Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#14201 Re: Gledate seriju - preporucite je
Počne kao parodija, ali ne završi tako. Zato mi i jest dobra.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#14202 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledao epizodu i po. Izgleda solidno.karanana wrote:Jel ko otpoceo mindhuntera?
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#14203 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mindhunter
Odlican! Za one koji gledaju sa titlovima sacekajte dobre titlove, serija je skriptovana jako dobro dijalozi ne ostaju na nivou prostih recenica sto kvari posao ovima sto koriste google translate i onda koriguju prevod...
Odlican! Za one koji gledaju sa titlovima sacekajte dobre titlove, serija je skriptovana jako dobro dijalozi ne ostaju na nivou prostih recenica sto kvari posao ovima sto koriste google translate i onda koriguju prevod...
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#14204 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nakon što sam progutao Narcos za 7-8 dana i to isključivo kad zaspi ostatak ukućana haha (govori čovjek koji dosad nije mogao duže od sat dnevno gledati seriju ili film), reko da nastavim u istom fazonu i maloprije pogledam dvije epizode El Chapa. Dobra, dinamična, nadam se da je i ona po istinitim događajima jer meni u tom slučaju odmah raste zanimanje 
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#14205 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ko god je ranije preporučio onu seriju Narcos svaka mu dala,ili svaki joj dao.
Prva epizoda,odron,sa gledanjem definitvno ne treba žuriti.
Prva epizoda,odron,sa gledanjem definitvno ne treba žuriti.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14206 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja sam je davno preporucio, ima dvije godine i jos mi nijedna nije dala
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#14207 Re: Gledate seriju - preporucite je
SanskiBiser wrote:Mindhunter![]()
Odlican! Za one koji gledaju sa titlovima sacekajte dobre titlove, serija je skriptovana jako dobro dijalozi ne ostaju na nivou prostih recenica sto kvari posao ovima sto koriste google translate i onda koriguju prevod...
Dobraaa
- Dr Kova
- Posts: 14618
- Joined: 19/05/2014 13:08
- Location: Twitter
#14208 Re: Gledate seriju - preporucite je
karanana wrote:Ja sam je davno preporucio, ima dvije godine i jos mi nijedna nije dala
- ferratilis
- Posts: 8371
- Joined: 25/11/2013 16:48
#14209 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odlicna serija, potpuno slucajno sam cuo za nju jer kod nas niko ne spominje danske filmove ili serije, ali vrijedi svake minute
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#14210 Re: Gledate seriju - preporucite je
Da, zanimljivo je to sa engleskim govornim područjem, ja sam mrzio filmove i serije koje su na bilo kojem drugom jeziku a sad evo gledam El Chapo i sekunde mi ne smeta, valjda to dođe sa godinama 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14211 Re: Gledate seriju - preporucite je
Auuu....kod tebe baš suhovinakaranana wrote:Ja sam je davno preporucio, ima dvije godine i jos mi nijedna nije dala
-
milann1971
- Posts: 344
- Joined: 12/01/2017 05:53
#14212 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.imdb.com/title/tt5336698/
aooo koja serija, ko voli trilere, jos mini serija samo 4 ep. fantasticno..po meni cak nisak ocjena na IMBD za ono sto serija pruza.
plus, dodajem, tj preporuka i za ovu ....
http://www.imdb.com/title/tt2751074/?ref_=fn_al_tt_1
isto odlicna, samo 1 sezona, tj 13 ep.
aooo koja serija, ko voli trilere, jos mini serija samo 4 ep. fantasticno..po meni cak nisak ocjena na IMBD za ono sto serija pruza.
plus, dodajem, tj preporuka i za ovu ....
http://www.imdb.com/title/tt2751074/?ref_=fn_al_tt_1
isto odlicna, samo 1 sezona, tj 13 ep.
- black
- Posts: 18636
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
- Altsa
- Posts: 9223
- Joined: 19/03/2004 18:31
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#14215 Re: Gledate seriju - preporucite je
7 sam zaredom pogledao mindhuntera, dakle prava.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#14216 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pogledo 3 mindhuntera. Solidna. Drugacija je. Ali dobra je.
