valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?
zar postoji kakav drugi način kupovine?
Moderator: anex
valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?
Na ove mislimzlo zlo wrote:valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?
zar postoji kakav drugi način kupovine?
pa da... na njih mislim..sve kod njih kupujemvaljuga wrote:Na ove mislimzlo zlo wrote:valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?
zar postoji kakav drugi način kupovine?
https://e.bay.ba
ili me trollaš
Ja mislim niko živ...valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?



Mislim, svaka čast na donekle 'modernom' izgledu sajta.. ali ovo je brutalno..valjuga wrote:Na ove mislimzlo zlo wrote:valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?
zar postoji kakav drugi način kupovine?
https://e.bay.ba
ili me trollaš

pa sta je cudno u tomeIstinitaPoruka wrote: Mislim, svaka čast na donekle 'modernom' izgledu sajta.. ali ovo je brutalno..
jahac96 wrote:Najjaca stvar, narucio nesto i za 2 dana salje kinez poruku kaze nazalost skontali smo da je vas uređaj u kvaru ili defektu pa ako se slazete mi bi vam vratili novac, kazem oke moze. Sada gledam "does not ship to BiH"
da da u defektu malo morgen, skontao da mu se ne isplati slati vamo
ne kontam zasto duplo ocitava isti tracking broj, ito sa sedam dana razlike2017-04-18 21:18 Asendia SCL Germany, Departed transit country
2017-04-11 04:35 Asendia SCL Germany, Departed transit country
2017-04-09 11:51 Asendia SCL Germany, Arrived in transit country
2017-04-04 17:12 Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point
2017-04-04 17:12 Asendia Hong Kong, Arrival at origin border point
2017-04-04 17:12 Asendia Hong Kong, Mailed
2017-03-29 15:54 Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point
2017-03-29 15:54 Asendia Hong Kong, Arrival at origin border point
2017-03-29 15:54 Asendia Hong Kong, Mailed
Ništa...papebih wrote:Radi li ista ova Singapur posta, nista ne dolazi, a China post ko munja

bumpmobsterc wrote:Cini mi se da se ovdje spominjalo da neko iz bih prodaje na ebay-u pa ako moze da mi se javi u pp radi eventualne saradnje.
Kupujem javjesticanametli wrote:https://www.aliexpress.com/item/3D-Cart ... .27.zDyAoM
ima li neko da kupuje sebi nesto pa da uzme i meni ovakvu maskicu
http://17track.net/Mentha_Piperita wrote:Na kojoj stranici pratite dokle je pošiljka stigla? Imam TN, iz Kine je poslato. Hvala.
Mehemed wrote:http://17track.net/Mentha_Piperita wrote:Na kojoj stranici pratite dokle je pošiljka stigla? Imam TN, iz Kine je poslato. Hvala.
http://trackitonline.ru/
http://bhp.ba/track/1/0/36.html
javi valjugi da uzme 2 kom umjesto jednog i to je to, on takve kupujevjesticanametli wrote:https://www.aliexpress.com/item/3D-Cart ... .27.zDyAoM
ima li neko da kupuje sebi nesto pa da uzme i meni ovakvu maskicu