FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#1451 Re: FK Sarajevo - Europa League
A ne znam stvarno kome sve ovo treba. Kad se samo sjetim onih Rumuna, ljudi setaju gradom niko ziv da ih ruzno pogleda, opale par bliceva nazderu se i napiju i haj' na tekmu. Ovi bugari stvarno traze belaj bezveze 
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#1452 Re: FK Sarajevo - Europa League
treba zarobiti par fasista i traziti razmjenu za one vase sto su ostali da ćumuraju. nadam se da ce jednom ova "nasa" policija postupiti kao sto bi njihova prema nama ...
-
Fred_Perry
- Posts: 31
- Joined: 07/07/2012 21:15
#1453 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pa brate nije rat da ga zarobimo i vrsimo razmjenu,nismo na linijišime.sparina wrote:treba zarobiti par fasista i traziti razmjenu za one vase sto su ostali da ćumuraju. nadam se da ce jednom ova "nasa" policija postupiti kao sto bi njihova prema nama ...
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1454 Re: FK Sarajevo - Europa League
Hajmo na temu malo!!!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1455 Re: FK Sarajevo - Europa League
sta je ovo sad nesto oko organizovanja protesta pred Bugarskom ambasadom? zna li iko ko to organizuje?
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#1457 Re: FK Sarajevo - Europa League
HZ vs NATO... 
-
rookfash
- Posts: 555
- Joined: 29/04/2012 00:18
#1458 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sa_u_srcu wrote:HZ vs NATO...
Divovi vs NATO
-
bordo_boy
- Posts: 634
- Joined: 26/07/2005 13:30
#1459 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ja se samo nadam da ćemo Levskom i Bugarskoj javnosti pokazati u četvrtak, ko smo, i koliko smo ljuti zbog provokacija, i to igrači na terenu pobjedom, a mi na tribinama ostavljajući grlo, dlanove i skočne zglobove na Koševu
nadam se bez primitivnih transparenata, ni bilo kakvih uvreda na račun primitivaca. Mislim da bi to bila najveća pobjeda u četvrtak...
Do tad se nadam da neki internet huligan neće napraviti neku glupost, praveći razna vješala sa simbolima bugarske i njihovim svecima...
Do tad se nadam da neki internet huligan neće napraviti neku glupost, praveći razna vješala sa simbolima bugarske i njihovim svecima...
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1460 Re: FK Sarajevo - Europa League
Eto sema nisi vise "statisticar" sad si internet huligan
a sta bi od onakvog momka 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1461 Re: FK Sarajevo - Europa League
bordo_boy wrote: Do tad se nadam da neki internet huligan neće napraviti neku glupost, praveći razna vješala sa simbolima bugarske i njihovim svecima...
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1462 Re: FK Sarajevo - Europa League
Šta bi od nake duše od insanarashtiman wrote:Eto sema nisi vise "statisticar" sad si internet huligana sta bi od onakvog momka
Bolje ništa ne organizovati ni pred kakvom ambasadom. Strasti su uzavrle, masa je tu, svašta bi moglo da se desi.todd_smith wrote:sta je ovo sad nesto oko organizovanja protesta pred Bugarskom ambasadom? zna li iko ko to organizuje?
helem, izgleda da Yovov neće igrati u revanšu. Šteta.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1463 Re: FK Sarajevo - Europa League
Fakat ljudi angazovali NATO da ih brani
Platit ćemo sve kazne, a znamo da nas čekao pakao u Sarajevu
Konstantin Bazdhekov, finansijski direktor Levskog iz Sofije, kazao je da će njegova ekipa platiti sve kaze, zbog kojih bi mogli biti eventualno sankcionisani, vezani su za ispade ''plavih'' navijača bugarskog tima. Sam je priznao da očekuje žustre reakcije, te da do nedavno nije imao pojma o fašističkim veličanjima ratnih zločinaca na tribini stadiona u Sofiji.
''Mi smo se kao predstavnici kluba trudili da ugostimo navijače Sarajeva, obezbijedivši im dovoljno hrane i vode. Trudili smo se da budemo kolegijalni, i bili smo u dobrim odnosima i sa bh. konzulom u Bugarskoj'', riječi su Bazdhekova.
''Nadamo se da ispada u Sarajevu neće biti, mada je riječ – zabrinuti – jako blaga, kada je o nama i našim navijačima riječ. Pozvali smo i naše vojne snage u Bosni Hercegovini da sarađuju s nama, kako bi se izbjegli mogući incidenti. Činimo sve da se problemi izbjegnu'', riječ su predstavnika Levskog, koji je govorio za Livesport.bg.
Povod su naravno bili ispadi bugarskih navijača, koji su veličali ratne zločince Željka Ražnjatovića Arkana i Ratka Mladića na utakmici Levskog i Sarajeva, te kasnijih internet postera sa porukom: ''Nož, žica, Srebrenica''.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1465 Re: FK Sarajevo - Europa League
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1466 Re: FK Sarajevo - Europa League
Link tog clanka Libero?
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
-
semir_gz
- Posts: 136
- Joined: 11/06/2012 23:26
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1470 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kakvih ba 6 godina, nadam se da ovo nije ni blizu istine..
-
semir_gz
- Posts: 136
- Joined: 11/06/2012 23:26
#1471 Re: FK Sarajevo - Europa League
nadam se da je ovo bugarska verzija scsport*.....leet wrote:Kakvih ba 6 godina, nadam se da ovo nije ni blizu istine..
-
bordo_boy
- Posts: 634
- Joined: 26/07/2005 13:30
#1472 Re: FK Sarajevo - Europa League
To što je statističar mu ne daje za pravo da ispred pola grada pravi poruke, i slike, koje druga strana tumači kao mišljenje/ mržnju cijelog naroda. Isto kao što smo mi, zbog par primitivaca iz reda navijača Levskog, stekli dojam da oni svi stoje iza onih parola, iako, 90% njih ne zna ni ko su Mladic i Arkan, ni sta je Srebrenica... Samo se bezveze skreće paznja sa terena na banalne stvari, a niko ne govori o taktici, stanju igrača, itd...rashtiman wrote:Eto sema nisi vise "statisticar" sad si internet huligana sta bi od onakvog momka
- Tayyip
- Posts: 620
- Joined: 22/07/2012 19:49
- Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika
#1473 Re: FK Sarajevo - Europa League
šta je to ba??
jao rahmeta mi ne mogu ni da zamislim šta će se dešavati u četvrtak!
UDRI! GAZI! MELJI!
jao rahmeta mi ne mogu ni da zamislim šta će se dešavati u četvrtak!
UDRI! GAZI! MELJI!
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#1474 Re: FK Sarajevo - Europa League
ja profila gigantskog500 godina wrote:šta je to ba??![]()
jao rahmeta mi ne mogu ni da zamislim šta će se dešavati u četvrtak!
UDRI! GAZI! MELJI!
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#1475 Re: FK Sarajevo - Europa League
piše li kad ce se izreci konačna presuda?
