Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14401 Re: Juventus

Post by relativno84 »

insaneinthebrain wrote:
relativno84 wrote:Postoji mogucnost da Mandzo dobije i 10 ako Tevez ode :shock: :D
dybala je vec kaparisao desetku, dzaba se nadas 8-) : :izet:
dyalba, manzdo, jovetic, neko deseti, guzva oko 10 :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14402 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

relativno84 wrote:
insaneinthebrain wrote:
relativno84 wrote:Postoji mogucnost da Mandzo dobije i 10 ako Tevez ode :shock: :D
dybala je vec kaparisao desetku, dzaba se nadas 8-) : :izet:
dyalba, manzdo, jovetic, neko deseti, guzva oko 10 :D
ronaldo, mesi, cavani, ibrahimovic, nastavi niz :oops:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14403 Re: Juventus

Post by relativno84 »

insaneinthebrain wrote: ronaldo, mesi, cavani, ibrahimovic, nastavi niz :oops:
padoin :?
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#14404 Re: Juventus

Post by animals »

insaneinthebrain wrote:
animals wrote:
Pa onda smanji dozivljaj presjednice kluba :D
eto ti ces mi reci, padobranac uletio na temu i nasao se da pametuje. razguli na teme tipa masakr u gracu i kukasti krst u splitu. vidim da si na njima aktivan
Svugdje sam ja aktivan..
samo jos da zavrsim sa kupovinom Stare Dame, i ti ces da letis prvi sa pozicije :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14405 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

animals wrote:
insaneinthebrain wrote:
animals wrote:
Pa onda smanji dozivljaj presjednice kluba :D
eto ti ces mi reci, padobranac uletio na temu i nasao se da pametuje. razguli na teme tipa masakr u gracu i kukasti krst u splitu. vidim da si na njima aktivan
Svugdje sam ja aktivan..
samo jos da zavrsim sa kupovinom Stare Dame, i ti ces da letis prvi sa pozicije :D
moze 8-)
User avatar
Progressive House
Posts: 1597
Joined: 05/08/2014 19:12

#14406 Re: Juventus

Post by Progressive House »

kakav FAIL Juventusa :lol: :lol: čuj drvo Mandžukić


:?
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14407 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Ne doživljavam ja to kao fail. Mandžukić ima radnu etiku na terenu kakva baš treba Juventusu. Takve igrače je Juve uvijek znao cijeniti.

Jasno je da Teveza nije lako zamjeniti, ali kad ne možeš igrača onda možeš sistem i to se i radi. Tevez je kod Allegrija imao slobodnu rolu naprijed, umjesto toga sada će se igrati sa tipičnim ofanzivnim veznjakom i to je sljedeća kupovina 100%. U najgorem slučaju Sneijder. :D

Ali prvo treba prodavati. Ogbonna i Llorente idu 99% i za njih se može uzeti neka kinta. Umjesto njih već su tu Rugani i Mandžukić.
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14408 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

Mario drvo ovo ono a lik napravi za kratko bolju karijeru od legendarnog i neponovljivog idola nacije Dzeke.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14409 Re: Juventus

Post by relativno84 »


:D
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14410 Re: Juventus

Post by Logovan »

Odlično pojačanje za Juve. :thumbup:
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14411 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Logovan wrote:Odlično pojačanje za Juve. :thumbup:
:izet:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14412 Re: Juventus

Post by Logovan »

:mrgreen:
Image
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#14413 Re: Juventus

Post by groove »

Mohamad Sissoko wrote:Mario drvo ovo ono a lik napravi za kratko bolju karijeru od legendarnog i neponovljivog idola nacije Dzeke.
napravio bi i dzeko jos bolju karijeru, samo mu fali taj ciganski mentalitet :D
User avatar
Progressive House
Posts: 1597
Joined: 05/08/2014 19:12

#14414 Re: Juventus

Post by Progressive House »

Mohamad Sissoko wrote:Mario drvo ovo ono a lik napravi za kratko bolju karijeru od legendarnog i neponovljivog idola nacije Dzeke.

prosječne igrače nogiraju iz kluba u klub svake godine

to je slučaj Mandžukića.Altetico prodao hrvatsko drvo za 18 mil. i doveo duplo boljeg Martineza :wink: Juventus ispao glup k'o ku*ac
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14415 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

