Doduse, to je stari AO, mozda hoce viziju ovog novog AO-bez trofeja i klub da sahrani
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#14501 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne kontam kako bi se AO uklopio u viziju Slobode, ipak je on osvojio dosta trofeja
Doduse, to je stari AO, mozda hoce viziju ovog novog AO-bez trofeja i klub da sahrani
Doduse, to je stari AO, mozda hoce viziju ovog novog AO-bez trofeja i klub da sahrani
- plain vanilla
- Posts: 70257
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14502 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jos samo i Bodul da dodje i da se ubijemlast mohicans wrote: ↑03/06/2022 12:04
Prekomondovao se na UA,tamo je glavni vojni strateg. Eto mi pušćali Bodula, Cmilju i Bagarica. Eto pojačanja, uz Azmira,najvece pojačanje.
- luckylaka
- Posts: 26217
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14503 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Moze Krupa uci da hoce a ja bi licno volio novljani da uletestudeni76 wrote: ↑03/06/2022 11:18Krupa ne moze uci. Sloga ili ona Sloboda bi trebali uci, ili donesu debilnu odluku pa ostave Radnika. Sloga je bila iza KrupeHerr Flick wrote: ↑03/06/2022 11:16 Jel ovo iz RS Sloga iz Doboja dobija licencu za PL,vidim ogromni su radovi na i oko stadiona,zivim tu u blizini![]()
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#14504 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ma sloga top blizu.
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14505 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sarajevo - Dudić
Željezničar - Mulalić
Zrinjski - Jakirović
Tuzla - Jović
Borac - Lalatović?
Velež - Musemić?
Sloboda - Osim?
Ovo jače nego Premiership sa Guardiolom, Kloppom, Tuchelom, itd.
Željezničar - Mulalić
Zrinjski - Jakirović
Tuzla - Jović
Borac - Lalatović?
Velež - Musemić?
Sloboda - Osim?
Ovo jače nego Premiership sa Guardiolom, Kloppom, Tuchelom, itd.
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14506 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mnogo smo jaki, ili je koluzluk žestok. Prije ovo drugo. Ja bih najvise volio da Osim uzme Slobodu, pa da igra protiv Sablje. Kakve bi tu izjave bile, brale. A i ovaj Lalatovic je komad budale, ako dođe u Borac.
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14507 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Liga bi se pratila zbog izjava, kakav fudbal hahalast mohicans wrote: ↑03/06/2022 15:47 Mnogo smo jaki, ili je koluzluk žestok. Prije ovo drugo. Ja bih najvise volio da Osim uzme Slobodu, pa da igra protiv Sablje. Kakve bi tu izjave bile, brale. A i ovaj Lalatovic je komad budale, ako dođe u Borac.
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14508 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
ne bi vala nikog od ovih 100 puta recikliranih i ispranih koji cesce mijenjaju klubove nego gace. svaka cast i musemicu, ali on jedini trenerski mir nalazi u fk sarajevu, pa ako hoce oni ga mogu uzet kad nogiraju dudica a ne da ga mi uzmemo pa da nam i njega uzmu. musemic jedino sta moze napravit u fks.
ne znam, za nas....mozda opet uzet nekog mladjeg, ukrast nekog perspektivnog iz slabijeg tima/lige. evo vidim igman konjic radi dobre stvari i vidim trener adi elezovic, do prije nekoliko godina igro u velezu. ne znam je li do njega ovaj uspjeh ili su vecinom pare od municije. ili nekog drugog dovest sa istorijom u klubu. pudar? obad? mozda rema nije los izbor. ne znam.....
ne znam, za nas....mozda opet uzet nekog mladjeg, ukrast nekog perspektivnog iz slabijeg tima/lige. evo vidim igman konjic radi dobre stvari i vidim trener adi elezovic, do prije nekoliko godina igro u velezu. ne znam je li do njega ovaj uspjeh ili su vecinom pare od municije. ili nekog drugog dovest sa istorijom u klubu. pudar? obad? mozda rema nije los izbor. ne znam.....
