Volio bi da ga uzmu
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14451 Re: Juventus
Ovaj Draxler djeluje kao dobar igrac
Volio bi da ga uzmu
Volio bi da ga uzmu
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14452 Re: Juventus
Svabe nemaju bas slavnu istoriju u Serie A. Mislim, imas nekoliko uspjesnih primjera (Bierhoff, Klose, etc.), ali generalno se ne pronadju u tom sistemu. Draxler mi djeluje previse slabasan da izdrzi rokanje italijanskih mesara.
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#14453 Re: Juventus
Ode Vidal, šteta... Po meni, prelako smo se odrekli dva vezna igrača iz prvih 11.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#14454 Re: Juventus
Italijanski veteran Andrea Pirlo kaže da je odluku da ode iz Juventusa doneo mnogo ranije nego što su mu u klubu rekli da je višak.
Pirlo je u sredu odradio prvi trening u novom klubu Njujork Sitiju, gde će mu saigrač biti još jedno veliko ime evropskog fudbala, David Vilja.
„Bilo je vreme da idem. To što nisam bio jedan od protagonista u Juventusu izuzetno je uticalo na moju odluku.
Želeo sam da odem sam iz kluba, pre nego što me oteraju.
Čak i da smo osvojili Ligu Šampiona, sve bi bilo isto. Poraz u finalu samo je ubrzao moju odluku.
Njujork je veliki izazov za mene, a ja volim izazove. Ovde krećemo od nule, do pre šest meseci tim nije ni postojao“, rekao je Pirlo za Gazeta delo Sport.
klub sa dušom
Pirlo je u sredu odradio prvi trening u novom klubu Njujork Sitiju, gde će mu saigrač biti još jedno veliko ime evropskog fudbala, David Vilja.
„Bilo je vreme da idem. To što nisam bio jedan od protagonista u Juventusu izuzetno je uticalo na moju odluku.
Želeo sam da odem sam iz kluba, pre nego što me oteraju.
Čak i da smo osvojili Ligu Šampiona, sve bi bilo isto. Poraz u finalu samo je ubrzao moju odluku.
Njujork je veliki izazov za mene, a ja volim izazove. Ovde krećemo od nule, do pre šest meseci tim nije ni postojao“, rekao je Pirlo za Gazeta delo Sport.
klub sa dušom
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14455 Re: Juventus
Niko u klubu nije rekao da je višak. Prošle godine je produžio ugovor do 2016. Njegova je odluka da nakon uspješne sezone promjeni sredinu. Što je opravdano s obzirom da teško može pratiti ritam ozbiljnog fudbala. Ništa sporno, sporan je samo tendenciozan prevod koji si kopirao. Ljudi valjda traže dramu tamo gdje je objektivno nema.
Neposredno prije leta došao čovjek da srdačno pozdravi klub i kolege prije nego što ga ''otjeraju''.




@Admir, klubovi sa dušom to odrade bez da igrač uopće zna da je prodat, pa kad se vrati sa odmora kažu mu da je ''potpisao'' za neke anonimce.
Neposredno prije leta došao čovjek da srdačno pozdravi klub i kolege prije nego što ga ''otjeraju''.



@Admir, klubovi sa dušom to odrade bez da igrač uopće zna da je prodat, pa kad se vrati sa odmora kažu mu da je ''potpisao'' za neke anonimce.
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14456 Re: Juventus
Dosao za 0 eura, postao skoro pa legenda Juventusa za 4 godine, o dushi neki drugi put. 
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14457 Re: Juventus
ma sta odgovarate obicnom trolcini. frajer nema pametnija posla nego da trazi tekstove o juventusu koji trol 
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#14458 Re: Juventus
Kada izvučeš iz konteksta onda izgleda ružno. Ali kada čitaš na jeziku na kojem je napisano i razumiješ kontekst onda je sve jasno. Rekao je da je shvatio da ne može praviti razliku više i da je bolje da ode nego da čeka da mu se klub zahvali.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14460 Re: Juventus
Kako li ce ovo veceras izgledati 
Posto ja slabo gledam ostale utakmice, od ovih pojacanja sam jedino zapamtio Zazu.
Dybala bi mogao biti pravi pogodak ili prava fulla, ovi ostali su vec dokazani.

Posto ja slabo gledam ostale utakmice, od ovih pojacanja sam jedino zapamtio Zazu.
Dybala bi mogao biti pravi pogodak ili prava fulla, ovi ostali su vec dokazani.