5 miliona i Guido Vadalá ('97) + prvi pick za neke igrače uključujući Franca Cristalda i Cristian Pavona (oba '96). To je deal sa Bocom. Sretno Carlitosu. :thumbup:

Još uvijek nije jasan deal sa Sasuolom. Zaza vjerovatno dolazi, a sa Berardijem će odraditi istu formulu kao i sa Zazom prošle godine. Uzet će ga skroz sa opcijom da ga Juventus vrati sljedeće godine. Ako su već odabrali prioritete (Zaza>Berardi) onda bi ovako možda bilo i najbolje. Ostaje da vidimo.

Pepe po isteku ugovora ide u Udinese. 99% potvrđena informacija.

Odličan tekst: http://www.juvefc.com/can-juventus-real ... playmaker/
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14416 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

sretno tevecu i hvala ti za sve golove i radosti sto nam donio :thumbup:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14417 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Accordo raggiunto tra i due club per Domenico Berardi, con l’attaccante calabrese che verrà riscattato dal Sassuolo per 10 milioni di euro. Ma tra le parti c’è già l’accordo affinché la Juventus mantenga il diritto di riacquisto sul giocatore, per una cifra che secondo le ultime indiscrezioni sarà di circa 18 milioni di euro. GdM
Sassuolo kupio drugu polovinu Berardija za 10ak miliona. Postoji klauzula da ga Juve vrati sljedeće godine za cifru od oko 18 miliona.

Nije mi baš jasno kako je Sassuolo pristao na ovo? :?
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#14418 Re: Juventus

Post by salle_eh1986 »

Atticus Finch wrote:
Accordo raggiunto tra i due club per Domenico Berardi, con l’attaccante calabrese che verrà riscattato dal Sassuolo per 10 milioni di euro. Ma tra le parti c’è già l’accordo affinché la Juventus mantenga il diritto di riacquisto sul giocatore, per una cifra che secondo le ultime indiscrezioni sarà di circa 18 milioni di euro. GdM
Sassuolo kupio drugu polovinu Berardija za 10ak miliona. Postoji klauzula da ga Juve vrati sljedeće godine za cifru od oko 18 miliona.

Nije mi baš jasno kako je Sassuolo pristao na ovo? :?
meni nije jasno kako je Juve pored Berardija uzeo Zazu
:-)
User avatar
Progressive House
Posts: 1597
Joined: 05/08/2014 19:12

#14419 Re: Juventus

Post by Progressive House »

Arturo Vidal has agreed to join Arsenal in a £21 million (€30m) deal from Juventus. The Chile international has signed a five-year contract with Arsene Wenger's side.
Juventus midfielder Andrea Pirlo will sign an 18-month contract with New York City FC in midweek. The deal will also contain an additional one-year option.

:-)
Fast Driver
Posts: 464
Joined: 09/01/2013 16:57

#14420 Re: Juventus

Post by Fast Driver »

Ako je to istina za Vidala, onda samo mogu reci da su prodali pogresnog cileanca.
Son1
Posts: 1225
Joined: 24/07/2012 16:29

#14421 Re: Juventus

Post by Son1 »

Nije istina za Vidala.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14422 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Otić' u Arsenal, smiješno. Ne ložite se.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14423 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Samoproglašeni transfer guru-i nas svakodnevno bombarduju glupostima na tviteru. Ništa novo. :zzzz:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14424 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

ode storari u cagliari, hvala marco:thumbup:

User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14425 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Image
Image

In:

Neto
Rugani
Khedira
Dybala
Mandžukić
Zaza
Vadala (vjerovatno ide na posudbu)

Out:

Tevez
Pirlo
Storari
Rubinho
Pepe
Romulo
Matri

Mnogo izmjena, ekipa znatno podmlađena i osvježena. Očekuje se još par odlazaka. Ogbonna, Isla i vjerovatno Llorente (ako su već doveli Mandžukića i Zazu).

Neophodno je dovesti jednog ofanzivnog veznjaka (može i neka kreativnija secunda, možda čak i krilo (?)) i bar jednog beka, prioritet je desni, jer Lichtsteiner teško da može izgurati još jednu sezonu sam. Caceresa su već uveliko osakatile povrede.

:)
Post Reply