Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28523
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14276 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Ma vidi Kimmich vec sad ima 24 godine. Nije star, ali nije ni mlad. Obecavao je mnogo, dosad nije razvio ocekivani potencijal kod sebe. A i saltaju ga cesto tamo-ovamo s pozicijom, sto u Njemackoj sto u Bayernu, momak krpi sta stigne.
Sule toplo-hladno, mislim da nikad nece biti stoper svjetske klase. Prije 10-15 godina da, ali u ovom modernom fudbalu, gdje stoperi itekako trebaju i nogom znati igrati - tesko. A i on 24 ima.
dnaxy
Posts: 559
Joined: 28/01/2008 20:55

#14277 Re: Bundesliga

Post by dnaxy »

BHF_Manijak wrote:Ma vidi Kimmich vec sad ima 24 godine. Nije star, ali nije ni mlad. Obecavao je mnogo, dosad nije razvio ocekivani potencijal kod sebe. A i saltaju ga cesto tamo-ovamo s pozicijom, sto u Njemackoj sto u Bayernu, momak krpi sta stigne.
Sule toplo-hladno, mislim da nikad nece biti stoper svjetske klase. Prije 10-15 godina da, ali u ovom modernom fudbalu, gdje stoperi itekako trebaju i nogom znati igrati - tesko. A i on 24 ima.
Dobro i gnabry i sane imaju 24 ili 23 godine. :D Sa druge strane svabe i u stare dane igraju dobro.a vjerujem da će u sljedećih 10 godina doc i neki novi igrači.
Dok Kimmich je polivalentan igrač,i gdje ga god staviš on igra dobro.ne slažem se da se nije razvio.a Süle i ne mora da zna da igra lopte,to i nije njegovo za to imaju drugi.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#14278 Re: Bundesliga

Post by Gerro »

Gnabry je veleprevara od igrača, kad nije mogao meda u onom smiješnom Arsenalu ja ne znam sta ljudi ocekuju od njega, prosječan igrač u najbolju ruku. Nije ni u top 50 krila svijeta realno niti bi ga iakd doveo u svoju ekipu...

Kimmich jos uvijek ne zna koju poziciju igra a ima 25 godina
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28523
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14279 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

dnaxy wrote:a Süle i ne mora da zna da igra lopte,to i nije njegovo za to imaju drugi.
Ma Boga mi u danasnjem fudbalu i golman mora odlicno baratati s loptom u nogama, kamo li stoper. Stoperi od prije 15+ godina nabij izbij sve su manje trazeni. Trazi se neko ko moze iznijeti loptu, jer kreacija napada pocinje vec iz prve faze tj. odbrane.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#14280 Re: Bundesliga

Post by simonese »

Gerro wrote:Gnabry je veleprevara od igrača, kad nije mogao meda u onom smiješnom Arsenalu ja ne znam sta ljudi ocekuju od njega, prosječan igrač u najbolju ruku. Nije ni u top 50 krila svijeta realno niti bi ga iakd doveo u svoju ekipu...

Kimmich jos uvijek ne zna koju poziciju igra a ima 25 godina
sta ti gledas da mi je samo znati,fudbal sigurno ne
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#14281 Re: Bundesliga

Post by mousstapha »

simonese wrote:
Gerro wrote:Gnabry je veleprevara od igrača, kad nije mogao meda u onom smiješnom Arsenalu ja ne znam sta ljudi ocekuju od njega, prosječan igrač u najbolju ruku. Nije ni u top 50 krila svijeta realno niti bi ga iakd doveo u svoju ekipu...

