Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14576 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

Banksy wrote: ...
:violina:

Image
Nažalost, taj film još dugo nećemo gledati. Vrana vrani oči ne vadi.
krusko1975
Posts: 39
Joined: 24/09/2013 11:37

#14577 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by krusko1975 »

nightvision wrote:poprilicno je besmislena ova polemika, kao i nastojanje sda i sdp da diskredituju df. obje stranke, i sda i sdp, imali su dvadesetak godina vremenskog prostora da narodu pokazu i dokazu da zasluzuju povjerenje ali su se i jedni i drugi potrudili da ga izigraju. narod zeli promjene, a sda i sdp to zasigurno ne mogu ponuditi, jer bi morali raditi protiv samih sebe sto oni svakako nikad nece uraditi. zbog toga je prije cetiri godine narod pruzio podrsku sbb koji je trebao pokrenuti te promjene. na zalost pokazalo se da je sbb potpuno privatni projekat covjeka upitne politicke, poslovne i kriminalne proslosti. tu nastalu prazninu trebala bi popuniti df i jedina je opcija za glasanje iole normalnom glasacu koji zbog familijarnih, stranackih i poslovnih veza nije obavezan ili ucijenjen glasati za sda ili sdp.
prilicno kratko i vrlo jasno.
User avatar
ilkbahar
Posts: 1108
Joined: 19/01/2014 21:36

#14578 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ilkbahar »

Narandzasti gdje slavimo u ponedjeljak?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14579 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:
Banksy wrote: ...
:violina:

Image
Nažalost, taj film još dugo nećemo gledati. Vrana vrani oči ne vadi.
U pravu si. Bosanski merhametluk i sklonost kompromisima i izbjegavanju direktnog sukobljavanja (sve eufemizmi, naravno), ne ulijevaju nadu.
Jedina dovoljno brutalna, surova i osvetoljubiva vrana u ovom trenutku je Fahro.
A nezvanično, stoji u par hiljada bolje od Bakira.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14580 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

Banksy wrote:
VjecitiStudent wrote:
Banksy wrote: ...
:violina:

Image
Nažalost, taj film još dugo nećemo gledati. Vrana vrani oči ne vadi.
U pravu si. Bosanski merhametluk i sklonost kompromisima i izbjegavanju direktnog sukobljavanja (sve eufemizmi, naravno), ne ulijevaju nadu.
Jedina dovoljno brutalna, surova i osvetoljubiva vrana u ovom trenutku je Fahro.
A nezvanično, stoji u par hiljada bolje od Bakira.
Sve te ankete su samo za razbibrigu, ne znamo mi ni to napraviti. Osim, naravno, kad treba slagati.

Edit: Nije nikakav merhametluk u pitanju, već jednostavno, svi imaju oraha u džepovima.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14581 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Image
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#14582 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

ilkbahar wrote:Narandzasti gdje slavimo u ponedjeljak?
Kakvo slavlje? Zasukat rukave i raditi. Slavili i dangubili smo dovoljno.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#14583 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

Banksy wrote:
VjecitiStudent wrote:
Banksy wrote: ...
:violina:

Image
Nažalost, taj film još dugo nećemo gledati. Vrana vrani oči ne vadi.
U pravu si. Bosanski merhametluk i sklonost kompromisima i izbjegavanju direktnog sukobljavanja (sve eufemizmi, naravno), ne ulijevaju nadu.
Jedina dovoljno brutalna, surova i osvetoljubiva vrana u ovom trenutku je Fahro.
A nezvanično, stoji u par hiljada bolje od Bakira.
dakle spali smo na to da prizeljujemo na celu drzave kriminalca, koji ce sa pozicije izvrsne i zakonodavne vlasti, preuzeti sudsku... kako bi se osvetio politickim oponentima?

ne vidis nikakav potencijalni problem s tim? ono bas nikakav?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#14584 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JoseMujica »

al čujTornjak bolje stoji od Don Neonka :shock:

fakat nemrem da vjerujem u to :? jel ti pouzdan taj izvor Banksy?
Last edited by JoseMujica on 09/10/2014 11:50, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14585 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Alfons Kauders wrote:
dakle spali smo na to da prizeljujemo na celu drzave kriminalca, koji ce sa pozicije izvrsne i zakonodavne vlasti, preuzeti sudsku... kako bi se osvetio politickim oponentima?

ne vidis nikakav potencijalni problem s tim? ono bas nikakav?
Ne razumijem te, kakav sad kriminalac?

