FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14201 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Čuj koja je poenta duple, ako ne napraviš iskorak u Europi.

- jeza u ledja
- Posts: 50716
- Joined: 29/12/2005 01:20
#14202 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Glupo zvuci ali uspjeh ne dolazi preko noci. Potrebna je konzistentnost, ozbiljan rad i pare. I uz to sve malo srece u zrijebu.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#14203 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
rocco_siffredi wrote:Rekao sam i poslije prve utakmice. Trebalo je hrabrije izaci na ove, a mi ih cekamo na 30m od svog gola i tek kad su nam dva zabili poveli igrati. Bruka je da ovakvog BATE nismo dobili barem jednu utakmicu, a onda bi bilo sve drugačije.
A sad kad smo ispali mogu se osvrnuti na u i oko kluba. U klubu nesto smrdi. I to opasno.
Krenucu od rumenog i desavanja pred kraj sezone. Odlaska najboljeg kondicionog trenera u drzavi, a možda i sire.
Ovolikog broja povrijedjenih ( vjerujem da ih ima i koji glume i tjeraju svoje) jednostavno nije normalno. Nikada se nije desilo da se nekome povrijedi 10 igraca u mjesec dana.
Sta se desava u klubu, ali kao da se vodi rat nekih struja i klanova, pa gledaju kako ce ga ko kome suknuti, a ispasta Sarajevo.
Kaznjavanje Rahmanovica![]()
Kasnjenje plata.
Neulazak u bus.
Itd itd

- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#14205 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
pa iskreno ako cemo vjecito ovako u Evropi onda jednog dana dodje osjecaj kako i nemaju preveliki znacaj jer postaje nekako prazno i dosadno...izmedju ispadanja i osvajanja titule u novoj sezoni ili grupa i 3 mjesto u ligi ja bi izabrao ovo drugoLogovan wrote:Čuj koja je poenta duple, ako ne napraviš iskorak u Europi.![]()
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14206 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Eto mi u posljednje vrijeme zaredali titula i duplih ne znam šta ćemo sa njima, nema prostora u vitrini pa se sad kontamo ozbiljno okrenuti Europi.north wrote:pa iskreno ako cemo vjecito ovako u Evropi onda jednog dana dodje osjecaj kako i nemaju preveliki znacaj jer postaje nekako prazno i dosadno...izmedju ispadanja i osvajanja titule u novoj sezoni ili grupa i 3 mjesto u ligi ja bi izabrao ovo drugoLogovan wrote:Čuj koja je poenta duple, ako ne napraviš iskorak u Europi.![]()
.jer odavno je vrijeme za veliki rezultat u Evropi, titule smo osvajali, nismo Radnik ili Mladost..titule dobijaju na znacaju tek kad to krunises Evropom na pravi nacin..ako cemo ovako do 2038 godine onda pisaj sve
Kako redaš redovno trofeje, tako i jačaš. Mi smo tek počeli.
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#14207 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nego dobar im stadion skroz. 13000 mjesta, a realno sminka...
I iznenadili su me Bjelorusi, nakvi su, ne znam, mirni. Valjda represija ucini svoje...
I iznenadili su me Bjelorusi, nakvi su, ne znam, mirni. Valjda represija ucini svoje...
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#14208 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nika nisu imali navijace.GandalfSivi wrote:Nego dobar im stadion skroz. 13000 mjesta, a realno sminka...
I iznenadili su me Bjelorusi, nakvi su, ne znam, mirni. Valjda represija ucini svoje...
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#14209 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sada se okrenuti domacoj ligi i kupu i ponoviti proslosezonski uspjeh.
Kada ovim izlasnima u europu u narednih 4 godine skupimo dovoljno bodova, da mozemo izbjeci ove jace timove i da nas zrijeb pomazi malo mozemo se nadati necemu da duze doguramo u europi.
Sada sve snage baciti na prvenstvo i kup i naravno STADION.
