Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#14576 Re: Zeničani

Post by Norm »

...jbt vise se bojimo DogPayPalovaca i Sneze Shape nego globalnog zatopljenja...
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#14577 Re: RE: Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

apsidejzi wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Ja sam rekao, ako kojim slučajem mene ujede pašće, naći ću ga i but mu odgrist.
Kasno kad te ujede. De se ti pripremi prije tog pa kad napadne odgrizi mu but :D
pa to sam htio i reći... :D napad je najbolja odbrana.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#14578 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 2726585001

I am from Zenicaaaa...take me to Americaaa!
Ci-Nick
Posts: 6886
Joined: 15/03/2015 17:38

#14579 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Ne znam šta mi je mrže,.. pašćad od kojih ljeti ne možeš otvoriti prozora ili ove vranurine koje sve sasraše i izgrebaše,.. jučer sjedoh u auto,.. :shock: šoferšajba razbijene,..iziđem, pogledam, udarac malo niže od brisača, tragovi kosti, masnoće,.. očito da je nekoj vranurini ispala koska,.. a i ranije sam nalazio košćice po autu i tjerao vrane sa auta. Koga tužiti, mesara koji baca kosti u kontejner, ljude koji ih vade i bacaju džukelama ili općinu i inspekciju koji ne rade svoj posao.
Ci-Nick
Posts: 6886
Joined: 15/03/2015 17:38

#14580 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#14581 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Kralj Tvrtko I. wrote:https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 2726585001
I am from Zenicaaaa...take me to Americaaa!
U medjuvremenu Snezana Bingo uzima pare, jer stanje nikad bolje. Samo nek su na ulici. :-)
Image
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#14582 Re: Zeničani

Post by commendatore »

please
molim vas
heljp heljp...
jebote led vise i otac bezobrazni.....
Mustang1
Posts: 29922
Joined: 29/12/2010 17:31

#14583 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Pa nisu to lose pare :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14584 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Čuj nisu loše, pa par ljudi u gradu živi isključivo od Šape. Ako ne bude više ovih kerova neće ni njima hljeba biti. :izet:

Mene je 2013-te ujeo kod Potočke džamije ker, kad sam primio antitetanus vratio sam se i sa sjekirom ga tražio gore. :D

Edit:
Jednom sam bio nešto u hitnoj sa drugom, išao on isprat uši :D i sad uleti neki frajer curicu mu ker ujeo i ona jadna plače isprepadana i ode mama sa njom da primi vakcinu, a frajer istrča i poče mlatit one kerove ispod Hitne :lol: :lol: :lol: jedno 5-6 ih je stigao zakačit dok se nisu razbježali :mrgreen:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14585 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/nezir-pi ... /161121118
:shock:
:run:

Pa za ovog je Šiške bogotac i gospodin. :sad:
Mustang1
Posts: 29922
Joined: 29/12/2010 17:31

#14586 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

A mene nikad nisu ove lutalice napale. Dok oni "avlijaneri" dok sam zivio u kuci od komsija redovno su me napadale i redovno sam se svadjao sa ljudima zbog toga :D
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14587 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Jimmy McNulty wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/nezir-pi ... /161121118
:shock:
:run:

Pa za ovog je Šiške bogotac i gospodin. :sad:

:D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14588 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Jimmy McNulty wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/nezir-pi ... /161121118
:shock:
:run:

Pa za ovog je Šiške bogotac i gospodin. :sad:
Mene samo interesuje ko li njega gura ovoliko.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14589 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Fudo udario na SDA potomke jako. Raskidi svih ugovora na odredjeno...
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#14590 Re: Zeničani

Post by Norm »

Freamon Lester wrote:Fudo udario na SDA potomke jako. Raskidi svih ugovora na odredjeno...
Nisu samo SDA potomci bili na ugovoru na odredjeno, tako da je DoFu udario na sve potomke osim svojih...Samo nisam siguran da je ostao dosljedan glede i ugovora o djelu... ;-)
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14591 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Tu postenog konkursa nije bilo od Kraljevine Jugoslavije tako da mi nije zao..
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#14592 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Norm wrote:
Freamon Lester wrote:Fudo udario na SDA potomke jako. Raskidi svih ugovora na odredjeno...
Nisu samo SDA potomci bili na ugovoru na odredjeno, tako da je DoFu udario na sve potomke osim svojih...Samo nisam siguran da je ostao dosljedan glede i ugovora o djelu... ;-)
Ni on ni zena mu nisu iz Zenice niti imaju neku familiju tu tako da smo tu sigurni. :D Vidjet cemo kako ce se situacija dalje razvijati, tj. ima li nekoga da favorizira ili ce Pravovjernima udarati pozitiva kontru do kraja.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#14594 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:...jbt vise se bojimo DogPayPalovaca i Sneze Shape nego globalnog zatopljenja...
da,zalosno,ja sam vala skeptican da ce kerovi biti sklonjeni sa ulica
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#14595 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Freamon Lester wrote:Tu postenog konkursa nije bilo od Kraljevine Jugoslavije tako da mi nije zao..
:mrgreen: :thumbup:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#14596 Re: Zeničani

Post by Norm »

Eborg wrote:
Ni on ni zena mu nisu iz Zenice niti imaju neku familiju tu tako da smo tu sigurni. :D Vidjet cemo kako ce se situacija dalje razvijati, tj. ima li nekoga da favorizira ili ce Pravovjernima udarati pozitiva kontru do kraja.
hebi ga ja mozda ne znam gledati ali jos nisam vidio da je udario i jednu kontru Pravovjernima...jos potpisa sa jednim od njihA ona sredstva za otpadne vode i Pravovjerni dobise 'golemi plus'...a jedan od Pravovjernih ce dobiti jos 150000KM stimulacije...
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#14597 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Ma jasno. Ali ovi mali udarci su na tom putu - nadzorni odbori, uhljebasi u gradskoj upravi, vjerovatno i direktorska mjesta itd. To je ono taman narodski potez da se popali sto i drugi nemaju sad kao ni on - za sitnu buraniju od Jalije do Putovića.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#14598 Re: Zeničani

Post by belfy »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Freamon Lester wrote:Tu postenog konkursa nije bilo od Kraljevine Jugoslavije tako da mi nije zao..
:mrgreen: :thumbup:
a sto ti ovo lajkas? primljen u Kraljevini Jugoslaviji valjda? :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#14599 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

belfy wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Freamon Lester wrote:Tu postenog konkursa nije bilo od Kraljevine Jugoslavije tako da mi nije zao..
:mrgreen: :thumbup:
a sto ti ovo lajkas? primljen u Kraljevini Jugoslaviji valjda? :D

Ne,i prije toga,u KRALJEVINI SHS
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14600 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Nedavno su kerovi napali službeno vozilo MUP ZDK i probušili mu gume. :lol:
Post Reply