Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Amagon
- Posts: 392
- Joined: 12/07/2007 16:10
- Location: Zenica-Sarajevo
#14301 Re: Zeničani
Racijeeeeeee. Više standardno bilo. U Gattu su bili korektni. Samo nek' nastave 
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#14302 Re: Zeničani
Fudo planirao ozbiljno da radi.
- lokalni_razdjevičar
- Posts: 215
- Joined: 21/10/2012 18:19
#14303 Re: Zeničani
zna li neko kakvi su oni tamo novoizgrađeni stanovi na Bristu? valja li to šta?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#14304 Re: Zeničani
Kvalitet mi izgleda bolji od ovog na brdu u Crkvicama.
Ali su čudni rasporedi.
A i grijanje ne znam kako je riješeno. Ima i radijatore a i konvertori koliko sam ja vidio.
Ali su čudni rasporedi.
A i grijanje ne znam kako je riješeno. Ima i radijatore a i konvertori koliko sam ja vidio.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#14305 Re: Zeničani
Je li fakat fuseraj u Makovima ili raja baca bombe?Kralj Tvrtko I. wrote:Kvalitet mi izgleda bolji od ovog na brdu u Crkvicama.
Ali su čudni rasporedi.
A i grijanje ne znam kako je riješeno. Ima i radijatore a i konvertori koliko sam ja vidio.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#14306 Re: Zeničani
Pustili vodu, pukla cijev u stanu. Digo se parket 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14307 Re: Zeničani
Šta kaže za kerove: "Ja imam 700 lovaca koji čekaju na moj znak"Ci-Nick wrote:
Fudo planirao ozbiljno da radi.
Biće krvi do koljena. Bukvalno.
- cenecimoveocino
- Posts: 2545
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#14308 Re: Zeničani
Prvo nek ih poresetaju u Babinoj Rijeci,ne moze bajk proc a da nezaganjaju
Sent from my S4 Mini using Tapatalk
Sent from my S4 Mini using Tapatalk
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#14309 Re: Zeničani
Kelesturu ko da je poplava izbacila. S obzirom koliko se on i Fudo "vole", ne cudim se 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#14310 Re: Zeničani
Koja markica? ? ? Za dug od sedam miliona KM gradjani Zenice kojih je haj recemo 100.000 trebaju izvojiti 70 KM po glavi stanovnika.Norm wrote:...i ja bi tako znao rijesiti sve probleme, ali organizovanje referenduma kosta tako da ce cifra od 7-8 miliJoncica izaci na 15-16 miliJoncica odvojenih od nasih i usta nase djece...da bi pokrili dug koji su napravili celni (i oni oko njihA) ljudi Celika godinama ga potkradajuci...uzmite gospodo od njihovih imetaka i namirite dug Celika...ja da dajem marku a Seki i sinovi da caruju terenom...nece da moze, mozda se Celik voli ali nismo bas svi toliko glupi...miop wrote:Evo vam referenduma u Zenici"Što se tiče problema NK Čelik, ukoliko dugovanja budu 7-8 miliona, a što ćemo znati nakon revizije, uvest ću prvi referendum u Zenici. Svi vole Čelik, koji je simbol Zenice, a kada treba dati 1 KM niko ne da. Ja ću građane Zenice pitati da li će izdvojiti 7-8 miliona, zavisno kolika budu dugovanja, za NK Čelik pa neka se svi izjasne", dodao je Kasumović.
Kad su jebavali, nisu zvali, a sad bi oni da malo "poguramo" ? ma mrsh u pm
A nedavno je neko postavljao sazetak razgovora sa Fudom tad predsjednikom Celika, u kojem je rekao "nit se razumije u fudbal, nit ga on interesuje" pa samim tim ni Celik...sto bi sada to bio slucaj. Nek on rijesava cuke, a za Celik nek se policija ukljuci.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#14311 Re: Zeničani
I da se skupljaju pare (sto je glupo totalno) ne moze me niko ubijediti da i od tih para nece dosta faliti.. Ali bas dosta..
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#14312 Re: Zeničani
Ma kakav crni referendum, kakvo vracanje 7 miliona KM iz budzeta, niko to nije niti trazio niti to ima veze sa mozgom.
Celiku prijeti dug od cca. 3 miliona KM koji se treba vracati od TRENUTNIH sredstava koje Celik dobija, ne dodatnih. Ostatak su dugovi koje bi bilo realno otpisati, nikad se Vodovodu nece vratiti 1.5 milion KM ili koliko vec.
