Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14451 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Ovaj Draxler djeluje kao dobar igrac :-D
Volio bi da ga uzmu
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14452 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

Svabe nemaju bas slavnu istoriju u Serie A. Mislim, imas nekoliko uspjesnih primjera (Bierhoff, Klose, etc.), ali generalno se ne pronadju u tom sistemu. Draxler mi djeluje previse slabasan da izdrzi rokanje italijanskih mesara.
frngla
Posts: 3347
Joined: 30/05/2009 14:29
Location: Manila

#14453 Re: Juventus

Post by frngla »

Ode Vidal, šteta... Po meni, prelako smo se odrekli dva vezna igrača iz prvih 11.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#14454 Re: Juventus

Post by Admir_1984 »

Italijanski veteran Andrea Pirlo kaže da je odluku da ode iz Juventusa doneo mnogo ranije nego što su mu u klubu rekli da je višak.

Pirlo je u sredu odradio prvi trening u novom klubu Njujork Sitiju, gde će mu saigrač biti još jedno veliko ime evropskog fudbala, David Vilja.

„Bilo je vreme da idem. To što nisam bio jedan od protagonista u Juventusu izuzetno je uticalo na moju odluku.

Želeo sam da odem sam iz kluba, pre nego što me oteraju.

Čak i da smo osvojili Ligu Šampiona, sve bi bilo isto. Poraz u finalu samo je ubrzao moju odluku.

Njujork je veliki izazov za mene, a ja volim izazove. Ovde krećemo od nule, do pre šest meseci tim nije ni postojao“, rekao je Pirlo za Gazeta delo Sport.

klub sa dušom :run:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14455 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Niko u klubu nije rekao da je višak. Prošle godine je produžio ugovor do 2016. Njegova je odluka da nakon uspješne sezone promjeni sredinu. Što je opravdano s obzirom da teško može pratiti ritam ozbiljnog fudbala. Ništa sporno, sporan je samo tendenciozan prevod koji si kopirao. Ljudi valjda traže dramu tamo gdje je objektivno nema.

Neposredno prije leta došao čovjek da srdačno pozdravi klub i kolege prije nego što ga ''otjeraju''. :lol:

Image
Image

Image

:)

@Admir, klubovi sa dušom to odrade bez da igrač uopće zna da je prodat, pa kad se vrati sa odmora kažu mu da je ''potpisao'' za neke anonimce. :D
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14456 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

Dosao za 0 eura, postao skoro pa legenda Juventusa za 4 godine, o dushi neki drugi put. :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14457 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

ma sta odgovarate obicnom trolcini. frajer nema pametnija posla nego da trazi tekstove o juventusu koji trol :-)
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#14458 Re: Juventus

Post by ortodont »

Kada izvučeš iz konteksta onda izgleda ružno. Ali kada čitaš na jeziku na kojem je napisano i razumiješ kontekst onda je sve jasno. Rekao je da je shvatio da ne može praviti razliku više i da je bolje da ode nego da čeka da mu se klub zahvali.
pet eura
Posts: 61
Joined: 15/01/2015 03:46

#14459 Re: Juventus

Post by pet eura »

:thumbup:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14460 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Kako li ce ovo veceras izgledati :-D
Posto ja slabo gledam ostale utakmice, od ovih pojacanja sam jedino zapamtio Zazu.
Dybala bi mogao biti pravi pogodak ili prava fulla, ovi ostali su vec dokazani.

Image
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14461 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Draxlerov agent potvrdio dogovor sa Juventusom. Govori se o €3.7m/godišnje + bonusi (prvenstveno vezani za učinak u Lp).

Blizu je i Siqueira. :? :-)
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14462 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Bit ce zanimljivo vidjeti koliko ce vremena trebati da se ovaj novi mix igraca uklopi u harmonicnu grupu, u svakom slucaju sezona obecava da bude vesela :D

Mandzo ce prekucati ovaj broj na dresu sa brojem golova :oops:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14463 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

desetka i sad slobodna, nek je daju bufonu 8-)
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14464 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Image
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#14465 Re: Juventus

Post by salle_eh1986 »

Image
Fast Driver
Posts: 464
Joined: 09/01/2013 16:57

#14466 Re: Juventus

Post by Fast Driver »

Atticus Finch wrote:Image
ArenaSport 1 od 19:10h! :D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14467 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Izgleda bez Khedire i Llorentea, povrijedili se. :-)
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14468 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Ojj Mandzukica :facepalm: pa ono bi i Fernando pogodi :lol: Inace, finla lopta Dybale :thumbup:

Da nije Buffona, do sad bi barem 3 primili. Taj covjek fakat nema cijene :-D
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14469 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Najbolja stvar ovog prijelazog roka je ostanak Pogbe i Morate.

Image

Steta pa su sva trojica otisla u jednom prijelaznom roku....ipak su to bila 3 prvotimca, za Pirla i nekako, bez njega se moglo. Ali Vidal I Tevez...to su dva velika borca koje je tesko zamjeniti. Mandzukic defitivno ne moze zamjeniti Teveza jer nisu isti profil igraca. Madzukic je napredna verzija Llorenta. Nadati se samo da je u formi i da nece biti bas pravi parmak. Maloprije je fulio cist zicer, ali dobro, polako, svakako je prijateljska.
Dybala djeluje dobro i brzo, ali ni on ne moze nadoknaditi Vidala jer nije jak kao cileanac. VIdal gine za svakom loptom.

Ehhh.. ostaje samo da se nadamo da Max zna sta radi :-D Ono, nije losa ova ekipa i na neki nacin je "valjda" Juve pojacan, samo je jos pitanje sta ce Alegri uraditi sa ovim igracima. Jedno je sigurno, ocekuje nas skrozzz drugi Juve. Mogao bi cak biti i bolji od proslogodisnjeg, mada sam skeptican.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14470 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

raspored za sljedecu sezonu

Image
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14471 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Bitno je to što Draksler dolazi.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#14472 Re: Juventus

Post by Mišo_Kovač »

Rockefeller wrote:Bitno je to što Draksler dolazi.
"I have informed Juventus that we reject the offer and that we are no longer willing to let Juve contact the player," he said. "There will be no more negotiations. Why should Julian be disappointed? Everything is okay. It is over now. Now we can focus on Schalke again."

Tako je jučer rekao Heldt, gazda u Šapketu... Više sreće drugi put :skoljka: :skoljka:
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#14473 Re: Juventus

Post by groove »

Mišo_Kovač wrote:
Rockefeller wrote:Bitno je to što Draksler dolazi.
"I have informed Juventus that we reject the offer and that we are no longer willing to let Juve contact the player," he said. "There will be no more negotiations. Why should Julian be disappointed? Everything is okay. It is over now. Now we can focus on Schalke again."

Tako je jučer rekao Heldt, gazda u Šapketu... Više sreće drugi put :skoljka: :skoljka:
kakav je heldt strucnjak, cudi me da mu juve nije uspio uvaliti kakvog parmaka + 10M za draxlera :D
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#14474 Re: Juventus

Post by Mišo_Kovač »

groove wrote:
kakav je heldt strucnjak, cudi me da mu juve nije uspio uvaliti kakvog parmaka + 10M za draxlera :D
Iskreno, i mene je iznenadilo :D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#14475 Re: Juventus

Post by House »

Juve se raspada :D
Post Reply