Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14426 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Dobra trenerka, gornji dio i to bijela boja. Samo osamdeset eura, :run:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14427 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

izgleda ode vidal, podhitno traziti zamjenu
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14428 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14429 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

maestro grazie :thumbup:
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14430 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Fantastičan kod nas :thumbup:
johnlock071
Posts: 339
Joined: 03/08/2013 17:38

#14431 Re: Juventus

Post by johnlock071 »

Atticus Finch wrote:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14432 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

OFFICIAL: Simone Zaza joins Juventus on a five-year contract

Image
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14433 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Rugani je najveće pojačanje, mali nije žuti dobio a igra štopera, novi Barezi hladno :D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14434 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Sad prodat Llorentea jer je višak pored ove dvojice.

Piše se da je Ogbonna ide u West Ham za 12 miliona što je jbna premija. :D

Isla možda i ostane. :? Definitivno treba zamjena Lichtu, ako ga prodaju moraju dovest nekoga.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14435 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

insaneinthebrain wrote:maestro grazie :thumbup:
Ciao, maestro: Andrea Pirlo's 4 years with Juventus created a lifetime's worth of memories

http://www.thescore.com/seri/news/791731
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14438 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Image

Uzeo je broj 21. :thumbup:

Uskoro počinje ritiro. Caceres, Asamoah, Zaza, Dybala i Khedira već treniraju u Vinovu. Priključuju se i ostali 16tog izuzev igrača koji su imali reprezentative obaveze (Coman, Pereyra, Vidal i eventualno Isla, ko zna šta će biti s njim :D )

Image

User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14439 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Image
Image
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14440 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

Vidal blizu Bayerna, haman samo jos cijena da se utanci.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14441 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Kakva smiješna cifra za Vidala :lol: pa lik je najbolji boks to boks fudbaler na planeti i uzmu samo 36 miliona za njega, Bepe mame ti se najebem!
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14442 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

Stvarno mi je cudno ovo za prodaju Vidala. Po mom nekom misljenju je on (zajedno sa Pogbom) bio najvredniji igrac Juventusa. Jest' da je prgav, ali je sad, u najboljim godinama, prodat' za neku prilicno nisku cifru. :?
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14443 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

Ras Al Ghul wrote:Kakva smiješna cifra za Vidala :lol: pa lik je najbolji boks to boks fudbaler na planeti i uzmu samo 36 miliona za njega, Bepe mame ti se najebem!
Polako, taj isti Beppe je Vidala uzeo Bayernu ispred nosa za sicu, zna Beppe poso.
Da se moglo uzet vise uzelo bi se al moraju se naftasi zainteresovat plus i Vidal da pristane, ne ide to tako lako.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14444 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Jedva cekam pocetak nove sezone, ovo ce biti jedan skroz drugi Juventus. Nadam se da Max zna sta raditi, treba uigrati ove igrace.
Vjerujem da su odlasci Teveza i Vidala, prije svega njegove zelje :D Sa Tevezom se niko nikada nije mogao slagati, jer je lik prava mazga. A Vidal je opet vise puta krsio pravila kluba i ponasao se skroz neozibljno.
Da su klase, to stoji :thumbup: i hvala im, bilo je uzivanje gledati ih.
Meni je licno njihov profil igraca najbolji, ginu za svakom loptom, i bore se do zadnje minute.

Nadam se da ce Pogbu zadrzati, tj. nadam se da on ŽELI da ostane u Juventusu. Ako se njemu ne ostaje onda nema sanse da ga zadrze.


Kada se sve sabere, ekipa je pojacana. Pirlu isto tako svaka cast, ali njegovo vrijeme je proslo. Krivo mi je sto nije stigao da obori rekord po broju golova iz slobodnjaka :-D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14445 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Ne ulazeći u razloge zbog čega ovako naprasna i ekspresna prodaja, niti šta će se desiti i koja pojačanja će doći poslije, ovo je amaterski urađen posao. U vremenu kad raznorazni panjevi idu za više novca najbolji box2box veznjak trenutno po Marotti košta 35 miliona. Aferim. :oops:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#14446 Re: Juventus

Post by 5 0 5 »

novi juventus. (sport mediaset).


Image
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14447 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Image
:D
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14448 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

:D
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14449 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Image
Image
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14450 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Hasan Salihamidžić - Brazzo
Che regalo de la Juve !!! Sono contentissimo essere stato una parte di questa grande società !!!
Grazie
Vostro Brazzo
ImageImage

:-D
Post Reply