Kada ovim izlasnima u europu u narednih 4 godine skupimo dovoljno bodova, da mozemo izbjeci ove jace timove i da nas zrijeb pomazi malo mozemo se nadati necemu da duze doguramo u europi.
Sada sve snage baciti na prvenstvo i kup i naravno STADION.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14210 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Moglo se igrati sa Batom, šteta.
Kad kažem šteta, mislim na našu desetikovanu ekipu.
Nebitno, gotovo je sad.
Evropski izlet završio.
Kad kažem šteta, mislim na našu desetikovanu ekipu.
Nebitno, gotovo je sad.
Evropski izlet završio.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14211 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ne znam da li je tačno...Velkoski, Ahmetović, Milanović i Tatar igrali pod inekcijama
S Radnikom samo veza i napad akademci
S Radnikom samo veza i napad akademci
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#14212 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
ovo je svakako za dublju analizu. ja ne znam koliko kosta ali ja bih sad prevo gledao da se u klub dovede ozbiljan kondicioni i fitness trener koji ZNA svoj posao jer ovo do sada je ODRON. Jeleskovic nije bio los ali kada je vec otisao ozbiljno se posvetiti ovom problemu koji je evidentan.Tomahawk11 wrote:Ne znam da li je tačno...Velkoski, Ahmetović, Milanović i Tatar igrali pod inekcijama![]()
S Radnikom samo veza i napad akademci
Na kondicionom se ne smije stediti koliko god da kosta. Posto ga ocigledno u BiH nema potraziti vani.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14213 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma moguće ili možda da su dvojica u pitanju. Raspad sistema.Tomahawk11 wrote:Ne znam da li je tačno...Velkoski, Ahmetović, Milanović i Tatar igrali pod inekcijama![]()
S Radnikom samo veza i napad akademci
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14214 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Treba i to, slažem se, ali je malo i takmičarski kalendar...mi smo igrali prošle sezone do kraja i ligu i kup, pauze skoro nije ni bilo i hajde na pripreme, poslije toga kreće Evropa, pa liga...mislim da će se ovo popravljati kako sezona bude odmicala, ali da je danak definitivno uzela prebukiranost.armin071 wrote:ovo je svakako za dublju analizu. ja ne znam koliko kosta ali ja bih sad prevo gledao da se u klub dovede ozbiljan kondicioni i fitness trener koji ZNA svoj posao jer ovo do sada je ODRON. Jeleskovic nije bio los ali kada je vec otisao ozbiljno se posvetiti ovom problemu koji je evidentan.Tomahawk11 wrote:Ne znam da li je tačno...Velkoski, Ahmetović, Milanović i Tatar igrali pod inekcijama![]()
S Radnikom samo veza i napad akademci
Na kondicionom se ne smije stediti koliko god da kosta. Posto ga ocigledno u BiH nema potraziti vani.
Oremušova povreda tu ne ulazi, lom je nešto našta fakat ne možeš računati.
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#14215 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nasi I vise nego dobri kako je ko bio u mogucnosti.
Samo nevjerovatno kako jedan igrac znaci za kvalitet igre, onog stasevica ne mozes lasom ufatit, frajer Im sve.
Samo nevjerovatno kako jedan igrac znaci za kvalitet igre, onog stasevica ne mozes lasom ufatit, frajer Im sve.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#14216 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Izvuci pokue naciti nesto.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#14217 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ako su povrede zbog loše kondicije i priprema tada ih je Jeleskovic slabo pripremio.armin071 wrote:ovo je svakako za dublju analizu. ja ne znam koliko kosta ali ja bih sad prevo gledao da se u klub dovede ozbiljan kondicioni i fitness trener koji ZNA svoj posao jer ovo do sada je ODRON. Jeleskovic nije bio los ali kada je vec otisao ozbiljno se posvetiti ovom problemu koji je evidentan.Tomahawk11 wrote:Ne znam da li je tačno...Velkoski, Ahmetović, Milanović i Tatar igrali pod inekcijama![]()
S Radnikom samo veza i napad akademci
Na kondicionom se ne smije stediti koliko god da kosta. Posto ga ocigledno u BiH nema potraziti vani.
