Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28523
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#14276 Re: Bundesliga
Ma vidi Kimmich vec sad ima 24 godine. Nije star, ali nije ni mlad. Obecavao je mnogo, dosad nije razvio ocekivani potencijal kod sebe. A i saltaju ga cesto tamo-ovamo s pozicijom, sto u Njemackoj sto u Bayernu, momak krpi sta stigne.
Sule toplo-hladno, mislim da nikad nece biti stoper svjetske klase. Prije 10-15 godina da, ali u ovom modernom fudbalu, gdje stoperi itekako trebaju i nogom znati igrati - tesko. A i on 24 ima.
Sule toplo-hladno, mislim da nikad nece biti stoper svjetske klase. Prije 10-15 godina da, ali u ovom modernom fudbalu, gdje stoperi itekako trebaju i nogom znati igrati - tesko. A i on 24 ima.
-
dnaxy
- Posts: 559
- Joined: 28/01/2008 20:55
#14277 Re: Bundesliga
Dobro i gnabry i sane imaju 24 ili 23 godine.BHF_Manijak wrote:Ma vidi Kimmich vec sad ima 24 godine. Nije star, ali nije ni mlad. Obecavao je mnogo, dosad nije razvio ocekivani potencijal kod sebe. A i saltaju ga cesto tamo-ovamo s pozicijom, sto u Njemackoj sto u Bayernu, momak krpi sta stigne.
Sule toplo-hladno, mislim da nikad nece biti stoper svjetske klase. Prije 10-15 godina da, ali u ovom modernom fudbalu, gdje stoperi itekako trebaju i nogom znati igrati - tesko. A i on 24 ima.
Dok Kimmich je polivalentan igrač,i gdje ga god staviš on igra dobro.ne slažem se da se nije razvio.a Süle i ne mora da zna da igra lopte,to i nije njegovo za to imaju drugi.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#14278 Re: Bundesliga
Gnabry je veleprevara od igrača, kad nije mogao meda u onom smiješnom Arsenalu ja ne znam sta ljudi ocekuju od njega, prosječan igrač u najbolju ruku. Nije ni u top 50 krila svijeta realno niti bi ga iakd doveo u svoju ekipu...
Kimmich jos uvijek ne zna koju poziciju igra a ima 25 godina
Kimmich jos uvijek ne zna koju poziciju igra a ima 25 godina
- BHF_Manijak
- Posts: 28523
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#14279 Re: Bundesliga
Ma Boga mi u danasnjem fudbalu i golman mora odlicno baratati s loptom u nogama, kamo li stoper. Stoperi od prije 15+ godina nabij izbij sve su manje trazeni. Trazi se neko ko moze iznijeti loptu, jer kreacija napada pocinje vec iz prve faze tj. odbrane.dnaxy wrote:a Süle i ne mora da zna da igra lopte,to i nije njegovo za to imaju drugi.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#14280 Re: Bundesliga
sta ti gledas da mi je samo znati,fudbal sigurno neGerro wrote:Gnabry je veleprevara od igrača, kad nije mogao meda u onom smiješnom Arsenalu ja ne znam sta ljudi ocekuju od njega, prosječan igrač u najbolju ruku. Nije ni u top 50 krila svijeta realno niti bi ga iakd doveo u svoju ekipu...
Kimmich jos uvijek ne zna koju poziciju igra a ima 25 godina
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#14281 Re: Bundesliga
Slabo kad signal uhvati izgledasimonese wrote:sta ti gledas da mi je samo znati,fudbal sigurno neGerro wrote:Gnabry je veleprevara od igrača, kad nije mogao meda u onom smiješnom Arsenalu ja ne znam sta ljudi ocekuju od njega, prosječan igrač u najbolju ruku. Nije ni u top 50 krila svijeta realno niti bi ga iakd doveo u svoju ekipu...
