probala sam ubice mog oca, pet sam izgurala. iznenadila sam se koliko je gluma losa, par iznimki, ali jako slabo s glumackog aspekta. nemaju ni kontrolu nad narativom bas. odustanem od toga, ajde reko da ne budem uvijek cangrizalo, vazda nesta zakeram, dacu crno-bijelom svijetu sansu. isusova matero, kakav je tek to odron od glume. zlo i naopako. posebno sto me huja uhvatila od pustanja bebe selimovic i nekog bosanskog melosa kao podloge za pricu o seljackim narodnjacima, kao fuj, bljak, idu se tuci oni zbog te uvrede njihovim usima. jer osvijesteni hrvat nece dozvoliti da mu saban saulic tresti sa nacionalne televizije u udarnom terminu. mrs. krs najobicniji od pisanja, u putu se srelo nije sa teleplejom. dva razvikana mediokriteta, prava slika i prilika stanja. bjelogrlicu, izvini za ono neki dan.
pustila sam sebi par kesicevih epizoda da saperem amaterski ukus.
