Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#14476 Re: Zeničani

Post by avenija »

Casual's wrote:
avenija wrote:Do januara bi trebali pusteni filteri i na pogonu Aglomeracija . Investicija od 6 miliona KM.
Jedna jako pozitivna vijest .
I duplo atraktivnija fontana (od prethodne) je gotova za 10 dana. :izet: :izet: :izet: :D
Valjda jos 8 dana , prosla su 2 dana :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#14477 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Sve to uredu, ali novi statut je i dalje misaona imenica i klub vode iste dilajle. Kad uvedu novi statut i dovedu nove ljude koji ce raditi svoj posao, onda ok. Do tada bih klub drzao samo na mrtvom prezivljavanju.

Da ne bude da sam protiv kluba, kad bi uveli novi statut, isplatio bih iste sekunde svih 2,5 miliona sa racuna grada i nastavio pomagati klub iz gradskog budzeta.

Naravno uz procesuiranje svih odgovornih za dosadasnje "akcije" u klubu.
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#14478 Re: Zeničani

Post by avenija »

channel10 wrote:Sve to uredu, ali novi statut je i dalje misaona imenica i klub vode iste dilajle. Kad uvedu novi statut i dovedu nove ljude koji ce raditi svoj posao, onda ok. Do tada bih klub drzao samo na mrtvom prezivljavanju.

Da ne bude da sam protiv kluba, kad bi uveli novi statut, isplatio bih iste sekunde svih 2,5 miliona sa racuna grada i nastavio pomagati klub iz gradskog budzeta.

Naravno uz procesuiranje svih odgovornih za dosadasnje "akcije" u klubu.
Svi mi mislimo isto kao sto si napisao pa i Eborg ako sam dobro upratio i cijeli NGG.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#14479 Re: Zeničani

Post by Casual's »

channel10 wrote:Sve to uredu, ali novi statut je i dalje misaona imenica i klub vode iste dilajle. Kad uvedu novi statut i dovedu nove ljude koji ce raditi svoj posao, onda ok. Do tada bih klub drzao samo na mrtvom prezivljavanju.

Da ne bude da sam protiv kluba, kad bi uveli novi statut, isplatio bih iste sekunde svih 2,5 miliona sa racuna grada i nastavio pomagati klub iz gradskog budzeta.

Naravno uz procesuiranje svih odgovornih za dosadasnje "akcije" u klubu.
To upravo svi i želimo. Statut pa reprogram.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#14480 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Pa gdje gori onda ?
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#14481 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Ne gori nigdje. Ali se ovdje poteže priča da se želi opteretiti budžet nečim novim i to dati ovoj kriminalnoj ekipi na raspolaganje što ako već nije zlonamjerno i bezobrazno onda je totalno neinformisano.

Dok su ovakvi kakvi jesu - treba im ukinuti i ovo što sada ide.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#14483 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Casual's wrote:
Jimmy McNulty wrote:To onda ne bi bio ni Čelik, ni simbol grada Zenice, ni onaj klub za koji je većina nas živjela, uz koji smo odrasli, kojeg smo pratili širom Jugoslavije i po raznim selima Bosne, to ne bi bio onaj klub zbog kojeg smo plakali kada je ispadao iz savezne u republičku ligu, ne bi bio ona institucija zbog koje smo bježali iz škole samo da bi nam izmamio suze na lice: bilo radosnice bilo one tužne krokodilske kada smo gubili od Sašk Napretka. Ako se ovaj Čelik ugasi, mene ali i armiju drugih ljudi neki novi nogometni klub koji treba predstavljat Zenicu i Zeničane nikada neće vidjet. Čelik nije SDA, Samir Škrgo, Zaim Mujezinović i Šeki Adilović, Čelik je Ilija Marković, Slavko Trbojević, Jure Primorac, Zdenko Mazauek, Rašo Bačevina, Mehmed Haramandić i Milivoje Ćelić. Čelik je Alojz Renić, Jasmin Hajduk, Mehmed Buza, Senad Brkić, Fadil Talić, Mujo Mujkić, Enes Bešić. Čelik je Crkvice, Radakovo, Odmut, Blatuša, Tetovo. Čelik nije 11 mjesto Premijer Lige BiH nego dvostruki osvajač Mitropa Kupa, pobjednik Intertoto kupa, trostruki osvajač lige BiH i dvostruki osvajač Kupa BiH. Čelik nije njegova zatvorena skupština krembila nego je Čelik Zenica, Čelik su Zeničani, Čelik je 70 godina ponosa, slave i tradicije. Čelik je važniji i od mene i od tebe i od 50 zaposlenih omladinaca i od 4000 yebenih kerova. Čelik smo svi mi!!!

:bih:
Kerove porokaš, imaš 40 nezadovoljnih. Čelik ugasiš, imaš 20 000 nezadovoljnih?
Bujrum Fuade.
Tebe banujemo imamo 0 nezadovoljnih :mrgreen: 7 dana out
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#14485 Re: Zeničani

Post by Norm »

Bobi wrote:
Casual's wrote: Kerove porokaš, imaš 40 nezadovoljnih. Čelik ugasiš, imaš 20 000 nezadovoljnih?
Bujrum Fuade.
Tebe banujemo imamo 0 nezadovoljnih :mrgreen: 7 dana out
Bobi, zivota ti, jel' to zbog izjave o kerovima???
vwlover
Posts: 90
Joined: 29/06/2016 21:48

#14486 Re: Zeničani

Post by vwlover »

Svaka vam cast na temi i azuriranju informacija na ovom forumu , pratim non stop forum al se ne javljam puno , uglavnom ovaj put moram.

