FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tayyip
Posts: 620
Joined: 22/07/2012 19:49
Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika

#1426 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Tayyip »

SVI NA KOŠEVO, DA UDARAJU MUNJE I GROMOVI!
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#1427 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Salah ad-Din »

I samo da kažem od ulaznica za sjever 1 KM ide za momke koji su ostali privedeni u Bugarskoj, da im se pomogne u odbrani.

SVI NA KOŠEVO!
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1428 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Joj idiota iz UEFA-e. :shock:
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#1429 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo_boy »

-LIBERO- wrote:Odbijeni smo od UEFA za onaj prijedlog da navijacima Levskog pokusamo urediti smjestaj na zapadnoj tribini.

Morat ce biti na jugu.
Dobro su se naši sjetili, bitno je da guzonje mogu na zapadu sjediti, a nisu mogli postaviti 500 stolica sa naslonom u ćošku zapada za goste. Tim potezom, cijeli jug bi mogli pustiti u prodaju za naše ljude. Ako bi došlo pola juga, dakle oko 2500 gledalaca x 7 KM, to bi bila zarada oko: 17500 KM. Stolica sa naslonom košta oko 20 KM, dakle, 500 stolica košta 10000 KM. Dakle, još bismo zaradili 7500 KM, a riješili bismo problem zapada i gostiju...
semir_gz
Posts: 136
Joined: 11/06/2012 23:26

#1430 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by semir_gz »

bordo_boy wrote:
-LIBERO- wrote:Odbijeni smo od UEFA za onaj prijedlog da navijacima Levskog pokusamo urediti smjestaj na zapadnoj tribini.

Morat ce biti na jugu.
Dobro su se naši sjetili, bitno je da guzonje mogu na zapadu sjediti, a nisu mogli postaviti 500 stolica sa naslonom u ćošku zapada za goste. Tim potezom, cijeli jug bi mogli pustiti u prodaju za naše ljude. Ako bi došlo pola juga, dakle oko 2500 gledalaca x 7 KM, to bi bila zarada oko: 17500 KM. Stolica sa naslonom košta oko 20 KM, dakle, 500 stolica košta 10000 KM. Dakle, još bismo zaradili 7500 KM, a riješili bismo problem zapada i gostiju...
Naš je jug. Za navijače Levskog je rezervisan zapad.... :dance:
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#1431 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by F&N »

-LIBERO- wrote:Odbijeni smo od UEFA za onaj prijedlog da navijacima Levskog pokusamo urediti smjestaj na zapadnoj tribini.

Morat ce biti na jugu.
Odakle ti ta informacija, mes cini da je pr kluba na info forumu maloprije upravo napisao da ce biti na zapadu? Ne kontam.
Naš je jug. Za navijače Levskog je rezervisan zapad, njihova cijena je 10KM. Uskoro ide zvanična obavijest na fcsarajevo.ba
semir_gz
Posts: 136
Joined: 11/06/2012 23:26

#1432 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by semir_gz »

F&N wrote:
-LIBERO- wrote:Odbijeni smo od UEFA za onaj prijedlog da navijacima Levskog pokusamo urediti smjestaj na zapadnoj tribini.

Morat ce biti na jugu.
Odakle ti ta informacija, mes cini da je pr kluba na info forumu maloprije upravo napisao da ce biti na zapadu? Ne kontam.
Naš je jug. Za navijače Levskog je rezervisan zapad, njihova cijena je 10KM. Uskoro ide zvanična obavijest na fcsarajevo.ba
Vidjecemo rekli su da ce objaviti na fcsarajevo.ba
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#1433 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Salah ad-Din »

Nema ništa od toga, bio Dino maloprije na TV-u, kaže odbila UEFA, možemo mahati ušima.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1434 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

Treba i nas smjestiti na jug, ali njih tako dobro ograditi da se useru od nas sa svih strana. :mrgreen:
ice2cube
Posts: 707
Joined: 18/03/2012 13:47
Location: Hell

