Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14301 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra, Marchisio, Pirlo, Pogba, Vidal, Tevez, Morata. :izet:

Sretno svima :sabur:

FORZA JUVE!!!
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14302 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Moglo je ovo i bolje, mada dobro smo i prosli :D

Vidal jeste blentav ali i ostali bi trebali biti agresivniji, nista od ovog gledanja igraca s par metara :roll:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14303 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

Ne znam sta je s ovim stoperima, Barzagli i Bonucci skroz izgubljeni na terenu.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14304 Re: Juventus

Post by relativno84 »

:izet: :izet: :izet:
Fast Driver
Posts: 464
Joined: 09/01/2013 16:57

#14305 Re: Juventus

Post by Fast Driver »

:izet:
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#14306 Re: Juventus

Post by Crvena Tifoza »

Čestitke Juventusu, strašna sezona iza vas!
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14307 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Bravo momci za jos jednu sezonu za pamcenje :kakoste:

FORZA JUVE!!! Image
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14308 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Bravo za momke. Nije se moglo preko ove Barcelone.

:(
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14309 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Image
:cry:
Bice bolje Maestro :kakoste:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#14310 Re: Juventus

Post by kory_galaktikos »

Pogba il nije bio u elementu il nije takva klasa kao sto se predstavlja, morata me fakat odusevio
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#14311 Re: Juventus

Post by MOSALJOZE »

Od tima koji je ispadao u osmini finala,ovo je veliki uspjeh.Ovakav Juve može samo napredovati,nikako nazadovati.
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#14312 Re: Juventus

Post by salle_eh1986 »

svaka čast igračima, struki, upravi
ovaj rezultat je extra kad se pogleda koliko ko i čime raspolaže u današnjem svijetu nogometa

ako ćemo tražiti loše večeras onda tevez nije bio u elementu, liht...ostalo odlične partije ali jednostavno bolji tim je slavio
na trenutak sam mislio da ćemo iskoristiti šok nakon poravnanja ali jbg kako prvi tako i drugi gol barselaon u nevakat i to je to

idemo dalje ;)
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#14313 Re: Juventus

Post by Mohamad Sissoko »

Ponosan na Juve.Osigurali su 90min finala a igrali samo poluvrijeme,jbala ih psiha.Barselona je bolja al mnogo navikana.
Forza Juve!
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#14314 Re: Juventus

Post by Partijaner »

salle_eh1986 wrote:svaka čast igračima, struki, upravi
ovaj rezultat je extra kad se pogleda koliko ko i čime raspolaže u današnjem svijetu nogometa

ako ćemo tražiti loše večeras onda tevez nije bio u elementu, liht...ostalo odlične partije ali jednostavno bolji tim je slavio
na trenutak sam mislio da ćemo iskoristiti šok nakon poravnanja ali jbg kako prvi tako i drugi gol barselaon u nevakat i to je to

idemo dalje ;)
Ja cak mislim da je po meni i bila mozda greska sto su previse dodali gas sa misljenjem da im uvale brzo i drugi gol bez obzira sto su tad bili u psiho prednosti, jednostavno kad god je napravljen kontranapad bilo je 5 naspram 3 igraca Juventusa.

Ipak moram reci da ste dobto igrali i steta ranog gola, ocekivao sam malo vise od Teveza i Vidala no dobro sta bi sada, steta za Buffona sto nije digao trofej.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14315 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

Ništa mi se u životu ne može sa Željezničarom porediti, ali ovo mi je četvrto izgubljeno finale, što je puno puno je, jednostavno smo prokleti u Ligi prvaka, to je strašno! Điđija mi je žao kao brata rođenog, šteta što kao najbolji golman svih vremena neće imati Ligu prvaka! Dovesti Vitsela, gurati Moratu i Dibalu, i pod hitno potpisati malog Ruganija koji će biti najbolji svjetski štoper!
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#14316 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Dobro je bilo, prezadovoljan sam, uz par pojačanja i nekih izmjena sljedeće sezone očekujem osvajanje Lige šampiona...
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#14317 Re: Juventus

Post by ortodont »

Ras Al Ghul wrote: pod hitno potpisati malog Ruganija koji će biti najbolji svjetski štoper!
Rugani je naš, vraća se, pominju se posudbe mada to ne dolazi u obzir, sigurno treba ostati i to će se desiti, više puta je Marotta potvrdio da ostaje.

Šta da napišem o tekmi, ispraznio sam se na drugom forumu, :D, 4-to koje kao navijač gubim, tuga. :(
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25551
Joined: 12/08/2013 12:51

#14318 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

momci su odigrali koliko su mogli, pojedinci zakazali ali sam prezadovoljan na kraju. protiv ovakve barce ja mislim da bi tesko ko mogao da osvoji vecerasnje finale. sezona gotovo pa perfektna. vjerujem da su prebacili ocekivanja i onih najvecih optimista. sad lagano se spremati za novu sezonu, dovesti jos neke igrace, druge prodati. sve u svemu juve je pokazao da se moze nositi sa evropskim velikanima. nismo se obrukali sto je najvaznije. bufon je klasa iznad svih golmana danasnjice, steta sto nije osvojio taj pehar koji mu nedostaje.
pratim juve od 96 godine i finala sa ajaxom, i svako novo finale koje su izgubili tesko pada. al sta je tu je. zivot ide dalje
bice jos finala za nasu staru damu
forza juve :thumbup:
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#14319 Re: Juventus

Post by salle_eh1986 »

