FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#1451 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by emigrazione »

A ne znam stvarno kome sve ovo treba. Kad se samo sjetim onih Rumuna, ljudi setaju gradom niko ziv da ih ruzno pogleda, opale par bliceva nazderu se i napiju i haj' na tekmu. Ovi bugari stvarno traze belaj bezveze :roll:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#1452 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by mrtva kokoš »

treba zarobiti par fasista i traziti razmjenu za one vase sto su ostali da ćumuraju. nadam se da ce jednom ova "nasa" policija postupiti kao sto bi njihova prema nama ...
Fred_Perry
Posts: 31
Joined: 07/07/2012 21:15

#1453 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Fred_Perry »

šime.sparina wrote:treba zarobiti par fasista i traziti razmjenu za one vase sto su ostali da ćumuraju. nadam se da ce jednom ova "nasa" policija postupiti kao sto bi njihova prema nama ...
Pa brate nije rat da ga zarobimo i vrsimo razmjenu,nismo na liniji
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1454 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

Hajmo na temu malo!!!
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1455 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by todd_smith »

sta je ovo sad nesto oko organizovanja protesta pred Bugarskom ambasadom? zna li iko ko to organizuje?
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#1457 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Sa_u_srcu »

HZ vs NATO... :lol:
rookfash
Posts: 555
Joined: 29/04/2012 00:18

#1458 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by rookfash »

Sa_u_srcu wrote:HZ vs NATO... :lol:
:thumbup:

Divovi vs NATO :D
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#1459 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo_boy »

Ja se samo nadam da ćemo Levskom i Bugarskoj javnosti pokazati u četvrtak, ko smo, i koliko smo ljuti zbog provokacija, i to igrači na terenu pobjedom, a mi na tribinama ostavljajući grlo, dlanove i skočne zglobove na Koševu :D nadam se bez primitivnih transparenata, ni bilo kakvih uvreda na račun primitivaca. Mislim da bi to bila najveća pobjeda u četvrtak...

Do tad se nadam da neki internet huligan neće napraviti neku glupost, praveći razna vješala sa simbolima bugarske i njihovim svecima... :roll:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1460 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

Eto sema nisi vise "statisticar" sad si internet huligan :D a sta bi od onakvog momka :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1461 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

bordo_boy wrote: Do tad se nadam da neki internet huligan neće napraviti neku glupost, praveći razna vješala sa simbolima bugarske i njihovim svecima... :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1462 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by amoninan »

rashtiman wrote:Eto sema nisi vise "statisticar" sad si internet huligan :D a sta bi od onakvog momka :mrgreen:
Šta bi od nake duše od insana :D
todd_smith wrote:sta je ovo sad nesto oko organizovanja protesta pred Bugarskom ambasadom? zna li iko ko to organizuje?
Bolje ništa ne organizovati ni pred kakvom ambasadom. Strasti su uzavrle, masa je tu, svašta bi moglo da se desi.

helem, izgleda da Yovov neće igrati u revanšu. Šteta.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1463 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »


Platit ćemo sve kazne, a znamo da nas čekao pakao u Sarajevu

Konstantin Bazdhekov, finansijski direktor Levskog iz Sofije, kazao je da će njegova ekipa platiti sve kaze, zbog kojih bi mogli biti eventualno sankcionisani, vezani su za ispade ''plavih'' navijača bugarskog tima. Sam je priznao da očekuje žustre reakcije, te da do nedavno nije imao pojma o fašističkim veličanjima ratnih zločinaca na tribini stadiona u Sofiji.

''Mi smo se kao predstavnici kluba trudili da ugostimo navijače Sarajeva, obezbijedivši im dovoljno hrane i vode. Trudili smo se da budemo kolegijalni, i bili smo u dobrim odnosima i sa bh. konzulom u Bugarskoj'', riječi su Bazdhekova.

''Nadamo se da ispada u Sarajevu neće biti, mada je riječ – zabrinuti – jako blaga, kada je o nama i našim navijačima riječ. Pozvali smo i naše vojne snage u Bosni Hercegovini da sarađuju s nama, kako bi se izbjegli mogući incidenti. Činimo sve da se problemi izbjegnu'', riječ su predstavnika Levskog, koji je govorio za Livesport.bg.

Povod su naravno bili ispadi bugarskih navijača, koji su veličali ratne zločince Željka Ražnjatovića Arkana i Ratka Mladića na utakmici Levskog i Sarajeva, te kasnijih internet postera sa porukom: ''Nož, žica, Srebrenica''.
Fakat ljudi angazovali NATO da ih brani :skoljka:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1464 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Prpa.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1465 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

:lol: :lol: :lol: koliko nas se boje
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1466 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by todd_smith »

Link tog clanka Libero?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1467 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

todd_smith wrote:Link tog clanka Libero?
http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=40569 ;-)
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#1469 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Sa_u_srcu »

Sta je ba ovo jel ovo neka zajebancija???

http://www.livesport.bg/SHest-godini-za ... fiya-68363
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1470 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Kakvih ba 6 godina, nadam se da ovo nije ni blizu istine..
semir_gz
Posts: 136
Joined: 11/06/2012 23:26

#1471 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by semir_gz »

leet wrote:Kakvih ba 6 godina, nadam se da ovo nije ni blizu istine..
nadam se da je ovo bugarska verzija scsport*.....
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#1472 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo_boy »

rashtiman wrote:Eto sema nisi vise "statisticar" sad si internet huligan :D a sta bi od onakvog momka :mrgreen:
To što je statističar mu ne daje za pravo da ispred pola grada pravi poruke, i slike, koje druga strana tumači kao mišljenje/ mržnju cijelog naroda. Isto kao što smo mi, zbog par primitivaca iz reda navijača Levskog, stekli dojam da oni svi stoje iza onih parola, iako, 90% njih ne zna ni ko su Mladic i Arkan, ni sta je Srebrenica... Samo se bezveze skreće paznja sa terena na banalne stvari, a niko ne govori o taktici, stanju igrača, itd...
User avatar
Tayyip
Posts: 620
Joined: 22/07/2012 19:49
Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika

#1473 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Tayyip »

šta je to ba?? :shock:

jao rahmeta mi ne mogu ni da zamislim šta će se dešavati u četvrtak!

UDRI! GAZI! MELJI!
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#1474 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Baltazar_khan »

500 godina wrote:šta je to ba?? :shock:

jao rahmeta mi ne mogu ni da zamislim šta će se dešavati u četvrtak!

UDRI! GAZI! MELJI!
ja profila gigantskog :lol: :thumbup:
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#1475 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ruud »

piše li kad ce se izreci konačna presuda?
Post Reply