Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- sime_cipol
- Posts: 23409
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14526 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Lalatovic u Borcu.
-
last mohicans
- Posts: 18220
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14527 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Lalatovic u Borcu, hajmo Amare, Husrefe.. Bit ce ludilo u premijeršipu
- luckylaka
- Posts: 26217
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14528 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mislim da Igman vec moze na ovu temu imaju bar na tv odlican stadion bolji od pola Premijer ligasa.Inace koga interesuje tv prenos Igman-Gorazde na Arena sport1
-
ajdamo
- Posts: 1572
- Joined: 02/07/2016 17:11
- Location: Hercegovina Kalifornija
- Grijem se na: Sunce
- Vozim: Dvotočkaš
#14529 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
vec je poceo srati, mogu misliti sta ce biti tokom sezone.
https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1146657/ ... rpsku.htmlSigurno je da je veliki izazov raditi u velikom klubu kao što je Borac iz Banjaluke. To je Republika Srpska, naš narod i znam da je klub sa velikom tradicijom kojeg ljudi obožavaju. To je uređena zemlja i Borac želi da vrati titulu u Republiku Srpsku,bšto je meni bitno", rekao je Lalatović u razgovoru za MONDO.
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14530 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zadnje kolo u 1. ligi FBiH. I Igman i GOSK po 0:0 na poluvremenu. Borba do kraja. 
- nota1969
- Posts: 1193
- Joined: 27/02/2022 09:05
#14531 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
pa deklarisani četnik,šta očekivatiajdamo wrote: ↑05/06/2022 18:03vec je poceo srati, mogu misliti sta ce biti tokom sezone.https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1146657/ ... rpsku.htmlSigurno je da je veliki izazov raditi u velikom klubu kao što je Borac iz Banjaluke. To je Republika Srpska, naš narod i znam da je klub sa velikom tradicijom kojeg ljudi obožavaju. To je uređena zemlja i Borac želi da vrati titulu u Republiku Srpsku,bšto je meni bitno", rekao je Lalatović u razgovoru za MONDO.
-
last mohicans
- Posts: 18220
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14532 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Eto Igman ušao u premijer ligu. Čestitke, ako ima koji Konjičanin ovdje. Bit ce dobro gostovanje. Koliko prima ovaj stadion? Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
-
Labirint
- Posts: 2931
- Joined: 24/06/2013 14:37
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#14534 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Prijavili su stadion Veležalast mohicans wrote: ↑05/06/2022 19:34 Eto Igman ušao u premijer ligu. Čestitke, ako ima koji Konjičanin ovdje. Bit ce dobro gostovanje. Koliko prima ovaj stadion? Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
- Logovan
- Posts: 102766
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14535 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A za Rudar i Leotar pravilo je bilo drugačije, Igmanu se nedozvoljava. Malo ćemo ovako, malo ćemo onako.Bazinga1234 wrote: ↑05/06/2022 20:35Prijavili su stadion Veležalast mohicans wrote: ↑05/06/2022 19:34 Eto Igman ušao u premijer ligu. Čestitke, ako ima koji Konjičanin ovdje. Bit ce dobro gostovanje. Koliko prima ovaj stadion? Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
- JohnnyS
- Posts: 17490
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#14536 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bazinga1234 wrote: ↑05/06/2022 20:35Prijavili su stadion Veležalast mohicans wrote: ↑05/06/2022 19:34 Eto Igman ušao u premijer ligu. Čestitke, ako ima koji Konjičanin ovdje. Bit ce dobro gostovanje. Koliko prima ovaj stadion? Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
Zajebano. Kad Konjičani dođu u Mostar, ne vraćaju se više
- sime_cipol
- Posts: 23409
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14537 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hajmo biti posteni pa reci da su i stadion Leotara i Rudara u boljem stanju i ispunjavaju vise uslova od Igmanovog. Neka se potrude pa barem minimum uslova za PL osiguraju.
