Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#14201 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

Počne kao parodija, ali ne završi tako. Zato mi i jest dobra.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#14202 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Jack Be Nimble »

karanana wrote:Jel ko otpoceo mindhuntera?
Pogledao epizodu i po. Izgleda solidno.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#14203 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SanskiBiser »

Mindhunter :thumbup:

Odlican! Za one koji gledaju sa titlovima sacekajte dobre titlove, serija je skriptovana jako dobro dijalozi ne ostaju na nivou prostih recenica sto kvari posao ovima sto koriste google translate i onda koriguju prevod...
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#14204 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by shalla »

Nakon što sam progutao Narcos za 7-8 dana i to isključivo kad zaspi ostatak ukućana haha (govori čovjek koji dosad nije mogao duže od sat dnevno gledati seriju ili film), reko da nastavim u istom fazonu i maloprije pogledam dvije epizode El Chapa. Dobra, dinamična, nadam se da je i ona po istinitim događajima jer meni u tom slučaju odmah raste zanimanje :mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#14205 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SmokingMan »

Ko god je ranije preporučio onu seriju Narcos svaka mu dala,ili svaki joj dao. :D

Prva epizoda,odron,sa gledanjem definitvno ne treba žuriti. :thumbup:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#14206 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Ja sam je davno preporucio, ima dvije godine i jos mi nijedna nije dala
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#14207 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by cassius »

SanskiBiser wrote:Mindhunter :thumbup:

Odlican! Za one koji gledaju sa titlovima sacekajte dobre titlove, serija je skriptovana jako dobro dijalozi ne ostaju na nivou prostih recenica sto kvari posao ovima sto koriste google translate i onda koriguju prevod...

Dobraaa :thumbup:
User avatar
Dr Kova
Posts: 14618
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#14208 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dr Kova »

karanana wrote:Ja sam je davno preporucio, ima dvije godine i jos mi nijedna nije dala
:lol: :lol: :lol:
User avatar
ferratilis
Posts: 8371
Joined: 25/11/2013 16:48

#14209 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ferratilis »

Odlicna serija, potpuno slucajno sam cuo za nju jer kod nas niko ne spominje danske filmove ili serije, ali vrijedi svake minute :thumbup:

User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#14210 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by shalla »

Da, zanimljivo je to sa engleskim govornim područjem, ja sam mrzio filmove i serije koje su na bilo kojem drugom jeziku a sad evo gledam El Chapo i sekunde mi ne smeta, valjda to dođe sa godinama :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#14211 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Tomahawk11 »

karanana wrote:Ja sam je davno preporucio, ima dvije godine i jos mi nijedna nije dala
Auuu....kod tebe baš suhovina :(
milann1971
Posts: 344
Joined: 12/01/2017 05:53

#14212 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by milann1971 »

http://www.imdb.com/title/tt5336698/

aooo koja serija, ko voli trilere, jos mini serija samo 4 ep. fantasticno..po meni cak nisak ocjena na IMBD za ono sto serija pruza. :bih:

plus, dodajem, tj preporuka i za ovu ....

http://www.imdb.com/title/tt2751074/?ref_=fn_al_tt_1

isto odlicna, samo 1 sezona, tj 13 ep.
User avatar
black
Posts: 18636
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#14213 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by black »

User avatar
Altsa
Posts: 9223
Joined: 19/03/2004 18:31

#14214 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Altsa »

nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14215 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

7 sam zaredom pogledao mindhuntera, dakle prava.
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#14216 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by karanana »

Pogledo 3 mindhuntera. Solidna. Drugacija je. Ali dobra je.
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#14217 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by shalla »

Šta je fazon, profileri, ko criminal minds?
Mislim imam još nekoliko epizoda Chapa al eto kontam za sljedeće :mrgreen:
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#14218 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by cassius »

nema me tamo wrote:7 sam zaredom pogledao mindhuntera, dakle prava.
odlicna je , malo sporija :D
User avatar
ferratilis
Posts: 8371
Joined: 25/11/2013 16:48

#14219 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ferratilis »

Jedno pet puta sam pokusao gledati Arrested Development, nikad nisam mogao maknuti dalje od prve epizode. Nije mi bilo jasno sta je tako posebno kod te serije. Sinoc pogledam ponovo prvu i sad sam se navukao, gledam jednu za drugom. Humor je prilicno cudan jer uglavnom se komicni elementi svode na neke njihove interne sale, ali nakon par epizoda kad uhvatis kontekst, valjas se od smijeha na njihove provale :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#14220 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by nema me tamo »

ferratilis wrote:Jedno pet puta sam pokusao gledati Arrested Development, nikad nisam mogao maknuti dalje od prve epizode. Nije mi bilo jasno sta je tako posebno kod te serije. Sinoc pogledam ponovo prvu i sad sam se navukao, gledam jednu za drugom. Humor je prilicno cudan jer uglavnom se komicni elementi svode na neke njihove interne sale, ali nakon par epizoda kad uhvatis kontekst, valjas se od smijeha na njihove provale :D

Bukvalno ista situacija i kod mene..

Nekoliko puta prvu epizodu krenuo da gledam i svaki put odustanem..
Moracu nekako izgurat prve 2, 3 da vidim ocu li se navuc'.
User avatar
Dasi
Posts: 2365
Joined: 27/05/2006 01:06

#14221 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dasi »

shalla wrote:Šta je fazon, profileri, ko criminal minds?
Mislim imam još nekoliko epizoda Chapa al eto kontam za sljedeće :mrgreen:
Gluho bilo :) kakav Criminal Minds, ovo je mnogo ozbiljnije i bolje.
Kemper mi je kralj :D
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#14222 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by cassius »

sta prije gledat Narcos ili Ozark ??

:skoljka:
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#14223 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

the deuce kao pravi simon show sve bolja sto epizode vise idu. ubacili su flow of money u jednadzbu <3; vlast, policija, mafija, film, drugim rijecima bijeli covjek, preuzima industriju i priliv novca koji je do tada pripadao crncima. zene u tom novom scenariju, kao i u starom, izvlace deblji kraj i nikakvu financijsku korist. znaci jebem te zivote aka pjesme havaja level zirou. :D

rispoli odlican. krumholtz mi je vazda bio drag i simpatican, tako i ovdje, pride sto on i gyllenhaal cine odlican tandem, imaju nekoliko zaista dinamitnih scena.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#14224 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

omar little wrote:the deuce kao pravi simon show sve bolja sto epizode vise idu. ubacili su flow of money u jednadzbu <3; vlast, policija, mafija, film, drugim rijecima bijeli covjek, preuzima industriju i priliv novca koji je do tada pripadao crncima. zene u tom novom scenariju, kao i u starom, izvlace deblji kraj i nikakvu financijsku korist. znaci jebem te zivote aka pjesme havaja level zirou. :D

rispoli odlican. krumholtz mi je vazda bio drag i simpatican, tako i ovdje, pride sto on i gyllenhaal cine odlican tandem, imaju nekoliko zaista dinamitnih scena.
reci mi da si ubrala glumca iz karate kida da nisam jedini. :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#14225 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by SmokingMan »

karanana wrote:Ja sam je davno preporucio, ima dvije godine i jos mi nijedna nije dala
Šta ću ti ja,što nisi tražio,nijedna ti neće sama doći na noge. :izet: :D
Post Reply