Kimmich jos uvijek ne zna koju poziciju igra a ima 25 godina
Nego, zar Sane nije top igrac njemacke reprezentacije
-
super_bayern
- Posts: 1349
- Joined: 14/05/2014 12:42
#14282 Re: Bundesliga
Dobra utakmica Eintrachta i Leverkusena, sta golmani brane, koliko atraktivnih poteza i šansi ne vjerujem, još možete prebaciti na Eurosport 2
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#14283 Re: Bundesliga
ovaj penal sto su vratili, ne znam da li bi ijedan sudija bez vara uspio vidjeti da ono nije bila ruka.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#14284 Re: Bundesliga
augsburg! 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#14285 Re: Bundesliga
Miler prdi po novinama, lik nije ni za Auea
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#14286 Re: Bundesliga
E neka i Bayernu neko zabije u 90. minutu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#14287 Re: Bundesliga
Kakva dva poništena gola za Dortmund jebo te ovaj sport, pogotovo u Njemačkoj 
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#14288 Re: Bundesliga
konacno dortmund uspio iskoristiti bayernovo prosipanje bodova 
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#14289 Re: Bundesliga
Ne zna se gdje je gore sudjenje, serie A ili Bundesliga.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#14290 Re: Bundesliga
Vjeruj da mi se ogadilo sveVelkoski wrote:Kakva dva poništena gola za Dortmund jebo te ovaj sport, pogotovo u Njemačkoj
Ko sunce golovi i ponistavaju
Sa mikroskopom ustanovili ofsajd
Jebem mater cijelom DFBu i svima u Kölnu koji su zaduzeni za VAR
A hEnesu cu spomenuti mamicu
- mousstapha
- Posts: 4189
- Joined: 14/07/2008 03:13
- Location: Stuttgart
#14291 Re: Bundesliga
Sve vise postajem protivnik VAR-a.
- BHF_Manijak
- Posts: 28523
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#14292 Re: Bundesliga
Pa jesu bili ofsajdi ili nisu?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#14293 Re: Bundesliga
Pa nije ti VAR krivmousstapha wrote:Sve vise postajem protivnik VAR-a.
Nego debil koji upravlja varom i javlja odluku
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#14294 Re: Bundesliga
Onaj prvi go koji je prikazan (samo jedan ugao doduše) NEMA JEBENE ŠANSE da je bio ofsajd. Drugi poništeni gol LIK UOPŠTE NIJE SMETAO GOLMANU NI MILIMETRA JBT.BHF_Manijak wrote:Pa jesu bili ofsajdi ili nisu?
Čak su se i komentatori ibretili po pet minuta na obje odluke.
- studeni76
- Posts: 6781
- Joined: 03/06/2009 14:12
#14295 Re: Bundesliga
Oni komentatori na ES2 se ibrete na sve, pogotovo onaj jedan ako je sta kontra Dortmunda.Velkoski wrote:Onaj prvi go koji je prikazan (samo jedan ugao doduše) NEMA JEBENE ŠANSE da je bio ofsajd. Drugi poništeni gol LIK UOPŠTE NIJE SMETAO GOLMANU NI MILIMETRA JBT.BHF_Manijak wrote:Pa jesu bili ofsajdi ili nisu?
Čak su se i komentatori ibretili po pet minuta na obje odluke.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#14296 Re: Bundesliga
Tor zählt nicht! Reus stand vor 2 Wochen in Freiburg mal im Abseits!
Nobby Dickel

Nobby Dickel
- sve_ovo_ja
- Posts: 2154
- Joined: 13/07/2016 11:10
#14297 Re: Bundesliga
Onaj prvi poništen go je za zatvora, nanometarski ofsajd, i to leđima okrenut, ni blizu go šanse.BHF_Manijak wrote:Pa jesu bili ofsajdi ili nisu?
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#14298 Re: Bundesliga
Kako je ovaj Paderborn usao u prvu ligu? Ljudi veze nemaju.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#14299 Re: Bundesliga

kakva scena sinoc na utakmici kiel - bochum.
sviran penal jer je rezervni igrac kiela zaustavio loptu koja je jos dijelom bila u kaznenom.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#14300 Re: Bundesliga
Ovo što su pustali prije početka na schalke areni prava nacistička koračnica 
