Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
manijak_kairo
Posts: 10
Joined: 18/01/2012 10:06

#14526 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by manijak_kairo »

It_is_a_Leclerc wrote:
Nostromo wrote:Namjeravao sam glasati za Suljagica, ali...

Na BHT1 traje TV debata predsjednickih kandidata iz reda bosnjackog naroda.
Svi su tu osim Suljagica i oba Bakira... Za Bakire mi je jasno, to je samo manifestovanje njihove vec ozloglasaene arogancije i oholosti.
Ali zasto Sulljagic nije nasao za shodno da se obrati biracima? Da li i on misli da je "pravo glupo i bezveze" sada se tu nesto obracati glasacima, pricati im o programu, imati debatu sa protukandidatima? Glasaci su, valjda, tu da glasaju i ne pitaju previse. Sramotno, nema sta!
Silno sam razocaran.
Emir je večeras morao biti u Bihaću i Cazinu na završnim skupovima. Bio je na debatama na FTV-u, Hayatu i TV1. Jedini kandidat koji nije bio ni na jednoj debati je - Bakir Izetbegović. Po jedan "minus" još imaju i - Mustafa Cerić i Fahrudin Radončić.
Na FTV sigurno nij bio, davno je rekao da tu neće biti, pa dodaj i njemu ta dva minusa.
starisalko
Posts: 632
Joined: 27/07/2014 18:10

#14527 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by starisalko »

HM 2011 wrote:ljudi - svi na izbore - svi za jednu stranku na svim nivoima - napravite mogucnost izborne kradje besmislenom - ukinite postojanje barem 2/3 stranki i strancica - dajte odgovornost samo jednoj - ujedinite se - ojacati cete kao drustvo.....
DF i Suljagic
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#14528 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by IcedMFEarth »

Kako je lijepo slušati političara koji priča razumne stvari.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#14529 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

starisalko wrote:
HM 2011 wrote:ljudi - svi na izbore - svi za jednu stranku na svim nivoima - napravite mogucnost izborne kradje besmislenom - ukinite postojanje barem 2/3 stranki i strancica - dajte odgovornost samo jednoj - ujedinite se - ojacati cete kao drustvo.....
DF i Suljagic
u jedinstvu je snaga!

DF kao ubleha se nikako ne uklapa u strategiju - volio bih da ide ali djaba.... Stvarno mi zao - ali ne ide - zato ljudski dajem savjet kanite se corava posla - finansijska situacija je teska a ZAISTA nemamo vremena za experimentisanje sa dokazanim ublehasima .....

Mislite ljudi - jedna misao - U JEDINSTVU JE SNAGA ! 160 politickih partija bosnjaci razjedinjeni i razrijedjeni - sva krivica se svaljuje na SDA - vrijeme je da pokazete zube -
svi SDA....

jedna adresa za Vasu bolju buducnost...
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#14530 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

HM 2011 wrote:
starisalko wrote:
HM 2011 wrote:ljudi - svi na izbore - svi za jednu stranku na svim nivoima - napravite mogucnost izborne kradje besmislenom - ukinite postojanje barem 2/3 stranki i strancica - dajte odgovornost samo jednoj - ujedinite se - ojacati cete kao drustvo.....
DF i Suljagic
u jedinstvu je snaga!
pa zašto onda niste #ujedinjeni sa svojima? :mrgreen:

btw, ne trolaj nam temu o pobjednicima izbora!
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#14531 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

HM 2011 wrote:
starisalko wrote:
HM 2011 wrote:ljudi - svi na izbore - svi za jednu stranku na svim nivoima - napravite mogucnost izborne kradje besmislenom - ukinite postojanje barem 2/3 stranki i strancica - dajte odgovornost samo jednoj - ujedinite se - ojacati cete kao drustvo.....
DF i Suljagic
u jedinstvu je snaga!

DF kao ubleha se nikako ne uklapa u strategiju - volio bih da ide ali djaba.... Stvarno mi zao - ali ne ide - zato ljudski dajem savjet kanite se corava posla - finansijska situacija je teska a ZAISTA nemamo vremena za experimentisanje sa dokazanim ublehasima .....

