Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14251 Re: Juventus
Izgleda da nam Kedira dolazi.
Juventus has reached a final agreement with Sami Khedira. The meeting in this week for the signature on contracts. [Via @MomblanOfficial]
Juventus has reached a final agreement with Sami Khedira. The meeting in this week for the signature on contracts. [Via @MomblanOfficial]
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#14252 Re: Juventus
Di Marzio potvrdio da je Paratici u Njemačkoj i da sa agentom dogovara detalje. Onda vjerovatno otpadaju Witsel i Allan, osim ako ne namjeravaju nekoga prodati. Pojavila se vijest da je Pirlo tražio ugovor do 2017. i da je odbijen. Možda će on na kraju prema Kataru ili mls-u, ko će znati?Rockefeller wrote:Izgleda da nam Kedira dolazi.
Zasad, po svemu sudeći, Neto, Rugani, Dybala, Khedira. Nadam se da Zaza nije u ozbiljnijim razmatranjima, igrač koji nema šta ponuditi Juventusu. Berardi je mnogo zanimljiviji.
Nije ni počelo, a Marotta riješio neke bitne igrače. Treba još kvalitetan desni bek, nadam se da će i to završiti ovog ljeta. Darmian izgleda obećavajuće, mada Cairo traži puno para, teško da će biti nešto od toga. Kontam da će ganjati neko alternativno rješenje tipa Vrsaljko ili Zappacosta, jer su već dovođeni u vezu sa Juventusom.
I trequartista. Možda zaganjaju Sneijdera, ne vjerujem da će se ići na skuplju varijantu.
Out: Rubinho, Romulo, Ogbonna, Matri, Pepe. Možda Llorente ako se nađe kupac, isto važi i za Pirla, ako odluči da ide.
Volio bih da Coman ostane, ako ne onda mu naći klub gdje će imati priliku da igra i da radi za trenerom koji voli igru. Empoli, Sasuolo, nikako Udinese, Genoa.
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14253 Re: Juventus
Da da to za Kediru si u pravu. Dobijamo igrača za džaba a izuzetno kvalitetan koji može još toga ponuditi.
Ne znam da li si čitao ali spominje se neki bek iz Augsburga kao i Darmian kao što si napisao.
Ne znam da li si čitao ali spominje se neki bek iz Augsburga kao i Darmian kao što si napisao.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#14254 Re: Juventus
Vrsaljko je već ''kaparisan'' i ja lično ne bih imao ništa protiv da dođe u Juve, neka ga na kaljenju još godinu dana, zezaju ga malo povrede, ali odličan je igrač.
-
iHappy
- Posts: 37
- Joined: 23/04/2015 22:31
#14256 Re: Juventus
Samo da se upisem sa novim accountom 
-
Son1
- Posts: 1225
- Joined: 24/07/2012 16:29
#14257 Re: Juventus
Pozdrav svima, vec duze vremena pratis forum, ali si odlucio tek sada da se registrujesiHappy wrote:Samo da se upisem sa novim accountom
-
iHappy
- Posts: 37
- Joined: 23/04/2015 22:31
#14258 Re: Juventus
Son1 wrote:Pozdrav svima, vec duze vremena pratis forum, ali si odlucio tek sada da se registrujesiHappy wrote:Samo da se upisem sa novim accountom![]()
Ma jok ba, tu sam ja godinama
- insaneinthebrain
- Posts: 25551
- Joined: 12/08/2013 12:51
#14259 Re: Juventus
sto si se to klonir'o 
vidim ja na ovoj temi nesto previse dobro, kad ono banovan ovaj iznad
vidim ja na ovoj temi nesto previse dobro, kad ono banovan ovaj iznad
-
iHappy
- Posts: 37
- Joined: 23/04/2015 22:31
#14260 Re: Juventus
Vjerovao ili ne islo mi na zivce kada kliknem ono "Tvoji komentari"....imao sam previse tema, onih spamerskih koje sam nekad davno otvorio i napisao komentar-dva. Sad mi je to stalno na vrhu liste..
Ovako je bolje, upisati cu se na par tema koje me stvarno interesuju i rahat
Ovako je bolje, upisati cu se na par tema koje me stvarno interesuju i rahat
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#14261 Re: Juventus
Puca li vas trema? 
