Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Ali Kemal
Posts: 2060
Joined: 04/01/2012 18:49

#1451 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Ali Kemal »

5 0 5 wrote:cek da vidimo kako bi to izglrdalo da obrnemo uloge u tvojem postu.
burger_pasa wrote: Ti kao da si sa grane pao haveru. Da bi imao ekonomiju moras stvoriti uslove za to. Cijeli svijet zna sta je i ko je bosnjotitet i bosnjakistan. Tu mogu doci samo turci, arapi, pakistanci i ostala mraka da pere novac. Sve sto je zasnovano na sovinizmu, nacionalizmu itd... nemoze opstati. A ti izgleda neshvatas da je pola drzave pod okupacijom. Ni u rs nije bolja situacija, ali je to posljedica tog bosnjotiteta koji se bori svim sredstvima da drzava neide naprijed. Shvatas li ti da bosnjakistan koci zakone koji bi zemlju trebali vodit naprijed. Uzmi evo ovaj banalni podatak da niko od bosnjaka politicara nije bio u stanju cestitati kusturici na andricgradu. To ti govori u kakvoj bolesnoj drzavi zivimo. Tako da je napredak nemoguc. A uporno guranje Srba u tu pricu, je samo dokaz tvoje nezrelosti.
kako ti ovo zvuci? mogucim tekstom na nekom srpskom portalu ili ne?
Isto :lol:
burger_pasa
Posts: 408
Joined: 20/10/2013 15:36

#1452 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by burger_pasa »

Ali Kemal wrote:
5 0 5 wrote:cek da vidimo kako bi to izglrdalo da obrnemo uloge u tvojem postu.
burger_pasa wrote: Ti kao da si sa grane pao haveru. Da bi imao ekonomiju moras stvoriti uslove za to. Cijeli svijet zna sta je i ko je bosnjotitet i bosnjakistan. Tu mogu doci samo turci, arapi, pakistanci i ostala mraka da pere novac. Sve sto je zasnovano na sovinizmu, nacionalizmu itd... nemoze opstati. A ti izgleda neshvatas da je pola drzave pod okupacijom. Ni u rs nije bolja situacija, ali je to posljedica tog bosnjotiteta koji se bori svim sredstvima da drzava neide naprijed. Shvatas li ti da bosnjakistan koci zakone koji bi zemlju trebali vodit naprijed. Uzmi evo ovaj banalni podatak da niko od bosnjaka politicara nije bio u stanju cestitati kusturici na andricgradu. To ti govori u kakvoj bolesnoj drzavi zivimo. Tako da je napredak nemoguc. A uporno guranje Srba u tu pricu, je samo dokaz tvoje nezrelosti.
kako ti ovo zvuci? mogucim tekstom na nekom srpskom portalu ili ne?
Isto :lol:
Ma ja... okreni stvar na sprdanje... to je tipicno u Bosni... istina o ratu se zna, postoje dokumenti, sve je dokazano na sudovima... i to internacionalnim... fakat je da je YU propala, raspala i da se nikad ponoviti nece... i nedaj boze da se ikada bilo kakva forma koja lici ili podsjeca na istu ponovi... dok je hrvata, siguran sam da i nece... zato hvala hrvatima...
a vi nostlgicari cekajte da vam vaskrsne ili uskrsne... da vam marsal iz zemlje ustane... pricajte o tome kako je nekad bilo divno... pricajte, placite i uzdisite... pa pod kod tete Violete po toaletne maramice... pa ponovo u glas... gdje nestade, sto nas izdade, sto nas ostavi...
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#1453 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by 5 0 5 »

burger_pasa wrote: Ma ja... okreni stvar na sprdanje... to je tipicno u Bosni... istina o ratu se zna, postoje dokumenti, sve je dokazano na sudovima... i to internacionalnim... fakat je da je YU propala, raspala i da se nikad ponoviti nece... i nedaj boze da se ikada bilo kakva forma koja lici ili podsjeca na istu ponovi... dok je hrvata, siguran sam da i nece... zato hvala hrvatima...
a vi nostlgicari cekajte da vam vaskrsne ili uskrsne... da vam marsal iz zemlje ustane... pricajte o tome kako je nekad bilo divno... pricajte, placite i uzdisite... pa pod kod tete Violete po toaletne maramice... pa ponovo u glas... gdje nestade, sto nas izdade, sto nas ostavi...
burazeru. fulio si i loptu i stadion. samo da ti kazem jednu stvar. najlakse je manipulisati nepismene ljude. toliko.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83398
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1454 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by _BataZiv_0809 »

Jos uvijek nece da kaze odakle nam pise.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#1455 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by JThomas »

