Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14501 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Pojedinci bi, s obzirom da su uhvaćeni u laži, trebali da izbjegavaju ovu i slične teme.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#14502 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

krusko1975 wrote:Mislim da je greska zavrsni skup zakazati 45 min prije tekme reprenzetacije protiv Velsa, osim ako nisu planirali pracenje iste na velikom ekranu.
Ti mislis da Zeljko zna kad igra reprezentacija Bosne :?:
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#14503 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

Havatar wrote:
krusko1975 wrote:Mislim da je greska zavrsni skup zakazati 45 min prije tekme reprenzetacije protiv Velsa, osim ako nisu planirali pracenje iste na velikom ekranu.
Ti mislis da Zeljko zna kad igra reprezentacija Bosne :?:
znam da zna da ne igra nikad, jer jedino igra reprezentacija Bosne i Hercegovine. :izet:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#14504 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kamen spoticanja »

U zenici trenutno skup fahraonovaca...nesto više ljudi nego na koncertu DFa a solidno manje nego jucer na skupu crvenih
Ali energija i atmosfera ubjedljivo najlosija...
Vidio sam i dzevdu poturka...nesto se hvatao za glavu :D
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#14505 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

kamen spoticanja wrote:U zenici trenutno skup fahraonovaca...nesto više ljudi nego na koncertu DFa a solidno manje nego jucer na skupu crvenih
Ali energija i atmosfera ubjedljivo najlosija...
Vidio sam i dzevdu poturka...nesto se hvatao za glavu :D
Kad će tvoji? :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#14506 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kamen spoticanja »

lerdi wrote:
kamen spoticanja wrote:U zenici trenutno skup fahraonovaca...nesto više ljudi nego na koncertu DFa a solidno manje nego jucer na skupu crvenih
Ali energija i atmosfera ubjedljivo najlosija...
Vidio sam i dzevdu poturka...nesto se hvatao za glavu :D
Kad će tvoji? :D
Sutra su zeleni :D
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#14507 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

kamen spoticanja wrote:
lerdi wrote:
kamen spoticanja wrote:U zenici trenutno skup fahraonovaca...nesto više ljudi nego na koncertu DFa a solidno manje nego jucer na skupu crvenih
Ali energija i atmosfera ubjedljivo najlosija...
Vidio sam i dzevdu poturka...nesto se hvatao za glavu :D
Kad će tvoji? :D
Sutra su zeleni :D
Valjda onaj stisne pa se bar tu pojavi. :D
krusko1975
Posts: 39
Joined: 24/09/2013 11:37

#14508 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by krusko1975 »

Havatar wrote:
krusko1975 wrote:Mislim da je greska zavrsni skup zakazati 45 min prije tekme reprenzetacije protiv Velsa, osim ako nisu planirali pracenje iste na velikom ekranu.
Ti mislis da Zeljko zna kad igra reprezentacija Bosne :?:
Sve i da ne zna, znaju oni koji bi dosli na skup.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14509 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

U mentalnom sklopu prosječnog SDA-ovca je bitno koliko će se ljudi pojaviti na skupu. Valjda zato i vozaju ljude u autobusima, da ih bude više. Zaboravljaju SDA-ovce da su glasači ona kritična većina koja radi svoj posao, živi svoj život, ne ide po skupovima, a izbori im nisu glavna životna preokupacija.

I tu svoje šanse traže stranke koje nisu bile u vlasti. I znaju to i SDA i SDP, i upravo zato traje neviđena anti-kampanja protiv Željka Komšića, koja, na veliku žalost SDA i SDP-a, samo doprinosi njegovoj popularnosti.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#14510 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Otimaju se Željko i Covic za MVP a Suljagic hoće da bude premijer FBiH
Ovo nije pijaca nego stočna zadužbina
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#14511 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Otimaju se Željko i Covic za MVP a Suljagic hoće da bude premijer FBiH
Ovo nije pijaca nego stočna zadužbina
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#14512 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

StupskaBitanga wrote:Otimaju se Željko i Covic za MVP a Suljagic hoće da bude premijer FBiH
Ovo nije pijaca nego stočna zadužbina
:lol: :lol: :lol:

Ima li išta da si pogodio bitango? :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#14513 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Nema potrebe za smijanjem
Do ponedeljka svima će se valjda oči otvoriti a onda ko se bude smijao biće mu vjerovatno muka poa će nazor
Ponedeljak je blizu pa hajde da se ne smijemo ko ludi nego da se pripremimo
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#14514 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

StupskaBitanga wrote:Nema potrebe za smijanjem
Do ponedeljka svima će se valjda oči otvoriti a onda ko se bude smijao biće mu vjerovatno muka poa će nazor
Ponedeljak je blizu pa hajde da se ne smijemo ko ludi nego da se pripremimo
Nadam se da je Nerko završio ulaz kod Tite u bunker. Što je sigurno sigurno je. :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#14515 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

on će biti zaboravljen koliko je utorak
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#14516 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

StupskaBitanga wrote:on će biti zaboravljen koliko je utorak
Gubitak od kojeg ćemo se dugo oporavljati. Slava im. :skoljka:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#14517 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Ne brini neće proći ni 24 mjeseca maksimalno doći će oni nazad. Ne trči pred rudu
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#14518 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

StupskaBitanga wrote:Ne brini neće proći ni 24 mjeseca maksimalno doći će oni nazad. Ne trči pred rudu
Znam, jebi ga. Sa žoharima vazda ista priča. Taman kad misliš da si ih se riješio odnekud izmigolje.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#14519 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

ljudi - samo je jedna stranka vrijedna da nosi glas svakog od nas - snažna, postojana, provjerena, prekaljena SDA !

