FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tayyip
- Posts: 620
- Joined: 22/07/2012 19:49
- Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika
#1426 Re: FK Sarajevo - Europa League
SVI NA KOŠEVO, DA UDARAJU MUNJE I GROMOVI!
- Salah ad-Din
- Posts: 1324
- Joined: 05/05/2012 15:08
#1427 Re: FK Sarajevo - Europa League
I samo da kažem od ulaznica za sjever 1 KM ide za momke koji su ostali privedeni u Bugarskoj, da im se pomogne u odbrani.
SVI NA KOŠEVO!
SVI NA KOŠEVO!
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1428 Re: FK Sarajevo - Europa League
Joj idiota iz UEFA-e. 
-
bordo_boy
- Posts: 634
- Joined: 26/07/2005 13:30
#1429 Re: FK Sarajevo - Europa League
Dobro su se naši sjetili, bitno je da guzonje mogu na zapadu sjediti, a nisu mogli postaviti 500 stolica sa naslonom u ćošku zapada za goste. Tim potezom, cijeli jug bi mogli pustiti u prodaju za naše ljude. Ako bi došlo pola juga, dakle oko 2500 gledalaca x 7 KM, to bi bila zarada oko: 17500 KM. Stolica sa naslonom košta oko 20 KM, dakle, 500 stolica košta 10000 KM. Dakle, još bismo zaradili 7500 KM, a riješili bismo problem zapada i gostiju...-LIBERO- wrote:Odbijeni smo od UEFA za onaj prijedlog da navijacima Levskog pokusamo urediti smjestaj na zapadnoj tribini.
Morat ce biti na jugu.
-
semir_gz
- Posts: 136
- Joined: 11/06/2012 23:26
#1430 Re: FK Sarajevo - Europa League
Naš je jug. Za navijače Levskog je rezervisan zapad....bordo_boy wrote:Dobro su se naši sjetili, bitno je da guzonje mogu na zapadu sjediti, a nisu mogli postaviti 500 stolica sa naslonom u ćošku zapada za goste. Tim potezom, cijeli jug bi mogli pustiti u prodaju za naše ljude. Ako bi došlo pola juga, dakle oko 2500 gledalaca x 7 KM, to bi bila zarada oko: 17500 KM. Stolica sa naslonom košta oko 20 KM, dakle, 500 stolica košta 10000 KM. Dakle, još bismo zaradili 7500 KM, a riješili bismo problem zapada i gostiju...-LIBERO- wrote:Odbijeni smo od UEFA za onaj prijedlog da navijacima Levskog pokusamo urediti smjestaj na zapadnoj tribini.
Morat ce biti na jugu.
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#1431 Re: FK Sarajevo - Europa League
Odakle ti ta informacija, mes cini da je pr kluba na info forumu maloprije upravo napisao da ce biti na zapadu? Ne kontam.-LIBERO- wrote:Odbijeni smo od UEFA za onaj prijedlog da navijacima Levskog pokusamo urediti smjestaj na zapadnoj tribini.
Morat ce biti na jugu.
Naš je jug. Za navijače Levskog je rezervisan zapad, njihova cijena je 10KM. Uskoro ide zvanična obavijest na fcsarajevo.ba
-
semir_gz
- Posts: 136
- Joined: 11/06/2012 23:26
#1432 Re: FK Sarajevo - Europa League
Vidjecemo rekli su da ce objaviti na fcsarajevo.baF&N wrote:Odakle ti ta informacija, mes cini da je pr kluba na info forumu maloprije upravo napisao da ce biti na zapadu? Ne kontam.-LIBERO- wrote:Odbijeni smo od UEFA za onaj prijedlog da navijacima Levskog pokusamo urediti smjestaj na zapadnoj tribini.
Morat ce biti na jugu.
Naš je jug. Za navijače Levskog je rezervisan zapad, njihova cijena je 10KM. Uskoro ide zvanična obavijest na fcsarajevo.ba
- Salah ad-Din
- Posts: 1324
- Joined: 05/05/2012 15:08
#1433 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nema ništa od toga, bio Dino maloprije na TV-u, kaže odbila UEFA, možemo mahati ušima.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#1434 Re: FK Sarajevo - Europa League
Treba i nas smjestiti na jug, ali njih tako dobro ograditi da se useru od nas sa svih strana. 
-
ice2cube
- Posts: 707
- Joined: 18/03/2012 13:47
- Location: Hell
#1435 Re: FK Sarajevo - Europa League
http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=40561
hahahahaha nije valjda da su vidjeli onu sliku sa klixa objesen Levski