Leons wrote:
Pa manje vise sve sablonski. Pa nema sta drugo biti kontas frajeru jer BiH pored stotina politickih partija ne da nema na vlasti nego nema registrovanu niti jednu koja se zalaze za ekonomski liberalizam. A da ne pricam o necem po ceskom scenariju.
Sta ti to govori o stanju uma nacije?
bar dovrši tu jednu koju si krenuo listati. nego stao u 18. vijeku.
burger_pasa
Posts: 408
Joined: 20/10/2013 15:36

#1456 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by burger_pasa »

5 0 5 wrote:
burger_pasa wrote: Ma ja... okreni stvar na sprdanje... to je tipicno u Bosni... istina o ratu se zna, postoje dokumenti, sve je dokazano na sudovima... i to internacionalnim... fakat je da je YU propala, raspala i da se nikad ponoviti nece... i nedaj boze da se ikada bilo kakva forma koja lici ili podsjeca na istu ponovi... dok je hrvata, siguran sam da i nece... zato hvala hrvatima...
a vi nostlgicari cekajte da vam vaskrsne ili uskrsne... da vam marsal iz zemlje ustane... pricajte o tome kako je nekad bilo divno... pricajte, placite i uzdisite... pa pod kod tete Violete po toaletne maramice... pa ponovo u glas... gdje nestade, sto nas izdade, sto nas ostavi...
burazeru. fulio si i loptu i stadion. samo da ti kazem jednu stvar. najlakse je manipulisati nepismene ljude. toliko.
komunizam je bio pun supljaka, pun supljih fraza, poput te tvoje "najlakse je manipulisati nepismene ljude"... kao da je zapad, npr. Njemacka puna fakultetski obrazovanih ljudi... sve fakultetlija, filozof do filozofa...
vrti, okreni, busi kako hoces, vratit ces se na pocetak price, a to je cetnitet rs prema kome vidim nemas ni trunke kritike... tako da je konkluzija da si ti ipak fulio i stadion i tekmu...
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#1457 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by PM72 »

Da je tvorevina jugoslavija bila ozbiljna drzava nikad ne bi iznjedrila genocidasku velikosrpsku politiku. tvorevin
Ova slova sve govore...
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#1458 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by skupljac_zeljeza »

PM72 wrote:
Da je tvorevina jugoslavija bila ozbiljna drzava nikad ne bi iznjedrila genocidasku velikosrpsku politiku. tvorevin
Ova slova sve govore...
Udba naša sudba, a OZNA sve dozna. :mrgreen:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#1459 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by 5 0 5 »

burger_pasa wrote: komunizam je bio pun supljaka, pun supljih fraza, poput te tvoje "najlakse je manipulisati nepismene ljude"... kao da je zapad, npr. Njemacka puna fakultetski obrazovanih ljudi... sve fakultetlija, filozof do filozofa...
vrti, okreni, busi kako hoces, vratit ces se na pocetak price, a to je cetnitet rs prema kome vidim nemas ni trunke kritike... tako da je konkluzija da si ti ipak fulio i stadion i tekmu...
zasto bih imao kritiku prema entitetu i pola svoje domovine. pa nisam ja potpisao podjelu zemlje na dva djela, a nisam potpisao ni podjelu pola zemlje na deset djelova. zna se ko je. to siguno nije nasljedjeno iz srbih ili sfrj. svaki gradjanin bih prije rata je imao pravo i slobodu da se skoluje, radi, zivi na bilo kojem dijelu (obje) republike. ko je degradirao prava gradjana bosne i hercegovine na to da su gradjani drugog reda u drugom entitetu? eto, ti mi reci. prosvjetli me molim te. koliko znam, bosna i hercegovina nije imala entitete u sfrj. a ni kantone. neko ko je dosao poslije na vlast morao je to aminovati.

ne znam ja kako je u njmackoj. pricamo i usporedjujemo o bosni i hercegovini i njenim gradjanima, sistemima, kulturnoistorijskom blagu, slobodama, ekonomiji prije 1992. i poslije. to je sve. isti je narod. ista je teritorija. samo drugi sistem.
User avatar
Panzer_Daddy
Posts: 240
Joined: 07/09/2013 08:08
Location: na vrhu me(n)talne kupole

#1460 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Panzer_Daddy »

Za dvadeset godina skoro svi tragovi Jugo virusa ce se izbrisati,polako ali sigurno osnivaci umiru pa onda njihovi naslijednici i na kraju unucad Jugoslavije. One skalamerije od spomenika iz NOB-a (koji sada ne vrijedi ni pisljivoga boba) sto ih petokrake napravise se iz godine u godinu recikliraju u zilete,upaljace i betonski otpad.Historija im se brise,nece im biti ni traga :)