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#14509 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kakav je trener Toni Karacic?
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14510 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Eto Pirla u komšiluk,mogao je uzeti vala neku našu ekipu.
https://sportsport.ba/fudbal/andrea-pir ... zan/427060
Ovo kod nas ispade interesantniji prelazni rok s trenerima, s igračima nikakve egzotike
Evo spiminju Osima, Jusufbegovica, Čustovića u vezi s Velezom. Pošto Amar voli lovu, najprije će u Velez.
https://sportsport.ba/fudbal/andrea-pir ... zan/427060
Ovo kod nas ispade interesantniji prelazni rok s trenerima, s igračima nikakve egzotike
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14512 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
mozda karacic. od ove kratke liste jusufbegovic mi je mozda naj. nikako morzha molim vas.
-
ajdamo
- Posts: 1572
- Joined: 02/07/2016 17:11
- Location: Hercegovina Kalifornija
- Grijem se na: Sunce
- Vozim: Dvotočkaš
#14513 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Novi lopovluk u režiji savezaVeliki fokus je na novom travnjaku. Savez BiH trazi 550.000€ kako bi se ugradio travnjak koji je "doniran" od strane UEFA-e. Problem je u izvodjacima radova i nacinu izvodjenja radova. Izvodjac bi trebao biti kompanija iz Bijeljine sa kojom bi se morao potpisati i ugovor o odrzavanju terena na minimalno 10 godina. Izvodjac radova je odabran od strane saveza. Pored toga, uprava se ne slaze sa nacinom izvodjenja radova s obzirom da su odredjeni clanovi u gradjevinskom biznisu. Radi se o jos jednom pokusaju pranja novca od UEFA-e preko saveza i izvodjaca radova koji su izabrani od strane saveza. Iz toga razloga, trenutno se razmatraju alternative za novi travnjak.
Donirane terene treba platiti i još treba platiti neku firmu iz Bijeljine da ih održava 10 godina
https://forum.sportsport.ba/viewtopic.p ... 0#p8840590
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#14514 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Hoce velezovci slagat'......
Evo sta FKS zvanicno kaze:
Evo sta FKS zvanicno kaze:
Nego naucilo guzovace i bez poreza!Vrijednost potpune rekonstrukcije sa svim troškovima i obračunatim PDV-om iznosi 2.487.405,03 KM. NS/FS BiH je obezbijedio sredstva u iznosu od 1.938.207,97 KM, a preostali iznos od 549.197,06 KM će obezbijediti FK Sarajevo.
Troškove održavanja terena prvih 6 mjeseci od dana tehničkog prijema snosit će NS/FS BiH, nakon čega će obavezu održavanja terena preuzeti FK Sarajevo.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#14515 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nego je li se meni cini ili ova cijena ne ukljucuje i mijenjanje drenaznih cijevi kao sto je odradjeno na Grbavici i Bilinom?
Po onom kako je krenulo u BL i kako najavljuju u prvoj sedmici skidanje terena i u drugoj postavljanje novog meni izgleda da se to nece raditi sto dovodi u pitanje koliko ce to dobro biti (samo) sa hibridom.
Po onom kako je krenulo u BL i kako najavljuju u prvoj sedmici skidanje terena i u drugoj postavljanje novog meni izgleda da se to nece raditi sto dovodi u pitanje koliko ce to dobro biti (samo) sa hibridom.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14516 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Mislim da je na Grbavici teren koštao oko 2 miliona, a ovaj kod nas skoro 2,5 miliona.Grean wrote: ↑04/06/2022 17:12 Nego je li se meni cini ili ova cijena ne ukljucuje i mijenjanje drenaznih cijevi kao sto je odradjeno na Grbavici i Bilinom?
Po onom kako je krenulo u BL i kako najavljuju u prvoj sedmici skidanje terena i u drugoj postavljanje novog meni izgleda da se to nece raditi sto dovodi u pitanje koliko ce to dobro biti (samo) sa hibridom.
