Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
Heartbeats
Posts: 737
Joined: 26/06/2012 21:51

#14251 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Heartbeats »

Marko Zarko wrote:Reuf ispade glavni adut borbe protiv DFa :D A recimo 99,9% ekipe veze nema ko je frajer i zašto je tako kompromitirajući za DF.
Amen
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#14252 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Zar je komprimitirajuci? :D
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14253 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

I ja se pitam.
Zar je kompromitujući?
Čemu prethodna tajnovitost?
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#14254 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

Heartbeats wrote:
Corto Maltese wrote:
Heartbeats wrote:
Zasto je to bila tebi (javna) tajna ne znam..da nemas i ti mokre snove o Bajrovicu?
Podrazumijeva se da imam.
To je rješenje svih problema DF.
Oni koji im nalaze mane su četnici, balije, ustaše, turci, palci, kurci, mokrosnovci... nestane li ikada tih etiketa?
Ma ne, samo mi nije jasna tolika opsesija Zeljkom, Emirom, a evo sada i Reufom, pa rekoh da nije nesto Freudovski..
Ma ne zamjeri covjeku - prije podne mrzi sebe, poslije podne citav svijet...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14255 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Corto Maltese wrote:I ja se pitam.
Zar je kompromitujući?
Čemu prethodna tajnovitost?
Dokle je tužba? :D
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#14256 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

Corto Maltese wrote:I ja se pitam.
Zar je kompromitujući?
Čemu prethodna tajnovitost?
Stvarno cemu?
Mozda je covjek smatrao da je to privatna stvar koga podrzava, al mislim... stvarno... kako mu je to moglo pasti na pamet?!!
Sramota!

:lol:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14257 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Banksy wrote:
Corto Maltese wrote:I ja se pitam.
Zar je kompromitujući?
Čemu prethodna tajnovitost?
Dokle je tužba? :D
Pošto sam na drugoj temi obećao da o Suljagiću više neću pisati, ostaćeš zakinuta za detaljan odgovor.
Najviše što mogu reći je da se, za razliku od tebe, Emir baš i ne smješka kad mu se postavi to pitanje.
JedanMova
Posts: 726
Joined: 02/07/2014 14:32

#14258 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JedanMova »

Corto Maltese wrote:
Banksy wrote:
Corto Maltese wrote:I ja se pitam.
Zar je kompromitujući?
Čemu prethodna tajnovitost?
Dokle je tužba? :D
Pošto sam na drugoj temi obećao da o Suljagiću više neću pisati, ostaćeš zakinuta za detaljan odgovor.
Najviše što mogu reći je da se, za razliku od tebe, Emir baš i ne smješka kad mu se postavi to pitanje.
Sto ti je biti covjek od rijeci :!:
Al dzaba, s druge strane suza suzu stize :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#14259 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Corto Maltese wrote:
Banksy wrote:
Corto Maltese wrote:I ja se pitam.
Zar je kompromitujući?
Čemu prethodna tajnovitost?
Dokle je tužba? :D
Pošto sam na drugoj temi obećao da o Suljagiću više neću pisati, ostaćeš zakinuta za detaljan odgovor.
Ne moraš ti više ništa pisati, samo daj link na onu sutra100% obećanu tužbu.
Insajder si, a znam da ne bi slagao. :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14260 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Danas proputovah malo kroz našu zemlju. Ugodno sam iznenađen obimnošću i kvalitetom DF-ove kampanje. Kakav prst u oko "nezavisnim" analitičarima na privremenom radu u javnim preduzećima koji su tvrdili da je DF stranka lokalnog tipa. :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#14261 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Ova Ivana je ofirno u Zlajinom taboru... a i govori kao ona Melisa iz BOnovića :mrgreen:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14262 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

It_is_a_Leclerc wrote:Danas proputovah malo kroz našu zemlju. Ugodno sam iznenađen obimnošću i kvalitetom DF-ove kampanje. Kakav prst u oko "nezavisnim" analitičarima na privremenom radu u javnim preduzećima koji su tvrdili da je DF stranka lokalnog tipa. :lol:
Nekoga ko djeluje na 23% državne teritorije nikada ne bih nazvao lokalcem.
Izraz "Fildžan" se odavno udomaćio za te oblike života.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#14263 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

Corto Maltese wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Danas proputovah malo kroz našu zemlju. Ugodno sam iznenađen obimnošću i kvalitetom DF-ove kampanje. Kakav prst u oko "nezavisnim" analitičarima na privremenom radu u javnim preduzećima koji su tvrdili da je DF stranka lokalnog tipa. :lol:
Nekoga ko djeluje na 23% državne teritorije nikada ne bih nazvao lokalcem.
Izraz "Fildžan" se odavno udomaćio za te oblike života.
Povuče me za jezik da kažem kako se zove oblik života koji je u tebi utjelovljen. Al' neću.
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#14264 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pemanapemani »

Već nekoliko mjeseci se tuši javnost jednom te istom pričom...Željko je glup, nesposoban i podvala Bošnjacima... Emir tukao ženu, mada ona neće da ga tuži, koristio "bijeli kruh"...

Ljudi se satiru, a nigdje ništa konkretno. :-)

Opet ću ponoviti, ovi izbori su izbori protiv SDP-a.
Mene SDA nikad nije iznevjerila, jer mi nikad nije padalo na pamet da glasam za njih. Svjestan sam njihove pogubne patogenosti, ali još više sam svjestan kako sam bio glup ko kur.c i vjerovao Lagumdžijinom SDP-u.