Ja svaku noć ono pomislim da Buffon podiže pehar i onda kažem daj ba dođi sebi i počnem se smijeti, ne mogu da vjerujem da bi mogli postati prvaci Evrope.
Ja svaku noć ono pomislim da Buffon podiže pehar i onda kažem daj ba dođi sebi i počnem se smijeti, ne mogu da vjerujem da bi mogli postati prvaci Evrope.
- spree
- Posts: 8675
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#14262 Re: Juventus
nesto se govorilo i o daniju alvesu, jer mu istice ugovor.
- Bianconeri1988
- Posts: 3650
- Joined: 03/02/2011 12:12
- Location: Šeher sevdaha
#14263 Re: Juventus
Nema ništa od toga.
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14264 Re: Juventus
Samo pod uslovom da Barcu pokosi neki virus noc prije tekme, ko nekad davno BrazilBianconeri1988 wrote:Puca li vas trema?
Ja svaku noć ono pomislim da Buffon podiže pehar i onda kažem daj ba dođi sebi i počnem se smijeti, ne mogu da vjerujem da bi mogli postati prvaci Evrope.
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14265 Re: Juventus
Fali nam Zalajeta.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#14266 Re: Juventus
Pisao sam već jednom,da su dvije utakmice jako teško,ali jedna utakmica sve je moguće.Nikada ne možeš predvidjeti neke stvari,crvene kartone,penale i slično..relativno84 wrote:Samo pod uslovom da Barcu pokosi neki virus noc prije tekme, ko nekad davno BrazilBianconeri1988 wrote:Puca li vas trema?
Ja svaku noć ono pomislim da Buffon podiže pehar i onda kažem daj ba dođi sebi i počnem se smijeti, ne mogu da vjerujem da bi mogli postati prvaci Evrope.ali opet ni to nije garancija jer nemamo Zidana
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#14267 Re: Juventus
Ako i bude neki penal il crveni izglednije da ce biti zbog nekog starta nad Barcinim napadacimaMOSALJOZE wrote:Pisao sam već jednom,da su dvije utakmice jako teško,ali jedna utakmica sve je moguće.Nikada ne možeš predvidjeti neke stvari,crvene kartone,penale i slično..relativno84 wrote:Samo pod uslovom da Barcu pokosi neki virus noc prije tekme, ko nekad davno BrazilBianconeri1988 wrote:Puca li vas trema?
Ja svaku noć ono pomislim da Buffon podiže pehar i onda kažem daj ba dođi sebi i počnem se smijeti, ne mogu da vjerujem da bi mogli postati prvaci Evrope.ali opet ni to nije garancija jer nemamo Zidana
Znamo kako smo prosli s Bajernom a oni nisu posteno ni namucili spance tako da nadati se necemu je previse, mada zadnja je tekma sezone pa se igraci nece stediti, igrati se mora pa sta bude
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14268 Re: Juventus
Samo kukate....dobra vam taktika 
- Idemedosumom
- Posts: 8318
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#14269 Re: Juventus
Ma nikad se ne zna. Ne bi bio prvi put da David porazi Golijata. Forza Juve!
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#14271 Re: Juventus
Sami Khedira?
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14272 Re: Juventus
Mislim da bi Khedira bio dobro pojacanje, i da bi se dobro uklopio u taj stil igre.
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#14273 Re: Juventus
On, Vidal i Pogba, mislim da bi to bas strasno bilo. A i on bi jos vise uz njih napredovao, kao sto je uz Xabija u Realu. Zajeb'o ga je Ancelottijev sistem bez pravog zadnjeg veznog, inace Mourinho ga je pravo gotivio u Realu. Da nema Matica, doveo bi ga garant u Chelsea.
Dobro pojacanje za Juve.
Dobro pojacanje za Juve.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#14274 Re: Juventus
Pod uslovom da Juve zadrzi Pogbu. Ne znam koliko je to moguce, ovog ljeta ce da frkcu ponude sa sve strane.
Ja bih ga ostavio i dao mu bolji ugovor, ali ja se ne pitam.
Ja bih ga ostavio i dao mu bolji ugovor, ali ja se ne pitam.