Kad Lagumdžiji i forumskim fanovima SDP-a nije predstavljao problem prije 2 godine, dapače, bio je ''poželjan partner, jer Radončić poznaje ekonomiju'', ko smo mi da prigovaramo danas?
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14586 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Alfons Kauders wrote:
Banksy wrote:
Jedina dovoljno brutalna, surova i osvetoljubiva vrana u ovom trenutku je Fahro.
A nezvanično, stoji u par hiljada bolje od Bakira.
dakle spali smo na to da prizeljujemo na celu drzave kriminalca, koji ce sa pozicije izvrsne i zakonodavne vlasti, preuzeti sudsku... kako bi se osvetio politickim oponentima?

ne vidis nikakav potencijalni problem s tim? ono bas nikakav?
Gubitak vida se podrazumijeva dok gomila loše energije, koja se odaziva na ime "očaj", masi daje ubrzanje.
Last edited by Corto Maltese on 09/10/2014 11:55, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14587 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

JoseMujica wrote:al čukjTornjak bolje stoji od Don Neonka :shock:

fakat nemrem da vjerujem u to :? jel ti pouzdan taj izvor Banksy?
Malo šta je pouzdano, ali navodno su Radončić, Izetbegović i Suljagić vrlo, vrlo blizu, s malom prednošću ovog prvog.
Sve je to i dalje vrlo upitno, kad je toliko puno neodlučnih, nebudžetskih glasova u igri, nemoguće je prognozirati bilo šta.
Pitanje je samo kako njih neodlučne, lijene, ravnodušne, nemotivirane, motivirati da izađu u nedjelju.
forel
Posts: 693
Joined: 12/01/2013 22:10

#14588 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by forel »

Nisam mislio vise ulazit u pojedine rasprave al moram.Svi oni koji prozivaju Komsicevu platu, neka se sjete da su Lagumđija, Bakir, SDA, SDP i NzBiH ovski kadrovi najmanje 4 godine primali iste place i tada se ne sjecam da su se bunili.Svi oni koji prozivate Zeljku Komsica sta je uradio u 8 godina na mjestu predsnjedistva, neka uzmu Ustav BiH pa nek vide sta su njegova ovlastenja ili smatrate da je Komsic trebao uzet utoku pobit i Bakira i Radmanovica i napravit drzavni udar?Nadalje dame i gospodo, vlast na drzavnom, kantonalnom, entitetskom nivou u 20 godina od rata vodile su sl stranke SDA, SDP, NzBiH, SDS,SNSD, pa polticiki politroni iz ovih navedenih stranki ja vas pitam - ŠTA SU ONI URADILI za 20 godina?

Tematika patriotizma mogla se provlacit, bosnjastvo, srpstvo i hrvatstvo palili su za vrijeme rata, i malo poslije, a svim ''velikim'' bosnjama kojima je Bake svjetlo u mraku porucujem da im je bosnjastvo i borba za patriotizam staje na 2 tacke prva je humski križ drugi je krst na zlatistu.Pa mogu cisto rec da i ''bosnjastvo prolazi odatle dotle''

Oni koji su preko noci postali vidovite Đemile i vidovnjaci obavjestavam da su izbori 12, i da samo Bog zna ko ce i kako proci na tim izborima, pa bi ih zamolio da prestanu unaprijed praviti koalicije DF-a kad ni mi koji smo mnogo blizi toj stranci ne znamo hocemo li proci uopce cenzus.Nadanje je jedno - sto ce bit to je drugo.Pa ta prica ode Zeljko sa Ščepom i te price vam slabo piju vode, dok se ne vidi kako ce i Ščepo i Zeljko proc'.


U jedinstvu nije snaga, snaga je u pameti i ucenim ljudima.Citirat cu rijeci : 10 ucenih muslimana jaci je od 1000 nevjernika''Neki znaju o cemu je rijec, neki ne znaju ali ovo moze vaziti i za svaki drugi narod i vjeru.Ako je snaga u jedinstvu osoba koje imaju 4 osnovne skole i 2 mejtefa, u osobama kojima je znanje o jednoj interesnoj sferi glavna a ne o svim sferama zivota, onda to jedinstvo je krhko, jer ce ubrzo interesne sfere raznih pojedinaca unutar te snage da se sudare.

