Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14251 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Izgleda da nam Kedira dolazi.

Juventus has reached a final agreement with Sami Khedira. The meeting in this week for the signature on contracts. [Via @MomblanOfficial]
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#14252 Re: Juventus

Post by Atticus Finch »

Rockefeller wrote:Izgleda da nam Kedira dolazi.
Di Marzio potvrdio da je Paratici u Njemačkoj i da sa agentom dogovara detalje. Onda vjerovatno otpadaju Witsel i Allan, osim ako ne namjeravaju nekoga prodati. Pojavila se vijest da je Pirlo tražio ugovor do 2017. i da je odbijen. Možda će on na kraju prema Kataru ili mls-u, ko će znati? :?

Zasad, po svemu sudeći, Neto, Rugani, Dybala, Khedira. Nadam se da Zaza nije u ozbiljnijim razmatranjima, igrač koji nema šta ponuditi Juventusu. Berardi je mnogo zanimljiviji.

Nije ni počelo, a Marotta riješio neke bitne igrače. Treba još kvalitetan desni bek, nadam se da će i to završiti ovog ljeta. Darmian izgleda obećavajuće, mada Cairo traži puno para, teško da će biti nešto od toga. Kontam da će ganjati neko alternativno rješenje tipa Vrsaljko ili Zappacosta, jer su već dovođeni u vezu sa Juventusom.

I trequartista. Možda zaganjaju Sneijdera, ne vjerujem da će se ići na skuplju varijantu.

Out: Rubinho, Romulo, Ogbonna, Matri, Pepe. Možda Llorente ako se nađe kupac, isto važi i za Pirla, ako odluči da ide.

Volio bih da Coman ostane, ako ne onda mu naći klub gdje će imati priliku da igra i da radi za trenerom koji voli igru. Empoli, Sasuolo, nikako Udinese, Genoa.

:)
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14253 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Da da to za Kediru si u pravu. Dobijamo igrača za džaba a izuzetno kvalitetan koji može još toga ponuditi.

Ne znam da li si čitao ali spominje se neki bek iz Augsburga kao i Darmian kao što si napisao.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#14254 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Vrsaljko je već ''kaparisan'' i ja lično ne bih imao ništa protiv da dođe u Juve, neka ga na kaljenju još godinu dana, zezaju ga malo povrede, ali odličan je igrač.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25551
Joined: 12/08/2013 12:51

#14255 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

kedira stize 8-)
iHappy
Posts: 37
Joined: 23/04/2015 22:31

#14256 Re: Juventus

Post by iHappy »

Samo da se upisem sa novim accountom :)
Son1
Posts: 1225
Joined: 24/07/2012 16:29

#14257 Re: Juventus

Post by Son1 »

iHappy wrote:Samo da se upisem sa novim accountom :)
Pozdrav svima, vec duze vremena pratis forum, ali si odlucio tek sada da se registrujes :D :lol:
iHappy
Posts: 37
Joined: 23/04/2015 22:31

#14258 Re: Juventus

Post by iHappy »

Son1 wrote:
iHappy wrote:Samo da se upisem sa novim accountom :)
Pozdrav svima, vec duze vremena pratis forum, ali si odlucio tek sada da se registrujes :D :lol:
:lol: :lol: :lol:
Ma jok ba, tu sam ja godinama :) samo napravio novi acc, barem bi po nicku trebalo biti lako skontati ko sam :D
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25551
Joined: 12/08/2013 12:51

#14259 Re: Juventus

Post by insaneinthebrain »

sto si se to klonir'o :lol:
vidim ja na ovoj temi nesto previse dobro, kad ono banovan ovaj iznad :thumbup:
iHappy
Posts: 37
Joined: 23/04/2015 22:31

#14260 Re: Juventus

Post by iHappy »

Vjerovao ili ne islo mi na zivce kada kliknem ono "Tvoji komentari"....imao sam previse tema, onih spamerskih koje sam nekad davno otvorio i napisao komentar-dva. Sad mi je to stalno na vrhu liste..
Ovako je bolje, upisati cu se na par tema koje me stvarno interesuju i rahat :)
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#14261 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Puca li vas trema? :D

Ja svaku noć ono pomislim da Buffon podiže pehar i onda kažem daj ba dođi sebi i počnem se smijeti, ne mogu da vjerujem da bi mogli postati prvaci Evrope. :D
User avatar
spree
Posts: 8675
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#14262 Re: Juventus

