FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#14551 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma mi smo i sa Bateom tamo odigrali dobro, bili mozda i bolji.
Problem je što se zaista vidi da je nama falilo utakmica sa jakim protivnicima. Nisma siguran ni koliko je ovo preskakanje lige naše dobro.
Odbrana ove Astane je kastrofa bila, ali ne mislim ni da je naša puno bolja.
Problem je što se zaista vidi da je nama falilo utakmica sa jakim protivnicima. Nisma siguran ni koliko je ovo preskakanje lige naše dobro.
Odbrana ove Astane je kastrofa bila, ali ne mislim ni da je naša puno bolja.
Last edited by _Reds_ on 20/08/2020 08:29, edited 1 time in total.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#14552 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
...
Last edited by _Reds_ on 20/08/2020 08:29, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14553 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Meni nema nikakvog smisla preskočiti Olimpik, pa sad igrati sa Veležom. Ako su već htjeli odmarati, bolje je s Veležom bilo odložiti.
Međutim, ja da se pitam ne bih ništa odlagao. Ako ne možeš igrati srijeda - subota onda jbg.
Međutim, ja da se pitam ne bih ništa odlagao. Ako ne možeš igrati srijeda - subota onda jbg.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#14554 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Zato sto nam je ova prebtina utakmica bila da bi riskirali. Bodovno za narednu godinu i finansijski, a imao si sve informacije da su fizicki i trkacki jako dobri. Da su prosle godine namucili Partizana i logicno je po meni sto se odgodio Olimpic.Tomahawk11 wrote: ↑20/08/2020 08:28 Meni nema nikakvog smisla preskočiti Olimpik, pa sad igrati sa Veležom. Ako su već htjeli odmarati, bolje je s Veležom bilo odložiti.
Međutim, ja da se pitam ne bih ništa odlagao. Ako ne možeš igrati srijeda - subota onda jbg.
Velez dobro bi bilo da se odgodi.
Mislim da ovaj Brest nije sekunde bezveze ekipa. Predobri su u traznciji onaj crnac je prebrz. Mislim da ih je Astana potcijenila.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#14555 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
I oni odgađaju sve utakmice. Zadnju u ligi igrali 06.08., Ne znam hoće li igrati ovaj vikend.F&N wrote: ↑20/08/2020 08:41Zato sto nam je ova prebtina utakmica bila da bi riskirali. Bodovno za narednu godinu i finansijski, a imao si sve informacije da su fizicki i trkacki jako dobri. Da su prosle godine namucili Partizana i logicno je po meni sto se odgodio Olimpic.Tomahawk11 wrote: ↑20/08/2020 08:28 Meni nema nikakvog smisla preskočiti Olimpik, pa sad igrati sa Veležom. Ako su već htjeli odmarati, bolje je s Veležom bilo odložiti.
Međutim, ja da se pitam ne bih ništa odlagao. Ako ne možeš igrati srijeda - subota onda jbg.
Velez dobro bi bilo da se odgodi.
Mislim da ovaj Brest nije sekunde bezveze ekipa. Predobri su u traznciji onaj crnac je prebrz. Mislim da ih je Astana potcijenila.
A ova Astana je došla totalno nespreman, igrači kao kipovi stajali kod većine golova, ovi su ih protrčvali po krilima koda ih nema.
Btw, oni su na pola lige ove sezone, i tu su u srediti lige, ništa specijalno. Sve u svemu, šanse 60% - 40%.
Last edited by _Reds_ on 20/08/2020 08:55, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14556 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Mi smo i sinoć bili dosta tromi, doduše Tatar ih je dvaput uhvatio na foru i proletio što je bilo dovoljno.
Oni su imali dva hajmo reći zicera gdje se pokazalo da ne znaju i naša sreća što je tako bilo.
S Belimrusima se to mora eliminisati, oni će sigurno kazniti takve propuste.
Svakako zatvoriti im krila, bez toga nemaju ništa.
Oni su imali dva hajmo reći zicera gdje se pokazalo da ne znaju i naša sreća što je tako bilo.
S Belimrusima se to mora eliminisati, oni će sigurno kazniti takve propuste.
Svakako zatvoriti im krila, bez toga nemaju ništa.
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#14557 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ima li šanse da Hebib zaigra ?
-
maxell_sarajevo
- Posts: 2303
- Joined: 08/02/2008 19:19
#14558 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
U maniru kriznog štaba
Naredne dvije utakmice su presudne, ako ih dobijemo imamo zagarantovanu Europa League

Naredne dvije utakmice su presudne, ako ih dobijemo imamo zagarantovanu Europa League
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#14559 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Oni su na sredini tabele jer im je ekipa bila zaražena coronom pa su im igrali juniori dobar dio utakmica ali su se sada vratili. Tako da stanje na tabeli nije relevantno._Reds_ wrote: ↑20/08/2020 08:49I oni odgađaju sve utakmice. Zadnju u ligi igrali 06.08., Ne znam hoće li igrati ovaj vikend.F&N wrote: ↑20/08/2020 08:41Zato sto nam je ova prebtina utakmica bila da bi riskirali. Bodovno za narednu godinu i finansijski, a imao si sve informacije da su fizicki i trkacki jako dobri. Da su prosle godine namucili Partizana i logicno je po meni sto se odgodio Olimpic.Tomahawk11 wrote: ↑20/08/2020 08:28 Meni nema nikakvog smisla preskočiti Olimpik, pa sad igrati sa Veležom. Ako su već htjeli odmarati, bolje je s Veležom bilo odložiti.