Nije ovo ni socijalizam, ni Titova drzava, da smo htijeli Tita ne bi se odcjepili, plasim se da neki mnogo dugo zive u nekom sistemu kojem smo 91 godine na referendumu rekli NE.Tako da oni koji igraju na kartu socijalizma, Titovog nasljedstva i nasljednistva su zakasnili godinu a i politicki sistem.Plasim se da su istoimeni od Tita uzeli samo vladanje cvrstom rukom, a zanemarili su antifasisticku borbu, borbu za jednakost građana.A plasim se da i njih i njihovo kvazi busanje u prsa Titom i socijalizmom pozdravlja spomenik Cetnicima iz Trebinja, pa tako da ni to vise ne pali.Zalim slucaj.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14589 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
dakle spali smo na to da prizeljujemo na celu drzave kriminalca, koji ce sa pozicije izvrsne i zakonodavne vlasti, preuzeti sudsku... kako bi se osvetio politickim oponentima?

ne vidis nikakav potencijalni problem s tim? ono bas nikakav?
Ne razumijem te, kakav sad kriminalac?

Kad Lagumdžiji i forumskim fanovima SDP-a nije predstavljao problem prije 2 godine, dapače, bio je ''poželjan partner, jer Radončić poznaje ekonomiju'', ko smo mi da prigovaramo danas?
Bila je to prava ljubav

Image
Chavez Presidente
Posts: 87
Joined: 05/04/2013 19:01

#14590 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Chavez Presidente »

krusko1975 wrote:
nightvision wrote:poprilicno je besmislena ova polemika, kao i nastojanje sda i sdp da diskredituju df. obje stranke, i sda i sdp, imali su dvadesetak godina vremenskog prostora da narodu pokazu i dokazu da zasluzuju povjerenje ali su se i jedni i drugi potrudili da ga izigraju. narod zeli promjene, a sda i sdp to zasigurno ne mogu ponuditi, jer bi morali raditi protiv samih sebe sto oni svakako nikad nece uraditi. zbog toga je prije cetiri godine narod pruzio podrsku sbb koji je trebao pokrenuti te promjene. na zalost pokazalo se da je sbb potpuno privatni projekat covjeka upitne politicke, poslovne i kriminalne proslosti. tu nastalu prazninu trebala bi popuniti df i jedina je opcija za glasanje iole normalnom glasacu koji zbog familijarnih, stranackih i poslovnih veza nije obavezan ili ucijenjen glasati za sda ili sdp.
prilicno kratko i vrlo jasno.
:thumbup:

Image

:bih: :bih: :bih:
forel
Posts: 693
Joined: 12/01/2013 22:10

#14591 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by forel »

Chavez Presidente wrote:
krusko1975 wrote:
nightvision wrote:poprilicno je besmislena ova polemika, kao i nastojanje sda i sdp da diskredituju df. obje stranke, i sda i sdp, imali su dvadesetak godina vremenskog prostora da narodu pokazu i dokazu da zasluzuju povjerenje ali su se i jedni i drugi potrudili da ga izigraju. narod zeli promjene, a sda i sdp to zasigurno ne mogu ponuditi, jer bi morali raditi protiv samih sebe sto oni svakako nikad nece uraditi. zbog toga je prije cetiri godine narod pruzio podrsku sbb koji je trebao pokrenuti te promjene. na zalost pokazalo se da je sbb potpuno privatni projekat covjeka upitne politicke, poslovne i kriminalne proslosti. tu nastalu prazninu trebala bi popuniti df i jedina je opcija za glasanje iole normalnom glasacu koji zbog familijarnih, stranackih i poslovnih veza nije obavezan ili ucijenjen glasati za sda ili sdp.
prilicno kratko i vrlo jasno.
:thumbup:

Image

:bih: :bih: :bih:
Nevalja slika :D :D fali jos jedna naranča, Bosnjaci,Srbi, Hrvati, Sejdic, zagubio si mi Fincija :D :D :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#14592 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
dakle spali smo na to da prizeljujemo na celu drzave kriminalca, koji ce sa pozicije izvrsne i zakonodavne vlasti, preuzeti sudsku... kako bi se osvetio politickim oponentima?

ne vidis nikakav potencijalni problem s tim? ono bas nikakav?
Ne razumijem te, kakav sad kriminalac?

Kad Lagumdžiji i forumskim fanovima SDP-a nije predstavljao problem prije 2 godine, dapače, bio je ''poželjan partner, jer Radončić poznaje ekonomiju'', ko smo mi da prigovaramo danas?
pa nije bas isto... ali ti to vrlo dobro znas

ili ce to biti izgovor? da mozda i DF koalira sa svima s kojim je koalirao SDP?

ali ostaje pitanje - zasto bi politicka hapsenja realizirana preuzimanjem sudske vlasti bila nesto cemu se trebamo radovati?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14593 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

VjecitiStudent wrote:
Bila je to prava ljubav

Image
Podsjetićemo da je ta ljubav otvoreno najavljena još u samoj predizbornoj kampanji 2010. kad su djelovali kao jedno tijelo, što tada nikome nije smetalo niti je ko spominjao, ali danas kad takve najave stižu u kombinaciji s DF-om svi skaču na zadnje.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70295
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14594 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by plain vanilla »

Alfons Kauders wrote:
Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
dakle spali smo na to da prizeljujemo na celu drzave kriminalca, koji ce sa pozicije izvrsne i zakonodavne vlasti, preuzeti sudsku... kako bi se osvetio politickim oponentima?

ne vidis nikakav potencijalni problem s tim? ono bas nikakav?
Ne razumijem te, kakav sad kriminalac?

