Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#14251 Re: Zeničani

Post by notsure »

Kralj Tvrtko I. wrote:Šta rade ona 2 šatora na K. Polju?
Od sajma stoje tu kako stoje.
Bilo im jeftinije ostaviti ih do izložbe nego skidati poslije zepsa pa opet vraćati... za zeke, mace, kuce, ćurke i golubove.
Bolje u šatoru nego u fiskulturnim salama.

Image
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#14252 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

aha.
A kad je ta izložba?
nlt
Posts: 2607
Joined: 18/05/2014 18:02

#14253 Re: Zeničani

Post by nlt »

kakavdanakneiskustvu wrote:
vwlover wrote:Je li ko od vas razmisljo o onom računu za struju , ima na njemu mrezarina tj dalekovod ili sistem mreže koji naplaćuju, meni je to veće nego količina energije koju potrošim i malo gledam tom logikom bi i telemach trebao naplaćivat 20 km za mrezarinu, i oni imaju sistem mreže . Ovo stvarno nema smisla račun za struju 50 km a potrošio 17 km .

to ti bas puno,mislim da je to kod mene 6-7 km,lupam,ne znam bas sad napamet,23 km mi bio prosli racun
23 KM UKUPNI RAČUN? pa kako?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14254 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Sve mi je u kuci na struju i to mi nije skupo. Skup mi je telefon, grijanje ko placa, odrzavanje zgrade koja se ne odrzava i tome slicno, telemah koji dize cijene kako im se cefne itd..
Sta je s onom pricom da cemo moci birati isporucioca struje tj. Distributera?
nikad nisam ni pogledao sta pise na telefonskom racunu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#14255 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

nlt wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
vwlover wrote:Je li ko od vas razmisljo o onom računu za struju , ima na njemu mrezarina tj dalekovod ili sistem mreže koji naplaćuju, meni je to veće nego količina energije koju potrošim i malo gledam tom logikom bi i telemach trebao naplaćivat 20 km za mrezarinu, i oni imaju sistem mreže . Ovo stvarno nema smisla račun za struju 50 km a potrošio 17 km .

to ti bas puno,mislim da je to kod mene 6-7 km,lupam,ne znam bas sad napamet,23 km mi bio prosli racun
23 KM UKUPNI RAČUN? pa kako?

žena i dijete nisu 20 dana bili kod kuce,ja radim,slabo sam sta kuhao,zato ce sad vjerovatrno biti bar duplo veci,konvektori se pale
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14256 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Znam da je glupo što to spominjem ovdje ali znam da si tražio jednom advokata za razvod :D

Drago mi je da je sada sve OK, barem se nadam da jeste. :thumbup:
el gancho
Posts: 479
Joined: 29/09/2015 14:05

#14257 Re: Zeničani

Post by el gancho »

Post obrisan!
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65943
Joined: 03/08/2010 19:04

#14258 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Jimmy McNulty wrote:Znam da je glupo što to spominjem ovdje ali znam da si tražio jednom advokata za razvod :D

Drago mi je da je sada sve OK, barem se nadam da jeste. :thumbup:
:thumbup:
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#14259 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Zašto onaj Walter i dalje "odgaja" djecu po Zenici ? Nakon onog silovanja i govora o pedofiliji on je morao biti protjeran. Gledam sad njegov FB profil, frajeri ga grle, ljube, baš u zanosu.
Ima jedna grupa u Travničkoj koju je on "odgojio", to je hamelj jedan, baš malena đubrad.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5890734B
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14260 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Zato sto nema drzave, nema ekonomije, a to znaci da ima puno ocajne i besperspektivne omladine koja je idealna zrtva za pokrete i likove poput njega.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#14261 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

kamen spoticanja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Je li istina da se Naidinu cuva mjesto sefa Poste ako trehne na izborima?
Nije
Postovi od 23.09

Bolje info ima bato ....
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#14262 Re: Zeničani

Post by nacho_ »

Jeko taj najdin? :oops:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#14263 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Not My Idea wrote:
kamen spoticanja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Je li istina da se Naidinu cuva mjesto sefa Poste ako trehne na izborima?
Nije
Postovi od 23.09

Bolje info ima bato ....
Znaci nastelili su mu mjesto upravnika poste?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#14264 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Not My Idea wrote:
kamen spoticanja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Je li istina da se Naidinu cuva mjesto sefa Poste ako trehne na izborima?
Nije
Postovi od 23.09

Bolje info ima bato ....
Bice prije da je ovaj drugi prefirgan.
User avatar
zigubigule
Posts: 707
Joined: 03/08/2016 00:26

#14265 Re: Zeničani

Post by zigubigule »

jel moze neko da podijeli par informacija vezano za teretane/fitness sale u zenici? interesuju me cijene i guzva tj posjecenost kao i preporuka
User avatar
apsidejzi
Posts: 9947
Joined: 25/05/2013 23:49

#14266 Re: Zeničani

Post by apsidejzi »

Eh eto, od danas je Fuad gradonacelnik.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#14267 Re: Zeničani

