Ali su keca i polo dva različita segmenta doduše, za očekivati je puno bolji autoBullet Tooth Tony wrote: ↑27/11/2022 12:31 Novo vs polovno... Vjecita dilema
Evo gledam sad Pola ( kojeg sam upravo vozao 6 mjeseci)... Nov u osnovnoj opremi 22k eura... BMW 118 sa 50k na satu iz 2019 isto tako... Vozio oba duzi period... BMW je neuporedivo bolje auto.. Po vozinim osobinama, upravljanje, udobnost... Sve... Ne znam u kojoj opciji bi kupio ovog pola recimo... Ne zato sto je ovo BMW a ovo VW nego zato sto je ovaj BMW neuporedivo bolje auto.. Mada je stariji i ima vise kilometara
![]()
Ne znam kakve su cijene Golf osmica gore..


