Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1426 Re: Horde Zla
U zadnje vrijeme puno novih grafita napravljeno.
Svaka čast.
-
agent_001
- Posts: 1117
- Joined: 09/08/2010 00:32
#1427 Re: Horde Zla
Dobra stvar, ako neko ima ideju, i lovu ovakvi grafiti nekostaju puno, i zelio bi u svojoj mahali da uradi, a nezna nikoga i nezna da crta neka se javi organizovacemo nesto.... samo nek se siri bordo nacija..
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1428 Re: Horde Zla
lijepih lokacija ima recimo na breci, iznad bolnice, žute zgrade..kod onih zgrada ima potpornih zidova jako dobrih i velikih ekstra,a prazni zjapee cudi me da se nije organizovalo da se gore uradi nesto dobro, al fkt je super mjesto i lokacija, vjerovatno znate o kojim lokacijama mislim..pa eto bar ideja 
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#1432 Re: Horde Zla
Baš dosta novih grafita u zadnje vrijeme! 
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1434 Re: Horde Zla
Pravo mjesto za grafit. Uboli su baš s ovim. 
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#1436 Re: Horde Zla

Naletio na fb. Djecurlija neka sarala... gdje je bio ovaj grafit ?
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1438 Re: Horde Zla
Onaj grafit na pomoćnom je popravljen. Bit će slika za par dana.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1439 Re: Horde Zla
Taj što je prešaran je tek urađen. Biće valjda ubrzo popravljen.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1440 Re: Horde Zla
I prešaran je još jedan ili dva grafita u zadnje vrijeme, pored ovog.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1441 Re: Horde Zla
Samo furati svoje i ne uzvraćati istom mjerom. 
- pinokio04
- Posts: 1639
- Joined: 01/03/2012 09:51
#1442 Re: Horde Zla
Sta je s njeg ? Je li to onaj svi u napad ..Mračajski proto wrote:Onaj grafit na pomoćnom je popravljen. Bit će slika za par dana.
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1443 Re: Horde Zla
pinokio04 wrote:Sta je s njeg ? Je li to onaj svi u napad ..Mračajski proto wrote:Onaj grafit na pomoćnom je popravljen. Bit će slika za par dana.
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Jeste, to je taj. Nije ga niko šarao već se vremenom ''oštetio''.
-
Senad_Duster
- Posts: 453
- Joined: 15/04/2012 17:02
#1444 Re: Horde Zla
KPNCTNJAH wrote:
Naletio na fb. Djecurlija neka sarala... gdje je bio ovaj grafit ?
Tesko da ce na bistriku pojedinacan grafit opstati, zajednicki ili nikakav
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#1445 Re: Horde Zla
I onda kažu za moje Alipašino 'divlje naselje' i sl. a ko god je prošao njime, pogotovu B-fazom, mogao je vidjeti i naših grafita i od komšija, ali nijedan nije oštećen niti tag-ovan (mes'čini da se tako kaže kada ga prešaraju drugim grafitom).Senad_Duster wrote:KPNCTNJAH wrote:
Naletio na fb. Djecurlija neka sarala... gdje je bio ovaj grafit ?
Tesko da ce na bistriku pojedinacan grafit opstati, zajednicki ili nikakav
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1446 Re: Horde Zla
Da si rek'o u Švrakinom shvatio bih te.
To što je vas pare gore primitivna stoka je drugi par čarapa.
To što je vas pare gore primitivna stoka je drugi par čarapa.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#1448 Re: Horde Zla
Ima i vaših takvih, kao i naših, sjeti se grafita koji je urađen na Grbavici i nedugo potom išaran (ne skroz prebrisan, samo kojekakve crte po njemu), mene čudi kako opstaju ti grafiti i s jedne i s druge strane...leet wrote:Da si rek'o u Švrakinom shvatio bih te.
To što je vas pare gore primitivna stoka je drugi par čarapa.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1449 Re: Horde Zla
Pazi, i to šaranje je bilo odgovor na šaranje što ja naravno ne opravdavam.
To je vrhunac seljakluka!
To je vrhunac seljakluka!