Post by spree »

nesto se govorilo i o daniju alvesu, jer mu istice ugovor.
User avatar
Bianconeri1988
Posts: 3650
Joined: 03/02/2011 12:12
Location: Šeher sevdaha

#14263 Re: Juventus

Post by Bianconeri1988 »

Nema ništa od toga.
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14264 Re: Juventus

Post by relativno84 »

Bianconeri1988 wrote:Puca li vas trema? :D

Ja svaku noć ono pomislim da Buffon podiže pehar i onda kažem daj ba dođi sebi i počnem se smijeti, ne mogu da vjerujem da bi mogli postati prvaci Evrope. :D
Samo pod uslovom da Barcu pokosi neki virus noc prije tekme, ko nekad davno Brazil :D ali opet ni to nije garancija jer nemamo Zidana :D
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14265 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

Fali nam Zalajeta.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#14266 Re: Juventus

Post by MOSALJOZE »

relativno84 wrote:
Bianconeri1988 wrote:Puca li vas trema? :D

Ja svaku noć ono pomislim da Buffon podiže pehar i onda kažem daj ba dođi sebi i počnem se smijeti, ne mogu da vjerujem da bi mogli postati prvaci Evrope. :D
Samo pod uslovom da Barcu pokosi neki virus noc prije tekme, ko nekad davno Brazil :D ali opet ni to nije garancija jer nemamo Zidana :D
Pisao sam već jednom,da su dvije utakmice jako teško,ali jedna utakmica sve je moguće.Nikada ne možeš predvidjeti neke stvari,crvene kartone,penale i slično..
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#14267 Re: Juventus

Post by relativno84 »

MOSALJOZE wrote:
relativno84 wrote:
Bianconeri1988 wrote:Puca li vas trema? :D

Ja svaku noć ono pomislim da Buffon podiže pehar i onda kažem daj ba dođi sebi i počnem se smijeti, ne mogu da vjerujem da bi mogli postati prvaci Evrope. :D
Samo pod uslovom da Barcu pokosi neki virus noc prije tekme, ko nekad davno Brazil :D ali opet ni to nije garancija jer nemamo Zidana :D
Pisao sam već jednom,da su dvije utakmice jako teško,ali jedna utakmica sve je moguće.Nikada ne možeš predvidjeti neke stvari,crvene kartone,penale i slično..
Ako i bude neki penal il crveni izglednije da ce biti zbog nekog starta nad Barcinim napadacima :D Povreda samo Mesija moze odnos snaga koliko toliko pribliziti ali to nije to.

Znamo kako smo prosli s Bajernom a oni nisu posteno ni namucili spance tako da nadati se necemu je previse, mada zadnja je tekma sezone pa se igraci nece stediti, igrati se mora pa sta bude :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14268 Re: Juventus

Post by Tomahawk11 »

Samo kukate....dobra vam taktika :mrgreen:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8318
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#14269 Re: Juventus

Post by Idemedosumom »

Ma nikad se ne zna. Ne bi bio prvi put da David porazi Golijata. Forza Juve!
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14270 Re: Juventus

Post by Rockefeller »

:izet:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14271 Re: Juventus

Post by BHF_Manijak »

Sami Khedira?
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14272 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

Mislim da bi Khedira bio dobro pojacanje, i da bi se dobro uklopio u taj stil igre.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#14273 Re: Juventus

Post by BHF_Manijak »

On, Vidal i Pogba, mislim da bi to bas strasno bilo. A i on bi jos vise uz njih napredovao, kao sto je uz Xabija u Realu. Zajeb'o ga je Ancelottijev sistem bez pravog zadnjeg veznog, inace Mourinho ga je pravo gotivio u Realu. Da nema Matica, doveo bi ga garant u Chelsea.
Dobro pojacanje za Juve.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#14274 Re: Juventus

Post by Tito_i_Partija »

Pod uslovom da Juve zadrzi Pogbu. Ne znam koliko je to moguce, ovog ljeta ce da frkcu ponude sa sve strane.

Ja bih ga ostavio i dao mu bolji ugovor, ali ja se ne pitam. :)
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#14275 Re: Juventus

Post by simonese »

Image
Post Reply