Sudeći po cijeni, mijenjat će se i drenaža.
- plain vanilla
- Posts: 70257
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14517 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ode Osim u Velez 
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14518 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da znas da mi je drago da ga napokon vidimo negdje mimo Zelje
- plain vanilla
- Posts: 70257
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14519 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
-
last mohicans
- Posts: 18223
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14520 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa imate li u podmladku kakvig mlađih trenera? Nije valjda da niko ničemu ne valja$
- plain vanilla
- Posts: 70257
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14521 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa trenutno je nas trener, ali nema ko igratlast mohicans wrote: ↑04/06/2022 23:44
Pa imate li u podmladku kakvig mlađih trenera? Nije valjda da niko ničemu ne valja$
- karanana
- Posts: 50767
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14522 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sranje. Naravno, jedan za kojeg sam najvise bio protiv. Osim je grbavicki musemic. Njegova jedina eventualno uspjesna ali definitivno prirodna lokacija je grbavica. Sve ostalo je idi i oderi sto vise mozes. Nema tu nekog talenta, ima taj neki jalijasko ulicarski mentalitet koji nekad moze biti dobar ali sa nama ne vjerujem. Jebaji ga, najdalje do polusezoni trazit novog i eto ga, ne bilo vece stete nadam se. Mada je taktika mozda udji izdrzi kolko mozes a na izlazu ih oderi da ne mogu sebi doci dvije godine
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#14523 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
karanana wrote: ↑04/06/2022 23:55 Sranje. Naravno, jedan za kojeg sam najvise bio protiv. Osim je grbavicki musemic. Njegova jedina eventualno uspjesna ali definitivno prirodna lokacija je grbavica. Sve ostalo je idi i oderi sto vise mozes. Nema tu nekog talenta, ima taj neki jalijasko ulicarski mentalitet koji nekad moze biti dobar ali sa nama ne vjerujem. Jebaji ga, najdalje do polusezoni trazit novog i eto ga, ne bilo vece stete nadam se. Mada je taktika mozda udji izdrzi kolko mozes a na izlazu ih oderi da ne mogu sebi doci dvije godine
-
zlajaBHF
- Posts: 2874
- Joined: 31/03/2005 23:51
- Location: Dijaspora
#14524 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Steta za Osima...... Nadao sam se da ce uprava ici nekim novim putem, sa nekom vizijom 
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#14525 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
U nasoj ligi ima samo jedan pravi strucnjak koji moze raditi i van BiH a to je Jakirovic. Sto se tice drugih trenera Vinko je dobar trener i steta je sto je otisao iz Sa jer je on unio mirnocu i rad prve godine. Da se razumjemo i ja sam bio van sebe i bio da se otjera druge sezone al sad protekom vremena hladnije glave i srca vidim da su on kao i nasa uprava pristali na dogovor da Borac bude sampion a mi osvajaci kupa. Sto se tice Fedje mislim da su nasi naprvili dobro kratkorocno rjesenje. Fedja je ratnik i kao takav ce podici moral ekipe sto je u ovim trenutcima najvaznije za Sa. Naravno uprava mora otjerati pola ekipe jer starci koji imaju znanje nemaju taj ratnicki mentalitet i volju da na to pristanu. Kao sto poslovica kaze "star konj se ne uci za trke". Njegov strucni minus je prije svega rad sa odbranom i vrsenje izmjena ce doci do izrazaja za 2-3 gdine kad se ekipa stabilizuje i kad se pocnu stalno igrati evropske tekme. No o tome se ne razmislja jer se nema dugorocnog plana. Na kraju iako to moze cudno zvucati mislim da je izbor Fedje dobar u ovom trenutku jer ce unjeti promjenu u nasu letargicnu igru i nonsalanciju cijele ekipe. Ova sezona ce biti uzbudljiva i treba imati strpljenja sa Fedjom koji ce unjeti vidljive promjene. Zivjeli.