Problem pasa lutalica mi je vise nego smijesan ,da ne kazem drugacije , Šapa ima 10 ljudi koji traze da niko ne dira cuke i traze pare od grada jer tako oni zele a ostalih 104.000 stanovnika ovog grada to mora trpit , Vrlo jednostavno rijesenje je da se cuke ubiju a ako Šapa ne zeli onda nek oni od svojih investicija iz vana koje dobijaju a to su velike pare napravi utociste i vodi brigu o psima . Znam da zvuci okrutno al ovo je rijesenje i samo ovo moze bit rijesenje , nema tu 1 M km da se daje nekome kad ce opet bit psi na ulici i opet ce se politikom poveca od 1 M za 2 godine na 2 M jer nije vise 4100 nego 8200 pasa lutalica , Ovako ne ide i ako zelite promjene one moraju biti realne i drasticne i dugorocne .

Celik , volim celik al trazio sam promjene u gradu , glasao sam protiv SDA i za Fuada jer sam zelio da pokusam da neko dodje na vlast ko nije politicki motivisan i ko zeli dobro meni i vama a ne babinim sinovima , Znao sam da Celik godinama kradu i zelio sam da to prestane i jedini nacin da to prestane je da se zaustavi Celik i svi ljudi koji su odgovorni kazne i da se od njihove imovine plati dug Celika i osnuje novi team (celik 2 ) i da ostatak grad pomogne , ako moze .

Treca stvar ljudi moji ova drzava je previse , al bas previse potonula i radi ljudi kojima je fino ili koji ne zele promjene svi ispastamo , Fuad ne moze puno uradit sam al ce uradit nesto .

Da mene neko pita koje je rijesenje u ovoj drzavi ja bih rekao protesti , onakvi kakvi su bili ,samo malo duzi , jer su tad politicari reagovali i molili da se sve zaustavi , tako fino nastavim proteste i trazim sve sto treba da imamo , da se auta preko 100k KM prodaju i povecaju penzije itd itd ,... A Ako neko kupuje pricu kako se ne bi trebalo razbijat i palit auta kako cemo mi to platit onda ste stvarno ili glupi ili slijepi, 22 godine Vi i Ja placate za nova auta , pa zar toliko vremena nemate pravo da zapalite par njih ? Ne podrzavam nasilje niti 1% al kazem da takve promjene nesto mjenjaju .

Pozdrav svima .
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#14487 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Ko ugasi Celik, da Bog da se i sam ugasio! :) Celik 2 nikada! :)
vwlover
Posts: 90
Joined: 29/06/2016 21:48

#14488 Re: Zeničani

Post by vwlover »

pa sta zelis onda ? da nastavis placat istim lopovima iste pare i sve isto kao i do sada ? , Ne provociram , samo pitam jer ne razumijem sta je poenta onda .
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#14489 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Sve istjerati iz kluba. Novi statut, novi ljudi. I pomoci onda klubu da se izvuce.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#14490 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Image

Stajling za 10. Bordo hlace na skupstinu... Eto takvi nam sjede u klubu... :izet:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#14491 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Nemoj tako, uhvatilo ga usred lajka.
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1155
Joined: 05/06/2010 16:36

#14492 Re: Zeničani

Post by BlackCaviar »

Ne pratim previse situaciju oko ovoga, al sta fali bordo hlacama ba :mrgreen:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#14493 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Sta je sa onom fontanom na ulazu u grad? Kvar ili troši puno vode :D
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#14494 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Upekli minusi. Ne radi do prolječa.
vwlover
Posts: 90
Joined: 29/06/2016 21:48

#14495 Re: Zeničani

Post by vwlover »

evo opet saobracajna na bulevaru , Ne znam dal da kazem da je opet Alfa il ljudi vec znaju kakvi su vozaci/djeca Alfe
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14498 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Kralj Tvrtko I. wrote:Upekli minusi. Ne radi do prolječa.
:lol:

Kakva besramna krađa para i pišanje po narodu. Ali neka...

Nije problem dati za fontanu 250.000 koja će raditi samo 6 mjeseci godišnje ali puno je sa 400K pomagati Čeliku.
s@mson
Posts: 908
Joined: 23/03/2007 10:50

#14499 Re: Zeničani

Post by s@mson »

Jimmy McNulty wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Upekli minusi. Ne radi do prolječa.
:lol:

Kakva besramna krađa para i pišanje po narodu. Ali neka...

Nije problem dati za fontanu 250.000 koja će raditi samo 6 mjeseci godišnje ali puno je sa 400K pomagati Čeliku.
Jebo vas vise i celik i koji qrac ste navalili..
kada oni koji ste prije nabrojali vrate pare ili krivicno odgovaraju za sve sto su uradili i ukrali onda mozemo pricati o nekakvom celiku i nekakvom fudbalskom klubu..
naporni ste s tim vise i statutom i qrcima palcima...
NE TREBA DAVATI NI MARKE ZA CELIK DOK POLICIJA I SIPA NE ODADE SVOJ POSAO, HAJD ZDRAVO...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14500 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Fakat vise smoriste zamjenom teza. Svi volimo Celik, ali se pare trenutno daju lopovima. Razdvojiti to dvoje vec jednom.
Post Reply