Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14376 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

kupicemo zazu i beradija, ne treba nam mandzukic :izet:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14378 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Mohamad Sissoko wrote:Dobrodoso Mario.
Llorente haman noga.
Panj za panja... i nije neki deal.

Kukati cemo mi za Tevezom.....
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14379 Re: Juventus

Post by Tomahawk11 »

Ne kontam ni ja sto dovode Mandzukica pored Morate. Slican profil napadaca. Ako vec Tevez ide, onda treba neko tog tipa. Ovako ce gusiti Moratu, jer je Mandzukic ipak iskusniji i prije ce dobiti sansu. Da se igra sa njima dvojicom naprijed, ne ide.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14380 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

Various reports in the Italian media suggest that the Bianconeri have agreed an €18 million transfer for Atletico Madrid striker Mario Mandzukic, with the Croatia international to sign a four-year deal in Turin and shun interest from Manchester United.
18 miliona za tipa koji nije nista posebno, a vec ulazi u godine. Ne kontam.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14381 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

kazem ja, idioti. mandzukica nije trebalo dovoditi da ga dzabe atletico daje :roll:
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#14382 Re: Juventus

Post by ortodont »

Svako ko iole poznaje mentalitet Juventusa jasno vidi da je Mario idealan profil igrača koji ovom klubu treba, srčan, borac, dobar golgeter u najboljim godinama.

Posmatra ga se kroz prizmu zamjene Teveza, a on to nije. Upravo je Max maloprije rekao da se Tevez ne mijenja, ali da se novom grupom igrača stvara nova okosnica nakon koje će i on vidjeti kakav sistem igre će najbolje odgovarati.

Siguran sam da će biti odličan u Juventusu.

Neizbježno je bilo da neki igrači kao Pirlo i Tevez, a Gigi uskoro, moraju otići i to se desilo, mini revolucija se napravila, vidjet ćemo kako će to izgledati.
Pogba prije svega treba preuzeti tim na sebe i biti novi lider ekipe, Morata će se aBd potvrditi kao klasa, a Mandžo i Dybala, uz Zazu (kojeg ne mirišem sekunde) garantuju neki dobar broj golova jer su svi sposobni zabiti 10-15 u ligi samo.

Ostaje još mogućnost da neki 3/4tista dođe mada Max veli da možda dođe i neko sa karakteristikama krila (što nam definitivno pomaže u igranju 4-3-3). Ja sam za opciju ofanzivnog veznog jer nam fali neko ko može podvaliti loptu, neko ko će otvarati odbrane, a da nije igrač iz vrha napada.

Brinu me bekovi jer izgleda da na tom polju neće raditi ništa, a to bi nas moglo skupo koštati.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14383 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

kupuj milion napadaca a bekova ni na vidiku :roll:
User avatar
Tigar1
Posts: 459
Joined: 24/10/2012 17:38

#14384 Re: Juventus

Post by Tigar1 »

Daj Kurzawu...
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#14385 Re: Juventus

Post by salle_eh1986 »

vjerujem da je Mandžo jača, bolja verzija Ljorentea
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14386 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

dobar je mandzukic, za klupe :thumbup:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14387 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Image
:hajmooo: :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14388 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

mrs uhljupe iz kluba :oops:
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14389 Re: Juventus

Post by relativno84 »

insaneinthebrain wrote:mrs uhljupe iz kluba :oops:
Image
:oops: :D
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#14390 Re: Juventus

Post by animals »

insaneinthebrain wrote:kupicemo zazu i beradija, ne treba nam mandzukic :izet:
Te ce tebe neko da pita :D
sta si ti neka karika u klubu :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14391 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

animals wrote:
insaneinthebrain wrote:kupicemo zazu i beradija, ne treba nam mandzukic :izet:
Te ce tebe neko da pita :D
sta si ti neka karika u klubu :D
a ko je tebe sta pitao. razligu
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14392 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Stigo Mandžo. :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14393 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

nadam se da ce usrano govno sto prije otici iz kluba :thumbup:
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#14394 Re: Juventus

Post by animals »

insaneinthebrain wrote:
animals wrote:
insaneinthebrain wrote:kupicemo zazu i beradija, ne treba nam mandzukic :izet:
Te ce tebe neko da pita :D
sta si ti neka karika u klubu :D
a ko je tebe sta pitao. razligu

Pa ne da je smijesno, kako se neko uzivi..
kao da on sjedi u upravi kluba..
sad ce tebe da nazovu i pitaju za dozvolu :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14395 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

animals wrote:
Pa ne da je smijesno, kako se neko uzivi..
kao da on sjedi u upravi kluba..
sad ce tebe da nazovu i pitaju za dozvolu :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
jebeno me ne zanima tvoje misljenje. zaobidji me
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#14396 Re: Juventus

Post by animals »

insaneinthebrain wrote:
animals wrote:
Pa ne da je smijesno, kako se neko uzivi..
kao da on sjedi u upravi kluba..
sad ce tebe da nazovu i pitaju za dozvolu :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
jebeno me ne zanima tvoje misljenje. zaobidji me
Pa onda smanji dozivljaj presjednice kluba :D
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14397 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Postoji mogucnost da Mandzo dobije i 10 ako Tevez ode :shock: :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14398 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

animals wrote:
Pa onda smanji dozivljaj presjednice kluba :D
eto ti ces mi reci, padobranac uletio na temu i nasao se da pametuje. razguli na teme tipa masakr u gracu i kukasti krst u splitu. vidim da si na njima aktivan
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25548
Joined: 12/08/2013 12:51

#14399 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

relativno84 wrote:Postoji mogucnost da Mandzo dobije i 10 ako Tevez ode :shock: :D
dybala je vec kaparisao desetku, dzaba se nadas 8-) : :izet:
User avatar
aveos
Posts: 1763
Joined: 28/02/2012 08:42

#14400 Re: Juventus

Post by aveos »

Hahaha predsjednik kluba :D
Post Reply