Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#14476 Re: Gledate seriju - preporucite je
tenksic, bice sutra na torentima.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#14477 Re: Gledate seriju - preporucite je
imas 5tu vec na torentima - ja evo skinuo maloprije..omar little wrote:tenksic, bice sutra na torentima.
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#14478 Re: Gledate seriju - preporucite je
gdje? deSanskiBiser wrote:imas 5tu vec na torentima - ja evo skinuo maloprije..omar little wrote:tenksic, bice sutra na torentima.
naslaaaa
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14479 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ok epizoda. Malo jos brkam ko je ko ali dolazi na svoje. Dobra ona doktorica sto je izasla sa inspektorom. Sta fali sto je onako malo otvorena? A on ko iz protesta protiv njene nastranosti i ponasanja ode kuravi koja je btw isto dobra ako ne i bolja. Ali trebo je doktoricu drmnut, kuravu moze kad hoce. prioritete moras poredat inspektore. dobro mu je rekla ravaku: malo ces ti jebat.
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#14480 Re: Gledate seriju - preporucite je
dal je realno da je ovolika dominacija srpske kinematografije u odnosu na ostale EX YU, ono nevjera totalna...Bjelogrlic razvalio, uz to nas iz RS tj Gacka
...salu na stranu, kad gledam ovo, sve ostalo mi amaterizam totalni...istorija Kraljevine nase SHS...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14481 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pazi, sve je to još uvijek zaostavština onog vremena, to su bili kvalitetni glumci, kvalitetne škole, Beograd jeste bio centar zbivanja kad je kinematografija bila u pitanju, ali je imalo i Sarajevo svoje momente...milann1971 wrote:dal je realno da je ovolika dominacija srpske kinematografije u odnosu na ostale EX YU, ono nevjera totalna...Bjelogrlic razvalio, uz to nas iz RS tj Gacka![]()
![]()
...salu na stranu, kad gledam ovo, sve ostalo mi amaterizam totalni...istorija Kraljevine nase SHS...
Treba sačekati dok prođu ovi iz starog sistema, pa davati sud o novim naraštajima. Ovo ti je ko ono treće mjesto Hrvatske na SP.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#14482 Re: Gledate seriju - preporucite je
Hebite me ako kontam o čemu ovaj
http://bosonoga.com/2017/11/19/nemanja- ... i-kan-kan/
Izgleda samo im krivo što serija u njihovoj produkciji (Meso) ide kad i ovo pa ne može doći do izražaja.
http://bosonoga.com/2017/11/19/nemanja- ... i-kan-kan/
Izgleda samo im krivo što serija u njihovoj produkciji (Meso) ide kad i ovo pa ne može doći do izražaja.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#14483 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mladi Sheldon, dobra serija, prekratke epizode, mislio sam da ce biti neko sranje ali jako dobro uradjena.
Bjelogrliceve proljeve ne namjeravam gledati.
Bjelogrliceve proljeve ne namjeravam gledati.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51166
- Joined: 29/06/2011 23:39
#14484 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni je legla, odlicna, drama a drzi paznju, meni vise ne treba.kakavdanakneiskustvu wrote:mindhunter,gledati?
-
Romanija
- Posts: 2563
- Joined: 02/10/2008 15:56
- Location: Brexitland
#14485 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odgledao sam prvu epizodu i produkcija izgleda sasvim ok, mada mi je zasmetalo sto su je ovdje u UK pokusali 'prodati' kao nesto nalik na The Wire. U svakom slucaju bolje nego ona naucna fantastika na BBC-u 'Peaky Blinders'.milann1971 wrote:http://www.imdb.com/title/tt6439752/?ref_=ttep_ep_tt
Snowfall, neko gledao, utisci ? hvala
-
omar little
- Posts: 17378
- Joined: 14/03/2008 21:14
#14486 Re: Gledate seriju - preporucite je
iz neki dan prilozenogzomri wrote:Hebite me ako kontam o čemu ovaj![]()
http://bosonoga.com/2017/11/19/nemanja- ... i-kan-kan/
Izgleda samo im krivo što serija u njihovoj produkciji (Meso) ide kad i ovo pa ne može doći do izražaja.
zar ne ide to banjalucko na otadzbinskoj televiziji?
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#14487 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mindhunter dobar ko' dobar dan. Odgledao tri epizode do sada i brzo sam se navuko'. Fincher u sjajnoj formi. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#14488 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ide i na ptc subotom, senke su nedjeljom.omar little wrote:iz neki dan prilozenogzomri wrote:Hebite me ako kontam o čemu ovaj![]()
http://bosonoga.com/2017/11/19/nemanja- ... i-kan-kan/
Izgleda samo im krivo što serija u njihovoj produkciji (Meso) ide kad i ovo pa ne može doći do izražaja., ja nemam bas visoko misljenje o seriji, ali, lega, ovaj trabunja bez ikakvog smisla. uopce ne berem o cemu trkelja. nebitno za seriju, na jezickoj osnovi epik fejl. nije sposoboan iskomunicirati suvisle i razumljive ideje citatelju. svit madr of gad.
zar ne ide to banjalucko na otadzbinskoj televiziji?
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#14489 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja sinoc zavrsila. Sjajan kraj sezone. I sutim. Da ne spojlam.dale cooper wrote:Mindhunter dobar ko' dobar dan. Odgledao tri epizode do sada i brzo sam se navuko'. Fincher u sjajnoj formi.
- dale cooper
- Posts: 31353
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#14490 Re: Gledate seriju - preporucite je
Cijenim.hadzinicasa wrote:Ja sinoc zavrsila. Sjajan kraj sezone. I sutim. Da ne spojlam.dale cooper wrote:Mindhunter dobar ko' dobar dan. Odgledao tri epizode do sada i brzo sam se navuko'. Fincher u sjajnoj formi.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14491 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jel ko gledao Tin Star sa Tim Rothom? Ima dosta supljina, ali sam se navukao.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#14492 Re: Gledate seriju - preporucite je
The Deuce
http://www.imdb.com/title/tt4998350/