Mislite ljudi - jedna misao - U JEDINSTVU JE SNAGA ! 160 politickih partija bosnjaci razjedinjeni i razrijedjeni - sva krivica se svaljuje na SDA - vrijeme je da pokazete zube -
svi SDA....

jedna adresa za Vasu bolju buducnost...
savez za bolju budućnost???

administracijo, ukinite editovanje!!!
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#14532 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

biske wrote:
HM 2011 wrote:
starisalko wrote: DF i Suljagic
u jedinstvu je snaga!
pa zašto onda niste #ujedinjeni sa svojima? :mrgreen:

btw, ne trolaj nam temu o pobjednicima izbora!

ama ne trolam to i jeste problem - previse stranki pr3velika razjedinjenost - gubite vlast i moc - nestajete - nije vrijeme za igru - svi covjece ,ne pis3m bez razloga ,svi za SDA....
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#14533 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by zavrzlama »

U jednistvu je snaga....







Zato svi jedinstveno protiv SDA :D
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#14534 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

zavrzlama wrote:U jednistvu je snaga....







Zato svi jedinstveno protiv SDA :D
i nemoj da ko nestane usput! :lol:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#14535 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

DF i Suljagic[/quote]

u jedinstvu je snaga!

DF kao ubleha se nikako ne uklapa u strategiju - volio bih da ide ali djaba.... Stvarno mi zao - ali ne ide - zato ljudski dajem savjet kanite se corava posla - finansijska situacija je teska a ZAISTA nemamo vremena za experimentisanje sa dokazanim ublehasima .....

Mislite ljudi - jedna misao - U JEDINSTVU JE SNAGA ! 160 politickih partija bosnjaci razjedinjeni i razrijedjeni - sva krivica se svaljuje na SDA - vrijeme je da pokazete zube -
svi SDA....

jedna adresa za Vasu bolju buducnost...[/quote]
savez za bolju budućnost???

administracijo, ukinite editovanje!!![/quote]


bolja buducnost nije vlasnistvo - bolja buducnost je teznja - zelja - koju je moguce ostvariti samo snagom, provjerenim rukovodstvom, promjenu mogu donjeti samo oni imaju kapacit3ta za promjenu - -

vi non stop kontate kampanaj a ja zapeo kao puska da objasnim koja je snaga u jedinst u koje raskrinkavanje je ublehasa je potrebno....

situacija je takva da j3dino ak9 bi svi bukvalno svi dali glas za SDA jedino se tada mozemo svi izvuci iz belaja......

u suprotnom c3ka nas jos 7 februara, koala po fedralnoj i kantonalnim vladama nepostojanje odgo odgo ornosti nepostojanje smjera razvoja....


jedan od najv3cih razloga zasto glasati za SDA na svim nivoima...


Zivot nije igra - nasi zivoti , nasa buducnost i nasa sigurnost su u pitanju....

Pokazimo snagu - nije zezancija niti pisem iz zezancije.....

svi za jednu stranku a to je SDA...
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#14536 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

It_is_a_Leclerc wrote:Pojedinci bi, s obzirom da su uhvaćeni u laži, trebali da izbjegavaju ovu i slične teme.
Gdje si ti nasao onaj pregled programa :D :D

http://www.bhrt.ba/bht1/pregled-programa/
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#14537 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

:lol: pa jel ti stvarno misliš da imaš posla sa nepismenim, neukim i ćoravim debilima? ili se samo praviš mutav. pa jarane, ezdea je karanđoloz za onaj isti bošnjački narod u kojeg se kune. uzjahali, jahali, ispili posljednju trunku života iz one šake jada od preživjelih, a sve radi toga da bi par lezihljebaroških guzica postalo gospodarima kusura od države kojima nam je ostao. netJe da može više. noga!
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#14538 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

It_is_a_Leclerc wrote:
Nostromo wrote:Namjeravao sam glasati za Suljagica, ali...

