Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Inače, na ovome klipu se vidi ispaljivanje rakete za koju se sumnja da je srušila malezijski avion i kakav trag za sobom ona ostavlja, trag ove rakete bi se vidio dugo nakon što pogođeni avion padne na zemlju, međutim, ja ovakav trag nisam vidio ni na jednom snimku.
jefferson wrote:Google je tvoj prijatelj.
Očito onda imamo različite prijatelje, upoznaj me sa tim svojim prijateljem koji ima informacije za koje moj prijatelj ne zna?
Pa dobro, nisam ni ocekivao da znas. Onako, ide ti u skladu sa razmisljanjem.
Probaj na RT, oni garant imaju slike.
dragma wrote:
Zaboravio si pitati ko je odgovoran za smrt 130 000 ljudi (i jos duplo toliko od posljedica radijacije) u Hirosimi od eksplozije atomske bombe!?
Niđe veze sa temom...
Ima veze sa temom itekako.
Ko je odgovoran za masakr u ulici prkosa 27.05.92 kada je 26 ljudi ubijeno a 108 ranjeno
Ko je odgovoran za masakar na Markalama 05.02.94 kada je 68 ljudi ubijeno, a 144 ranjeno
Ko je odgovoran za masakar na Markalama 28.08.95 godine, a ubijeno je 37 ljudi, dok je ranjeno 90
Gore nabrojane nevine zrtve masakrirane su od strane istih spodoba koje su juce ubile preko 290 ljudi.
Velika je razlika između značenja pridjeva "isti" i "sličan". Ovo za spodobe se slažem mada je i to preblag naziv ali helem nejse...
Ja i dalje ne vidim kakve to ima veze sa temom isto kao sto ne vidim kako videu chelijevi odgovori mogu biti pokazatelj da je on relevantan sugovornik za dalju konverzaciju!?
Pa isti "borci za slobodu" koji su ucestvovali (direktno ili indirektno) u gore navedenim pokoljima nevinih civila su juce krvolocno pobili 296 ljudi.
Igor Girkin je, prema pisanju više izvora, sudjelovao i u ratu koji se vodio u BiH, boreći se kao volonter na strani Republike Srpske. U memoarima koje je pisao u to vrijeme za različite vojne magazine, opisivao je gnusne ratne detalje o tome kako su "muslimani dehumanizirali Srbe", ističući kako je došao da se bori protiv "muslimanskih divljaka", jer je osjećao dužnost da bude na strani "svojih pravoslavaca". Ironično, esej je objavljen u ruskom magazinu naziva "Soldier of fortune" (vojnik sreće, prim. prev.), piše istraživač Christo Grozev na svom blogu.
Ovaj "boldani" je komadant sta li vec (ko ce znati kako fasiti prave vojni ustroj) koji je direktno odgovoran za jucerasnje ubistvo 296 ljudi
mada mislim da su se od devedesetih ratovi promijenili...
ovaj u ukrajini je što se razaranja tiče žešći... a sve će se jače oružje koristiti
još kad skontaš kakava je konfiguracija tla te opasna zima koja se približava
penzije male... plate kasne, budžet kijeva potrošen...
ni pomoć se više ne šalje kao prije
u svom tom kontekstu jednačina sa avionom i nije nešto bitna
osim za obitelji poginulih i poginule
Ja govorim na to da u Ukrajini postoji odredjen procenat ljudi I to mislim oko 35% da zele sa Putinom
tandmand wrote:Izgleda da su mogi zaboravili uzrok kaosa u Ukrajini. Problemi su dosli sa zapada Ukrajine, inicrani od EU.
21. studenoga 2013. - Predsjednik Viktor Janukovič objavljuje da odustaje od najavljenog potpisivanja trgovinskog sporazuma s Europskom unijom te da će u zamjenu državu približiti Rusiji. Reakcije u dijelu javnosti koji podupire oporbu su burne. U središtu Kijeva u večernjim satima okuplja se nekoliko stotina prosvjednika. Istoga dana parlament odbija zakonski prijedlog kojim bi se zatvorenoj bivšoj premijerki Juliji Timošenko omogućilo napuštanje zemlje radi liječenja.
24. studenoga 2013. - Prosvjedi uzimaju maha. Na skupu u Kijevu okupilo se najmanje 100.000 ljudi.
Dok je Kijev gorio, danasnji proruski separatisti su spavali. Dolazi do vojnog puca, nasilnog preuzimanja vlasti pod patronatom EU. Sjetite se one recenice ministara EU "potpisite ili ste mrtvi".
