Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14501 Re: Zeničani
Ne trebaš ni ti imat ni grijanje ni vodu dok policija i SIPA ne odrade svoje, hajd zdrao.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83422
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#14502 Re: Zeničani
Jebiga sad, hajmo sve strpat u isti kos i roknut sve kolektivno na sred Kembrizda
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14503 Re: Zeničani
Ne vidim šta je problem. Njega boli qrac za Čelik jer ga to ne zanima, mene boli qrac za grijanjem i vodom jer ja imam alternativne načine za oboje. Kad već gledamo samo ono što nama treba, nikakav problem._BataZiv_0809 wrote:Jebiga sad, hajmo sve strpat u isti kos i roknut sve kolektivno na sred Kembrizda
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14504 Re: Zeničani
da,bez vode ne mozemo isto kao sto ne mozemo ni bez celikaJimmy McNulty wrote:Ne trebaš ni ti imat ni grijanje ni vodu dok policija i SIPA ne odrade svoje, hajd zdrao.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14505 Re: Zeničani
Ja bez VIKA i njihovih usluga mogu jer imam alternativu, a za vas me boli qrac ko što vas boli qrac za Čelikom jer vi možete bez njega.kakavdanakneiskustvu wrote:da,bez vode ne mozemo isto kao sto ne mozemo ni bez celikaJimmy McNulty wrote:Ne trebaš ni ti imat ni grijanje ni vodu dok policija i SIPA ne odrade svoje, hajd zdrao.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14506 Re: Zeničani
cemu takve rijeci,boli me k...,to ti neko od nas ili konkretno ja nesto skrivio?
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 20/11/2016 14:16, edited 1 time in total.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14507 Re: Zeničani
I meni je vaše ako ćemo iskreno.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83422
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#14508 Re: Zeničani
Nadam se da vidis besmislenost tog poredjenjaJimmy McNulty wrote:Ne vidim šta je problem. Njega boli qrac za Čelik jer ga to ne zanima, mene boli qrac za grijanjem i vodom jer ja imam alternativne načine za oboje. Kad već gledamo samo ono što nama treba, nikakav problem._BataZiv_0809 wrote:Jebiga sad, hajmo sve strpat u isti kos i roknut sve kolektivno na sred Kembrizda
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14509 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Nadam se da vidis besmislenost tog poredjenjaJimmy McNulty wrote:Ne vidim šta je problem. Njega boli qrac za Čelik jer ga to ne zanima, mene boli qrac za grijanjem i vodom jer ja imam alternativne načine za oboje. Kad već gledamo samo ono što nama treba, nikakav problem._BataZiv_0809 wrote:Jebiga sad, hajmo sve strpat u isti kos i roknut sve kolektivno na sred Kembrizda
da vidi ne bi to napisao
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#14511 Re: Zeničani
Komesar policije po kafanama racije izvodi? Zemljo otvori se...kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.hayat.ba/vijest.php?id=51403
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#14512 Re: Zeničani
A stani ta kontrola je bila tu noc kada se ovaj zapuco u drvo? E jesu kontrolisali, neka ne kontrolisu vise 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14513 Re: Zeničani
Nije ono komesar ali jesu ofirni postali sa ovim akcijama.Freamon Lester wrote:Komesar policije po kafanama racije izvodi? Zemljo otvori se...kakavdanakneiskustvu wrote:https://www.hayat.ba/vijest.php?id=51403
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14514 Re: Zeničani
Mustang1 wrote:A stani ta kontrola je bila tu noc kada se ovaj zapuco u drvo? E jesu kontrolisali, neka ne kontrolisu vise
mislim da je ovo od prošlog vienda,ti mislis da mogu sprijeciti svaku budalu koja se trka po gradskim ulicama?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14515 Re: Zeničani
Naravno da mogu.kakavdanakneiskustvu wrote:Mustang1 wrote:A stani ta kontrola je bila tu noc kada se ovaj zapuco u drvo? E jesu kontrolisali, neka ne kontrolisu vise
mislim da je ovo od prošlog vienda,ti mislis da mogu sprijeciti svaku budalu koja se trka po gradskim ulicama?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14516 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Naravno da mogu.kakavdanakneiskustvu wrote:Mustang1 wrote:A stani ta kontrola je bila tu noc kada se ovaj zapuco u drvo? E jesu kontrolisali, neka ne kontrolisu vise
mislim da je ovo od prošlog vienda,ti mislis da mogu sprijeciti svaku budalu koja se trka po gradskim ulicama?
ajde objasni mi kako ce policija mene sprijeciti da sad izadjem iz zgrade i autom se zapucam u prvog pjesaka?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14517 Re: Zeničani
Ne pravi se glup jer nisi.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#14518 Re: Zeničani
Pucaju ti u glavu.kakavdanakneiskustvu wrote: ajde objasni mi kako ce policija mene sprijeciti da sad izadjem iz zgrade i autom se zapucam u prvog pjesaka?
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#14519 Re: Zeničani
Jesu oduzete vozacke ovima sto su im flase piva po autu? Ovaj sto hoce da se ubije, sto nije priveden, oduzeta vozacka.. Nek se mami svojoj ubija. Treba li su mu reci eto ubij se. Sta treba budala da ubije sutra jos troje.
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#14520 Re: Zeničani
Kako se ovog nismo ranije sjetili?Freamon Lester wrote:Pucaju ti u glavu.kakavdanakneiskustvu wrote: ajde objasni mi kako ce policija mene sprijeciti da sad izadjem iz zgrade i autom se zapucam u prvog pjesaka?
PS: Ja Dzimija jest negativan. Pusti to ba i uzivaj u vikendu. Valja sutra kod robovlasnika odradit dnevnicu...
- Biene
- Posts: 250
- Joined: 31/07/2014 12:37
#14521 Re: Zeničani
Pa Jimmy, zar si jos negativanPS: Ja Dzimija jest negativan. Pusti to ba i uzivaj u vikendu...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14522 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Ne pravi se glup jer nisi.
jbg,nisi odgovorio
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14524 Re: Zeničani
Freamon Lester wrote:Pucaju ti u glavu.kakavdanakneiskustvu wrote: ajde objasni mi kako ce policija mene sprijeciti da sad izadjem iz zgrade i autom se zapucam u prvog pjesaka?
jest da tebe nisam pitao,ali hajd kad si se ukljucio,da ponovo procitaj sta sam napisao,sjednem u auto i zapucam se u prvog pjesaka,je li to moze policija sprijeciti?
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#14525 Re: Zeničani
tako sto ne promatra nijemo ko blago retardirani konj kad im se pred ocima trkaju ljudi - kladim se u zivot da su prosli pored nekog gentera kojeg je ladno bolio kurac za to.... ja sam jednom pokazivao prstom drotu pored ceste iz auta na debila na motoru koji me na dvostrukoj punoj kod almija pretico - al ne - slego je on ramenima u fazonu "sta ja mogu tu" - al vazno je da je dezuro guzove uz usrani radar.....kakavdanakneiskustvu wrote:
ajde objasni mi kako ce policija mene sprijeciti da sad izadjem iz zgrade i autom se zapucam u prvog pjesaka?