DF-u najviše zamjeram koketiranje sa Radončićem, čudovišnom izraslinom turbokapitalističkog kriminalnog sistema.

Lagumdžija je doveo do mentalnog stadija da je i Utemeljitelj na vlasti prihvatljiviji od SDP-a.
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#14265 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

Kakav nivo paranoje, pa ovo je nevjerovatno. :lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#14266 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by It_is_a_Leclerc »

Corto Maltese wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Danas proputovah malo kroz našu zemlju. Ugodno sam iznenađen obimnošću i kvalitetom DF-ove kampanje. Kakav prst u oko "nezavisnim" analitičarima na privremenom radu u javnim preduzećima koji su tvrdili da je DF stranka lokalnog tipa. :lol:
Nekoga ko djeluje na 23% državne teritorije nikada ne bih nazvao lokalcem.
Izraz "Fildžan" se odavno udomaćio za te oblike života.
I te očekuješ da ti ovo neko udostoji odgovorom ?

Ti si uistinu jedna neobična osoba.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#14267 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

It_is_a_Leclerc wrote:
Corto Maltese wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Danas proputovah malo kroz našu zemlju. Ugodno sam iznenađen obimnošću i kvalitetom DF-ove kampanje. Kakav prst u oko "nezavisnim" analitičarima na privremenom radu u javnim preduzećima koji su tvrdili da je DF stranka lokalnog tipa. :lol:
Nekoga ko djeluje na 23% državne teritorije nikada ne bih nazvao lokalcem.
Izraz "Fildžan" se odavno udomaćio za te oblike života.
I te očekuješ da ti ovo neko udostoji odgovorom ?

Ti si uistinu jedna neobična osoba.
Da mi neko odgovori!?
Ne znam kako bi.
Nisam postavio nikakvo pitanje.
oakville
Posts: 1901
Joined: 27/10/2013 08:49

#14268 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by oakville »

Corto Maltese wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Danas proputovah malo kroz našu zemlju. Ugodno sam iznenađen obimnošću i kvalitetom DF-ove kampanje. Kakav prst u oko "nezavisnim" analitičarima na privremenom radu u javnim preduzećima koji su tvrdili da je DF stranka lokalnog tipa. :lol:
Nekoga ko djeluje na 23% državne teritorije nikada ne bih nazvao lokalcem.
Izraz "Fildžan" se odavno udomaćio za te oblike života.
Zapadna i Istočna obala u Americi nisu ni 5% teritorije Amerike, ali ko tamo dobije glasove, taj će imati najveći uticaj, na ovaj ili onaj način. Znači ako tvoj neomiljeni kandidat prođe na navedenih 23% teritorije, to je to - a ti ga naravno možeš s uspjehom nastaviti kritikovati kao i zadnjih 6 godina.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#14269 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kamen spoticanja »

Kakva je ovo reklama na klixu...df-ova narandjasta podloga...pise " odlučno u promjene, fotelja osam godina s vama" :-)
Centrala puca kontru haman
weredsf
Posts: 3089
Joined: 22/09/2013 10:43

#14270 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by weredsf »

Naletih na ovog...jel ovo ozbiljno ili..

Image
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#14271 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

pemanapemani wrote:Već nekoliko mjeseci se tuši javnost jednom te istom pričom...Željko je glup, nesposoban i podvala Bošnjacima... Emir tukao ženu, mada ona neće da ga tuži, koristio "bijeli kruh"...

Ljudi se satiru, a nigdje ništa konkretno. :-)

Opet ću ponoviti, ovi izbori su izbori protiv SDP-a.
Mene SDA nikad nije iznevjerila, jer mi nikad nije padalo na pamet da glasam za njih. Svjestan sam njihove pogubne patogenosti, ali još više sam svjestan kako sam bio glup ko kur.c i vjerovao Lagumdžijinom SDP-u.

DF-u najviše zamjeram koketiranje sa Radončićem, čudovišnom izraslinom turbokapitalističkog kriminalnog sistema.

Lagumdžija je doveo do mentalnog stadija da je i Utemeljitelj na vlasti prihvatljiviji od SDP-a.
to o patogenosti SDA ti samo govori o tome kako kreiras svoj stav o okolini....

Stetna jel.... Puna zaposlenost kao zaostavstina socijalzma jel....

a ove koje propagiras - goli ublehasi u redu za uhljebljenje.... osvoje li dolmiti cemo ih .... pa cemo kad nas razocaraju nove da dolmimo a kriviti cemo SDA .... i tako ukrug....
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#14272 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ibizza »

madner wrote:Reufe Reufe, nisi bio dovoljno glasan kada si podrzao Komsica pri izlasku iz SDPa.
:D
Lika imam u fb frendovima odavno :D Definitivno je Komsin covjek, vidi se po statusima i komentarima.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#14273 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Unaprijed čestitam Komšiću prolaz u parlament Bh.
Po mom mišljenju blizu je i Gospođa Vražalica.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15270
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#14274 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Prpa.ba »

ibizza wrote:Lika imam u fb frendovima odavno :D Definitivno je Komsin covjek, vidi se po statusima i komentarima.

Preciznije bi bilo reci da je Komso Reufov covjek. :mrgreen:
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#14275 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Najpreciznije je da su dio triumvirata, gdje je jedan frontmen. :D
Post Reply