Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#14376 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by medvjed23 »

ima i toga, nemalo, mada, nije baš po mom ukusu urađeno :D
po karananinom možda i jeste :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14377 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tito_i_Partija »

Nije ti karanana plaho izbirljiv po tom pitanju, samo je bitno da nema pederluka. :-D
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#14378 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

pravite od mene babarogu bezze alaamm :D

jel ovo mladji navojec postaje hrvatska verzija glogovca? svugdje ga po regiji.

osim sto je glogovac bolji glumac.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#14379 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

jel glogovca bjela ne begeniše ili šta? pokušavam se sjetiti da li je igdje glumio kod bjele, ispravite me, meščini da nije.
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#14380 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

nije nikad. glumio je s njim kod bajica, ali nikad nije dao glogovcu nista. da se ne mirisu bilo bi mi jasno zasto jer je glogovac glumacki golemiji od svih njih skupa. od tih generacija +/- oko glogovca dosta mu glume. mozda jedino da mu ni milivojevic nije nigdje igrao, ne sjecam se a ne da mi se guglati.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#14381 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Pretpostavio sam. On uglavnom od starijih bira kolege sa klase - čeka se još samo Kojo :mrgreen:
Glogovca ne bi mogao podnijeti jer je pojam za njega a ubio se za ovu njegovu ulogu.
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#14382 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Tito_i_Partija wrote:Nije ti karanana plaho izbirljiv po tom pitanju, samo je bitno da nema pederluka. :-D
moze zenski pederluk. da rascistim da ne bi bilo zabune.

dobar je spartacus. sto se svega tice. najjaci lik mi je batiatus.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14383 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by _BataZiv_0809 »

Ovo gonim zadnjih dana :thumbup:

Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#14384 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:Ovo gonim zadnjih dana :thumbup:

Image

dobra,neobicna serija,iako je nisam redovno gledao
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14385 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:

dobra,neobicna serija,iako je nisam redovno gledao
Bas tako neobicna, puna zdravog, inteligentnog humora...a nesto su me uvijek privlacile ideje o zivotu tako negdje u nekoj snjeznoj zabiti :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#14386 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

nekad 1995. sam je u žepču kod familje gledao,na HRT ,nikad poslije nisam vidio da je negdje emitovana
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14387 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:nekad 1995. sam je u žepču kod familje gledao,na HRT ,nikad poslije nisam vidio da je negdje emitovana
Bila je na Novoj prije desetak godina u kasno nocnom terminu, pa sam sporadicno gledao..
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#14388 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kyuss »

_BataZiv_0809 wrote:
a nesto su me uvijek privlacile ideje o zivotu tako negdje u nekoj snjeznoj zabiti :D
Navodno se nadvili snjegonosni oblacni nad Sarajvom 8)

Image

Carnivale
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#14389 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Fajcion »

_BataZiv_0809 wrote:Ovo gonim zadnjih dana :thumbup:

Image
Skoro je skinuo i tražim trenutak da je ponovo uvrstim na gledanje. :-D Sviđa mi se ovaj stil, lokacija, tema pa i humor.
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#14390 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

vise od dvajs godina proslo a ja i dan danas imam crush on dr. fleischman. :D
User avatar
sinuhe
Posts: 12583
Joined: 03/06/2011 11:33

#14391 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sinuhe »

:D Zivot na sjeveru i China beach nekad 1995. I jos Hamed Bangoura Hit d.epo :P
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#14392 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

sinuhe wrote::D Zivot na sjeveru i China beach nekad 1995. I jos Hamed Bangoura Hit d.epo :P

hamed i cini mi se danijela trbovic
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#14393 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

i danijela trbovic.
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#14394 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

china beach je okej serija. gledala sam je prije koju godinu opet i dalje mi je simpa.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14395 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by _BataZiv_0809 »

Dr. Flajšman :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#14396 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:Dr. Flajšman :thumbup:

taj glumac glumio u cini mi se seriji brojevi
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#14398 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

jeste. rob morrow. odlican je bio u filmu quiz show.
ciza_bliza
Posts: 485
Joined: 17/03/2015 11:27

#14399 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ciza_bliza »

Druga sezona Farga, bolja ili lošija od prve, vrijedi li početi?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14400 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Dr. Flajšman :thumbup:

taj glumac glumio u cini mi se seriji brojevi
Jeste dobar je bio...vecina glavnih protagonista serije su uglavnom nastavili glumiti u serijama.
Post Reply