Istok Ukrajine se budi nakon sto su doneseni zakoni kojima se ukida ruski jezik kao sluzbeni i TV stanice na ruskom jeziku; te jos mnostvo uredbi koje diskriminiraju rusofonsko stanovnistvo.
25. veljače 2014. - Na proruskom Krimu sve glasnije govore o mogućem odcjepljenju. Privremeni predsjednik Turčinov upozorava na opasnost od separatizma. Iz nekoliko europskih država stižu upozorenja da ukrajinska teritorijalna cjelovitost ne bi smjela biti narušena.
Treba da iznosimo cinjenice u raspravi i da ne zaboravimo kronologiju dogadjaja.
Ovako ispada da su jednog jutra prorusi iz cistog mira odlucili da uzmu oruzje u ruke i otcjepe komad Ukrajine, eto samo iz razloga sto su "cetnicki" nastrojeni. Od neovisnosti Ukrajine 1991. nije bilo nikakvih separatista dok se nije pojavila spasilacka misija EU. Uzrok rata je EU, Galicija, Kijev a proruski separatisti su posljedica.
Poredajmo stvari po redosljedu.
Greska u redosljedu.
Drzavni udar je izveden od strane Janukovicha koji je samovoljno prosirio Predsjednicke ovlasti i na taj nacin odbio prikloniti Ukrainu savezu naprednih civilizacija. Potom je uslijedilo snajperisanje ljudi koji su protestvovali protiv tog cina...a onda slijedi sve sto si ti napisao...
Last edited by sanjin_1 on 18/07/2014 23:25, edited 1 time in total.
sanjin_1 wrote:Toliko nevinih civila pobise teroristicka gamad. Strasno.
Ruski fasiti i pravoslavni teroristi = najgora smrdljiva stoka koju treba samljeti sa zemljom. Potrebno je da sav civilizovani svijet urinira po ovakvim govnima.
FUJ mamu im jebem zlikovacko-rusko-cetnicku
Šega mi da neko termin pravoslavni teroristi veze za rat u Ukrajini (gdje se ne radi o vjerski motiviranom sukobu) a pri tome zaboravlja da obadvije zaracene strane sacinjavaju upravo pravoslavci (73% od ukupnog stanovnistva Ukrajine su pravoslavne vjeroispovjesti). Vodeci se tvojom logikom zakljucujem da su Njemci u drugom svjetskom ratu su bili katolicki teroristi, jel' de?
Samo ne kontam sta su u taj vakat bili Rusi?
Vjerovatno pravoslavni teroristi koji su se borili protiv katolickih terorista. Logicno.
sanjin_1 wrote:Toliko nevinih civila pobise teroristicka gamad. Strasno.
Ruski fasiti i pravoslavni teroristi = najgora smrdljiva stoka koju treba samljeti sa zemljom. Potrebno je da sav civilizovani svijet urinira po ovakvim govnima.
FUJ mamu im jebem zlikovacko-rusko-cetnicku
Buhaha za 90% likova na temi su rusi=srbi i zato su protiv. Nema tu price, samo ovakve provale koje zaglupljuju.
Inace je jednostavno najvjerovatnije da su proruski ukrajinci oborili avion greskom i da ne smiju priznati jer su posljedice iste, bilo to greskom ili ne.
Sent from my iPad using Tapatalk
Kakvih 90% buha ? O cemu ti pises i ne kontam zasto si citirao moj post ako nemas sta reci a vezano je za taj citat?
sanjin_1 wrote:Toliko nevinih civila pobise teroristicka gamad. Strasno.
Ruski fasiti i pravoslavni teroristi = najgora smrdljiva stoka koju treba samljeti sa zemljom. Potrebno je da sav civilizovani svijet urinira po ovakvim govnima.
FUJ mamu im jebem zlikovacko-rusko-cetnicku
Šega mi da neko termin pravoslavni teroristi veze za rat u Ukrajini (gdje se ne radi o vjerski motiviranom sukobu) a pri tome zaboravlja da obadvije zaracene strane sacinjavaju upravo pravoslavci (73% od ukupnog stanovnistva Ukrajine su pravoslavne vjeroispovjesti). Vodeci se tvojom logikom zakljucujem da su Njemci u drugom svjetskom ratu su bili katolicki teroristi, jel' de?
Samo ne kontam sta su u taj vakat bili Rusi?
Vjerovatno pravoslavni teroristi koji su se borili protiv katolickih terorista. Logicno.
vako je bilo onomad na forumu s gruzijom kad su mislili da ruje opet napadaju muslimane
pa kad su skontali naglo splasnula interesovanja za gruziju
sanjin_1 wrote:Toliko nevinih civila pobise teroristicka gamad. Strasno.
