Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14376 Re: Juventus
kupicemo zazu i beradija, ne treba nam mandzukic 
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#14378 Re: Juventus
Panj za panja... i nije neki deal.Mohamad Sissoko wrote:Dobrodoso Mario.
Llorente haman noga.
Kukati cemo mi za Tevezom.....
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14379 Re: Juventus
Ne kontam ni ja sto dovode Mandzukica pored Morate. Slican profil napadaca. Ako vec Tevez ide, onda treba neko tog tipa. Ovako ce gusiti Moratu, jer je Mandzukic ipak iskusniji i prije ce dobiti sansu. Da se igra sa njima dvojicom naprijed, ne ide.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14380 Re: Juventus
18 miliona za tipa koji nije nista posebno, a vec ulazi u godine. Ne kontam.Various reports in the Italian media suggest that the Bianconeri have agreed an €18 million transfer for Atletico Madrid striker Mario Mandzukic, with the Croatia international to sign a four-year deal in Turin and shun interest from Manchester United.
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14381 Re: Juventus
kazem ja, idioti. mandzukica nije trebalo dovoditi da ga dzabe atletico daje 
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#14382 Re: Juventus
Svako ko iole poznaje mentalitet Juventusa jasno vidi da je Mario idealan profil igrača koji ovom klubu treba, srčan, borac, dobar golgeter u najboljim godinama.
Posmatra ga se kroz prizmu zamjene Teveza, a on to nije. Upravo je Max maloprije rekao da se Tevez ne mijenja, ali da se novom grupom igrača stvara nova okosnica nakon koje će i on vidjeti kakav sistem igre će najbolje odgovarati.
Siguran sam da će biti odličan u Juventusu.
Neizbježno je bilo da neki igrači kao Pirlo i Tevez, a Gigi uskoro, moraju otići i to se desilo, mini revolucija se napravila, vidjet ćemo kako će to izgledati.
Pogba prije svega treba preuzeti tim na sebe i biti novi lider ekipe, Morata će se aBd potvrditi kao klasa, a Mandžo i Dybala, uz Zazu (kojeg ne mirišem sekunde) garantuju neki dobar broj golova jer su svi sposobni zabiti 10-15 u ligi samo.
Ostaje još mogućnost da neki 3/4tista dođe mada Max veli da možda dođe i neko sa karakteristikama krila (što nam definitivno pomaže u igranju 4-3-3). Ja sam za opciju ofanzivnog veznog jer nam fali neko ko može podvaliti loptu, neko ko će otvarati odbrane, a da nije igrač iz vrha napada.
Brinu me bekovi jer izgleda da na tom polju neće raditi ništa, a to bi nas moglo skupo koštati.
Posmatra ga se kroz prizmu zamjene Teveza, a on to nije. Upravo je Max maloprije rekao da se Tevez ne mijenja, ali da se novom grupom igrača stvara nova okosnica nakon koje će i on vidjeti kakav sistem igre će najbolje odgovarati.
Siguran sam da će biti odličan u Juventusu.
Neizbježno je bilo da neki igrači kao Pirlo i Tevez, a Gigi uskoro, moraju otići i to se desilo, mini revolucija se napravila, vidjet ćemo kako će to izgledati.
Pogba prije svega treba preuzeti tim na sebe i biti novi lider ekipe, Morata će se aBd potvrditi kao klasa, a Mandžo i Dybala, uz Zazu (kojeg ne mirišem sekunde) garantuju neki dobar broj golova jer su svi sposobni zabiti 10-15 u ligi samo.
Ostaje još mogućnost da neki 3/4tista dođe mada Max veli da možda dođe i neko sa karakteristikama krila (što nam definitivno pomaže u igranju 4-3-3). Ja sam za opciju ofanzivnog veznog jer nam fali neko ko može podvaliti loptu, neko ko će otvarati odbrane, a da nije igrač iz vrha napada.
Brinu me bekovi jer izgleda da na tom polju neće raditi ništa, a to bi nas moglo skupo koštati.
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14383 Re: Juventus
kupuj milion napadaca a bekova ni na vidiku 
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#14385 Re: Juventus
vjerujem da je Mandžo jača, bolja verzija Ljorentea
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14386 Re: Juventus
dobar je mandzukic, za klupe 
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14389 Re: Juventus
insaneinthebrain wrote:mrs uhljupe iz kluba

- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#14390 Re: Juventus
Te ce tebe neko da pitainsaneinthebrain wrote:kupicemo zazu i beradija, ne treba nam mandzukic
sta si ti neka karika u klubu
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14391 Re: Juventus
a ko je tebe sta pitao. razliguanimals wrote:Te ce tebe neko da pitainsaneinthebrain wrote:kupicemo zazu i beradija, ne treba nam mandzukic![]()
sta si ti neka karika u klubu
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14392 Re: Juventus
Stigo Mandžo. 
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14393 Re: Juventus
nadam se da ce usrano govno sto prije otici iz kluba 
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#14394 Re: Juventus
insaneinthebrain wrote:a ko je tebe sta pitao. razliguanimals wrote:Te ce tebe neko da pitainsaneinthebrain wrote:kupicemo zazu i beradija, ne treba nam mandzukic![]()
sta si ti neka karika u klubu
Pa ne da je smijesno, kako se neko uzivi..
kao da on sjedi u upravi kluba..
sad ce tebe da nazovu i pitaju za dozvolu
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14395 Re: Juventus
animals wrote:
Pa ne da je smijesno, kako se neko uzivi..
kao da on sjedi u upravi kluba..
sad ce tebe da nazovu i pitaju za dozvolu
jebeno me ne zanima tvoje misljenje. zaobidji me
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#14396 Re: Juventus
Pa onda smanji dozivljaj presjednice klubainsaneinthebrain wrote:animals wrote:
Pa ne da je smijesno, kako se neko uzivi..
kao da on sjedi u upravi kluba..
sad ce tebe da nazovu i pitaju za dozvolu![]()
![]()
![]()
![]()
jebeno me ne zanima tvoje misljenje. zaobidji me
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14397 Re: Juventus
Postoji mogucnost da Mandzo dobije i 10 ako Tevez ode

- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14398 Re: Juventus
eto ti ces mi reci, padobranac uletio na temu i nasao se da pametuje. razguli na teme tipa masakr u gracu i kukasti krst u splitu. vidim da si na njima aktivananimals wrote:
Pa onda smanji dozivljaj presjednice kluba
- insaneinthebrain
- Posts: 25548
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14399 Re: Juventus
dybala je vec kaparisao desetku, dzaba se nadasrelativno84 wrote:Postoji mogucnost da Mandzo dobije i 10 ako Tevez ode![]()

