Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14476 Re: Juventus
Kad se sjetim kakvim se sve panjevima davalo vijeme na terenu, ovaj dečko se u narednoj sezoni mora mnooooogo više koristiti. Treba istrpiti pokoju mladalačku pogrešku, lošu odluku itd. Da kojim slučajem igra za Palermo sad bi Zamparini tražio 30+ miliona.
Potencijalni dragulj, ali mora igrati!
Potencijalni dragulj, ali mora igrati!
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14480 Re: Juventus
Vec se vidi ko mu je idol.Atticus Finch wrote:Kad se sjetim kakvim se sve panjevima davalo vijeme na terenu, ovaj dečko se u narednoj sezoni mora mnooooogo više koristiti. Treba istrpiti pokoju mladalačku pogrešku, lošu odluku itd. Da kojim slučajem igra za Palermo sad bi Zamparini tražio 30+ miliona.
Potencijalni dragulj, ali mora igrati!
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14481 Re: Juventus
Zar ti zaista misliš da ga nećemo dovestiMišo_Kovač wrote:"I have informed Juventus that we reject the offer and that we are no longer willing to let Juve contact the player," he said. "There will be no more negotiations. Why should Julian be disappointed? Everything is okay. It is over now. Now we can focus on Schalke again."Rockefeller wrote:Bitno je to što Draksler dolazi.
Tako je jučer rekao Heldt, gazda u Šapketu... Više sreće drugi put![]()
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#14482 Re: Juventus
Nije da me pretjerano zanima, samo prenosim informacijuRockefeller wrote:
Zar ti zaista misliš da ga nećemo dovesti
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14483 Re: Juventus
Nisam te pitao da l' te zanimaMišo_Kovač wrote:Nije da me pretjerano zanima, samo prenosim informacijuRockefeller wrote:
Zar ti zaista misliš da ga nećemo dovesti
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14485 Re: Juventus
Nikad docekati pocetak sezone... moramo se patiti sa ovim dosadnim tekmama 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14486 Re: Juventus
Teren oranica. Samo da prođe bez povreda.
Dosta Barza i Chiellini.
Dosta Barza i Chiellini.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14487 Re: Juventus
+ Khedira
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14488 Re: Juventus
A idi u pm. 
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14489 Re: Juventus
Kao da im je Papa jucer bio.Atticus Finch wrote:Teren oranica.
Nasluti ga tiAtticus Finch wrote:Samo da prođe bez povreda
A ne znam sto je i pocinjao tekmu kada je nedavno bio povrijeđen..
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14490 Re: Juventus
Gigi jos na odmoru

- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14491 Re: Juventus
Al je ubaci lik
Svaka mu cast
Svaka mu cast
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14492 Re: Juventus
Jbt led, vadi sve bitnije igrače, povrijedit će se još neko. Teren katastrofa, ovi se naložili kao da je finale Lp, ubiše nogama.
Sudija potpuno pogubljen.
Sudija potpuno pogubljen.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#14494 Re: Juventus
Kako me iznervirala ova povrede Khedire, to je nevjerovatno.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14495 Re: Juventus
Pogba bi trebao van, nije vrijedno rizikovati.
Ove prijateljske il igrati s nekim amaterima il zaobici maximalno, jbte ovi se nalozili da dobiju veliki Juventus kao da sutra nepostoji
doduse nismo nikad bili posebno dobri u njima, ali jebes poraz kad gubis igrace.
Ove prijateljske il igrati s nekim amaterima il zaobici maximalno, jbte ovi se nalozili da dobiju veliki Juventus kao da sutra nepostoji
- insaneinthebrain
- Posts: 25544
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14496 Re: Juventus
joj khedire ko da je od papira pa se frajer povrijedi, frajer se raspada zadnjih par godina 
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#14497 Re: Juventus
Ekipa kojoj fali lijevi bek, desni bek, vezni igrač i trequartista. A postoji šansa da samo dođe panj Siqueira.
Kakav je monstrum Pogba, najbolji veznjak na svijetu.
Kakav je monstrum Pogba, najbolji veznjak na svijetu.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14498 Re: Juventus
Panjina Zaza pokloni dvije lopte. Nakon druge primamo gol.
Sjajno utrošenih 18 miliona.
Sjajno utrošenih 18 miliona.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14499 Re: Juventus
Nije ovo ni lose. Posla ima dosta jos, ali ima i kvaliteta. Sreca ima i vremena da se stvari koriguju. Jedino sto zaista se primjeti da nam fali neko s idejom na sredini. Pogba je zvijer ali ne moze sve sam.
FORZA JUVE!!!
FORZA JUVE!!!
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14500 Re: Juventus
Zar je bas toliko bilo?Atticus Finch wrote:Panjina Zaza pokloni dvije lopte. Nakon druge primamo gol.
Sjajno utrošenih 18 miliona.
Puno je, brate. Ljudi su imali toliko dobru transfer-politiku zadnjih par godina, i sad ovo. Koji im je?
