Marko Zarko wrote:Inače, koliko se meni čini DF je imao muda da napravi skupove u zapadnom Mostaru, svaka im čast ako je tako.
jedina stranka koja je napravila skup na zapadnoj strani mostara , a da nije sa hrvatskim predznakom.
inace , sdp - narodno pozoriste, sda - sjeverni logor, i jos dolazi sefer opet u sjeverni logor i imaju obraza rec kako ce oni napravit nesto od mostara a nesmiju bulevar prec, mozda stranacki lideri i smiju al clanovi i simpatizeri ne.
kako neko rece na skupu df-a bilo 50-tak posjetioca , super , da vidim muda koja ce otic a da pri tome u glavi nepostoji slika o nekom belaju. to je najvise razbilo vecu posjetu.