Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Amagon
Posts: 392
Joined: 12/07/2007 16:10
Location: Zenica-Sarajevo

#14301 Re: Zeničani

Post by Amagon »

Racijeeeeeee. Više standardno bilo. U Gattu su bili korektni. Samo nek' nastave :thumbup:
Ci-Nick
Posts: 6883
Joined: 15/03/2015 17:38

#14302 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »


Fudo planirao ozbiljno da radi.
User avatar
lokalni_razdjevičar
Posts: 215
Joined: 21/10/2012 18:19

#14303 Re: Zeničani

Post by lokalni_razdjevičar »

zna li neko kakvi su oni tamo novoizgrađeni stanovi na Bristu? valja li to šta?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#14304 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Kvalitet mi izgleda bolji od ovog na brdu u Crkvicama.
Ali su čudni rasporedi.
A i grijanje ne znam kako je riješeno. Ima i radijatore a i konvertori koliko sam ja vidio.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14305 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kralj Tvrtko I. wrote:Kvalitet mi izgleda bolji od ovog na brdu u Crkvicama.
Ali su čudni rasporedi.
A i grijanje ne znam kako je riješeno. Ima i radijatore a i konvertori koliko sam ja vidio.
Je li fakat fuseraj u Makovima ili raja baca bombe?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#14306 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Pustili vodu, pukla cijev u stanu. Digo se parket :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14307 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Ci-Nick wrote:
Fudo planirao ozbiljno da radi.
Šta kaže za kerove: "Ja imam 700 lovaca koji čekaju na moj znak" :lol:

Biće krvi do koljena. Bukvalno. :evil:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2545
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#14308 Re: Zeničani

Post by cenecimoveocino »

Prvo nek ih poresetaju u Babinoj Rijeci,ne moze bajk proc a da nezaganjaju

Sent from my S4 Mini using Tapatalk
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83401
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14309 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kelesturu ko da je poplava izbacila. S obzirom koliko se on i Fudo "vole", ne cudim se :izet:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#14310 Re: Zeničani

Post by phillie »

Norm wrote:
miop wrote:Evo vam referenduma u Zenici
"Što se tiče problema NK Čelik, ukoliko dugovanja budu 7-8 miliona, a što ćemo znati nakon revizije, uvest ću prvi referendum u Zenici. Svi vole Čelik, koji je simbol Zenice, a kada treba dati 1 KM niko ne da. Ja ću građane Zenice pitati da li će izdvojiti 7-8 miliona, zavisno kolika budu dugovanja, za NK Čelik pa neka se svi izjasne", dodao je Kasumović.
...i ja bi tako znao rijesiti sve probleme, ali organizovanje referenduma kosta tako da ce cifra od 7-8 miliJoncica izaci na 15-16 miliJoncica odvojenih od nasih i usta nase djece...da bi pokrili dug koji su napravili celni (i oni oko njihA) ljudi Celika godinama ga potkradajuci...uzmite gospodo od njihovih imetaka i namirite dug Celika...ja da dajem marku a Seki i sinovi da caruju terenom...nece da moze, mozda se Celik voli ali nismo bas svi toliko glupi...
Koja markica? ? ? Za dug od sedam miliona KM gradjani Zenice kojih je haj recemo 100.000 trebaju izvojiti 70 KM po glavi stanovnika.

Kad su jebavali, nisu zvali, a sad bi oni da malo "poguramo" ? ma mrsh u pm :twisted:

A nedavno je neko postavljao sazetak razgovora sa Fudom tad predsjednikom Celika, u kojem je rekao "nit se razumije u fudbal, nit ga on interesuje" pa samim tim ni Celik...sto bi sada to bio slucaj. Nek on rijesava cuke, a za Celik nek se policija ukljuci.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#14311 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

I da se skupljaju pare (sto je glupo totalno) ne moze me niko ubijediti da i od tih para nece dosta faliti.. Ali bas dosta..
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#14312 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Ma kakav crni referendum, kakvo vracanje 7 miliona KM iz budzeta, niko to nije niti trazio niti to ima veze sa mozgom.