Celiku prijeti dug od cca. 3 miliona KM koji se treba vracati od TRENUTNIH sredstava koje Celik dobija, ne dodatnih. Ostatak su dugovi koje bi bilo realno otpisati, nikad se Vodovodu nece vratiti 1.5 milion KM ili koliko vec.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#14313 Re: Zeničani
Kahriman će sam sebi isplatiti milion i pol u narednih 10 godina,ako ga neko ne zaustavi.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14314 Re: Zeničani
Hajd ako ništa Gradska Arena se neće zvat Husejn Smajlović Arena 
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#14315 Re: Zeničani
Otkad sad to?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#14316 Re: Zeničani
Vjerovatno se aludira na to da je SDA ostala na vlasti, da bi nekim proglasom, Naidin posthumno "nagradio" rahmetli Smajlovica...kao sto je Ezo onomad dobio pola bulevara.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14317 Re: Zeničani
Pa Naidin je izjavio da je prva stvar koju će uraditi kada postane gradonačelnik preimenovati dvoranu.phillie wrote:Vjerovatno se aludira na to da je SDA ostala na vlasti, da bi nekim proglasom, Naidin posthumno "nagradio" rahmetli Smajlovica...kao sto je Ezo onomad dobio pola bulevara.
http://www.zenit.ba/prva-inicijativa-na ... majlovica/#
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#14318 Re: Zeničani
Ma decko nije u vinklu, nit onaj koji je njim manipulirao.
-
macchiato
- Posts: 683
- Joined: 31/05/2013 21:39
#14319 Re: Zeničani
gdje kod nas ima uzeti onu tzv. coffee to go?
sjecam se da sam jedino u mcmilanu vidjela, ali valjda ima jos negdje.
sjecam se da sam jedino u mcmilanu vidjela, ali valjda ima jos negdje.
- lokalni_razdjevičar
- Posts: 215
- Joined: 21/10/2012 18:19
#14320 Re: Zeničani
meni nestalo grijanja
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#14321 Re: Zeničani
Energopetrol pumpemacchiato wrote:gdje kod nas ima uzeti onu tzv. coffee to go?![]()
sjecam se da sam jedino u mcmilanu vidjela, ali valjda ima jos negdje.
Sjećam se da je bilo i u Shoppingu u onom kafiću u prizemlju što se nalazi kod izlaza gdje imaš pogled na Kamberoviće polje i ondje na parking.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#14322 Re: Zeničani
Ima i na Petrolovim pumpama...domaca kafa zakon 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#14323 Re: Zeničani
Moj drug je nedavno isao gledati, planira uzimati stan, kako sam ga shvatio, a i kako sam sam vidio iz auta u prolazu, objekat se sastoji od tri lamele, ova prva ima prema njemu super pogled na grad, ispred su samo kuce, zadnja gleda u brdo (Zmajevac), ove u sredini manje vise ok...on je planirao bas uzeti stan u ovoj u sredini, ali kao cuo je da se planira izgradnja jos jedne zgrade, sad je li to isitina ne bih znao reci, i on se raspituje bas, jer ne bi volio da mu ispod prozora nikne neka zgradurina...one u zadnjoj lameli su manje vise sve prodate, ova prva je nepopunjena valjda, vjerovatno skuplji kvadrat nego u ostale dvije.lokalni_razdjevičar wrote:zna li neko kakvi su oni tamo novoizgrađeni stanovi na Bristu? valja li to šta?
Ja fakat ne kotnam ko tolike stanove uzima u Zenici, ako se uzme u obzir da ima i veliki broj stanova iz vec postojece gradnje u prodaji, te uzevsi u obzir da se veliki broj mladih ljudi masovno iselio, i jos uvijek iseljava, da li vani ili u Rajvosa...
-
macchiato
- Posts: 683
- Joined: 31/05/2013 21:39
#14324 Re: Zeničani
hvala.
samo sto mi te pumpe, morat cemo priznati, ni nisu bas usput
vise me zanimao centar grada, negdje gdje ti je bas usput kad ti se prohtije na brzinu popit kafa.
nema ni kod mene grijanja... super, cak je mjesec dana izdrzalo.
samo sto mi te pumpe, morat cemo priznati, ni nisu bas usput
nema ni kod mene grijanja... super, cak je mjesec dana izdrzalo.
- lokalni_razdjevičar
- Posts: 215
- Joined: 21/10/2012 18:19
#14325 Re: Zeničani
u novogradni je sve rasprodato a vlada recesija ...)clio_dci120 wrote:Moj drug je nedavno isao gledati, planira uzimati stan, kako sam ga shvatio, a i kako sam sam vidio iz auta u prolazu, objekat se sastoji od tri lamele, ova prva ima prema njemu super pogled na grad, ispred su samo kuce, zadnja gleda u brdo (Zmajevac), ove u sredini manje vise ok...on je planirao bas uzeti stan u ovoj u sredini, ali kao cuo je da se planira izgradnja jos jedne zgrade, sad je li to isitina ne bih znao reci, i on se raspituje bas, jer ne bi volio da mu ispod prozora nikne neka zgradurina...one u zadnjoj lameli su manje vise sve prodate, ova prva je nepopunjena valjda, vjerovatno skuplji kvadrat nego u ostale dvije.lokalni_razdjevičar wrote:zna li neko kakvi su oni tamo novoizgrađeni stanovi na Bristu? valja li to šta?
Ja fakat ne kotnam ko tolike stanove uzima u Zenici, ako se uzme u obzir da ima i veliki broj stanova iz vec postojece gradnje u prodaji, te uzevsi u obzir da se veliki broj mladih ljudi masovno iselio, i jos uvijek iseljava, da li vani ili u Rajvosa...
