Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#14401 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

ciza_bliza wrote:Druga sezona Farga, bolja ili lošija od prve, vrijedi li početi?

vrijedi,sve tri vrijedi gledati
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#14402 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Dr. Flajšman :thumbup:

taj glumac glumio u cini mi se seriji brojevi
Jeste dobar je bio...vecina glavnih protagonista serije su uglavnom nastavili glumiti u serijama.

najpoznatiji onaj sto je kasnije glumio u grckom vjencanju
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#14403 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

john corbett. djizs. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14404 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:

najpoznatiji onaj sto je kasnije glumio u grckom vjencanju
I u Seks i Gradu onog smarača sto ga ona klastra hoce pa nece, ustvari nece, ali joj je fin i zabavlja je, dok ceka da je Zvjerka pokara grubo i bez predigre :evil:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#14405 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

najpoznatiji onaj sto je kasnije glumio u grckom vjencanju
I u Seks i Gradu onog smarača sto ga ona klastra hoce pa nece, ustvari nece, ali joj je fin i zabavlja je, dok ceka da je Zvjerka pokara grubo i bez predigre :evil:

da,i tu je glumio ali ja te detalje,ko je koga,ko s kim, bas i ne znam
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14406 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

najpoznatiji onaj sto je kasnije glumio u grckom vjencanju
I u Seks i Gradu onog smarača sto ga ona klastra hoce pa nece, ustvari nece, ali joj je fin i zabavlja je, dok ceka da je Zvjerka pokara grubo i bez predigre :evil:

da,i tu je glumio ali ja te detalje,ko je koga,ko s kim, bas i ne znam
Zene moj danak...zene...
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#14407 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ExNihilo »

Northern Exposure se gledao po inerciji nakon Seinfelda. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#14408 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

najpoznatiji onaj sto je kasnije glumio u grckom vjencanju
I u Seks i Gradu onog smarača sto ga ona klastra hoce pa nece, ustvari nece, ali joj je fin i zabavlja je, dok ceka da je Zvjerka pokara grubo i bez predigre :evil:

da,i tu je glumio ali ja te detalje,ko je koga,ko s kim, bas i ne znam
Zene moj danak...zene...[/quote]


mislis morao si to pratit zbog neke zene ili?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14409 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:


mislis morao si to pratit zbog neke zene ili?
Ne mislim, nego je opisana situacija tipicno zenska...
ciza_bliza
Posts: 485
Joined: 17/03/2015 11:27

#14410 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ciza_bliza »

kakavdanakneiskustvu wrote:
ciza_bliza wrote:Druga sezona Farga, bolja ili lošija od prve, vrijedi li početi?

vrijedi,sve tri vrijedi gledati
Dvoumim se, nekako bi mi bilo žao non stop porediti je s prvom maestralnom sezonom i vidjeti da ne valja
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#14411 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

sad me ova prica navadila na stvari na jezicima koje razumijem. sta jos ima ovih dana iz bivse drzave za gledati? a da ja nisam vec vidjela. :D moze i film, kakvih filmova ima lejtli? slusa mi se domaca jezik. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#14412 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

omar little wrote:sad me ova prica navadila na stvari na jezicima koje razumijem. sta jos ima ovih dana iz bivse drzave za gledati? a da ja nisam vec vidjela. :D moze i film, kakvih filmova ima lejtli? slusa mi se domaca jezik. :D

kad vec pitas i za film,ustav republike hrvatske se meni svidio
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14413 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

omar little wrote:sad me ova prica navadila na stvari na jezicima koje razumijem. sta jos ima ovih dana iz bivse drzave za gledati? a da ja nisam vec vidjela. :D moze i film, kakvih filmova ima lejtli? slusa mi se domaca jezik. :D
Iz Cro, Pocivali u miru, Novine, Cuvar dvorca i Patrola na cesti :mrgreen:








omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#14414 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

zomri wrote:Pretpostavio sam. On uglavnom od starijih bira kolege sa klase - čeka se još samo Kojo :mrgreen:
Glogovca ne bi mogao podnijeti jer je pojam za njega a ubio se za ovu njegovu ulogu.
ee sjetila sam se! cijeli dan me pere kinematografija bivse drzave i sijevnu mi maloprije. ima glogovca kod njega u rodama. glumio je onog "zlog" komunisckog oficira (drukcijih kod srba vise nema :D) sto je ubio oca onog starog sto pise knjigu. on i pokojni toza bili ratni pajdosi, kao. no, to je bila epizodna uloga, par puta se pojavio i cao. slicno nesto oficiru sto je trifunovic igro u onom filmu iz 90s, neko ubistvo nesto. glogovac igrao junaka srbina iz hrvatske, izbjeglicu, borca za svoj narod, al fin i dobrocudan :roll:, anica dobra ribu iz kruga dvojke a trifunovic tu komuniscku sirovinu u fleshbeku. hvalili ih obojicu za te uloge, slamali se. normalno da ja vidim kontra, ali necu sad nista :D

ja i dalje mislim da mu ne da ozbiljniju rolu jer bi ga ovaj samljeo. :D
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#14415 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

ustav sam gledala, hvala.

krajina se isprsio, svaka cast :D pregledam prijedloge.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14416 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

omar little wrote:ustav sam gledala, hvala.

krajina se isprsio, svaka cast :D pregledam prijedloge.
Crno-bijeli svijet od komedija iz Cro radnja tokom 80ih u Zagrebu i Jugi dvije sezone su vec gotove i mogu se naci na netu:

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14417 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by _BataZiv_0809 »

SanskiBiser wrote:
omar little wrote:ustav sam gledala, hvala.

krajina se isprsio, svaka cast :D pregledam prijedloge.
Crno-bijeli svijet od komedija iz Cro radnja tokom 80ih u Zagrebu i Jugi dvije sezone su vec gotove i mogu se naci na netu:

Eh hvala burazengija :thumbup:

Taman da drugu sezonu pakujem u gajbu.
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#14418 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

to sam vidjela, to je postaro. ne svidja mi se to. ne umiju hrvati, slabo. :D i te novine sam probala, nije islo. ostalo ne znam.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14419 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

omar little wrote:to sam vidjela, to je postaro. ne svidja mi se to. ne umiju hrvati, slabo. :D i te novine sam probala, nije islo. ostalo ne znam.

hmm ne znam jesi li gledala igrano-dokumentarnu seriju Republika iz Cro, odlicno je uradjeno i prodaje se i van Hrvatske, serija je o istoriji Dubrovnika.

User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#14421 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by hadzinicasa »

moracu oFo. cisto zbog jezika, naravno. :)
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#14422 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kyuss »

Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#14423 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

Kyuss wrote:Image

o čemu je ova serija?
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#14424 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kyuss »

Da ne spojlam, samo ću ukratko... Dešavanja u Jugi između dva svjetska rata, od politike i političkih previranja, do razno raznih narcosa iz uvoza :D
Bjelogrlić je radio, malo previše sve skupa ušminkano i prenaglašeno za moj ukus, ali volim taj dio istorije.
Post Reply