Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14401 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

The BEN10 wrote:
Corto Maltese wrote:Evo jedne i sa kraja skupa, da se ovih pedesetak, što zakasniše na početak, ne osjeti zapostavljeno:
Pa dobro, ima ih dosta da izaberu članove savjeta MZ...
Koliko sam pročitao na drugoj temi, i sami simpatizeri DF tvrde da je kućni savjet plafon.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14402 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

I dalje slike sa početka skupa.

Ali, hvala Ćevapojedu iz SDA koji je posjetio skup DF-a da bi poslikao. :)
dalje
Posts: 722
Joined: 26/08/2014 22:10

#14403 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by dalje »

The BEN10 wrote:
Corto Maltese wrote:Evo jedne i sa kraja skupa, da se ovih pedesetak, što zakasniše na početak, ne osjeti zapostavljeno:

Image
Pa dobro, ima ih dosta da izaberu članove savjeta MZ...
Vala bas malo.
Obzirom da su ovo vecinom poznanici i rodjaci govornika... opet malo.
Meni je na svadbi bilo vise ljudi.

Da su se ispruzili, pa kupili pica, hrane, nakupilo bi se ljudi. Nece narod dzaba da slusa prazne price.
Heartbeats
Posts: 737
Joined: 26/06/2012 21:51

#14404 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Heartbeats »

S obzirom u kakvoj je Mostar politickoj ludackoj kosulji, ovo je odlicno. U Mostaru na glasanje izlaze samo oni zapadno od bulevara (hdz) te podvelez i dreznica (sda). Nasa Stranka se ugasila a SDP zahvaljujuci vrhu iz Sarajeva moze sanjati o relativnom uspjehu iz 2010. DF ima dobre osnove u Mo i na tome treba raditi.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14405 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Heartbeats wrote:S obzirom u kakvoj je Mostar politickoj ludackoj kosulji, ovo je odlicno.
Mislio sam da je brzina svjetlosti nenadjebiva, ali onda sam upoznao brzinu kojom pređosmo put od "Ma, ovo je tek početak skupa!", do "Ma, ovo je odlično!" :D
Last edited by Corto Maltese on 08/10/2014 00:40, edited 2 times in total.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14406 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Corto Maltese wrote:Brzina kojom pređosmo put od "Ovo je tek početak skupa!", do "Ovo je odlično!" je nevjerovatna.
Nakon što ste uspjeli diplomirati u izbjegavanju istine (eufemizam je, da se razumijemo), sad ste radite na master studiju izmišljanja. Gdje sam ja rekao - "Ovo je odlično !" ?! Naravno, nigdje. To ste izmislili.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#14407 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

It_is_a_Leclerc wrote:I dalje slike sa početka skupa.

Ali, hvala Ćevapojedu iz SDA koji je posjetio skup DF-a da bi poslikao. :)
O cemu ti pricas, bio je prilog na BHT-u koji salje neko ko prati DF...i bilo je ovoliko ljudi ali ajmo vjerovati tebi... :-) :-)
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#14408 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

rezultati anketa su čudo, izbacuju ljude u po' noći na forum da kukaju protiv deefa. :lol:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14409 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Baš htjedoh pitat, gdje nestaše one fantomske ankete?
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#14410 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

It_is_a_Leclerc wrote:
Corto Maltese wrote:Brzina kojom pređosmo put od "Ovo je tek početak skupa!", do "Ovo je odlično!" je nevjerovatna.
Nakon što ste uspjeli diplomirati u izbjegavanju istine (eufemizam je, da se razumijemo), sad ste radite na master studiju izmišljanja. Gdje sam ja rekao - "Ovo je odlično !" ?! Naravno, nigdje. To ste izmislili.
doktorat ide iz predmeta "pljuvanje uz vjetar". :mrgreen:
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#14411 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Moguce da su fulali skup pa otisli na ovaj :D :D

Mostar veceras....
Image
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14412 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

weredsf wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:I dalje slike sa početka skupa.

Ali, hvala Ćevapojedu iz SDA koji je posjetio skup DF-a da bi poslikao. :)
O cemu ti pricas, bio je prilog na BHT-u koji salje neko ko prati DF...i bilo je ovoliko ljudi ali ajmo vjerovati tebi... :-) :-)
U kojoj je to emisiji BHT-a mogao biti prilog sa skupa koji je počeo u 20 sati, i završio, npr. u 21 ?!

Tik-tak, tik-tak.

Ako ne znate, pitajte publiku. Mislim da na temi imamo stručnjaka za svakojake logičke tamponade.
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#14413 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by htcxone »

weredsf wrote:Moguce da su fulali skup pa otisli na ovaj :D :D

Mostar veceras....
Image
dabogda im uvijek pred ocima visila tabla "Zapadni mostar" :) kad su tukci
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#14414 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

It_is_a_Leclerc wrote:
weredsf wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:I dalje slike sa početka skupa.

Ali, hvala Ćevapojedu iz SDA koji je posjetio skup DF-a da bi poslikao. :)
O cemu ti pricas, bio je prilog na BHT-u koji salje neko ko prati DF...i bilo je ovoliko ljudi ali ajmo vjerovati tebi... :-) :-)
U kojoj je to emisiji BHT-a mogao biti prilog sa skupa koji je počeo u 20 sati, i završio, npr. u 21 ?!

