I ja sam jučer bio gore, što ne zoveš?MOSALJOZE wrote:E da
Bio sam na pravnom,ima ih vala,ali su mirni.Leže posmatraju radnike albe,koji uredjuju zelenilo.
Taj čopor je specijalizovan za traktore i bicikliste.
Moderators: _BataZiv_0809, anex
I ja sam jučer bio gore, što ne zoveš?MOSALJOZE wrote:E da
Bio sam na pravnom,ima ih vala,ali su mirni.Leže posmatraju radnike albe,koji uredjuju zelenilo.
MOSALJOZE wrote:Ja sam jučer bio na autobuskoj stanici,čopor od nekih 10-15 cuka ganja automobile.Ne znam jeli to problem tog dijela grada,ali ako je onako i u drugim onda je to baš
Mislim da fudo, svi vijecnici kao i vecina zenicana ne bi imali nista protiv da dvorana nosi ime po bivsem gradonacelniku, tako da je bespotrebno takav prijedlog posmatrat kroz politicki i stranacki kontekst.phillie wrote:Vjerovatno se aludira na to da je SDA ostala na vlasti, da bi nekim proglasom, Naidin posthumno "nagradio" rahmetli Smajlovica...kao sto je Ezo onomad dobio pola bulevara.
Nikakve. Svi odose na dervishalidovica.Kralj Tvrtko I. wrote:Kakve su šanse da imamo doček Nove godine na trgu?
18:03
Postovani,
stranicu vodi PR tim gradonacelnika. Kako je u predizbornoj kampanji najavljeno, planirana je organitacije novogodisnjeg slavlja na otvorenom.
Uskoro ce biti dostupne informacije o samoj proslavi na otvorenom.
Lijep pozdrav.
Hm 400k maraka mjesecno za fubalski klub, jbt pa mozemo onda i u eliminacionu fazu lige prvaka, malo si pretjerao...Casual's wrote:Smeta 400.000 KM mjesečno za Čelik, a ne smeta 1.000.000 za cuke?
Ma napisao sam i ja to gore ali to se uporno zaboravlja ili se uopšte i ne čita.Eborg wrote:Ne traži se novih 400.000 KM, traži se da se trenutnih 400.000 KM NE DAJE ČELIKU već poreznoj. Zaboga.
Pa zar to ne bi bio problem???Jimmy McNulty wrote: Sad je svima odjednom najveći problem što bi Čeliku išlo 400 hiljada
Ne bi zato što to godinama nije bio problem, kad je Čelika krao ko je stiga mnogi su šutili ko zaliveni a sada kada jedna ekipa puna extra momaka pokušava donijeti promjene nabolje odjednom je tih 400 hiljda problem i ne treba im se davat. Eto kako smo naopaki, kad su te pare išle SDA klanu nije bio problem, sada odjednom svi ne želimo da se naš klub finansira.s@mson wrote:
Pa zar to ne bi bio problem???
Misliš godišnje? Taj suma mjesečno bi predstavljala 13% budžeta Grada Zenice.Casual's wrote:Smeta 400.000 KM mjesečno za Čelik, a ne smeta 1.000.000 za cuke?
Blokirani su racuni.channel10 wrote:Ako ce policija i ostali uci u Celik da podvuku crtu, to ce biti OK.
To sto se trazi da se pare ne daju Celiku, nema smisla. I prije su se davale, pa sto ne bi i sad. Jel to treba da propadne skroz?
Pare da se daju poreskoj?! Jedino u slucaju prijetnje da ce zatvoriti klub jer u svakom drugom slucaju tim novcem peres savjest i djela onih koji su ga pokrali. Kako god, ebena situacija.
Znaci treba skontati sta sa klubom, pa tek onda vuci poteze i dijeliti pare.
Dakle po tebi je rjesenje da se Celiku vise ne da ni marke ni za dugove ni za rad i da se ugasi? Da izgubimo jedan od simbola grada? Govorim o TRENUTNIM sredstvima, ni marke vise.Freamon Lester wrote:FK SDA na aparatima. SDA familija na aparatima zbog isteka ugovora na odredjeno.![]()
Fudo ga ne vadi.
Za FK SDA mi dijelom nije zao. Svi su znali sta se desava, a niko nije nista poduzeo. Na kraju kada se ovaj NGG upalio to je vec bio kraj. Da ja od svojih para finansiram i pokrivam SDA kriminal nema sanse. Jedina varijanta ako bi svi prethodni rukovodioci NK Celika materijalno i krivicno odgovarali pa bi se onda i ja slozio da dio budzeta koji ja finansiram ide u tom pravcu. Ovako nikad necu pristati na to.
Vjerovatno, samo mi je ofirno neki sportski objekat imenovati po nekom politicaru. Kad vec nemamo istaknutih sportista pa da Arenu nazovemo nesto tipa #Drazenov Dom# onda brate nek ostane Gradska Arena, i to bi bilo bolje neko Smajlovic Square Garden.sorted wrote:Mislim da fudo, svi vijecnici kao i vecina zenicana ne bi imali nista protiv da dvorana nosi ime po bivsem gradonacelniku, tako da je bespotrebno takav prijedlog posmatrat kroz politicki i stranacki kontekst.phillie wrote:Vjerovatno se aludira na to da je SDA ostala na vlasti, da bi nekim proglasom, Naidin posthumno "nagradio" rahmetli Smajlovica...kao sto je Ezo onomad dobio pola bulevara.