Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#14476 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

tenksic, bice sutra na torentima.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14477 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

omar little wrote:tenksic, bice sutra na torentima.
imas 5tu vec na torentima - ja evo skinuo maloprije..
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#14478 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

SanskiBiser wrote:
omar little wrote:tenksic, bice sutra na torentima.
imas 5tu vec na torentima - ja evo skinuo maloprije..
gdje? de

naslaaaa
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#14479 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Ok epizoda. Malo jos brkam ko je ko ali dolazi na svoje. Dobra ona doktorica sto je izasla sa inspektorom. Sta fali sto je onako malo otvorena? A on ko iz protesta protiv njene nastranosti i ponasanja ode kuravi koja je btw isto dobra ako ne i bolja. Ali trebo je doktoricu drmnut, kuravu moze kad hoce. prioritete moras poredat inspektore. dobro mu je rekla ravaku: malo ces ti jebat.
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#14480 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by milann1971 »

dal je realno da je ovolika dominacija srpske kinematografije u odnosu na ostale EX YU, ono nevjera totalna...Bjelogrlic razvalio, uz to nas iz RS tj Gacka :D :D :D ...salu na stranu, kad gledam ovo, sve ostalo mi amaterizam totalni...istorija Kraljevine nase SHS...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14481 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

milann1971 wrote:dal je realno da je ovolika dominacija srpske kinematografije u odnosu na ostale EX YU, ono nevjera totalna...Bjelogrlic razvalio, uz to nas iz RS tj Gacka :D :D :D ...salu na stranu, kad gledam ovo, sve ostalo mi amaterizam totalni...istorija Kraljevine nase SHS...
Pazi, sve je to još uvijek zaostavština onog vremena, to su bili kvalitetni glumci, kvalitetne škole, Beograd jeste bio centar zbivanja kad je kinematografija bila u pitanju, ali je imalo i Sarajevo svoje momente...
Treba sačekati dok prođu ovi iz starog sistema, pa davati sud o novim naraštajima. Ovo ti je ko ono treće mjesto Hrvatske na SP.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#14482 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Hebite me ako kontam o čemu ovaj :roll:

http://bosonoga.com/2017/11/19/nemanja- ... i-kan-kan/

Izgleda samo im krivo što serija u njihovoj produkciji (Meso) ide kad i ovo pa ne može doći do izražaja.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51166
Joined: 29/06/2011 23:39

#14483 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dječak sa šibicama »

Mladi Sheldon, dobra serija, prekratke epizode, mislio sam da ce biti neko sranje ali jako dobro uradjena.

Bjelogrliceve proljeve ne namjeravam gledati.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51166
Joined: 29/06/2011 23:39

#14484 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dječak sa šibicama »

kakavdanakneiskustvu wrote:mindhunter,gledati?
Meni je legla, odlicna, drama a drzi paznju, meni vise ne treba.
Romanija
Posts: 2563
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: Brexitland

#14485 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Romanija »

milann1971 wrote:http://www.imdb.com/title/tt6439752/?ref_=ttep_ep_tt

Snowfall, neko gledao, utisci ? hvala
Odgledao sam prvu epizodu i produkcija izgleda sasvim ok, mada mi je zasmetalo sto su je ovdje u UK pokusali 'prodati' kao nesto nalik na The Wire. U svakom slucaju bolje nego ona naucna fantastika na BBC-u 'Peaky Blinders'. :D
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#14486 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

zomri wrote:Hebite me ako kontam o čemu ovaj :roll:

http://bosonoga.com/2017/11/19/nemanja- ... i-kan-kan/

Izgleda samo im krivo što serija u njihovoj produkciji (Meso) ide kad i ovo pa ne može doći do izražaja.
iz neki dan prilozenog :D , ja nemam bas visoko misljenje o seriji, ali, lega, ovaj trabunja bez ikakvog smisla. uopce ne berem o cemu trkelja. nebitno za seriju, na jezickoj osnovi epik fejl. nije sposoboan iskomunicirati suvisle i razumljive ideje citatelju. svit madr of gad.