Kad Lagumdžiji i forumskim fanovima SDP-a nije predstavljao problem prije 2 godine, dapače, bio je ''poželjan partner, jer Radončić poznaje ekonomiju'', ko smo mi da prigovaramo danas?
pa nije bas isto... ali ti to vrlo dobro znas

ili ce to biti izgovor? da mozda i DF koalira sa svima s kojim je koalirao SDP?

ali ostaje pitanje - zasto bi politicka hapsenja realizirana preuzimanjem sudske vlasti bila nesto cemu se trebamo radovati?
Fahro je jedini postenjacina, rek'o Komsic :mrgreen:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#14595 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Alfons Kauders »

Corto Maltese wrote:
Alfons Kauders wrote:
Banksy wrote:
Jedina dovoljno brutalna, surova i osvetoljubiva vrana u ovom trenutku je Fahro.
A nezvanično, stoji u par hiljada bolje od Bakira.
dakle spali smo na to da prizeljujemo na celu drzave kriminalca, koji ce sa pozicije izvrsne i zakonodavne vlasti, preuzeti sudsku... kako bi se osvetio politickim oponentima?

ne vidis nikakav potencijalni problem s tim? ono bas nikakav?
Gubitak vida se podrazumijeva dok gomila loše energije, koja se odaziva na ime "očaj", masi daje ubrzanje.
da, a to smo najbolje iskusili u februaru

devet mjeseci kasnije imamo samo masu spaljenih zgrada i to je to... od svih prica nijedna krivicna prijava

jer gle cuda... kada nemas politicku kontrolu nad sudstvom... ljude nece hapsiti i procesuirati na osnovu dokaza iz avaza ili 60 minuta...

ni SDP nije mogao ganjati svoje prethodnike, niko nije ganjao ni SBiH, ni HDZ ni ostale stranke koje su ispadale iz vlasti... svako ko ocekuje da ce SBB i DF to moci uraditi zivi na oblacima
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14596 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Alfons Kauders wrote:
Banksy wrote: Ne razumijem te, kakav sad kriminalac?

Kad Lagumdžiji i forumskim fanovima SDP-a nije predstavljao problem prije 2 godine, dapače, bio je ''poželjan partner, jer Radončić poznaje ekonomiju'', ko smo mi da prigovaramo danas?
pa nije bas isto... ali ti to vrlo dobro znas

ili ce to biti izgovor? da mozda i DF koalira sa svima s kojim je koalirao SDP?

ali ostaje pitanje - zasto bi politicka hapsenja realizirana preuzimanjem sudske vlasti bila nesto cemu se trebamo radovati?
Ne razumijem, zašto nije isto?

Zamjena teza. SDP je taj koji je koalirao sa svima - crnokošuljašima, Čovićem, Dodikom, ekonomistom Fahrom, kobasičarima, podsjeti me ko još ...? Ako DF bude koalirao samo s jednim manje, mi smo na dobitku.

Nisi dobro čitao, hapšenja kriminalaca. To što su u sprezi s politikom, što im je fotelja omogućila da kradu, to su tek okolnosti.
Nisi valjda protiv hapšenja kriminalaca?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#14597 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JoseMujica »

Banksy wrote:
JoseMujica wrote:al čukjTornjak bolje stoji od Don Neonka :shock:

fakat nemrem da vjerujem u to :? jel ti pouzdan taj izvor Banksy?
Malo šta je pouzdano, ali navodno su Radončić, Izetbegović i Suljagić vrlo, vrlo blizu, s malom prednošću ovog prvog.
Sve je to i dalje vrlo upitno, kad je toliko puno neodlučnih, nebudžetskih glasova u igri, nemoguće je prognozirati bilo šta.
Pitanje je samo kako njih neodlučne, lijene, ravnodušne, nemotivirane, motivirati da izađu u nedjelju.