Ruski fasiti i pravoslavni teroristi = najgora smrdljiva stoka koju treba samljeti sa zemljom. Potrebno je da sav civilizovani svijet urinira po ovakvim govnima.
FUJ mamu im jebem zlikovacko-rusko-cetnicku
BRATJA, fasisti i neonacisti su srusili vladu janukovicha i napravili puč da bi sad svoj fasizam trenirali na civilima.
Dobro im ide, evo i ovi nasi ih podrzavaju.
Kazu samo da su oni protiv cetnika i onih koje cetnici podrzavaju pa makar i hitler bio na kijevskoj strani.
Ma jok...Janukovich je izvrsio drzavni udar i ubijao civilie koji su se bunili
sanjin_1 wrote:Toliko nevinih civila pobise teroristicka gamad. Strasno.
Ruski fasiti i pravoslavni teroristi = najgora smrdljiva stoka koju treba samljeti sa zemljom. Potrebno je da sav civilizovani svijet urinira po ovakvim govnima.
FUJ mamu im jebem zlikovacko-rusko-cetnicku
Odavno na forumu nisam procitao nesto gadnije. A i gluplje. Cuj civilizovan svijet da urinira...
Vidis ja jesam...tvoje relativiziranje i pravdanje ruskih fasista
Black swan wrote:bilo je tu i fejk akaunta... tako da tim hvalisanjima na netu ne vjerujem nešto mnogo
Pa pitam, posto po ovim braniocima pravde, morala i svega sto dolazi iz Moskve kontrolor leta ima pravi account, a onaj kreten sa brkovima lazni
S tim sto je strelkov ili neko iz njegovog ureda to demantirao dok se Hombre Carlos nije izjasnio o hakiranju njegovog ACCounta ili da je neko sa laznim profilom izvjestavao umjesto njega.
Taj link očito treba tebi, ili ti treba pomoć oko instalacije.
Bogami pomoc ne treba, to sto je tvoj pogled u istom rangu kao kad konju ogranicis vidokrug, je nesto sto ni google ne moze rjesiti, ali eto bar sam pokusao da ti izadjem u susret.
Black swan wrote:bilo je tu i fejk akaunta... tako da tim hvalisanjima na netu ne vjerujem nešto mnogo
Pa pitam, posto po ovim braniocima pravde, morala i svega sto dolazi iz Moskve kontrolor leta ima pravi account, a onaj kreten sa brkovima lazni
S tim sto je strelkov ili neko iz njegovog ureda to demantirao dok se Hombre Carlos nije izjasnio o hakiranju njegovog ACCounta ili da je neko sa laznim profilom izvjestavao umjesto njega.
Pa normalno da je demantirao, a bogami i izbrisao.
Sta si ocekivao da nece demantirati?
Jel to ono isti tip koji se borio protiv muslimanskih hordi u BiH? To je tip koji je demantirao vijest?
Taj link očito treba tebi, ili ti treba pomoć oko instalacije.
Bogami pomoc ne treba, to sto je tvoj pogled u istom rangu kao kad konju ogranicis vidokrug, je nesto sto ni google ne moze rjesiti, ali eto bar sam pokusao da ti izadjem u susret.
Čekaj, postavljao si po forumu svakakve gluposti i nije ti bilo mrsko, a sada nećeš da postaviš ključni dokaz, tj. sliku BUK-a u posjedu prorusa
Da si to postavio rano jutros, možda ti se onaj Porošenko ne bi onako izblamirao tvrdeći kako prorusi nemaju takve sisteme?
sanjin_1 wrote:Toliko nevinih civila pobise teroristicka gamad. Strasno.
Ruski fasiti i pravoslavni teroristi = najgora smrdljiva stoka koju treba samljeti sa zemljom. Potrebno je da sav civilizovani svijet urinira po ovakvim govnima.
FUJ mamu im jebem zlikovacko-rusko-cetnicku
Šega mi da neko termin pravoslavni teroristi veze za rat u Ukrajini (gdje se ne radi o vjerski motiviranom sukobu) a pri tome zaboravlja da obadvije zaracene strane sacinjavaju upravo pravoslavci (73% od ukupnog stanovnistva Ukrajine su pravoslavne vjeroispovjesti). Vodeci se tvojom logikom zakljucujem da su Njemci u drugom svjetskom ratu su bili katolicki teroristi, jel' de?
Samo ne kontam sta su u taj vakat bili Rusi?
Vjerovatno pravoslavni teroristi koji su se borili protiv katolickih terorista. Logicno.
Pa kad u Siriji postoje "islamski teroristi" onda su ovo pravoslavni teroristi. Jednostavno a toliko logicno, zar ne!?