Kaligrafija wrote:Znam da nije tema, ali sta uradise od pete sezone Ray Donovana, pa to je strasno...demolirali su seriju, uzas...Kazu da su se pisci, scenaristi promijenili, ili sta, li vec, ko god da jeste, unistio je seriju...
Previše mračna..
I slazem se moram dosta slabija od prethodnih, al' svejedno mogu je gledati bez ikakvih problema..
Glumac koji igra Ray Donovana, liev on je uzeo palicu za ovu sezonu i kao sto vidis poprilicno je sjebao..
Radnja se prebacuje u New York u narednoj sezoni.

