Juve MORA da zadrzi Pogbu,ako to uspiju,i naprave dobar mlad tim oko njega,za 3-4 sezone bi imali ekipu za osvajanje LS.
Koga su oni doveli od novca koji je stigao od PPT?
Moderators: Charuga, Tomahawk11
Para imaju, samo neće da preplaćuju igrače, a uprava je itekako sposobna da dovede igrača za relativno male pare kako kažeš. Vjerovatno ne pratiš Juve pa ne znaš da su Pogba, Pirlo, Llorente, Coman, Khedira i Neto došli besplatno zadnjih sezona, a radi se o vrhunskim igračima. Isto tako za male pare su došli igrači poput Vidala, Teveza i Barzaglia. Da ne pričam o tome kako su najveće talijanske talente poput Sturara i Ruganija doveli za smiješne cifre. Tako da je uprava itekako sposobna i to je dokazala zadnjih sezona.MOSALJOZE wrote:Bas sam se cudio kako takav klub sa ovako uspjesnim sezonama ne moze(ili nece)da plati igraca 40+.Ipak je to najtrofejniji i najuspjesniji klub iz tako jake zemlje kao sto je Italija.Ocito je problrm u upravi,koja nije sposobna isposlovati dobrog igraca za relativno male pare.Bayern npr ima tu politiku(koja ce sigurno biti napustena kad tad ) da ne kupuje igrace za neke nerealne cifre,a mogu dati koliko klub i igrac zamisle.
Juve MORA da zadrzi Pogbu,ako to uspiju,i naprave dobar mlad tim oko njega,za 3-4 sezone bi imali ekipu za osvajanje LS.
Koga su oni doveli od novca koji je stigao od PPT?
Može i platili smo igrače tipa Dibale, Sandra, Mandžukića, Zaze. Imamo dovoljno novca i ova uprava radi savršen posao. Juventus može da zadrži Pogbu i zadržat' će ga ukoliko on to želi. Uvijek se poštovao cilj igrača. Slučaj Tevez je jedan primjer.MOSALJOZE wrote:Bas sam se cudio kako takav klub sa ovako uspjesnim sezonama ne moze(ili nece)da plati igraca 40+.Ipak je to najtrofejniji i najuspjesniji klub iz tako jake zemlje kao sto je Italija.Ocito je problrm u upravi,koja nije sposobna isposlovati dobrog igraca za relativno male pare.Bayern npr ima tu politiku(koja ce sigurno biti napustena kad tad ) da ne kupuje igrace za neke nerealne cifre,a mogu dati koliko klub i igrac zamisle.
Juve MORA da zadrzi Pogbu,ako to uspiju,i naprave dobar mlad tim oko njega,za 3-4 sezone bi imali ekipu za osvajanje LS.
Koga su oni doveli od novca koji je stigao od PPT?
Jedini nesporazum je zašto Bonnuci smije uopće prići lopti kod prekida, a pogotovo onog od 20m, svašta. Nafurao se jer je par puta šutao one prekide udaljenosti 30+ lani (mada je i njih slao na tribine).Fast Driver wrote:Je li iko primjetio nesporazum izmedju Bonucia i Pogbe kod izvodjenja slobodnog udarca?
Radi ovoga sam i otvorio forum.insaneinthebrain wrote:fali tevez da ga zabije i pirlo iz slobodnjaka