-
last mohicans
- Posts: 18220
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14538 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Evo piše samo dok svoj ne osposobe, kasnije ce valjda u Konjicu igrati.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11766
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#14539 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Znači ono izbacivanje Mladosti jer nisu imali stadion sa uslovima PL je ipak bila priča niđe veze.Bazinga1234 wrote: ↑05/06/2022 20:35Prijavili su stadion Veležalast mohicans wrote: ↑05/06/2022 19:34 Eto Igman ušao u premijer ligu. Čestitke, ako ima koji Konjičanin ovdje. Bit ce dobro gostovanje. Koliko prima ovaj stadion? Hoce li Neka trenerka sad za Igman navijati?
Naravno nemam ništa protiv Igmana. Njima čestitam i želim im puno sreće u PL!
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#14540 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Po cijeni bi trebalo mada meni dinamika radova u BL izaziva sumnje, zato se i pitam ulazi li i to u projekat.Anquilla wrote: ↑04/06/2022 20:24Mislim da je na Grbavici teren koštao oko 2 miliona, a ovaj kod nas skoro 2,5 miliona.Grean wrote: ↑04/06/2022 17:12 Nego je li se meni cini ili ova cijena ne ukljucuje i mijenjanje drenaznih cijevi kao sto je odradjeno na Grbavici i Bilinom?
Po onom kako je krenulo u BL i kako najavljuju u prvoj sedmici skidanje terena i u drugoj postavljanje novog meni izgleda da se to nece raditi sto dovodi u pitanje koliko ce to dobro biti (samo) sa hibridom.
Sudeći po cijeni, mijenjat će se i drenaža.
Nadati se da ce se i to uraditi.
- sime_cipol
- Posts: 23409
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14541 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Cijena svega je otisla u pm. Ono sto je Zeljo napravio prije 3-4 godine za 2 miliona, sad ne moze pokriti 4.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#14542 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dudic, Osim, Sablja, Lalatovic - bit ce veselih pres konferencija 
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#14543 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne mogu opisat koliko mi je drago zbog Klocima
konacno ce se pokazati da je svo njegovo "znanje" ustvari plod rada EDIT: i Brkovicevih kofera
Zao mi samo Veleza, ne znam sta ih prenese
Zao mi samo Veleza, ne znam sta ih prenese
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14544 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Napokon da Amar preuzme neki drugi klub osim Želje.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14545 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kod Amara je pitanje motivacije i ovlasti... zadnji mandat u Zelji je digao ruke kad je nastupila pandemija, koliko ce imati motiva da radi u Velezu? I drugo je to da mu Velez sigurno nece dati ovlasti kakve je imao u Zelji, a on nije nikad bio timski igrac. Dajem mu do oktobra
Inace, sto se tice samo fudbalskog znanja, ne mogu ovi treneri u nasoj ligi u istu recenicu sa njim.
Inace, sto se tice samo fudbalskog znanja, ne mogu ovi treneri u nasoj ligi u istu recenicu sa njim.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14546 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
los potez. jedno je biti neki trener u autokratskom klubu a drugo je po prvi put doci u veliki klub i raditi.
zivi bili pa vidili i dabogda ja bio u krivu pa me citirali kad uzmemo titulu sa morzhom i kad mu produzimo ugovor.
zivi bili pa vidili i dabogda ja bio u krivu pa me citirali kad uzmemo titulu sa morzhom i kad mu produzimo ugovor.
Last edited by karanana on 06/06/2022 20:06, edited 1 time in total.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#14547 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne mogu, a vala sampion je i u supljiranju i prenemaganju. 
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#14548 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jedna od najjačih sezona što se tiče trenera, još Husref da uzme nekog od ovog što je ostalo i ludnica svako kolo
Da imamo infrastrukturu (makar normalne terene na svakom stadionu) i normalno suđenje, bio bi fudbal bolji nego lige 5.
Da imamo infrastrukturu (makar normalne terene na svakom stadionu) i normalno suđenje, bio bi fudbal bolji nego lige 5.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#14549 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kažu iz veleža ići će putem bajerna i onda dovedu Osima 
-
splinter
- Posts: 8707
- Joined: 08/10/2011 12:28
#14550 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa nije još prešao u Zrinjski ali nikad se ne zna