nadam se dobro vrijeme pa da barem izađu da prošetaju i usput glasaju
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#14598 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Dr. Kuca »

forel wrote:Nisam mislio vise ulazit u pojedine rasprave al moram.Svi oni koji prozivaju Komsicevu platu, neka se sjete da su Lagumđija, Bakir, SDA, SDP i NzBiH ovski kadrovi najmanje 4 godine primali iste place i tada se ne sjecam da su se bunili.Svi oni koji prozivate Zeljku Komsica sta je uradio u 8 godina na mjestu predsnjedistva, neka uzmu Ustav BiH pa nek vide sta su njegova ovlastenja ili smatrate da je Komsic trebao uzet utoku pobit i Bakira i Radmanovica i napravit drzavni udar?Nadalje dame i gospodo, vlast na drzavnom, kantonalnom, entitetskom nivou u 20 godina od rata vodile su sl stranke SDA, SDP, NzBiH, SDS,SNSD, pa polticiki politroni iz ovih navedenih stranki ja vas pitam - ŠTA SU ONI URADILI za 20 godina?

Tematika patriotizma mogla se provlacit, bosnjastvo, srpstvo i hrvatstvo palili su za vrijeme rata, i malo poslije, a svim ''velikim'' bosnjama kojima je Bake svjetlo u mraku porucujem da im je bosnjastvo i borba za patriotizam staje na 2 tacke prva je humski križ drugi je krst na zlatistu.Pa mogu cisto rec da i ''bosnjastvo prolazi odatle dotle''

Oni koji su preko noci postali vidovite Đemile i vidovnjaci obavjestavam da su izbori 12, i da samo Bog zna ko ce i kako proci na tim izborima, pa bi ih zamolio da prestanu unaprijed praviti koalicije DF-a kad ni mi koji smo mnogo blizi toj stranci ne znamo hocemo li proci uopce cenzus.Nadanje je jedno - sto ce bit to je drugo.Pa ta prica ode Zeljko sa Ščepom i te price vam slabo piju vode, dok se ne vidi kako ce i Ščepo i Zeljko proc'.


U jedinstvu nije snaga, snaga je u pameti i ucenim ljudima.Citirat cu rijeci : 10 ucenih muslimana jaci je od 1000 nevjernika''Neki znaju o cemu je rijec, neki ne znaju ali ovo moze vaziti i za svaki drugi narod i vjeru.Ako je snaga u jedinstvu osoba koje imaju 4 osnovne skole i 2 mejtefa, u osobama kojima je znanje o jednoj interesnoj sferi glavna a ne o svim sferama zivota, onda to jedinstvo je krhko, jer ce ubrzo interesne sfere raznih pojedinaca unutar te snage da se sudare.

Nije ovo ni socijalizam, ni Titova drzava, da smo htijeli Tita ne bi se odcjepili, plasim se da neki mnogo dugo zive u nekom sistemu kojem smo 91 godine na referendumu rekli NE.Tako da oni koji igraju na kartu socijalizma, Titovog nasljedstva i nasljednistva su zakasnili godinu a i politicki sistem.Plasim se da su istoimeni od Tita uzeli samo vladanje cvrstom rukom, a zanemarili su antifasisticku borbu, borbu za jednakost građana.A plasim se da i njih i njihovo kvazi busanje u prsa Titom i socijalizmom pozdravlja spomenik Cetnicima iz Trebinja, pa tako da ni to vise ne pali.Zalim slucaj.

Isto tako radmanovic kaze nisam mogo sa bakirom i zeljkom, ovaj kaze nisam mogo sa zeljkom i radmanovicem i sve u krug. A ove ko ovce.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#14599 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

Alfons Kauders wrote:
Banksy wrote:
Alfons Kauders wrote:
dakle spali smo na to da prizeljujemo na celu drzave kriminalca, koji ce sa pozicije izvrsne i zakonodavne vlasti, preuzeti sudsku... kako bi se osvetio politickim oponentima?

ne vidis nikakav potencijalni problem s tim? ono bas nikakav?
Ne razumijem te, kakav sad kriminalac?

Kad Lagumdžiji i forumskim fanovima SDP-a nije predstavljao problem prije 2 godine, dapače, bio je ''poželjan partner, jer Radončić poznaje ekonomiju'', ko smo mi da prigovaramo danas?
pa nije bas isto... ali ti to vrlo dobro znas

ili ce to biti izgovor? da mozda i DF koalira sa svima s kojim je koalirao SDP?

ali ostaje pitanje - zasto bi politicka hapsenja realizirana preuzimanjem sudske vlasti bila nesto cemu se trebamo radovati?
Ako se desi još jedno preuzimanje davno preuzete sudske vlasti, kakva je šteta?
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#14600 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by daddy-kool »

Ovakvo razmišljanje je sasvim na fonu februarskih protesta i narodnih plenuma.
Post Reply