Na BHT1 traje TV debata predsjednickih kandidata iz reda bosnjackog naroda.
Svi su tu osim Suljagica i oba Bakira... Za Bakire mi je jasno, to je samo manifestovanje njihove vec ozloglasaene arogancije i oholosti.
Ali zasto Sulljagic nije nasao za shodno da se obrati biracima? Da li i on misli da je "pravo glupo i bezveze" sada se tu nesto obracati glasacima, pricati im o programu, imati debatu sa protukandidatima? Glasaci su, valjda, tu da glasaju i ne pitaju previse. Sramotno, nema sta!
Silno sam razocaran.
Emir je večeras morao biti u Bihaću i Cazinu na završnim skupovima. Bio je na debatama na FTV-u, Hayatu i TV1. Jedini kandidat koji nije bio ni na jednoj debati je - Bakir Izetbegović. Po jedan "minus" još imaju i - Mustafa Cerić i Fahrudin Radončić.
Cuj morao ahhahaha
__Phoenix__
Posts: 2758
Joined: 25/10/2013 20:44

#14539 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by __Phoenix__ »

Pobjednik izbora je DF. Nadam se da će biti u jakoj opoziciji sljedeće dvije godine jer je to početniku potrebno.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14540 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

weredsf wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Pojedinci bi, s obzirom da su uhvaćeni u laži, trebali da izbjegavaju ovu i slične teme.
Gdje si ti nasao onaj pregled programa :D :D

http://www.bhrt.ba/bht1/pregled-programa/
Pa bolan ne bio (ahaha, zvuči poznato ?!), jesi ti svjestan da se samo dublje ukopavaš ?!
Ono što ti tvrdiš je da je prilog o DF-u emitovan u emisiji - Predstavljanje kandidata za opće/opšte izbore 2014. (Inače, gosti bili Martin Raguž i Živko Budimir) :lol:

E, ko nama sjedi u nadzornim odborima.. Kuku kuku.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#14541 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

biske wrote::lol: pa jel ti stvarno misliš da imaš posla sa nepismenim, neukim i ćoravim debilima? ili se samo praviš mutav. pa jarane, ezdea je karanđoloz za onaj isti bošnjački narod u kojeg se kune. uzjahali, jahali, ispili posljednju trunku života iz one šake jada od preživjelih, a sve radi toga da bi par lezihljebaroških guzica postalo gospodarima kusura od države kojima nam je ostao. netJe da može više. noga!
Sto je najzanimljivije mora nije njet da moze nego mora - nema snage drugdje - a sve ostalo se svdi na ublehu ala djevrasim cvijan "da i ja malo"....Vise
nemas snage za cvijane...

a svi ti iz SDA nisu dosli iz svemira nego iz tvog naroda - tako da argument nema mjesta nikako.....

i jos nesto cu ti reci - meni nekada zaista bude zao kolicine gluposti mog naroda koja proizilazi iz umislenosti.....

da mozak ukljucite mal7 mrvu prije nego krenete u bile aktivnosti da vagate stavri drugacije bi se sve odvijalo.....

ako ne znate barem slusajte.....

svi za sda u jedisntvu je snaga...
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#14542 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

HM 2011 wrote:
biske wrote::lol: pa jel ti stvarno misliš da imaš posla sa nepismenim, neukim i ćoravim debilima? ili se samo praviš mutav. pa jarane, ezdea je karanđoloz za onaj isti bošnjački narod u kojeg se kune. uzjahali, jahali, ispili posljednju trunku života iz one šake jada od preživjelih, a sve radi toga da bi par lezihljebaroških guzica postalo gospodarima kusura od države kojima nam je ostao. netJe da može više. noga!
Sto je najzanimljivije mora nije njet da moze nego mora - nema snage drugdje - a sve ostalo se svdi na ublehu ala djevrasim cvijan "da i ja malo"....Vise
nemas snage za cvijane...

a svi ti iz SDA nisu dosli iz svemira nego iz tvog naroda - tako da argument nema mjesta nikako.....

i jos nesto cu ti reci - meni nekada zaista bude zao kolicine gluposti mog naroda koja proizilazi iz umislenosti.....