Post by Warashii »

zigubigule wrote:jel moze neko da podijeli par informacija vezano za teretane/fitness sale u zenici? interesuju me cijene i guzva tj posjecenost kao i preporuka
Na Mokusnicama Dom Armije i preko puta cini mi se nekadašnji UPI market. Kino 29 Novembar, Arena Zenica, Radakovo. Ne znam kakva je situacija sa streljanom.
Sto se guzve tice ja sam najcesce u Areni oko 18 sati i tada nastaje pakao, pogotovo u zadnje vrijeme, na Mokusnicama u Elit-u u tom terminu, u zadnjih par mojih treninga isto je bila solidna guzva. Kod Adija u Domu armije nisam bio godinama pa ne znam kakvo je stanje, u Radakovo kod Ruska mi je bilo najbolje ali je hladno zimi i ubi vlaga, mada daleko mi najbolja teretana. Ovo ostalo ne znam.
Kazu da u kinu nije lose.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#14268 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Kino 29. Novembar?

Odkad to nisam ćuo :D
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#14269 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Warashii wrote:
zigubigule wrote:jel moze neko da podijeli par informacija vezano za teretane/fitness sale u zenici? interesuju me cijene i guzva tj posjecenost kao i preporuka
Na Mokusnicama Dom Armije i preko puta cini mi se nekadašnji UPI market. Kino 29 Novembar, Arena Zenica, Radakovo. Ne znam kakva je situacija sa streljanom.
Sto se guzve tice ja sam najcesce u Areni oko 18 sati i tada nastaje pakao, pogotovo u zadnje vrijeme, na Mokusnicama u Elit-u u tom terminu, u zadnjih par mojih treninga isto je bila solidna guzva. Kod Adija u Domu armije nisam bio godinama pa ne znam kakvo je stanje, u Radakovo kod Ruska mi je bilo najbolje ali je hladno zimi i ubi vlaga, mada daleko mi najbolja teretana. Ovo ostalo ne znam.
Kazu da u kinu nije lose.
Presao si u arenu? :D
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1155
Joined: 05/06/2010 16:36

#14270 Re: Zeničani

Post by BlackCaviar »

Warashii wrote: Na Mokusnicama Dom Armije i preko puta cini mi se nekadašnji UPI market. Kino 29 Novembar, Arena Zenica, Radakovo. Ne znam kakva je situacija sa streljanom.
Sto se guzve tice ja sam najcesce u Areni oko 18 sati i tada nastaje pakao, pogotovo u zadnje vrijeme, na Mokusnicama u Elit-u u tom terminu, u zadnjih par mojih treninga isto je bila solidna guzva. Kod Adija u Domu armije nisam bio godinama pa ne znam kakvo je stanje, u Radakovo kod Ruska mi je bilo najbolje ali je hladno zimi i ubi vlaga, mada daleko mi najbolja teretana. Ovo ostalo ne znam.
Kazu da u kinu nije lose.
Hjoj, Rusko je gigant :D
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#14271 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Mustang1 wrote:
Warashii wrote:
zigubigule wrote:jel moze neko da podijeli par informacija vezano za teretane/fitness sale u zenici? interesuju me cijene i guzva tj posjecenost kao i preporuka
Na Mokusnicama Dom Armije i preko puta cini mi se nekadašnji UPI market. Kino 29 Novembar, Arena Zenica, Radakovo. Ne znam kakva je situacija sa streljanom.
Sto se guzve tice ja sam najcesce u Areni oko 18 sati i tada nastaje pakao, pogotovo u zadnje vrijeme, na Mokusnicama u Elit-u u tom terminu, u zadnjih par mojih treninga isto je bila solidna guzva. Kod Adija u Domu armije nisam bio godinama pa ne znam kakvo je stanje, u Radakovo kod Ruska mi je bilo najbolje ali je hladno zimi i ubi vlaga, mada daleko mi najbolja teretana. Ovo ostalo ne znam.
Kazu da u kinu nije lose.
Presao si u arenu? :D
Da, zadnjih mjesec dana sam tu. Mjesam malo Mokusnice malo Arena.
User avatar
nadžak
Posts: 2304
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#14272 Re: Zeničani

Post by nadžak »

Kralj Tvrtko I. wrote:Kino 29. Novembar?

Odkad to nisam ćuo :D
:lol: :lol: :thumbup:
Mustang1
Posts: 29899
Joined: 29/12/2010 17:31

#14273 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Warashii wrote: Da, zadnjih mjesec dana sam tu. Mjesam malo Mokusnice malo Arena.
Nisi dugo onda se ne znamo :D
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#14274 Re: Zeničani

Post by Warashii »

Mustang1 wrote:
Warashii wrote: Da, zadnjih mjesec dana sam tu. Mjesam malo Mokusnice malo Arena.
Nisi dugo onda se ne znamo :D
Mozebit i znamo :D, zadnjih mjesec nakon sto sam ljeto proveo na Mokusnicama, a prije tog citavu proslu zimu i proljece u Areni.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#14275 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Spavate li mirno kerovi lutalice?

Nego da čestitam Fudici, nadam se da nas neće iznevjeriti. Neka riješi kerove, riješi pitanje Čelika i neka bar malo građana zaposli tako što će privući neke investicije od mene ima glas na idućim izborima.
Post Reply