dyalba, manzdo, jovetic, neko deseti, guzva oko 10insaneinthebrain wrote:dybala je vec kaparisao desetku, dzaba se nadasrelativno84 wrote:Postoji mogucnost da Mandzo dobije i 10 ako Tevez ode![]()
:
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14401 Re: Juventus
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14402 Re: Juventus
ronaldo, mesi, cavani, ibrahimovic, nastavi nizrelativno84 wrote:dyalba, manzdo, jovetic, neko deseti, guzva oko 10insaneinthebrain wrote:dybala je vec kaparisao desetku, dzaba se nadasrelativno84 wrote:Postoji mogucnost da Mandzo dobije i 10 ako Tevez ode![]()
:
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14403 Re: Juventus
padoininsaneinthebrain wrote: ronaldo, mesi, cavani, ibrahimovic, nastavi niz
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#14404 Re: Juventus
Svugdje sam ja aktivan..insaneinthebrain wrote:eto ti ces mi reci, padobranac uletio na temu i nasao se da pametuje. razguli na teme tipa masakr u gracu i kukasti krst u splitu. vidim da si na njima aktivananimals wrote:
Pa onda smanji dozivljaj presjednice kluba
samo jos da zavrsim sa kupovinom Stare Dame, i ti ces da letis prvi sa pozicije
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14405 Re: Juventus
mozeanimals wrote:Svugdje sam ja aktivan..insaneinthebrain wrote:eto ti ces mi reci, padobranac uletio na temu i nasao se da pametuje. razguli na teme tipa masakr u gracu i kukasti krst u splitu. vidim da si na njima aktivananimals wrote:
Pa onda smanji dozivljaj presjednice kluba
samo jos da zavrsim sa kupovinom Stare Dame, i ti ces da letis prvi sa pozicije
- Progressive House
- Posts: 1597
- Joined: 05/08/2014 19:12
#14406 Re: Juventus
kakav FAIL Juventusa
čuj drvo Mandžukić

- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14407 Re: Juventus
Ne doživljavam ja to kao fail. Mandžukić ima radnu etiku na terenu kakva baš treba Juventusu. Takve igrače je Juve uvijek znao cijeniti.
Jasno je da Teveza nije lako zamjeniti, ali kad ne možeš igrača onda možeš sistem i to se i radi. Tevez je kod Allegrija imao slobodnu rolu naprijed, umjesto toga sada će se igrati sa tipičnim ofanzivnim veznjakom i to je sljedeća kupovina 100%. U najgorem slučaju Sneijder.
Ali prvo treba prodavati. Ogbonna i Llorente idu 99% i za njih se može uzeti neka kinta. Umjesto njih već su tu Rugani i Mandžukić.
Jasno je da Teveza nije lako zamjeniti, ali kad ne možeš igrača onda možeš sistem i to se i radi. Tevez je kod Allegrija imao slobodnu rolu naprijed, umjesto toga sada će se igrati sa tipičnim ofanzivnim veznjakom i to je sljedeća kupovina 100%. U najgorem slučaju Sneijder.
Ali prvo treba prodavati. Ogbonna i Llorente idu 99% i za njih se može uzeti neka kinta. Umjesto njih već su tu Rugani i Mandžukić.
-
Mohamad Sissoko
- Posts: 2421
- Joined: 27/10/2009 22:48
#14408 Re: Juventus
Mario drvo ovo ono a lik napravi za kratko bolju karijeru od legendarnog i neponovljivog idola nacije Dzeke.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14410 Re: Juventus
Odlično pojačanje za Juve. 
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14411 Re: Juventus
Logovan wrote:Odlično pojačanje za Juve.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#14413 Re: Juventus
napravio bi i dzeko jos bolju karijeru, samo mu fali taj ciganski mentalitetMohamad Sissoko wrote:Mario drvo ovo ono a lik napravi za kratko bolju karijeru od legendarnog i neponovljivog idola nacije Dzeke.
- Progressive House
- Posts: 1597
- Joined: 05/08/2014 19:12
#14414 Re: Juventus
Mohamad Sissoko wrote:Mario drvo ovo ono a lik napravi za kratko bolju karijeru od legendarnog i neponovljivog idola nacije Dzeke.
prosječne igrače nogiraju iz kluba u klub svake godine
to je slučaj Mandžukića.Altetico prodao hrvatsko drvo za 18 mil. i doveo duplo boljeg Martineza
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14415 Re: Juventus
5 miliona i Guido Vadalá ('97) + prvi pick za neke igrače uključujući Franca Cristalda i Cristian Pavona (oba '96). To je deal sa Bocom. Sretno Carlitosu. 