Celiku prijeti dug od cca. 3 miliona KM koji se treba vracati od TRENUTNIH sredstava koje Celik dobija, ne dodatnih. Ostatak su dugovi koje bi bilo realno otpisati, nikad se Vodovodu nece vratiti 1.5 milion KM ili koliko vec.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#14313 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Kahriman će sam sebi isplatiti milion i pol u narednih 10 godina,ako ga neko ne zaustavi.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14314 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Hajd ako ništa Gradska Arena se neće zvat Husejn Smajlović Arena :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#14315 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Otkad sad to?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#14316 Re: Zeničani

Post by phillie »

Vjerovatno se aludira na to da je SDA ostala na vlasti, da bi nekim proglasom, Naidin posthumno "nagradio" rahmetli Smajlovica...kao sto je Ezo onomad dobio pola bulevara.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14317 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

phillie wrote:Vjerovatno se aludira na to da je SDA ostala na vlasti, da bi nekim proglasom, Naidin posthumno "nagradio" rahmetli Smajlovica...kao sto je Ezo onomad dobio pola bulevara.
Pa Naidin je izjavio da je prva stvar koju će uraditi kada postane gradonačelnik preimenovati dvoranu. :D Malo mu je falilo :izet:

http://www.zenit.ba/prva-inicijativa-na ... majlovica/#
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#14318 Re: Zeničani

Post by phillie »

Ma decko nije u vinklu, nit onaj koji je njim manipulirao.
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#14319 Re: Zeničani

Post by macchiato »

gdje kod nas ima uzeti onu tzv. coffee to go? :D
sjecam se da sam jedino u mcmilanu vidjela, ali valjda ima jos negdje.
User avatar
lokalni_razdjevičar
Posts: 215
Joined: 21/10/2012 18:19

#14320 Re: Zeničani

Post by lokalni_razdjevičar »

meni nestalo grijanja
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14321 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

macchiato wrote:gdje kod nas ima uzeti onu tzv. coffee to go? :D
sjecam se da sam jedino u mcmilanu vidjela, ali valjda ima jos negdje.
Energopetrol pumpe :mrgreen:
Sjećam se da je bilo i u Shoppingu u onom kafiću u prizemlju što se nalazi kod izlaza gdje imaš pogled na Kamberoviće polje i ondje na parking.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#14322 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ima i na Petrolovim pumpama...domaca kafa zakon :)
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#14323 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

lokalni_razdjevičar wrote:zna li neko kakvi su oni tamo novoizgrađeni stanovi na Bristu? valja li to šta?
Moj drug je nedavno isao gledati, planira uzimati stan, kako sam ga shvatio, a i kako sam sam vidio iz auta u prolazu, objekat se sastoji od tri lamele, ova prva ima prema njemu super pogled na grad, ispred su samo kuce, zadnja gleda u brdo (Zmajevac), ove u sredini manje vise ok...on je planirao bas uzeti stan u ovoj u sredini, ali kao cuo je da se planira izgradnja jos jedne zgrade, sad je li to isitina ne bih znao reci, i on se raspituje bas, jer ne bi volio da mu ispod prozora nikne neka zgradurina...one u zadnjoj lameli su manje vise sve prodate, ova prva je nepopunjena valjda, vjerovatno skuplji kvadrat nego u ostale dvije.

Ja fakat ne kotnam ko tolike stanove uzima u Zenici, ako se uzme u obzir da ima i veliki broj stanova iz vec postojece gradnje u prodaji, te uzevsi u obzir da se veliki broj mladih ljudi masovno iselio, i jos uvijek iseljava, da li vani ili u Rajvosa...
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#14324 Re: Zeničani

Post by macchiato »

hvala.
samo sto mi te pumpe, morat cemo priznati, ni nisu bas usput :P :lol: vise me zanimao centar grada, negdje gdje ti je bas usput kad ti se prohtije na brzinu popit kafa.


nema ni kod mene grijanja... super, cak je mjesec dana izdrzalo. :oops:
User avatar
lokalni_razdjevičar
Posts: 215
Joined: 21/10/2012 18:19

#14325 Re: Zeničani

Post by lokalni_razdjevičar »

clio_dci120 wrote:
lokalni_razdjevičar wrote:zna li neko kakvi su oni tamo novoizgrađeni stanovi na Bristu? valja li to šta?
Moj drug je nedavno isao gledati, planira uzimati stan, kako sam ga shvatio, a i kako sam sam vidio iz auta u prolazu, objekat se sastoji od tri lamele, ova prva ima prema njemu super pogled na grad, ispred su samo kuce, zadnja gleda u brdo (Zmajevac), ove u sredini manje vise ok...on je planirao bas uzeti stan u ovoj u sredini, ali kao cuo je da se planira izgradnja jos jedne zgrade, sad je li to isitina ne bih znao reci, i on se raspituje bas, jer ne bi volio da mu ispod prozora nikne neka zgradurina...one u zadnjoj lameli su manje vise sve prodate, ova prva je nepopunjena valjda, vjerovatno skuplji kvadrat nego u ostale dvije.

Ja fakat ne kotnam ko tolike stanove uzima u Zenici, ako se uzme u obzir da ima i veliki broj stanova iz vec postojece gradnje u prodaji, te uzevsi u obzir da se veliki broj mladih ljudi masovno iselio, i jos uvijek iseljava, da li vani ili u Rajvosa...
u novogradni je sve rasprodato a vlada recesija ...)
Post Reply