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14461 Re: Juventus
Draxlerov agent potvrdio dogovor sa Juventusom. Govori se o €3.7m/godišnje + bonusi (prvenstveno vezani za učinak u Lp).
Blizu je i Siqueira.

Blizu je i Siqueira.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14462 Re: Juventus
Bit ce zanimljivo vidjeti koliko ce vremena trebati da se ovaj novi mix igraca uklopi u harmonicnu grupu, u svakom slucaju sezona obecava da bude vesela
Mandzo ce prekucati ovaj broj na dresu sa brojem golova
Mandzo ce prekucati ovaj broj na dresu sa brojem golova
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14463 Re: Juventus
desetka i sad slobodna, nek je daju bufonu 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#14466 Re: Juventus
ArenaSport 1 od 19:10h!Atticus Finch wrote:
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14467 Re: Juventus
Izgleda bez Khedire i Llorentea, povrijedili se. 
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14468 Re: Juventus
Ojj Mandzukica
pa ono bi i Fernando pogodi
Inace, finla lopta Dybale
Da nije Buffona, do sad bi barem 3 primili. Taj covjek fakat nema cijene
Da nije Buffona, do sad bi barem 3 primili. Taj covjek fakat nema cijene
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14469 Re: Juventus
Najbolja stvar ovog prijelazog roka je ostanak Pogbe i Morate.

Steta pa su sva trojica otisla u jednom prijelaznom roku....ipak su to bila 3 prvotimca, za Pirla i nekako, bez njega se moglo. Ali Vidal I Tevez...to su dva velika borca koje je tesko zamjeniti. Mandzukic defitivno ne moze zamjeniti Teveza jer nisu isti profil igraca. Madzukic je napredna verzija Llorenta. Nadati se samo da je u formi i da nece biti bas pravi parmak. Maloprije je fulio cist zicer, ali dobro, polako, svakako je prijateljska.
Dybala djeluje dobro i brzo, ali ni on ne moze nadoknaditi Vidala jer nije jak kao cileanac. VIdal gine za svakom loptom.
Ehhh.. ostaje samo da se nadamo da Max zna sta radi
Ono, nije losa ova ekipa i na neki nacin je "valjda" Juve pojacan, samo je jos pitanje sta ce Alegri uraditi sa ovim igracima. Jedno je sigurno, ocekuje nas skrozzz drugi Juve. Mogao bi cak biti i bolji od proslogodisnjeg, mada sam skeptican.

Steta pa su sva trojica otisla u jednom prijelaznom roku....ipak su to bila 3 prvotimca, za Pirla i nekako, bez njega se moglo. Ali Vidal I Tevez...to su dva velika borca koje je tesko zamjeniti. Mandzukic defitivno ne moze zamjeniti Teveza jer nisu isti profil igraca. Madzukic je napredna verzija Llorenta. Nadati se samo da je u formi i da nece biti bas pravi parmak. Maloprije je fulio cist zicer, ali dobro, polako, svakako je prijateljska.
Dybala djeluje dobro i brzo, ali ni on ne moze nadoknaditi Vidala jer nije jak kao cileanac. VIdal gine za svakom loptom.
Ehhh.. ostaje samo da se nadamo da Max zna sta radi
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14470 Re: Juventus
raspored za sljedecu sezonu


- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14471 Re: Juventus
Bitno je to što Draksler dolazi.
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#14472 Re: Juventus
"I have informed Juventus that we reject the offer and that we are no longer willing to let Juve contact the player," he said. "There will be no more negotiations. Why should Julian be disappointed? Everything is okay. It is over now. Now we can focus on Schalke again."Rockefeller wrote:Bitno je to što Draksler dolazi.
Tako je jučer rekao Heldt, gazda u Šapketu... Više sreće drugi put
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#14473 Re: Juventus
kakav je heldt strucnjak, cudi me da mu juve nije uspio uvaliti kakvog parmaka + 10M za draxleraMišo_Kovač wrote:"I have informed Juventus that we reject the offer and that we are no longer willing to let Juve contact the player," he said. "There will be no more negotiations. Why should Julian be disappointed? Everything is okay. It is over now. Now we can focus on Schalke again."Rockefeller wrote:Bitno je to što Draksler dolazi.
Tako je jučer rekao Heldt, gazda u Šapketu... Više sreće drugi put![]()
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#14474 Re: Juventus
Iskreno, i mene je iznenadilogroove wrote:
kakav je heldt strucnjak, cudi me da mu juve nije uspio uvaliti kakvog parmaka + 10M za draxlera


