Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#14626 Re: Juventus

Post by MOSALJOZE »

Bas sam se cudio kako takav klub sa ovako uspjesnim sezonama ne moze(ili nece :? )da plati igraca 40+.Ipak je to najtrofejniji i najuspjesniji klub iz tako jake zemlje kao sto je Italija.Ocito je problrm u upravi,koja nije sposobna isposlovati dobrog igraca za relativno male pare.Bayern npr ima tu politiku(koja ce sigurno biti napustena kad tad ) da ne kupuje igrace za neke nerealne cifre,a mogu dati koliko klub i igrac zamisle.
Juve MORA da zadrzi Pogbu,ako to uspiju,i naprave dobar mlad tim oko njega,za 3-4 sezone bi imali ekipu za osvajanje LS.

Koga su oni doveli od novca koji je stigao od PPT?
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14627 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Dybala 32
Alex Sandro 26
Mandzukić 18
Pereyra 14

Dybala ogroman potencijal, Sandro isto plus što je riješena bekovska pozicija koja je dugo škripala. Mandžukić igrač po mjeri Juventusa, duel igrač, pressing, sve što Juve traži. Pereyra isto dobar, odigrao kao posuđen igrač prošlu sezonu i sasvim zadovoljio. Sve potrebni transferi.

Zaza je plaćen 18 miliona, s tim što je prije dvije godine prodan za nekih 8-9 miliona, tako da nije strašno. Kažu isto veliki potencijal, ja nisam oduševljen.
User avatar
-TheChosenOne-
Posts: 200
Joined: 09/07/2009 22:41

#14628 Re: Juventus

Post by -TheChosenOne- »

MOSALJOZE wrote:Bas sam se cudio kako takav klub sa ovako uspjesnim sezonama ne moze(ili nece :? )da plati igraca 40+.Ipak je to najtrofejniji i najuspjesniji klub iz tako jake zemlje kao sto je Italija.Ocito je problrm u upravi,koja nije sposobna isposlovati dobrog igraca za relativno male pare.Bayern npr ima tu politiku(koja ce sigurno biti napustena kad tad ) da ne kupuje igrace za neke nerealne cifre,a mogu dati koliko klub i igrac zamisle.
Juve MORA da zadrzi Pogbu,ako to uspiju,i naprave dobar mlad tim oko njega,za 3-4 sezone bi imali ekipu za osvajanje LS.

Koga su oni doveli od novca koji je stigao od PPT?
Para imaju, samo neće da preplaćuju igrače, a uprava je itekako sposobna da dovede igrača za relativno male pare kako kažeš. Vjerovatno ne pratiš Juve pa ne znaš da su Pogba, Pirlo, Llorente, Coman, Khedira i Neto došli besplatno zadnjih sezona, a radi se o vrhunskim igračima. Isto tako za male pare su došli igrači poput Vidala, Teveza i Barzaglia. Da ne pričam o tome kako su najveće talijanske talente poput Sturara i Ruganija doveli za smiješne cifre. Tako da je uprava itekako sposobna i to je dokazala zadnjih sezona. :izet:
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14629 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

MOSALJOZE wrote:Bas sam se cudio kako takav klub sa ovako uspjesnim sezonama ne moze(ili nece :? )da plati igraca 40+.Ipak je to najtrofejniji i najuspjesniji klub iz tako jake zemlje kao sto je Italija.Ocito je problrm u upravi,koja nije sposobna isposlovati dobrog igraca za relativno male pare.Bayern npr ima tu politiku(koja ce sigurno biti napustena kad tad ) da ne kupuje igrace za neke nerealne cifre,a mogu dati koliko klub i igrac zamisle.
Juve MORA da zadrzi Pogbu,ako to uspiju,i naprave dobar mlad tim oko njega,za 3-4 sezone bi imali ekipu za osvajanje LS.

Koga su oni doveli od novca koji je stigao od PPT?
Može i platili smo igrače tipa Dibale, Sandra, Mandžukića, Zaze. Imamo dovoljno novca i ova uprava radi savršen posao. Juventus može da zadrži Pogbu i zadržat' će ga ukoliko on to želi. Uvijek se poštovao cilj igrača. Slučaj Tevez je jedan primjer.

I na kraju, uloženo je preko 100 miliona. Nisi dovoljno upućen kada je Juventus u pitanju.

