Meni nikako nije jasno sta oni rade sa ovim silnim parama sto su zaradili u zadnjih par godina ? Na sta ih trose

Dovode se sve nekakvi kita-igraci koji ili nisu dokazani ili im je karijera krenula niz brdo.
Znaci... Dybala, Zaza, Mandzukic i Pereyra je otkupljen od Udinesa = 83m ukupno
Prodali Pirla, Teveza,Vidala i Ogbonu ( za ovog levata uzeli 11.5 milona

) = 50m
Sta je sa ostatkom...
Ja sam i dalje optimistican i mislim da Alegri moze zavristi sezonu sa +10 bodova ali mi nije jasno sto nisu racunali na odlakse ova 3 kljucna igraca i nasli adekvatne zamjene.... Ovo je sve tanko.
Mandzukic i Zaza su preskupo placeni, nisu to igraci nekog svjetskog kalibra. To je na nivou Llorenta, samo sto ovaj trenutno nije u formi.
Jedino ovaj Khedira... ali jebo me svak ako on odigra vise od 10 utakmica do kraja sezone...lik umire
Ostalo je da se nadamo da je ovaj Dybala nesto poput Messija... to bi jedino moglo spasiti ovaj bezvezni prijelazni rok.
Jedino sto valja je ostank Pogbe...mada... ni to jos nije sigurno