Ostat ce jos samo ovi Jugo narkomani sto u snovima zive a i oni ce jednoga dana na OD -Titu pod oblake.Sa iglom-pardon...stafetom u ruci.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#1461 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by 5 0 5 »

Panzer_Daddy wrote:Za dvadeset godina skoro svi tragovi Jugo virusa ce se izbrisati,polako ali sigurno osnivaci umiru pa onda njihovi naslijednici i na kraju unucad Jugoslavije. One skalamerije od spomenika iz NOB-a (koji sada ne vrijedi ni pisljivoga boba) sto ih petokrake napravise se iz godine u godinu recikliraju u zilete,upaljace i betonski otpad.Historija im se brise,nece im biti ni traga :)

Ostat ce jos samo ovi Jugo narkomani sto u snovima zive a i oni ce jednoga dana na OD -Titu pod oblake.Sa iglom-pardon...stafetom u ruci.
hahahaha. :thumbup: bravo. jest ce sarabon cokoladu. :lol: :lol:
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#1462 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by skupljac_zeljeza »

_BataZiv_0809 wrote:
skupljac_zeljeza wrote:
Jednako ćeš nešto naći jeftinije u Sarajevu nego u Zenici jer je ponuda veća. Usluga je skuplja jer je veći tranzit kroz metropolu pa im se može.
Kao npr sta?
Obuća, odjeća, tehnika...odnos cijene i kvaliteta ili best buy, što bi rekli. Uzrokovano većom ponudom.

A vidiš kako berza prodrma, kao da sam naslutio i Kinu. Crni ponedjeljak. Koliko će se sutra firmi ugasiti?

http://www.klix.ba/biznis/berza/crni-po ... /150824057

http://www.klix.ba/biznis/berza/sok-na- ... /150824072
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#1463 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by PM72 »

Panzer_Daddy wrote:Za dvadeset godina skoro svi tragovi Jugo virusa ce se izbrisati,polako ali sigurno osnivaci umiru pa onda njihovi naslijednici i na kraju unucad Jugoslavije. One skalamerije od spomenika iz NOB-a (koji sada ne vrijedi ni pisljivoga boba) sto ih petokrake napravise se iz godine u godinu recikliraju u zilete,upaljace i betonski otpad.Historija im se brise,nece im biti ni traga :)

Ostat ce jos samo ovi Jugo narkomani sto u snovima zive a i oni ce jednoga dana na OD -Titu pod oblake.Sa iglom-pardon...stafetom u ruci.
Raduje me jedna istina...Titini spomenici će nadživjeti Alijine,smijem se kladiti po život!

17 miliona ljudi je posjetilo Titov grob- u sred Beograda.Ne sjećam se da ga je neko kamenovao ili rušio kao Alijin mezar na koji mogu doći samo pokoji turčin ili djeca kad ih natjeraju u školi.To sve govori!

Veliš,praviće žilete i upaljače od petokraka? :lol: Obići malo spomenike borcima iz posliednjeg rata pa ćeš vidjeti koliko ih poštujemo i volimo a od rata prošlo 20 godina.Nema ga koji nije uprljan i išaran,oštećen i zamazan.Na Igmanu ukrali bakar sa mezaristana da ga prodaju za 50 maraka.To nam je naša borba dala,da imamo takav respekt i poštovanje prema svojim žrtvama.To je kućni odgoj,kultura i obraz ljudi kojima su svjetlo upalili nakon tolikih decenija mraka.To ti je još jedan dokaz kako je Jugoslavija bila ozbiljna civilizacija i da je ovo u čemu živimo smetljište.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#1464 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by skupljac_zeljeza »

PM72 wrote: Raduje me jedna istina...Titini spomenici će nadživjeti Alijine,smijem se kladiti po život!
Bio bih pažljiviji u šta se kladim...uskoro će ti ovo biti u školskim udžbenicima.

http://www.europarl.europa.eu/meetdocs/ ... 4244hr.pdf
User avatar
Panzer_Daddy
Posts: 240
Joined: 07/09/2013 08:08
Location: na vrhu me(n)talne kupole

#1465 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Panzer_Daddy »

PM72 wrote:
Panzer_Daddy wrote:Za dvadeset godina skoro svi tragovi Jugo virusa ce se izbrisati,polako ali sigurno osnivaci umiru pa onda njihovi naslijednici i na kraju unucad Jugoslavije. One skalamerije od spomenika iz NOB-a (koji sada ne vrijedi ni pisljivoga boba) sto ih petokrake napravise se iz godine u godinu recikliraju u zilete,upaljace i betonski otpad.Historija im se brise,nece im biti ni traga :)

Ostat ce jos samo ovi Jugo narkomani sto u snovima zive a i oni ce jednoga dana na OD -Titu pod oblake.Sa iglom-pardon...stafetom u ruci.
Raduje me jedna istina...Titini spomenici će nadživjeti Alijine,smijem se kladiti po život!