Glasaj za SDA - Vote SDA !

Kanite se ublehasa i experimenata - nije vrijeme za to.... Nasa budućnost je u našim rukama.. U jedinstvu je snaga...
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#14520 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

fgvhrhez3 wrote:
HM 2011 wrote:ljudi - samo je jedna stranka vrijedna da nosi glas svakog od nas - snažna, postojana, provjerena, prekaljena SDA !

Glasaj za SDA - Vote SDA !

Kanite se ublehasa i experimenata - nije vrijeme za to.... Nasa budućnost je u našim rukama.. U jedinstvu je snaga...
idi naprčim ti se sandžačke materešine

sto meni mater....

hos sikirom da te obrazujem

- ima li toga u Bosna Sanjak ?

-------------------------------------

Braco i sestre - pokažite da znate upravljati svojom budućnosti - pokazite Vase jedinstvo i snagu - nametnite odgovorbost vasoj prekaljenoj stranci otvorite novo poglavlje historije, zabavimo brojace glasova i posmatrace izbora - zadivimo svijet nasim jesinstvom....


sada ste vise nego ikada potrebni ovoj drzavi -

ne rasipajte odgovornost - opredjelite se za vlastiti uspjeh i snagu svojih ljudi...

svi na izbore...

svi za SDA na svim nivoima....

ne predajite se braco i sestre - nemamo se gdje povuci - glas svakoga od Vas za ispravnu stranku na izborima je glas za Vas uspjeh ...

ljudi nece razocarati jer ne smiju -

neka to bude Vasa pobjeda !

Jedna adresa !
Last edited by HM 2011 on 08/10/2014 21:18, edited 1 time in total.
Nostromo
Posts: 215
Joined: 26/08/2010 21:57

#14521 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Nostromo »

Namjeravao sam glasati za Suljagica, ali...

Na BHT1 traje TV debata predsjednickih kandidata iz reda bosnjackog naroda.
Svi su tu osim Suljagica i oba Bakira... Za Bakire mi je jasno, to je samo manifestovanje njihove vec ozloglasaene arogancije i oholosti.
Ali zasto Sulljagic nije nasao za shodno da se obrati biracima? Da li i on misli da je "pravo glupo i bezveze" sada se tu nesto obracati glasacima, pricati im o programu, imati debatu sa protukandidatima? Glasaci su, valjda, tu da glasaju i ne pitaju previse. Sramotno, nema sta!
Silno sam razocaran.
User avatar
kandelabar
Posts: 680
Joined: 30/03/2013 03:20

#14522 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kandelabar »

Suljagic je nesto iskuliro tu debatu ne znam zasto ali je bio nezainteresovan
palermo
Posts: 25348
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#14523 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by palermo »

kandelabar wrote:Suljagic je nesto iskuliro tu debatu ne znam zasto ali je bio nezainteresovan
Pretpostavljam da mu je netko rekao da to nitko ne gleda i da ima pametnijih način da dođe do birača.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14524 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Nostromo wrote:Namjeravao sam glasati za Suljagica, ali...

Na BHT1 traje TV debata predsjednickih kandidata iz reda bosnjackog naroda.
Svi su tu osim Suljagica i oba Bakira... Za Bakire mi je jasno, to je samo manifestovanje njihove vec ozloglasaene arogancije i oholosti.
Ali zasto Sulljagic nije nasao za shodno da se obrati biracima? Da li i on misli da je "pravo glupo i bezveze" sada se tu nesto obracati glasacima, pricati im o programu, imati debatu sa protukandidatima? Glasaci su, valjda, tu da glasaju i ne pitaju previse. Sramotno, nema sta!
Silno sam razocaran.
Emir je večeras morao biti u Bihaću i Cazinu na završnim skupovima. Bio je na debatama na FTV-u, Hayatu i TV1. Jedini kandidat koji nije bio ni na jednoj debati je - Bakir Izetbegović. Po jedan "minus" još imaju i - Mustafa Cerić i Fahrudin Radončić.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#14525 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

ljudi - svi na izbore - svi za jednu stranku na svim nivoima - napravite mogucnost izborne kradje besmislenom - ukinite postojanje barem 2/3 stranki i strancica - dajte odgovornost samo jednoj - ujedinite se - ojacati cete kao drustvo.....
Post Reply