Tik-tak, tik-tak.

Ako ne znate, pitajte publiku. Mislim da na temi imamo stručnjaka za svakojake logičke tamponade.

Imas izbornu hroniku, budu iza deset sati...trebao si gledati to da se ne sramotis bez veze :D
User avatar
homega
Posts: 1866
Joined: 18/05/2014 23:45

#14415 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by homega »

weredsf wrote:Moguce da su fulali skup pa otisli na ovaj :D :D

Mostar veceras....
Image


Hvali mi se rođak juče, dobije cvaju za svaki odlazak na predizborne skupove SDA. Član je, i njegova OO dobila zadatak da prikupi 10-15 članova., Ima ih iz puno OO iz drugih mjesta, i onda malim autobusima ili autima (plate im gorivo) dolaze na ovakve skupove SDA :-)
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#14416 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Innovation »

It_is_a_Leclerc wrote:Gdje sam ja rekao - "Ovo je odlično !" ?! Naravno, nigdje. To ste izmislili.
Niste Vi rekli.
Heartbeats wrote:S obzirom u kakvoj je Mostar politickoj ludackoj kosulji, ovo je odlicno.
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#14417 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Hvali mi se rođak juče, dobije cvaju za svaki odlazak na predizborne skupove SDA. Član je, i njegova OO dobila zadatak da prikupi 10-15 članova., Ima ih iz puno OO iz drugih mjesta, i onda malim autobusima ili autima (plate im gorivo) dolaze na ovakve skupove SDA
Ovo je novi level kmecanja 8) 8)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14418 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

:lol:

Danas me baš krenulo. Uhvatio sam dvojicu simpatizera zlatnog escajga u laži.

Kaže weredsf da je gledao prilog o DF-ovom skupu u Mostaru u nekakvoj izbornoj hronici na BHT-u. Na moje ljubazno pitanje u kojoj emisiji, jer dobro znam da se prilozi sa današnjih događaja emituju sutra, drčno, osoro, gotovo platformaški odgovara - imaš iza deset sati nekakvu hroniku. Takve hronike nema, što sam provjerio i na telektestu. :lol:

Onda sam pomislio da se naš dobri weredsf nije malo zbunio, pa umjesto BHT-a, spomenuti prilog pogledao na FTV-u. Oni, na veliku radost našeg junaka, imaju izbornu hroniku. I ne bi mi mrsko da ju pogledam, ali o prilogu DF-a ne bi ni riječi. Da užas bude veći po našeg istinoljubivog druga, ne bi priloga o Mostaru nikako. Bio SDP u Konjicu, Cerić o Hillu, Crnadak o Radojčiću, Fahro u Novom Travniku, DF u Bugojnu, HDZ u Travniku, ali i dalje ništ o DF-ovom skupu u Mostaru na kome je weredsf vidio "pedesetak ljudi".

Eto, tako smo opet utvrdili da weredsf, kao i još neki ovdje, vole izbjegavati istinu. Ali, za kakvu stranku glasaju, dobro su oni i pristojni.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14419 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

DF pozdrav iz Mostara, nek crknu hejteri!

Image
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#14420 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hajvan »

Konvertitska Fronta- Umalo Mongoloid…

oooo budžetlije…ooo, hoćete li još, malo vam li je!??!?!


govna sve.


kad samo skontam ko se sve prišlepao toj stranci- nove nade, nove snage- al u quferu
:run:
ciklamaboja
Posts: 28
Joined: 01/10/2014 01:29

#14421 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ciklamaboja »

homega wrote:
weredsf wrote:Moguce da su fulali skup pa otisli na ovaj :D :D

Mostar veceras....
Image


Hvali mi se rođak juče, dobije cvaju za svaki odlazak na predizborne skupove SDA. Član je, i njegova OO dobila zadatak da prikupi 10-15 članova., Ima ih iz puno OO iz drugih mjesta, i onda malim autobusima ili autima (plate im gorivo) dolaze na ovakve skupove SDA :-)
kakva laz mati moja mila
User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#14422 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shibonja »

Bas se lijepo oraspolozim na ovoj temi kad vidik kako sda -sdp banda plasi DF-a :)
Ovim placenicima sto pisu pamflete je zao sto imaju jos 5 dnevnica,a onda nazad u misije rupe do sljedecih izbora..
Marko Zarko
Posts: 256
Joined: 11/07/2014 19:40

#14423 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Marko Zarko »

Inače, koliko se meni čini DF je imao muda da napravi skupove u zapadnom Mostaru, svaka im čast ako je tako.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#14424 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Meni se cini da se nesto puno sokole SDAovci slikama. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#14425 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kamen spoticanja »

madner wrote:Meni se cini da se nesto puno sokole SDAovci slikama. :D
Neko slikama a neko USAIDom :D
Da ti kaem, sinoc su oni tvoji bivsi imali dobar koncert u nicaZe...najmanje duplo bolji od tvojih sadasnjih :D
Post Reply