Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14426 Re: Juventus
Dobra trenerka, gornji dio i to bijela boja. Samo osamdeset eura, 
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14427 Re: Juventus
izgleda ode vidal, podhitno traziti zamjenu
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14430 Re: Juventus
Fantastičan kod nas 
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14432 Re: Juventus
OFFICIAL: Simone Zaza joins Juventus on a five-year contract


-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14433 Re: Juventus
Rugani je najveće pojačanje, mali nije žuti dobio a igra štopera, novi Barezi hladno 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14434 Re: Juventus
Sad prodat Llorentea jer je višak pored ove dvojice.
Piše se da je Ogbonna ide u West Ham za 12 miliona što je jbna premija.
Isla možda i ostane.
Definitivno treba zamjena Lichtu, ako ga prodaju moraju dovest nekoga.
Piše se da je Ogbonna ide u West Ham za 12 miliona što je jbna premija.
Isla možda i ostane.
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14435 Re: Juventus
Ciao, maestro: Andrea Pirlo's 4 years with Juventus created a lifetime's worth of memoriesinsaneinthebrain wrote:maestro grazie
http://www.thescore.com/seri/news/791731
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14438 Re: Juventus

Uzeo je broj 21.
Uskoro počinje ritiro. Caceres, Asamoah, Zaza, Dybala i Khedira već treniraju u Vinovu. Priključuju se i ostali 16tog izuzev igrača koji su imali reprezentative obaveze (Coman, Pereyra, Vidal i eventualno Isla, ko zna šta će biti s njim

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14440 Re: Juventus
Vidal blizu Bayerna, haman samo jos cijena da se utanci.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#14441 Re: Juventus
Kakva smiješna cifra za Vidala
pa lik je najbolji boks to boks fudbaler na planeti i uzmu samo 36 miliona za njega, Bepe mame ti se najebem!
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14442 Re: Juventus
Stvarno mi je cudno ovo za prodaju Vidala. Po mom nekom misljenju je on (zajedno sa Pogbom) bio najvredniji igrac Juventusa. Jest' da je prgav, ali je sad, u najboljim godinama, prodat' za neku prilicno nisku cifru. 
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14443 Re: Juventus
Polako, taj isti Beppe je Vidala uzeo Bayernu ispred nosa za sicu, zna Beppe poso.Ras Al Ghul wrote:Kakva smiješna cifra za Vidalapa lik je najbolji boks to boks fudbaler na planeti i uzmu samo 36 miliona za njega, Bepe mame ti se najebem!
Da se moglo uzet vise uzelo bi se al moraju se naftasi zainteresovat plus i Vidal da pristane, ne ide to tako lako.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14444 Re: Juventus
Jedva cekam pocetak nove sezone, ovo ce biti jedan skroz drugi Juventus. Nadam se da Max zna sta raditi, treba uigrati ove igrace.
Vjerujem da su odlasci Teveza i Vidala, prije svega njegove zelje
Sa Tevezom se niko nikada nije mogao slagati, jer je lik prava mazga. A Vidal je opet vise puta krsio pravila kluba i ponasao se skroz neozibljno.
Da su klase, to stoji
i hvala im, bilo je uzivanje gledati ih.
Meni je licno njihov profil igraca najbolji, ginu za svakom loptom, i bore se do zadnje minute.
Nadam se da ce Pogbu zadrzati, tj. nadam se da on ŽELI da ostane u Juventusu. Ako se njemu ne ostaje onda nema sanse da ga zadrze.
Kada se sve sabere, ekipa je pojacana. Pirlu isto tako svaka cast, ali njegovo vrijeme je proslo. Krivo mi je sto nije stigao da obori rekord po broju golova iz slobodnjaka
Vjerujem da su odlasci Teveza i Vidala, prije svega njegove zelje
Da su klase, to stoji
Meni je licno njihov profil igraca najbolji, ginu za svakom loptom, i bore se do zadnje minute.
Nadam se da ce Pogbu zadrzati, tj. nadam se da on ŽELI da ostane u Juventusu. Ako se njemu ne ostaje onda nema sanse da ga zadrze.
Kada se sve sabere, ekipa je pojacana. Pirlu isto tako svaka cast, ali njegovo vrijeme je proslo. Krivo mi je sto nije stigao da obori rekord po broju golova iz slobodnjaka
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14445 Re: Juventus
Ne ulazeći u razloge zbog čega ovako naprasna i ekspresna prodaja, niti šta će se desiti i koja pojačanja će doći poslije, ovo je amaterski urađen posao. U vremenu kad raznorazni panjevi idu za više novca najbolji box2box veznjak trenutno po Marotti košta 35 miliona. Aferim. 
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#14446 Re: Juventus
novi juventus. (sport mediaset).

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14450 Re: Juventus
Hasan Salihamidžić - Brazzo
Che regalo de la Juve !!! Sono contentissimo essere stato una parte di questa grande società !!!
Grazie
Vostro Brazzo