17 miliona ljudi je posjetilo Titov grob- u sred Beograda.Ne sjećam se da ga je neko kamenovao ili rušio kao Alijin mezar na koji mogu doći samo pokoji turčin ili djeca kad ih natjeraju u školi.To sve govori!

Veliš,praviće žilete i upaljače od petokraka? :lol: Obići malo spomenike borcima iz posliednjeg rata pa ćeš vidjeti koliko ih poštujemo i volimo a od rata prošlo 20 godina.Nema ga koji nije uprljan i išaran,oštećen i zamazan.Na Igmanu ukrali bakar sa mezaristana da ga prodaju za 50 maraka.To nam je naša borba dala,da imamo takav respekt i poštovanje prema svojim žrtvama.To je kućni odgoj,kultura i obraz ljudi kojima su svjetlo upalili nakon tolikih decenija mraka.To ti je još jedan dokaz kako je Jugoslavija bila ozbiljna civilizacija i da je ovo u čemu živimo smetljište.
Joj kad ti sad ovi Alini bojovnici plotun sloze ;)

Jugoslavije vise nema,ovo nazivas smetljistem a ja vas Jugovice nazivam ovisnicima,pozicija u kojoj se nalazite? Ovisnici + smetljiste....vidis kako jugo snovi zavrsise.

Od vas se kalendar nije poceo....i niste dugo potrajali.

Zasto mislite da ste historijski pozitivni?
User avatar
Leons
Posts: 1037
Joined: 16/08/2013 23:52

#1466 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Leons »

JThomas wrote:
Leons wrote:
Pa manje vise sve sablonski. Pa nema sta drugo biti kontas frajeru jer BiH pored stotina politickih partija ne da nema na vlasti nego nema registrovanu niti jednu koja se zalaze za ekonomski liberalizam. A da ne pricam o necem po ceskom scenariju.
Sta ti to govori o stanju uma nacije?
bar dovrši tu jednu koju si krenuo listati. nego stao u 18. vijeku.
Opet te pucaju neki prenosi nema veze bit ce bolje jedna ujutro druga navecer :wink:
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#1467 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by calculator »

PM72 wrote:Raduje me jedna istina...Titini spomenici će nadživjeti Alijine,smijem se kladiti po život!
A ko je Alija? :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#1468 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by 5 0 5 »

calculator wrote:
PM72 wrote:Raduje me jedna istina...Titini spomenici će nadživjeti Alijine,smijem se kladiti po život!
A ko je Alija? :D
otac republike srpske. :izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83398
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1469 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by _BataZiv_0809 »

skupljac_zeljeza wrote: Obuća, odjeća, tehnika...odnos cijene i kvaliteta ili best buy, što bi rekli. Uzrokovano većom ponudom.

A vidiš kako berza prodrma, kao da sam naslutio i Kinu. Crni ponedjeljak. Koliko će se sutra firmi ugasiti?

http://www.klix.ba/biznis/berza/crni-po ... /150824057

http://www.klix.ba/biznis/berza/sok-na- ... /150824072
Ma tesko da je ista u Sarajevu jeftinije, vjeruj mi. Znam ja to iz prve ruke. Plata koju imam ovdje, bi mi u Zenici bila dovoljna za puno vise luksuza nego sto ovdje mogu priustiti.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83398
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1470 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by _BataZiv_0809 »

PM72 wrote:
Da je tvorevina jugoslavija bila ozbiljna drzava nikad ne bi iznjedrila genocidasku velikosrpsku politiku. tvorevin
Ova slova sve govore...
Skandinavija :D

EDIT ZA PANZERA:

Image

Rodio se za upaljaca :pusi2:
Last edited by _BataZiv_0809 on 24/08/2015 17:32, edited 1 time in total.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1471 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by supercali »

burger_pasa wrote:
5 0 5 wrote:
burger_pasa wrote: Ma ja... okreni stvar na sprdanje... to je tipicno u Bosni... istina o ratu se zna, postoje dokumenti, sve je dokazano na sudovima... i to internacionalnim... fakat je da je YU propala, raspala i da se nikad ponoviti nece... i nedaj boze da se ikada bilo kakva forma koja lici ili podsjeca na istu ponovi... dok je hrvata, siguran sam da i nece... zato hvala hrvatima...
a vi nostlgicari cekajte da vam vaskrsne ili uskrsne... da vam marsal iz zemlje ustane... pricajte o tome kako je nekad bilo divno... pricajte, placite i uzdisite... pa pod kod tete Violete po toaletne maramice... pa ponovo u glas... gdje nestade, sto nas izdade, sto nas ostavi...
burazeru. fulio si i loptu i stadion. samo da ti kazem jednu stvar. najlakse je manipulisati nepismene ljude. toliko.
komunizam je bio pun supljaka, pun supljih fraza, poput te tvoje "najlakse je manipulisati nepismene ljude"... kao da je zapad, npr. Njemacka puna fakultetski obrazovanih ljudi... sve fakultetlija, filozof do filozofa...
vrti, okreni, busi kako hoces, vratit ces se na pocetak price, a to je cetnitet rs prema kome vidim nemas ni trunke kritike... tako da je konkluzija da si ti ipak fulio i stadion i tekmu...
to o cemu pises nije komunizam
User avatar
Fudo Bosna
Posts: 2462
Joined: 18/10/2012 16:23

#1472 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by Fudo Bosna »

skupljac_zeljeza wrote:
Fudo Bosna wrote: O ekonomskom životu valjda ne treba ni pričati, neki dan spomenuh termin "radionica" misleči na "cirkus" od termina koji se danas podrazumijeva, kao "kreativne radionice za mlade, kao mladi uče neke nove vještine govorništva", ili "radionice demokratije" i lisčne gluposti, jednom starijem rođaku prijeratnom rukovodiocu u BiH SOURU, koji nije bio član partije, a fakulteteski obrazovan? Kaže on meni kakve "radionice", pa u nas je radionicu, vodio diplomirani inžinjer i imala je, jedna od radionica 150 uposlenih i mi smo to zvali "radionica", a čak ne ni pogon? Danas bi to u BiH, Srbiji pa i u Hrvatskoj bio primjer," jake i uspješne " kompanije a tada nije bilo vrijedno ni spomena, pa o čemu mi ljudi pričamo ?
A robotizacija? U proizvodnji obuće.

Nekada...

Image

Danas...

Image

Ovo su ti dobre "provale", moji vršnjaci imali comodore 64 ilikako se to već zvalo, a današnja raja pentijume i plejke ima, pa čovjeke 3 decenije prošle, auta danas svaka "šuša" ima a najviše je smeća starog preko 15 pa Boga mi i od 20 godina, danas u mojoj familiji oni koji bi bili meni prije rata vrašnjaci, ja imao godina kao oni danas, imaju krntije golfove 2, 3 u najboljem slučaju 4, moja fasmilija prije rata nije znala za pojam "polovno auto" niti "dobar golf" star 20 ili više godina, doduše, ima raje vozaju nova kola ali su , izuzev tajkuna, podobro zagazili u kamate i otplatu, "boli glava" pa ne mogu spavati jer ne zna kada će dobiti nogu sa posla pa otplatiti novoga /megana /clia, ili kada če neka budala baš njegovog ljubimca , zapaliti (benzinom) ili "zapaliti" ukrasti sa parkinga?

Uporedbe su neadekvatne a evo ja imam bolje, koliko je bilo tada u Yugi napada na ljude u džamiji ili crkvi, ne računaj Kosovo pred raspad ex YU, ja se nešto ne sječam da je neko spalio Bjrakli džamiju ili napao Bošnjake kod Tomislavgrada ili motoriste iz R Srbije u Sarajevu?

Ili dalje koliko je tada godišnje bilo pljački banaka, pošti, marketa, auta,obijanja stanova u po bijela dana, koliko je bilo nezaposlenih, koja stopa, koliko si imao jakih preduzeća a koliko imaš preduzeča uspješnih danas, ne računaj SSC, Banke, ili fabriku koja pravi čepove za sokove a prije rata radila motore i slično ???
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#1473 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by 5 0 5 »

sad ces dobiti youtube clip koji sve objasnjava. :lol:
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#1474 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by piupiu »

Znači, tako. :hmpf:

Bata i supercali se skontali dok mene nije bilo. :twisted:

Oho vam se sad.

:helga:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1475 Re: Jugoslavija je bila ozbiljna civilizacija, ovo što sada živimo je smetljište

Post by supercali »

piupiu wrote:Znači, tako. :hmpf:

Bata i supercali se skontali dok mene nije bilo. :twisted:

Oho vam se sad.

:helga:
ja skonto tebe a stose on gura je druga prica
Post Reply