zar ne ide to banjalucko na otadzbinskoj televiziji?
User avatar
dale cooper
Posts: 31353
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#14487 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Mindhunter dobar ko' dobar dan. Odgledao tri epizode do sada i brzo sam se navuko'. Fincher u sjajnoj formi. :D
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#14488 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

omar little wrote:
zomri wrote:Hebite me ako kontam o čemu ovaj :roll:

http://bosonoga.com/2017/11/19/nemanja- ... i-kan-kan/

Izgleda samo im krivo što serija u njihovoj produkciji (Meso) ide kad i ovo pa ne može doći do izražaja.
iz neki dan prilozenog :D , ja nemam bas visoko misljenje o seriji, ali, lega, ovaj trabunja bez ikakvog smisla. uopce ne berem o cemu trkelja. nebitno za seriju, na jezickoj osnovi epik fejl. nije sposoboan iskomunicirati suvisle i razumljive ideje citatelju. svit madr of gad.

zar ne ide to banjalucko na otadzbinskoj televiziji?
Ide i na ptc subotom, senke su nedjeljom.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#14489 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hadzinicasa »

dale cooper wrote:Mindhunter dobar ko' dobar dan. Odgledao tri epizode do sada i brzo sam se navuko'. Fincher u sjajnoj formi. :D
Ja sinoc zavrsila. Sjajan kraj sezone. I sutim. Da ne spojlam.
User avatar
dale cooper
Posts: 31353
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#14490 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

hadzinicasa wrote:
dale cooper wrote:Mindhunter dobar ko' dobar dan. Odgledao tri epizode do sada i brzo sam se navuko'. Fincher u sjajnoj formi. :D
Ja sinoc zavrsila. Sjajan kraj sezone. I sutim. Da ne spojlam.
Cijenim. :kiss: :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#14491 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ultima_palabra »

Jel ko gledao Tin Star sa Tim Rothom? Ima dosta supljina, ali sam se navukao.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#14492 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by JoseMujica »

The Deuce

http://www.imdb.com/title/tt4998350/

Image

pregledao sezonu...odlična produkcija i vrijedi pogledati, čak i ako ne bude druge sezone
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#14493 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

american crime story pocinje u januaru,o ubistvu versacea
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#14494 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

dječak sa šibicama wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:mindhunter,gledati?
Meni je legla, odlicna, drama a drzi paznju, meni vise ne treba.
hvala
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14495 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

JoseMujica wrote:The Deuce

http://www.imdb.com/title/tt4998350/

Image

pregledao sezonu...odlična produkcija i vrijedi pogledati, čak i ako ne bude druge sezone

Bice druga tu nije bilo sporno nista, odmah vec nakon premijere prve epizode HBO je objavio da je narucena vec druga sezona... :thumbup:
chino
Posts: 781
Joined: 21/11/2002 00:00

#14496 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chino »

Ma čim je tu David Simon mora valjati serija. Nisam gledao ali planiram, stavljena je na listu čekanja :-D :thumbup:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#14497 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Partijaner »

Vrijedi li gledati The OA ?
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#14498 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hadzinicasa »

JoseMujica wrote:The Deuce

http://www.imdb.com/title/tt4998350/

Image

pregledao sezonu...odlična produkcija i vrijedi pogledati, čak i ako ne bude druge sezone
Vidis, ja sam pocela i ne znam zasto sam stala. Mislim da sam samo prvu epizodu pogledala. Ili prve dvije. Mogla bi se ona nastaviti gledati. Nadam se da necu morati ispocetka da pohvatam sve.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65960
Joined: 03/08/2010 19:04

#14499 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

pogledao u cugui tri epizode mindhuntera,bas dobra serija
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#14500 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Bindzam the sinnera. Moje bindzanje je epizoda dnevno osam dana. Nako, nista sto vec nismo vidjeli. Dosta klishejica ali drzi serija.
glavna glumica u nekim scenama beton izgleda a u drugim grob.
Jedan od glavnih glumaca pljunut isti dzon snezni a nije kit herington niti dzon snezni.
Image
Post Reply