Kimmich jos uvijek ne zna koju poziciju igra a ima 25 godina
sta ti gledas da mi je samo znati,fudbal sigurno ne
Slabo kad signal uhvati izgleda :D

Nego, zar Sane nije top igrac njemacke reprezentacije :?
super_bayern
Posts: 1349
Joined: 14/05/2014 12:42

#14282 Re: Bundesliga

Post by super_bayern »

Dobra utakmica Eintrachta i Leverkusena, sta golmani brane, koliko atraktivnih poteza i šansi ne vjerujem, još možete prebaciti na Eurosport 2
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#14283 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

ovaj penal sto su vratili, ne znam da li bi ijedan sudija bez vara uspio vidjeti da ono nije bila ruka.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#14284 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

augsburg! 8-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#14285 Re: Bundesliga

Post by Velkoski »

Miler prdi po novinama, lik nije ni za Auea
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#14286 Re: Bundesliga

Post by Romanista 101% »

E neka i Bayernu neko zabije u 90. minutu.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#14287 Re: Bundesliga

Post by Velkoski »

Kakva dva poništena gola za Dortmund jebo te ovaj sport, pogotovo u Njemačkoj :-)
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#14288 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

konacno dortmund uspio iskoristiti bayernovo prosipanje bodova :D
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#14289 Re: Bundesliga

Post by Romanista 101% »

Ne zna se gdje je gore sudjenje, serie A ili Bundesliga.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#14290 Re: Bundesliga

Post by veella »

Velkoski wrote:Kakva dva poništena gola za Dortmund jebo te ovaj sport, pogotovo u Njemačkoj :-)
Vjeruj da mi se ogadilo sve
Ko sunce golovi i ponistavaju
Sa mikroskopom ustanovili ofsajd
Jebem mater cijelom DFBu i svima u Kölnu koji su zaduzeni za VAR
A hEnesu cu spomenuti mamicu
User avatar
mousstapha
Posts: 4189
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#14291 Re: Bundesliga

Post by mousstapha »

Sve vise postajem protivnik VAR-a.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28523
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14292 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Pa jesu bili ofsajdi ili nisu?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#14293 Re: Bundesliga

Post by todd_smith »

mousstapha wrote:Sve vise postajem protivnik VAR-a.
Pa nije ti VAR kriv

Nego debil koji upravlja varom i javlja odluku
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#14294 Re: Bundesliga

Post by Velkoski »

BHF_Manijak wrote:Pa jesu bili ofsajdi ili nisu?
Onaj prvi go koji je prikazan (samo jedan ugao doduše) NEMA JEBENE ŠANSE da je bio ofsajd. Drugi poništeni gol LIK UOPŠTE NIJE SMETAO GOLMANU NI MILIMETRA JBT.

Čak su se i komentatori ibretili po pet minuta na obje odluke.
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#14295 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

Velkoski wrote:
BHF_Manijak wrote:Pa jesu bili ofsajdi ili nisu?
Onaj prvi go koji je prikazan (samo jedan ugao doduše) NEMA JEBENE ŠANSE da je bio ofsajd. Drugi poništeni gol LIK UOPŠTE NIJE SMETAO GOLMANU NI MILIMETRA JBT.

Čak su se i komentatori ibretili po pet minuta na obje odluke.
Oni komentatori na ES2 se ibrete na sve, pogotovo onaj jedan ako je sta kontra Dortmunda.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#14296 Re: Bundesliga

Post by veella »

Tor zählt nicht! Reus stand vor 2 Wochen in Freiburg mal im Abseits!

Nobby Dickel :thumbup: :mrgreen:
User avatar
sve_ovo_ja
Posts: 2154
Joined: 13/07/2016 11:10

#14297 Re: Bundesliga

Post by sve_ovo_ja »

BHF_Manijak wrote:Pa jesu bili ofsajdi ili nisu?
Onaj prvi poništen go je za zatvora, nanometarski ofsajd, i to leđima okrenut, ni blizu go šanse.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#14298 Re: Bundesliga

Post by Romanista 101% »

Kako je ovaj Paderborn usao u prvu ligu? Ljudi veze nemaju.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#14299 Re: Bundesliga

Post by pizarro »

Image

kakva scena sinoc na utakmici kiel - bochum.
sviran penal jer je rezervni igrac kiela zaustavio loptu koja je jos dijelom bila u kaznenom.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#14300 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Ovo što su pustali prije početka na schalke areni prava nacistička koračnica :lol:
Post Reply