-
Company85
- Posts: 688
- Joined: 27/12/2016 15:11
#14218 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nije on pripreme odradio niti se radilo po njegovom programusencobih wrote:Ako su povrede zbog loše kondicije i priprema tada ih je Jeleskovic slabo pripremio.armin071 wrote:ovo je svakako za dublju analizu. ja ne znam koliko kosta ali ja bih sad prevo gledao da se u klub dovede ozbiljan kondicioni i fitness trener koji ZNA svoj posao jer ovo do sada je ODRON. Jeleskovic nije bio los ali kada je vec otisao ozbiljno se posvetiti ovom problemu koji je evidentan.Tomahawk11 wrote:Ne znam da li je tačno...Velkoski, Ahmetović, Milanović i Tatar igrali pod inekcijama![]()
S Radnikom samo veza i napad akademci
Na kondicionom se ne smije stediti koliko god da kosta. Posto ga ocigledno u BiH nema potraziti vani.
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#14219 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Prije da je do ovog što ga je naslijedio.sencobih wrote:Ako su povrede zbog loše kondicije i priprema tada ih je Jeleskovic slabo pripremio.armin071 wrote:ovo je svakako za dublju analizu. ja ne znam koliko kosta ali ja bih sad prevo gledao da se u klub dovede ozbiljan kondicioni i fitness trener koji ZNA svoj posao jer ovo do sada je ODRON. Jeleskovic nije bio los ali kada je vec otisao ozbiljno se posvetiti ovom problemu koji je evidentan.Tomahawk11 wrote:Ne znam da li je tačno...Velkoski, Ahmetović, Milanović i Tatar igrali pod inekcijama![]()
S Radnikom samo veza i napad akademci
Na kondicionom se ne smije stediti koliko god da kosta. Posto ga ocigledno u BiH nema potraziti vani.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#14220 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Jeleskovic je cini mi se prije priprema otisao iz Sarajeva. Slucajno sam to saznao jer drug vodi malog na individualne treninge kod njega i tada je Jela rekao da nije vise u klubu.sencobih wrote:
Ako su povrede zbog loše kondicije i priprema tada ih je Jeleskovic slabo pripremio.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#14221 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Napustio 6 jula, a naši izginuli 9-og protiv celtikastrong69 wrote:Jeleskovic je cini mi se prije priprema otisao iz Sarajeva. Slucajno sam to saznao jer drug vodi malog na individualne treninge kod njega i tada je Jela rekao da nije vise u klubu.sencobih wrote:
Ako su povrede zbog loše kondicije i priprema tada ih je Jeleskovic slabo pripremio.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14223 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Naravno da stoji kada ne ažuriraju. Možemo sutra dobiti komplet novi stručni štab i sve nove igrače, a na stranici će i dalje biti Musemić, Oruč, Velkoski, Ahmetović, itd.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#14224 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Stoji jos i video analiticarLogovan wrote:Naravno da stoji kada ne ažuriraju. Možemo sutra dobiti komplet novi stručni štab i sve nove igrače, a na stranici će i dalje biti Musemić, Oruč, Velkoski, Ahmetović, itd.
-
Company85
- Posts: 688
- Joined: 27/12/2016 15:11
#14225 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Napustio prije Slovenije...objavljeno kasnije. Vidi se na slikama iz Slovenije da ih priprema Saric u opremi Jeleskovicasencobih wrote:Napustio 6 jula, a naši izginuli 9-og protiv celtikastrong69 wrote:Jeleskovic je cini mi se prije priprema otisao iz Sarajeva. Slucajno sam to saznao jer drug vodi malog na individualne treninge kod njega i tada je Jela rekao da nije vise u klubu.sencobih wrote:
Ako su povrede zbog loše kondicije i priprema tada ih je Jeleskovic slabo pripremio.