#1435 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ice2cube »

http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=40561


hahahahaha nije valjda da su vidjeli onu sliku sa klixa objesen Levski :lol: :D
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#1436 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by kokuz_sa »

bugari dobili batina

Code: Select all

http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika/pripadnici-eufora-odbili-legitimisanje
sad jel rad tekme il cega drugog :roll:
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#1437 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Sa_u_srcu »

kokuz_sa wrote:bugari dobili batina

Code: Select all

http://www.oslobodjenje.ba/crna-hronika/pripadnici-eufora-odbili-legitimisanje
sad jel rad tekme il cega drugog :roll:

Nije nego radi politicke situacije u Jeruzalemu.... :roll:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1438 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Dolazak u Sarajevo najavilo 300 navijača Levskog


Prema riječima jednog od vođa navijača Levskog, Vladimira Vladimirova oko 300 njih sprema se na put autobusom za glavni grad Bosne i Hercegovine.

"Imamo potvrdu od oko 300 navijača koji žele putovati u Sarajevo.", prenio je bugarski magazin "24 časa" riječi Vladimirova. "Idemo autobusom u srijedu navečer, gledaćemo utakmicu u četvrtak i vratiti se kući. One koji planiraju ići autom, pozivam da ne spavaju u Sarajevu. To i nije toliko lijep grad, a u Srbiji i Hrvatskoj ima mnogo ljepših i zanimljivijih gradova sa daleko civilizovanijim stanovnicima.", dodao je kozmopolitski Vladimirov.

"Provokacija će sigurno biti, ali mi smo Levski i ne bojimo se nikoga.", naglasio je on.

:wink:
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1439 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by amoninan »

Neće na ćevape, a :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1440 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Nose crne vreće I hope.
ice2cube
Posts: 707
Joined: 18/03/2012 13:47
Location: Hell

#1441 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ice2cube »

Prosetajte slobodno malo ferhadijom, na cevape, steta gdje ce to da propuste.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1442 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

Pizde i po sofiji su bjezali ko zecevi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#1443 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Sa_u_srcu »

evo novog odgovora.... 8-) http://www.fanface.bg/evropeiski-futbol ... D0%B8.html


Welcome dear guest..... 8-)
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1444 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Znači, svi umačemo u četvrtak oko podne. :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1445 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Jel' i ovo montirano poznaniče ?
BEHAba
Posts: 51
Joined: 28/06/2012 02:57

#1446 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by BEHAba »

8-)
Dolazak u Sarajevo najavilo 300 navijača Levskog

Rastuće tenzije nakon neprimjerenih parola podignutih na utakmici u Sofiji, neće spriječiti navijače Levskog da bodre svoj tim u uzvratnom susretu u Sarajevu.

Prema riječima jednog od vođa navijača Levskog, Vladimira Vladimirova oko 300 njih sprema se na put autobusom za glavni grad Bosne i Hercegovine.

"Imamo potvrdu od oko 300 navijača koji žele putovati u Sarajevo.", prenio je bugarski magazin "24 časa" riječi Vladimirova. "Idemo autobusom u srijedu navečer, gledaćemo utakmicu u četvrtak i vratiti se kući. One koji planiraju ići autom, pozivam da ne spavaju u Sarajevu. To i nije toliko lijep grad, a u Srbiji i Hrvatskoj ima mnogo ljepših i zanimljivijih gradova sa daleko civilizovanijim stanovnicima.", dodao je kozmopolitski Vladimirov.

"Provokacija će sigurno biti, ali mi smo Levski i ne bojimo se nikoga.", naglasio je on.
http://sportsport.ba/ino_fudbal/dolazak ... skog/84542
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1447 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

@ BEHAba, kasniš k'o teletext. :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1448 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Ovim firaunima se treba dobro najebati majke, da nikada ne zaborave Sarajevo.
Sa_u_srcu
Posts: 1868
Joined: 19/10/2010 23:09

#1449 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Sa_u_srcu »

Ili ih neko jebe od srba ili nekih navijaca drugih, ili su dobro poludjeli, u svakom slucaju...jebali su jeza u ledja...
BEHAba
Posts: 51
Joined: 28/06/2012 02:57

#1450 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by BEHAba »

Sarajevo_Grad wrote:@ BEHAba, kasniš k'o teletext. :mrgreen:
Nisam u tok
frekfencija na ovom threadu dostigla vrhunac :D
Post Reply