Ras Al Ghul wrote:Ništa mi se u životu ne može sa Željezničarom porediti, ali ovo mi je četvrto izgubljeno finale, što je puno puno je, jednostavno smo prokleti u Ligi prvaka, to je strašno! Điđija mi je žao kao brata rođenog, šteta što kao najbolji golman svih vremena neće imati Ligu prvaka! Dovesti Vitsela, gurati Moratu i Dibalu, i pod hitno potpisati malog Ruganija koji će biti najbolji svjetski štoper!
jebo te ovo ko da sam ja pisao
i za želju a i za ostalo :D
User avatar
p206
Posts: 8427
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#14320 Re: Juventus

Post by p206 »

pa dobro od ta 4 izgubljena, u ovom večeras finalu ste realno imali najmanje šanse na papiru...
protiv Borusije ste bili favoriti, protiv Reala ste bili lošiji iako je to bilo treće finale zaredom za Juve, protiv Milana je bilo izjednačeno, lutrija je odlučila

meni je zanimljivo što za Juve većinom navija raja koja je počela da gleda fudbal 96-97, i zavoljeli su ekipu koja je bila na svom vrhuncu tada, slično kao ova mlađa raja Barcelonu..baš generacijski jaz... a i uvijek je lahko bilo voljeti nekog ko je uspješan
ja lično Juve nisam volio tih godina nikako jer su pobijedili Ajax koji mi je bio drag
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#14321 Re: Juventus

Post by Ras Al Ghul »

p206 wrote:pa dobro od ta 4 izgubljena, u ovom večeras finalu ste realno imali najmanje šanse na papiru...
protiv Borusije ste bili favoriti, protiv Reala ste bili lošiji iako je to bilo treće finale zaredom za Juve, protiv Milana je bilo izjednačeno, lutrija je odlučila

meni je zanimljivo što za Juve većinom navija raja koja je počela da gleda fudbal 96-97, i zavoljeli su ekipu koja je bila na svom vrhuncu tada, slično kao ova mlađa raja Barcelonu..baš generacijski jaz... a i uvijek je lahko bilo voljeti nekog ko je uspješan
ja lično Juve nisam volio tih godina nikako jer su pobijedili Ajax koji mi je bio drag
Meni amidža tamo negdje u ratu 1993. kad sam imao šest godina, bio ranjen vratili ga s linije, i odlazimo mu u posjetu u bolnicu, pitaj Boga kojim rutama, kaže dobro je osvojili smo Kup UEFA, zabio Badžo dva komada, i od tada mi Juve drag.

Ali ovo je previše, četiri finala zaredom izgubili, ali opet jedva čekam kraj avgusta da ih vidim ponovo kad zaigrajumitsku Seriju A! Forza Juve!
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14322 Re: Juventus

Post by relativno84 »

p206 wrote:pa dobro od ta 4 izgubljena, u ovom večeras finalu ste realno imali najmanje šanse na papiru...
protiv Borusije ste bili favoriti, protiv Reala ste bili lošiji iako je to bilo treće finale zaredom za Juve, protiv Milana je bilo izjednačeno, lutrija je odlučila

meni je zanimljivo što za Juve većinom navija raja koja je počela da gleda fudbal 96-97, i zavoljeli su ekipu koja je bila na svom vrhuncu tada, slično kao ova mlađa raja Barcelonu..baš generacijski jaz... a i uvijek je lahko bilo voljeti nekog ko je uspješan
ja lično Juve nisam volio tih godina nikako jer su pobijedili Ajax koji mi je bio drag
Vjerovatno jer se tek pocelo malo normalnije ziviti 96-97, ratne generacije nisu imale prilike ranije uzivati u carima ovog sporta. Mada Juventus sam zavolio kroz Alexa i nije mi bilo bitno ko je u timu ili sta su osvojili, samo da ga gledam kako pravi cuda :D

LP je bila vise prestiz nego nesto sto mi je cinilo veliku srecu, bio sam sretan da dominiraju prvenstvom, mada je u tom periodu seria a bila kao LP :D Danas LP bez nekog veceg ulaganja je samo san.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#14323 Re: Juventus

Post by KENJAC »

Teska srca moram nesto priznati. Juve je jedina ekipa koja se mogla hrvat sa Barsom u ovom trenutku. Da je bio Kielini mozda bi sekundu bio povoljniji rezultat. I ovako "Gobbi" mozete bit zadovoljni. Drugi u Evropi ... malo li je !
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#14324 Re: Juventus

Post by LSD »

https://vine.co/v/eMDtvpvnhwJ

Koliko god mi je drago radi pobjede Barce, meni sad žao Pirla i Buffona :sad:


inace, respekt Juventusu :thumbup: što jest jest, bila je borba....rijetko ko je ovako namucio Barce ove godine, nešto je Buffon vadio,nešto Barca fulala neke šanse (cak i Pique se odnekud našao u odlicnoj prilici i zapucao preko gola ko sivonja :lol: ), ali u globalu dobar nastup i dostojan otpor....naletili su na prejaku Barcu i to je to, ali su ipak pokazali da nisu slucajno igrali u finalu :thumbup:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#14325 Re: Juventus

Post by I am Happy »

Buffon je jos jednom pokazao zbog cega je branio na 5 svjetskih prvenstava za Italiju.

Uopste nisam razocaran niti mi je bilo krivo sto su izgubili, jbg Barca je jednostavno jaca i to je to.
Savrsena sezona je iza nas, a ja sam ( kao i mnogi ) kada je dosao Alegri mislio i da je Skudeto upitan. Svaka mu cast i sa pojacanjima vjerujem da ce Juve biti jos konkretniji u novoj sezoni.

Ovakva Barca bi svakoga dobila, Juve je odigrao vise nego dobro i bas sam uzivao u finalu. Odlicna utakmica :thumbup:
Mislim da se ni oni ne sjecaju ekipa koja je pruzila ovakav otpor :-D

I da, onaj Neymar je isto kakav firaun :D
Post Reply