hahahahaha nije valjda da su vidjeli onu sliku sa klixa objesen Levski
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#1436 Re: FK Sarajevo - Europa League
bugari dobili batina
sad jel rad tekme il cega drugog 
Code: Select all
http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika/pripadnici-eufora-odbili-legitimisanje-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#1437 Re: FK Sarajevo - Europa League
kokuz_sa wrote:bugari dobili batina
sad jel rad tekme il cega drugogCode: Select all
http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika/pripadnici-eufora-odbili-legitimisanje
Nije nego radi politicke situacije u Jeruzalemu....
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1438 Re: FK Sarajevo - Europa League
Dolazak u Sarajevo najavilo 300 navijača Levskog
Prema riječima jednog od vođa navijača Levskog, Vladimira Vladimirova oko 300 njih sprema se na put autobusom za glavni grad Bosne i Hercegovine.
"Imamo potvrdu od oko 300 navijača koji žele putovati u Sarajevo.", prenio je bugarski magazin "24 časa" riječi Vladimirova. "Idemo autobusom u srijedu navečer, gledaćemo utakmicu u četvrtak i vratiti se kući. One koji planiraju ići autom, pozivam da ne spavaju u Sarajevu. To i nije toliko lijep grad, a u Srbiji i Hrvatskoj ima mnogo ljepših i zanimljivijih gradova sa daleko civilizovanijim stanovnicima.", dodao je kozmopolitski Vladimirov.
"Provokacija će sigurno biti, ali mi smo Levski i ne bojimo se nikoga.", naglasio je on.

Prema riječima jednog od vođa navijača Levskog, Vladimira Vladimirova oko 300 njih sprema se na put autobusom za glavni grad Bosne i Hercegovine.
"Imamo potvrdu od oko 300 navijača koji žele putovati u Sarajevo.", prenio je bugarski magazin "24 časa" riječi Vladimirova. "Idemo autobusom u srijedu navečer, gledaćemo utakmicu u četvrtak i vratiti se kući. One koji planiraju ići autom, pozivam da ne spavaju u Sarajevu. To i nije toliko lijep grad, a u Srbiji i Hrvatskoj ima mnogo ljepših i zanimljivijih gradova sa daleko civilizovanijim stanovnicima.", dodao je kozmopolitski Vladimirov.
"Provokacija će sigurno biti, ali mi smo Levski i ne bojimo se nikoga.", naglasio je on.
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#1439 Re: FK Sarajevo - Europa League
Neće na ćevape, a 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1440 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nose crne vreće I hope.
-
ice2cube
- Posts: 707
- Joined: 18/03/2012 13:47
- Location: Hell
#1441 Re: FK Sarajevo - Europa League
Prosetajte slobodno malo ferhadijom, na cevape, steta gdje ce to da propuste.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1442 Re: FK Sarajevo - Europa League
Pizde i po sofiji su bjezali ko zecevi

-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#1443 Re: FK Sarajevo - Europa League
evo novog odgovora....
http://www.fanface.bg/evropeiski-futbol ... D0%B8.html
Welcome dear guest.....
Welcome dear guest.....
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1444 Re: FK Sarajevo - Europa League
Znači, svi umačemo u četvrtak oko podne. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1445 Re: FK Sarajevo - Europa League
Jel' i ovo montirano poznaniče ?
-
BEHAba
- Posts: 51
- Joined: 28/06/2012 02:57
#1446 Re: FK Sarajevo - Europa League
http://sportsport.ba/ino_fudbal/dolazak ... skog/84542Dolazak u Sarajevo najavilo 300 navijača Levskog
Rastuće tenzije nakon neprimjerenih parola podignutih na utakmici u Sofiji, neće spriječiti navijače Levskog da bodre svoj tim u uzvratnom susretu u Sarajevu.
Prema riječima jednog od vođa navijača Levskog, Vladimira Vladimirova oko 300 njih sprema se na put autobusom za glavni grad Bosne i Hercegovine.
"Imamo potvrdu od oko 300 navijača koji žele putovati u Sarajevo.", prenio je bugarski magazin "24 časa" riječi Vladimirova. "Idemo autobusom u srijedu navečer, gledaćemo utakmicu u četvrtak i vratiti se kući. One koji planiraju ići autom, pozivam da ne spavaju u Sarajevu. To i nije toliko lijep grad, a u Srbiji i Hrvatskoj ima mnogo ljepših i zanimljivijih gradova sa daleko civilizovanijim stanovnicima.", dodao je kozmopolitski Vladimirov.
"Provokacija će sigurno biti, ali mi smo Levski i ne bojimo se nikoga.", naglasio je on.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1447 Re: FK Sarajevo - Europa League
@ BEHAba, kasniš k'o teletext. 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1448 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ovim firaunima se treba dobro najebati majke, da nikada ne zaborave Sarajevo.
-
Sa_u_srcu
- Posts: 1868
- Joined: 19/10/2010 23:09
#1449 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ili ih neko jebe od srba ili nekih navijaca drugih, ili su dobro poludjeli, u svakom slucaju...jebali su jeza u ledja...
-
BEHAba
- Posts: 51
- Joined: 28/06/2012 02:57
#1450 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nisam u tokSarajevo_Grad wrote:@ BEHAba, kasniš k'o teletext.
frekfencija na ovom threadu dostigla vrhunac