Međutim, ja da se pitam ne bih ništa odlagao. Ako ne možeš igrati srijeda - subota onda jbg.
Velez dobro bi bilo da se odgodi.
Mislim da ovaj Brest nije sekunde bezveze ekipa. Predobri su u traznciji onaj crnac je prebrz. Mislim da ih je Astana potcijenila.
A ova Astana je došla totalno nespreman, igrači kao kipovi stajali kod većine golova, ovi su ih protrčvali po krilima koda ih nema.
Btw, oni su na pola lige ove sezone, i tu su u srediti lige, ništa specijalno. Sve u svemu, šanse 60% - 40%.
-
last mohicans
- Posts: 18220
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14560 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ne znam šta je Vladanu, za ne prepoznati. Uzasno se lose postavlja i sporo reaguje. Po petercu mu lopta skakuče, on ko ukopan. Kod one njihove šanse, samo stao, jos par puta oklijevao u 16 gdje ko od šale mogao pokupiti loptu. Jača ekipa i bolji napadači bi to s lakocom iskoristili.van Basten wrote: ↑20/08/2020 00:45 Pribojavao sam se vecerasnje tekme. Bio bi blam ispasti od ovih ragbista a opet Zeta, Kukesi, Mladost DK, Sloga iz Simica Hana.... pozivali su na debeli oprez.
Sreca na njihovo udaranje odgovorismo par puta adekvatno pa su i oni malo prikocili. O igri se nema puno toga reci, rezultat je pokrio nedostatak iste. Kovacevic negdje naograisao, kriticno nesiguran i isprepadan.
Nabijem usput i sudiju raubera i uefu koja domacinu delegira komsiju, da ne kazem rodbinu, da mu sudi i da na nama silji kriterije
-
last mohicans
- Posts: 18220
- Joined: 09/08/2012 23:19
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
#14562 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Mislim da lupaju na žalost, neće se ništa desiti do naše utakmice.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#14563 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Tako smo se dobro pripremili da nam se igraci na treningu povrijede. Ne treba ni trenirati do dinama.
Placaju se obestecenja za igrace koji i ne mogu u evropi igrati.
Uzmes dvije titule zaredom, ocekujes neki pomak, i opet se iznenadis amaterizmom u nekom segmentu kluba.
Placaju se obestecenja za igrace koji i ne mogu u evropi igrati.
Uzmes dvije titule zaredom, ocekujes neki pomak, i opet se iznenadis amaterizmom u nekom segmentu kluba.
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14565 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Volim ga samo sto nije picka i ne da da ga lemaju neki zemljoradnici iz Velsa. Jest da nekad i pretjera ali sinoc je bio bas onakav kakav je i trebao da bude kontra onih velskih orangutana ukljucujuci i njihovog nabildanog "trenera"...
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#14566 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ovo nam je u ovoj utakmici bas trebalo jer definitiivno Velsani nisu ocekivali da ce im neko na poganluk odgovoriti jos gorim poganlukom
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#14567 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ja te razumijem. I ja bih ga opalio ali na terminu. Ako mi neko da plati i stavi me u prvi tim da igram zvanicnu utakmicu onda snosim odgovornost za postupke. Za ovo ce dobiti crveni karton sljedeci put.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14568 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Kad sam vidio da nije ono na Salčinu nije svirao, znao sam da se Amar može max raspojasati
Inače bi dobio bar žuti kad je onog složio u našem šesnestercu.
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14569 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma ono samo budala nije vidjela isto ko da igraš na Sokocu a sudi ti sudija sa Pala... I još imaš orangutana na liniji koji skače na svaku odluku.. Meni samo nije jasno ipak je pretkolo lige prvaka kako se uopšte dozvoli da onakvi dilatanti sude ovakve tekme. Evo i protiv bjelorusa isto neki diletant...
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#14570 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nece se ovi ni igrati u Bjelorusiji, boli nas kurac idemo dalje...komsiluk ce da popizdi nacisto
-
last mohicans
- Posts: 18220
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14571 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Tri put ura za Lukašenka!!! Uraaa, joj ako se odgodi, pojeli bi se neki s one strane rijeke.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14572 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Neka, nema potrebe da se bilo ko proziva...u se i u svoje kljuse.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#14573 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ovo je sramota da se trazi nova odgoda jbt ko da u rosteru imas 13 a ne preko 25 igraca. Ako nisu spremni igrat ritam srijeda-subota sta ce biti ako nekad udjemo u grupnu fazu? Hoce li i tu konstantno traziti odgode??
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14574 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Pa nije to samo srijeda-subota....
Ima put, imas pripreme za utakmice, imas regeneraciju....
Velezu dobro zapamtiti!
Ima put, imas pripreme za utakmice, imas regeneraciju....
Velezu dobro zapamtiti!
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14575 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma nije to samo Velez to je i onaj mali plavi supcic Dudlac ali pisaj ga. Najbolje nek se svak bori za sebe i sve super. Nema bratimljenja i sl. gluposti. Ovo je biznis prije svega i tako ga treba i shvatiti. Imas 25 igraca u rosteru izmjesaj i odmori najvaznije. Ako mi nakon 5-6 tekmi nemamo snage da svaka 3 dana odigramo tekmu treba Jeli dati zahvalnicu i traziti nekog ozbiljnijeg kondicionog...Pitar sa Kariba wrote: ↑20/08/2020 15:19 Pa nije to samo srijeda-subota....
Ima put, imas pripreme za utakmice, imas regeneraciju....
Velezu dobro zapamtiti!