:bih:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14630 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Moglo se i bolje proci na ovom prijelazom roku ali eto, vidjeti cemo veceras kako ce to izgledati.
I dalje vjerujem da je Juve jaci za barem 10 bodova od svih u ligi
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14631 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Image

:izet: :izet: :izet:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14632 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Drago mi je za Komana i Perejru, Padoin napolje :D
Fast Driver
Posts: 464
Joined: 09/01/2013 16:57

#14633 Re: Juventus

Post by Fast Driver »

Je li iko primjetio nesporazum izmedju Bonucia i Pogbe kod izvodjenja slobodnog udarca?
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#14634 Re: Juventus

Post by ortodont »

Fast Driver wrote:Je li iko primjetio nesporazum izmedju Bonucia i Pogbe kod izvodjenja slobodnog udarca?
Jedini nesporazum je zašto Bonnuci smije uopće prići lopti kod prekida, a pogotovo onog od 20m, svašta. Nafurao se jer je par puta šutao one prekide udaljenosti 30+ lani (mada je i njih slao na tribine).

Inače, očekivano loša igra, od Padoina na registi, 3-5-2 i Comana u špicu ne možemo previše očekivati.

Za nadati se samo da bez obzira na to što su bekovi pojačani ipak dođe 3/4tista inače će se 3-5-2 sa Sandrom i Cuadradom stalno igrati. Naravno, vjerovatno je da će to s njima bolje izgledati, ali na duge staze ne može to.

Coman mora na posudbu, ne možemo ga čekati, a gužva je prevelika, mora se kaliti.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14635 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Jedemo ih ali definitivno samo nedostaje taj zavrsni pas koji ce neko realizirati.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#14636 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

fali tevez da ga zabije i pirlo iz slobodnjaka :oops:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#14637 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

ja mandzukica idiota, sta nije zabio :-) :roll:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#14638 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

bravo, kad nasi ne znaju ima ko zna :oops:
Fast Driver
Posts: 464
Joined: 09/01/2013 16:57

#14639 Re: Juventus

Post by Fast Driver »

:run:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14640 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Bukvalno se ne zna ko pije, a ko plaća na terenu. Potpuno pogubljeni.

Dobar šamar na samom početku i da napokon skontaju šta fali evoj ekipi.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14641 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Jesmo li na aparatima :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#14642 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

nista se ne brinite eto quadrada, sa njim cemo igrati duplo bolje :lol:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#14643 Re: Juventus

Post by MOSALJOZE »

Razbicemo vas :nargila:


Aparati na agregatima :skoljka:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14644 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

7 jbnih defanzivaca čoek izvede na otvaranju kod kuće. Aferim.

Pa zašto Pogba izvodi ovaj prekid???

LOL
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25543
Joined: 12/08/2013 12:51

#14645 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

katastrofa
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14646 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Maxov poraz definitivno.

Mozda sad shvate da pored snage treba i neka pamet koja ce to da poveze.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#14647 Re: Juventus

Post by House »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#14648 Re: Juventus

Post by ortodont »

Potpuno očekivan rezultat, bar za mene, tu sam negdje bio između remija ili minimalnog poraza i desilo se ovo drugo.

Puno povreda, ali i puno incognito igrača, trebat će nama 10-tak kola da uigramo ozbiljno ekipu, a pri tome se vidi iz aviona da 3/4tista mora doći.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14649 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Vala baš, mogao je i Ruganija onda staviti, sad će biti oboren neki rekord Olimpika naredno kolo, mlatnuti onu Vučicu lagano, Dibala od prve minute, Padoin napolje!
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14650 Re: Juventus

Post by I am Happy »

insaneinthebrain wrote:fali tevez da ga zabije i pirlo iz slobodnjaka :oops:
Radi ovoga sam i otvorio forum.

Fino je imati loptu i kruziti oko gola ali od toga nema nista... u ovakvim utakmica je potreban igrac koji ce jednim potezom slomiti protivnika. Mario to nije, njemu treba servirati loptu a danas nije dobio neke korisne lopte.
Svi znamo kako su to Pirlo i Tevez radili.

A vala onaj gol sto su primili je smijesno...lik proseta kroz 4-5 igraca :lol: niko ga ni pogledao nije :pisnuo:

Tanko je ovo bilo i po svemu sudeci biti ce patnje oko lomljenja protivnika i davanja golova. Jedina nada ostaje Dybala, nisam ga gledao puno pa ne znam sta je sposoban. Nadam se da je nesto slicno Tevezu, ako nije..... jebo ti ove parmake. Llorente, Mario, Zaza.... to su sve igraci koji cekaju loptu.
Da je veceras barem Morata igrao, malo bi opasniji bili.

A Koman je MVP po meni, super je odigrao prvo poluvrijeme.
Post Reply