pregledao sezonu...odlična produkcija i vrijedi pogledati, čak i ako ne bude druge sezone
http://www.imdb.com/title/tt4998350/

pregledao sezonu...odlična produkcija i vrijedi pogledati, čak i ako ne bude druge sezone
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14493 Re: Gledate seriju - preporucite je
american crime story pocinje u januaru,o ubistvu versacea
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14494 Re: Gledate seriju - preporucite je
hvaladječak sa šibicama wrote:Meni je legla, odlicna, drama a drzi paznju, meni vise ne treba.kakavdanakneiskustvu wrote:mindhunter,gledati?
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#14495 Re: Gledate seriju - preporucite je
JoseMujica wrote:The Deuce
http://www.imdb.com/title/tt4998350/
pregledao sezonu...odlična produkcija i vrijedi pogledati, čak i ako ne bude druge sezone
Bice druga tu nije bilo sporno nista, odmah vec nakon premijere prve epizode HBO je objavio da je narucena vec druga sezona...
-
chino
- Posts: 781
- Joined: 21/11/2002 00:00
#14496 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ma čim je tu David Simon mora valjati serija. Nisam gledao ali planiram, stavljena je na listu čekanja

- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#14497 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vrijedi li gledati The OA ?
- hadzinicasa
- Posts: 13620
- Joined: 08/11/2005 16:08
- Location: u tranziciji
#14498 Re: Gledate seriju - preporucite je
Vidis, ja sam pocela i ne znam zasto sam stala. Mislim da sam samo prvu epizodu pogledala. Ili prve dvije. Mogla bi se ona nastaviti gledati. Nadam se da necu morati ispocetka da pohvatam sve.JoseMujica wrote:The Deuce
http://www.imdb.com/title/tt4998350/
pregledao sezonu...odlična produkcija i vrijedi pogledati, čak i ako ne bude druge sezone
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65960
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14499 Re: Gledate seriju - preporucite je
pogledao u cugui tri epizode mindhuntera,bas dobra serija
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14500 Re: Gledate seriju - preporucite je
Bindzam the sinnera. Moje bindzanje je epizoda dnevno osam dana. Nako, nista sto vec nismo vidjeli. Dosta klishejica ali drzi serija.
glavna glumica u nekim scenama beton izgleda a u drugim grob.
Jedan od glavnih glumaca pljunut isti dzon snezni a nije kit herington niti dzon snezni.

glavna glumica u nekim scenama beton izgleda a u drugim grob.
Jedan od glavnih glumaca pljunut isti dzon snezni a nije kit herington niti dzon snezni.

