Naravno, uvijek se nađe dječurlije i debila koji ne cijene trud, rad i novac momaka koji su radili te grafite, bez obzira kome pripadaju, i unište to s par dugih crta, ne prefarbaju grafit (što bi već bila koliko-toliko normalna stvar), al' jbg, svakako odavno nisam vidio ovako uništen grafit ni na jednoj strani...leet wrote:Pazi, i to šaranje je bilo odgovor na šaranje što ja naravno ne opravdavam.
To je vrhunac seljakluka!
Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#1451 Re: Horde Zla
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1452 Re: Horde Zla
Treba povuci rucnu i pokusati, barem presutno, izejstvovati perstanak saranja GRAFITA.
Dajte makar malo moralnosti i tog nekog kodeksa. Zar je to tako tesko.
Treba se takmiciti ko ce ljepsi i veci napraviti, a ne ko ce kome posarati i pokvariti.
Sada zvucim k'o "plavi sljem" ali fakat...cemu saranje uopste. Nista se ne postize sa tim, nego samo nastavljanje zacaranoga kruga gdje jedni drugima, radi osvete, saraju sve grafite. To nigdje ne vodi.
Dajte makar malo moralnosti i tog nekog kodeksa. Zar je to tako tesko.
Treba se takmiciti ko ce ljepsi i veci napraviti, a ne ko ce kome posarati i pokvariti.
Sada zvucim k'o "plavi sljem" ali fakat...cemu saranje uopste. Nista se ne postize sa tim, nego samo nastavljanje zacaranoga kruga gdje jedni drugima, radi osvete, saraju sve grafite. To nigdje ne vodi.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#1453 Re: Horde Zla
wannabe_ultra wrote:Cengic vila grafiti![]()
bas je mnogo grafita u zadnje vrijeme i svaka cast ekipama koji to rade![]()
OZNACIMO GRAD !
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1455 Re: Horde Zla
-LIBERO- wrote:Treba povuci rucnu i pokusati, barem presutno, izejstvovati perstanak saranja GRAFITA.
Dajte makar malo moralnosti i tog nekog kodeksa. Zar je to tako tesko.
Treba se takmiciti ko ce ljepsi i veci napraviti, a ne ko ce kome posarati i pokvariti.
Sada zvucim k'o "plavi sljem" ali fakat...cemu saranje uopste. Nista se ne postize sa tim, nego samo nastavljanje zacaranoga kruga gdje jedni drugima, radi osvete, saraju sve grafite. To nigdje ne vodi.
Sve si ovo super rekao, sve krasno ali džaba kad će se nastaviti sa šaranjem grafita. Ne možeš ti nekima objasniti neke stvari.
- AraHz
- Posts: 10
- Joined: 08/09/2012 23:56
#1456 Re: Horde Zla
Trebao si staviti završen grafit.Mračajski proto wrote:
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1457 Re: Horde Zla
Popravljen grafit na Bistriku. : )
-
Senad_Duster
- Posts: 453
- Joined: 15/04/2012 17:02
#1458 Re: Horde Zla
Mračajski proto wrote:Popravljen grafit na Bistriku. : )
I pao dogovor raje sa bistrika da se ne saraju ni vasi ni nasi :d
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#1459 Re: Horde Zla
Radi se na Breki veliki grafit.
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1460 Re: Horde Zla
Konačno, svaka častarshavin wrote:Radi se na Breki veliki grafit.
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1463 Re: Horde Zla
north wrote:
Aferim momci, svaka cast
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1464 Re: Horde Zla
Strasan. Cestitam ovim momcima.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1465 Re: Horde Zla
Braca sa Breke razvalila
Vrijedi da se postavi na temu ovako "otvoreno".


Informacija od realizatora- 50metara dug, 12 sati rada na njemu. Braco, jos jednom
Vrijedi da se postavi na temu ovako "otvoreno".


Informacija od realizatora- 50metara dug, 12 sati rada na njemu. Braco, jos jednom
- ZV Keli
- Posts: 517
- Joined: 17/08/2012 18:28
- Location: Nikad Jugoslavija!
#1466 Re: Horde Zla
Nacin na koji se zaustavlja saranje nije za interneta.-LIBERO- wrote:Treba povuci rucnu i pokusati, barem presutno, izejstvovati perstanak saranja GRAFITA.
Dajte makar malo moralnosti i tog nekog kodeksa. Zar je to tako tesko.
Treba se takmiciti ko ce ljepsi i veci napraviti, a ne ko ce kome posarati i pokvariti.
Sada zvucim k'o "plavi sljem" ali fakat...cemu saranje uopste. Nista se ne postize sa tim, nego samo nastavljanje zacaranoga kruga gdje jedni drugima, radi osvete, saraju sve grafite. To nigdje ne vodi.
Last edited by -LIBERO- on 31/08/2013 00:56, edited 1 time in total.
Reason: Obrisan dio posta radi sprjecavanja daljnje diskusije u nepotrebnome smijeru.
Reason: Obrisan dio posta radi sprjecavanja daljnje diskusije u nepotrebnome smijeru.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#1469 Re: Horde Zla
Kaznena ekspedicija...ZV Keli wrote:Nacin na koji se zaustavlja saranje nije za interneta.-LIBERO- wrote:Treba povuci rucnu i pokusati, barem presutno, izejstvovati perstanak saranja GRAFITA.
Dajte makar malo moralnosti i tog nekog kodeksa. Zar je to tako tesko.
Treba se takmiciti ko ce ljepsi i veci napraviti, a ne ko ce kome posarati i pokvariti.
Sada zvucim k'o "plavi sljem" ali fakat...cemu saranje uopste. Nista se ne postize sa tim, nego samo nastavljanje zacaranoga kruga gdje jedni drugima, radi osvete, saraju sve grafite. To nigdje ne vodi.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- lijek-za-sve
- Posts: 1381
- Joined: 27/05/2011 21:56
#1474 Re: Horde Zla
poslije ovoga (jos ko je je bio uzivo pa ovo dizivio kao ja) nije ti zao ni umrijeti.....da se najezisMračajski proto wrote:
.....VRATILO SE ZLO.....
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1475 Re: Horde Zla
Prepravljen. Sad je bordo-bijeli.