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#14217 Re: Gledate seriju - preporucite je
Šta je fazon, profileri, ko criminal minds?
Mislim imam još nekoliko epizoda Chapa al eto kontam za sljedeće
Mislim imam još nekoliko epizoda Chapa al eto kontam za sljedeće
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#14218 Re: Gledate seriju - preporucite je
odlicna je , malo sporijanema me tamo wrote:7 sam zaredom pogledao mindhuntera, dakle prava.
- ferratilis
- Posts: 8371
- Joined: 25/11/2013 16:48
#14219 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jedno pet puta sam pokusao gledati Arrested Development, nikad nisam mogao maknuti dalje od prve epizode. Nije mi bilo jasno sta je tako posebno kod te serije. Sinoc pogledam ponovo prvu i sad sam se navukao, gledam jednu za drugom. Humor je prilicno cudan jer uglavnom se komicni elementi svode na neke njihove interne sale, ali nakon par epizoda kad uhvatis kontekst, valjas se od smijeha na njihove provale 
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#14220 Re: Gledate seriju - preporucite je
ferratilis wrote:Jedno pet puta sam pokusao gledati Arrested Development, nikad nisam mogao maknuti dalje od prve epizode. Nije mi bilo jasno sta je tako posebno kod te serije. Sinoc pogledam ponovo prvu i sad sam se navukao, gledam jednu za drugom. Humor je prilicno cudan jer uglavnom se komicni elementi svode na neke njihove interne sale, ali nakon par epizoda kad uhvatis kontekst, valjas se od smijeha na njihove provale
Bukvalno ista situacija i kod mene..
Nekoliko puta prvu epizodu krenuo da gledam i svaki put odustanem..
Moracu nekako izgurat prve 2, 3 da vidim ocu li se navuc'.
- Dasi
- Posts: 2365
- Joined: 27/05/2006 01:06
#14221 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gluho biloshalla wrote:Šta je fazon, profileri, ko criminal minds?
Mislim imam još nekoliko epizoda Chapa al eto kontam za sljedeće
Kemper mi je kralj
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#14222 Re: Gledate seriju - preporucite je
sta prije gledat Narcos ili Ozark ??

-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#14223 Re: Gledate seriju - preporucite je
the deuce kao pravi simon show sve bolja sto epizode vise idu. ubacili su flow of money u jednadzbu <3; vlast, policija, mafija, film, drugim rijecima bijeli covjek, preuzima industriju i priliv novca koji je do tada pripadao crncima. zene u tom novom scenariju, kao i u starom, izvlace deblji kraj i nikakvu financijsku korist. znaci jebem te zivote aka pjesme havaja level zirou. 
rispoli odlican. krumholtz mi je vazda bio drag i simpatican, tako i ovdje, pride sto on i gyllenhaal cine odlican tandem, imaju nekoliko zaista dinamitnih scena.
rispoli odlican. krumholtz mi je vazda bio drag i simpatican, tako i ovdje, pride sto on i gyllenhaal cine odlican tandem, imaju nekoliko zaista dinamitnih scena.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#14224 Re: Gledate seriju - preporucite je
reci mi da si ubrala glumca iz karate kida da nisam jedini.omar little wrote:the deuce kao pravi simon show sve bolja sto epizode vise idu. ubacili su flow of money u jednadzbu <3; vlast, policija, mafija, film, drugim rijecima bijeli covjek, preuzima industriju i priliv novca koji je do tada pripadao crncima. zene u tom novom scenariju, kao i u starom, izvlace deblji kraj i nikakvu financijsku korist. znaci jebem te zivote aka pjesme havaja level zirou.
rispoli odlican. krumholtz mi je vazda bio drag i simpatican, tako i ovdje, pride sto on i gyllenhaal cine odlican tandem, imaju nekoliko zaista dinamitnih scena.
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#14225 Re: Gledate seriju - preporucite je
Šta ću ti ja,što nisi tražio,nijedna ti neće sama doći na noge.karanana wrote:Ja sam je davno preporucio, ima dvije godine i jos mi nijedna nije dala
