Kupio bih nesto sa eBay-a

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#14226 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zlo zlo »

valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?
:lol:

zar postoji kakav drugi način kupovine? :?
User avatar
valjuga
Posts: 2233
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#14227 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by valjuga »

zlo zlo wrote:
valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?
:lol:

zar postoji kakav drugi način kupovine? :?
Na ove mislim
https://e.bay.ba

:thumbup: ili me trollaš :mrgreen:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#14228 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zlo zlo »

valjuga wrote:
zlo zlo wrote:
valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?
:lol:

zar postoji kakav drugi način kupovine? :?
Na ove mislim
https://e.bay.ba

:thumbup: ili me trollaš :mrgreen:
pa da... na njih mislim..sve kod njih kupujem :mrgreen: Ovako uglednu članicu internet zajednice optužit za trolanje..strašno :mrgreen: :lol: skandalozno čak :lol:
Mehemed
Posts: 6192
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#14229 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Mehemed »

valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?
:lol:
Ja mislim niko živ...
Statistika sve govori da nikad niti jednu narudžbu nisu imali hahahaha

Image


BTW. Nestala mi promjena na trackingu
Toliko dugo stajala od 03.04. pa i jutros bila a sad je nikako nema, nigdje veze.
03.04.2017 11:36:00 Singapore SGSINJ - SINGAPORE S05 Ubacivanje pošiljke u vreću - IZVOZ

Image

Sve mi se čini da ova moja pošiljka danima stoji negdje u Sarajevu u skladištu. Za 16 dana su je mogli brodom ili kamionom dostaviti, a ne avionom...
Spacedust
Posts: 44
Joined: 30/01/2017 14:43

#14230 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Spacedust »

Jebes ga meni stoji od 30.3, prijatelj narucio 4.4 danas dobio paket jebo lud zbunjenog.
Mehemed
Posts: 6192
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#14231 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Mehemed »

Moja naručena 27.03. i navodno krenula iz Kine 03.04. i vjerujem da je stigla maximalno 5-6 dana nakon toga u Sarajevu.

Edit: Evo pojavio se opet onaj tracking, ali još uvijek nema sljedeće promjene...

Image
User avatar
mobsterc
Posts: 2571
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#14232 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by mobsterc »

Cini mi se da se ovdje spominjalo da neko iz bih prodaje na ebay-u pa ako moze da mi se javi u pp radi eventualne saradnje.
IstinitaPoruka
Posts: 417
Joined: 06/10/2015 14:27

#14233 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by IstinitaPoruka »

valjuga wrote:
zlo zlo wrote:
valjuga wrote:Kupuje li iko sa e.bay.ba.com ahahaha
Aj priznajte kupuje li iko sa ove kvazi stranice?
:lol:

zar postoji kakav drugi način kupovine? :?
Na ove mislim
https://e.bay.ba

:thumbup: ili me trollaš :mrgreen:
Mislim, svaka čast na donekle 'modernom' izgledu sajta.. ali ovo je brutalno..
Image
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#14234 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by kloniran »

IstinitaPoruka wrote: Mislim, svaka čast na donekle 'modernom' izgledu sajta.. ali ovo je brutalno..
Image
pa sta je cudno u tome
samo 200$ kosta :roll:
:lol:
jahac96
Posts: 475
Joined: 06/03/2012 14:18

#14235 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by jahac96 »

Najjaca stvar, narucio nesto i za 2 dana salje kinez poruku kaze nazalost skontali smo da je vas uređaj u kvaru ili defektu pa ako se slazete mi bi vam vratili novac, kazem oke moze. Sada gledam "does not ship to BiH"
da da u defektu malo morgen, skontao da mu se ne isplati slati vamo :lol:
toure123
Posts: 569
Joined: 23/06/2014 22:20

#14236 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by toure123 »

jahac96 wrote:Najjaca stvar, narucio nesto i za 2 dana salje kinez poruku kaze nazalost skontali smo da je vas uređaj u kvaru ili defektu pa ako se slazete mi bi vam vratili novac, kazem oke moze. Sada gledam "does not ship to BiH"
da da u defektu malo morgen, skontao da mu se ne isplati slati vamo :lol:

Normala, sve sto udje BiH od te strane robe kao da je uslo u Somaliju. Toliko su "sigurne" ove nase poste gdje masiraju jedni druge :lol: :lol:
User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#14237 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by spree »

jel se ikome ista slicno desilo?
2017-04-18 21:18 Asendia SCL Germany, Departed transit country
2017-04-11 04:35 Asendia SCL Germany, Departed transit country
2017-04-09 11:51 Asendia SCL Germany, Arrived in transit country
2017-04-04 17:12 Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point
2017-04-04 17:12 Asendia Hong Kong, Arrival at origin border point
2017-04-04 17:12 Asendia Hong Kong, Mailed
2017-03-29 15:54 Asendia Hong Kong, The consignment has left the origin border point
2017-03-29 15:54 Asendia Hong Kong, Arrival at origin border point
2017-03-29 15:54 Asendia Hong Kong, Mailed
ne kontam zasto duplo ocitava isti tracking broj, ito sa sedam dana razlike :? ?
papebih
Posts: 221
Joined: 08/03/2005 23:47

#14238 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by papebih »

Radi li ista ova Singapur posta, nista ne dolazi, a China post ko munja
Mehemed
Posts: 6192
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#14239 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Mehemed »

papebih wrote:Radi li ista ova Singapur posta, nista ne dolazi, a China post ko munja
Ništa... :( :sad: :nevjerujem:

Image

Gdje si dušo, gdje si rano, gdje si moja pošiljko, već godina dana prođe, a ti mi ne dođe. Sanjam te kroz prvi snijeg što pada...
User avatar
mobsterc
Posts: 2571
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#14240 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by mobsterc »

mobsterc wrote:Cini mi se da se ovdje spominjalo da neko iz bih prodaje na ebay-u pa ako moze da mi se javi u pp radi eventualne saradnje.
bump
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#14241 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by vjesticanametli »

https://www.aliexpress.com/item/3D-Cart ... .27.zDyAoM

ima li neko da kupuje sebi nesto pa da uzme i meni ovakvu maskicu :-D
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#14242 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Mentha_Piperita »

Na kojoj stranici pratite dokle je pošiljka stigla? Imam TN, iz Kine je poslato. Hvala.
toure123
Posts: 569
Joined: 23/06/2014 22:20

#14243 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by toure123 »

vjesticanametli wrote:https://www.aliexpress.com/item/3D-Cart ... .27.zDyAoM

ima li neko da kupuje sebi nesto pa da uzme i meni ovakvu maskicu :-D
Kupujem ja :D
Mehemed
Posts: 6192
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#14244 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Mehemed »

Mentha_Piperita wrote:Na kojoj stranici pratite dokle je pošiljka stigla? Imam TN, iz Kine je poslato. Hvala.
http://17track.net/
http://trackitonline.ru/
http://bhp.ba/track/1/0/36.html
Mentha_Piperita
Posts: 310
Joined: 03/08/2015 00:32

#14245 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Mentha_Piperita »

Mehemed wrote:
Mentha_Piperita wrote:Na kojoj stranici pratite dokle je pošiljka stigla? Imam TN, iz Kine je poslato. Hvala.
http://17track.net/
http://trackitonline.ru/
http://bhp.ba/track/1/0/36.html

Hvala ti PUNO. :thumbup:
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#14246 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by zlo zlo »

vjesticanametli wrote:https://www.aliexpress.com/item/3D-Cart ... .27.zDyAoM

ima li neko da kupuje sebi nesto pa da uzme i meni ovakvu maskicu :-D
javi valjugi da uzme 2 kom umjesto jednog i to je to, on takve kupuje :lol:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#14247 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by insaneinthebrain »

Evo ko sortira nase posiljke iz kine, njima se zaliti sto kasne :lol:

User avatar
spree
Posts: 8667
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#14248 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by spree »

kad carobnica postaje vjestica? kad kaze hello kitty :skoljka: :mrgreen:
epik
Posts: 2020
Joined: 10/05/2011 14:15

#14249 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by epik »

Stigla dva paketa iz kine bez carinskog otvaranja, jedan iz njemacke isto bez pregleda....

Neko me je pitao odakle je krenula posiljka vrijednosti 70 $ + 20 $ shiping iz USA pa je stigla za 6 dana bez cerinskog pregleda, sto je rekordno za moje trgovanje preko ebay-a, dakle posiljka je krenula preko USPS iz Jamaica New York...
Mehemed
Posts: 6192
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#14250 Re: Kupio bih nesto sa eBay-a

Post by Mehemed »

I u mene je rekord 6 dana, ali iz UK, maska za telefon, a iz Kine 10 dana, ali čini mi se da je jedna iz Kine bila brža od tih 10 dana prošle godine.
Post Reply