Još uvijek nije jasan deal sa Sasuolom. Zaza vjerovatno dolazi, a sa Berardijem će odraditi istu formulu kao i sa Zazom prošle godine. Uzet će ga skroz sa opcijom da ga Juventus vrati sljedeće godine. Ako su već odabrali prioritete (Zaza>Berardi) onda bi ovako možda bilo i najbolje. Ostaje da vidimo.
Pepe po isteku ugovora ide u Udinese. 99% potvrđena informacija.
Odličan tekst: http://www.juvefc.com/can-juventus-real ... playmaker/
Još uvijek nije jasan deal sa Sasuolom. Zaza vjerovatno dolazi, a sa Berardijem će odraditi istu formulu kao i sa Zazom prošle godine. Uzet će ga skroz sa opcijom da ga Juventus vrati sljedeće godine. Ako su već odabrali prioritete (Zaza>Berardi) onda bi ovako možda bilo i najbolje. Ostaje da vidimo.
Pepe po isteku ugovora ide u Udinese. 99% potvrđena informacija.
Odličan tekst: http://www.juvefc.com/can-juventus-real ... playmaker/
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14416 Re: Juventus
sretno tevecu i hvala ti za sve golove i radosti sto nam donio 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14417 Re: Juventus
Sassuolo kupio drugu polovinu Berardija za 10ak miliona. Postoji klauzula da ga Juve vrati sljedeće godine za cifru od oko 18 miliona.Accordo raggiunto tra i due club per Domenico Berardi, con l’attaccante calabrese che verrà riscattato dal Sassuolo per 10 milioni di euro. Ma tra le parti c’è già l’accordo affinché la Juventus mantenga il diritto di riacquisto sul giocatore, per una cifra che secondo le ultime indiscrezioni sarà di circa 18 milioni di euro. GdM
Nije mi baš jasno kako je Sassuolo pristao na ovo?
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#14418 Re: Juventus
meni nije jasno kako je Juve pored Berardija uzeo ZazuAtticus Finch wrote:Sassuolo kupio drugu polovinu Berardija za 10ak miliona. Postoji klauzula da ga Juve vrati sljedeće godine za cifru od oko 18 miliona.Accordo raggiunto tra i due club per Domenico Berardi, con l’attaccante calabrese che verrà riscattato dal Sassuolo per 10 milioni di euro. Ma tra le parti c’è già l’accordo affinché la Juventus mantenga il diritto di riacquisto sul giocatore, per una cifra che secondo le ultime indiscrezioni sarà di circa 18 milioni di euro. GdM
Nije mi baš jasno kako je Sassuolo pristao na ovo?
- Progressive House
- Posts: 1597
- Joined: 05/08/2014 19:12
#14419 Re: Juventus
Arturo Vidal has agreed to join Arsenal in a £21 million (€30m) deal from Juventus. The Chile international has signed a five-year contract with Arsene Wenger's side.
Juventus midfielder Andrea Pirlo will sign an 18-month contract with New York City FC in midweek. The deal will also contain an additional one-year option.
-
Fast Driver
- Posts: 464
- Joined: 09/01/2013 16:57
#14420 Re: Juventus
Ako je to istina za Vidala, onda samo mogu reci da su prodali pogresnog cileanca.
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14422 Re: Juventus
Otić' u Arsenal, smiješno. Ne ložite se.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14423 Re: Juventus
Samoproglašeni transfer guru-i nas svakodnevno bombarduju glupostima na tviteru. Ništa novo. 
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14424 Re: Juventus
ode storari u cagliari, hvala marco:thumbup:
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14425 Re: Juventus


In:
Neto
Rugani
Khedira
Dybala
Mandžukić
Zaza
Vadala (vjerovatno ide na posudbu)
Out:
Tevez
Pirlo
Storari
Rubinho
Pepe
Romulo
Matri
Mnogo izmjena, ekipa znatno podmlađena i osvježena. Očekuje se još par odlazaka. Ogbonna, Isla i vjerovatno Llorente (ako su već doveli Mandžukića i Zazu).
Neophodno je dovesti jednog ofanzivnog veznjaka (može i neka kreativnija secunda, možda čak i krilo (?)) i bar jednog beka, prioritet je desni, jer Lichtsteiner teško da može izgurati još jednu sezonu sam. Caceresa su već uveliko osakatile povrede.