da mozak ukljucite mal7 mrvu prije nego krenete u bile aktivnosti da vagate stavri drugacije bi se sve odvijalo.....

ako ne znate barem slusajte.....

svi za sda u jedisntvu je snaga...
:shock:

sjedi, jedan!
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#14543 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

It_is_a_Leclerc wrote:
weredsf wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Pojedinci bi, s obzirom da su uhvaćeni u laži, trebali da izbjegavaju ovu i slične teme.
Gdje si ti nasao onaj pregled programa :D :D

http://www.bhrt.ba/bht1/pregled-programa/
Pa bolan ne bio (ahaha, zvuči poznato ?!), jesi ti svjestan da se samo dublje ukopavaš ?!
Ono što ti tvrdiš je da je prilog o DF-u emitovan u emisiji - Predstavljanje kandidata za opće/opšte izbore 2014. (Inače, gosti bili Martin Raguž i Živko Budimir) :lol:

E, ko nama sjedi u nadzornim odborima.. Kuku kuku.
Dakle nisi gledao :D
Nisi stavio pravi pregled programa... :mrgreen:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14544 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

HM 2011 wrote:
starisalko wrote:
HM 2011 wrote:ljudi - svi na izbore - svi za jednu stranku na svim nivoima - napravite mogucnost izborne kradje besmislenom - ukinite postojanje barem 2/3 stranki i strancica - dajte odgovornost samo jednoj - ujedinite se - ojacati cete kao drustvo.....
DF i Suljagic
u jedinstvu je snaga!

DF kao ubleha se nikako ne uklapa u strategiju - volio bih da ide ali djaba.... Stvarno mi zao - ali ne ide - zato ljudski dajem savjet kanite se corava posla - finansijska situacija je teska a ZAISTA nemamo vremena za experimentisanje sa dokazanim ublehasima .....

Mislite ljudi - jedna misao - U JEDINSTVU JE SNAGA ! 160 politickih partija bosnjaci razjedinjeni i razrijedjeni - sva krivica se svaljuje na SDA - vrijeme je da pokazete zube -
svi SDA....

jedna adresa za Vasu bolju buducnost...
Tako je ! Slažem se ! Zato se vratimo osnivaču SDA, Fikretu Abdiću, inače ratnom zločincu. Evo, u SDA USK su već krenuli sa pripremama.
Glas za SDA je glas za stranku Fikreta Abdića

Image

Posjeta Kantonalnog odbora SDA USK Laburističkoj stranci
S desna na lijevo - Esad Bašagić (predsjednik Ko SDA USK), Elvira Abdić Jelenović (predsjednica Laburističke stranke), Đevad Muslimović (uhapšen, pa pušten bivši direktor JP Unsko-sanske šume), i Mirvet Beganović (dopredsjednik Laburističke stranke)
U jedinstvu je snaga ! :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14546 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Izdao je Fikret Abdić i više, pa je sad istaknuti partner SDA u USK. :wink:
Marko Zarko
Posts: 256
Joined: 11/07/2014 19:40

#14547 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Marko Zarko »

SDA će vjerovatno dobiti najviše glasova zahvaljujući svojoj interesnoj mašineriji, ali će u zbroju SBB i DF imati više od njih. Zato ledja o ledja i neka razvale SDA barem na 4 godine.
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#14548 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shibonja »

Jos tri dana i mjenjamo SDA-SDP foteljase

:bih:
Marko Zarko
Posts: 256
Joined: 11/07/2014 19:40

#14549 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Marko Zarko »

shibonja wrote:Jos tri dana i mjenjamo SDA-SDP foteljase

:bih:

SDP vjerovatno ako ih SDA ne uzme pod svoje skute. a onda smo ga... :izet:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14550 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »



Najgore što će se desiti Komšiću je veoma izvjesno.
Sjediće u istom parlamentu sa osvetoljubivim bivšim šefom, koji je u prvih 30 sekundi govora upotrebio više riječi nego što ih sadrži Komšićev kompletan vokabular.
Cipelariće ga Zlagumdžija, četiri godine, samo pa tako.
Iz čiste zabave.
Post Reply