#14637 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Warashii wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
znaci imamo registar pasalutalica u zenici?
Pa vjerujem da "Sapa" ima.
Jbmli ga svaki onaj koji ima "sticker" na uhu ima i neki broj, valjda taj broj nesto i predstavlja.

a ima ih i bez stickera
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#14638 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Ima i to je cinjenica. Nije velik broj ali ih ima.
Sto je najgore dodje dobar dio odraslih pasa odjednom na ulicu? Od kud su oni dosli?
Iz tog razloga mislim da se nesto drasticno mora mjenjati, ponajvise sa vlasnicima pasa.
Nije pas za svakoga, treba zakonom odrediti da se svi moraju registrovati i cipovati, pa koliko god da kosta. Jednostavno neko ne mora imati psa, ali ukoliko ga zeli odredjene procedure mora ispostovati.
Jbte ja sam prvi za da se sklone sa ulica, i meni smetaju, i mene zaganjaju u autu, par puta pokusali i napasti. Mrzim kad vidim povadjeno smece iz kontejnera rasuto svuda po kvartu, ne volim kada nocu laju. Ali sta da se radi? Drzava ih je tako smjestila a ne "Sapa" .
Nasi mulci su izglasali a da ih je bolio klinac kakav zakon donose. Sad isti moraju da promjene, samo imaju problem, moraju da se prilagode i psima.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14641 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Nikada neću razumjeti koji kriterij vlada prilikom objave vijesti o samoubistvu. :-) Znam za najmanje 3 relativno friška slučaja, od toga dva iz mog kraja koje nije objavila ni zenicablog, kamoli neko drugi. Što se tiče momka ovog, žao mi je.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#14642 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Jimmy McNulty wrote:Nikada neću razumjeti koji kriterij vlada prilikom objave vijesti o samoubistvu. :-) Znam za najmanje 3 relativno friška slučaja, od toga dva iz mog kraja koje nije objavila ni zenicablog, kamoli neko drugi. Što se tiče momka ovog, žao mi je.
Pogotovo Zenicablog nemoj shvatati kao neki ozbiljan medij. Onako kako oni izvještavaju mozes i ti. Uzmi domenu, hosting, zvrkni Joomla -u i copy paste. S vremena na vrijeme neku priču "citatelja" preneses a ako si bas raspoložen nesto i napises.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#14643 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Molit ću lijepo ali ZB nikad nije bio copy/paste.
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#14644 Re: Zeničani

Post by sorted »

notsure wrote:Kad je Perin Han dobio novo ime (Nur Han)?
Mislim, džemat je džemat, ali Pero je Pero.

Da li sad slijede nova imena:
Crkvice - Mesdžidići,
Radakovo - Hajrakovo,
Vražale - Šejtanale,
Carina - Sultanina,
a i Vukotići su mi sumnjivi - eej ba' Vuk Stefanović Karadžić, Bačanović, Jeremić, Drašković, pa Vučić,...

http://www.zenicablog.com/foto-odrzana- ... a-i-mladi/
Dzemat se moze nazvat kako hoce, a ime naselja/mjesta u ovom slucaju nije promjenjeno, tako da nema potrebe za histerijom i fobijama.
A sve te gluposti i izmisljotine sto si nabrojo nikad u ovom gradu nisu bile ni u rangu zadnje opcije a kamoli neceg ozbiljnog.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#14645 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Bobi wrote:
Casual's wrote: Kerove porokaš, imaš 40 nezadovoljnih. Čelik ugasiš, imaš 20 000 nezadovoljnih?
Bujrum Fuade.
Tebe banujemo imamo 0 nezadovoljnih :mrgreen: 7 dana out
Molio bi te da mi kažeš razlog ? Može i u PP naravno. :thumbup:
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14646 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Ja mislim da je vrijeme za temu Zeničani vol. 2.

Poseban pozdrav mom drugu Kamenom. Kameni vrati se. :D
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#14647 Re: Zeničani

Post by Daryl Dixon »

ko je momak sto se ubio?
User avatar
Amagon
Posts: 392
Joined: 12/07/2007 16:10
Location: Zenica-Sarajevo

#14648 Re: Zeničani

Post by Amagon »

Armin Helvida, brat od Dine Helvide. Premlad momak :(
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66000
Joined: 03/08/2010 19:04

#14649 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

je li prosiren konzum u shopping centru?
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#14650 Re: Zeničani

Post by commendatore »

kakavdanakneiskustvu wrote:je li prosiren konzum u shopping centru?
juce bio dole - preuredjuju sve - pomjerene vitrine i smjesteni frizideri u sredinu uglavnom veliko je spremanje i sve je nedovršeno još
Post Reply