Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 6230
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#14201 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studiorum_tuzlaensis »

Željo će u zadnjem kolu spasiti onaj klub koji ponudi više para i/ili bude imao sudiju/savez na svojoj strani.

Sloboda i dalje ima sve u svojim nogama. Dakle, utakmica u Banjaluci je ključna.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70292
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14202 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Ako nas puste sarajevski klubovi, eto nama spasa :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 26226
Joined: 15/01/2010 06:28

#14203 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

plain vanilla wrote: 12/05/2022 11:20 Ako nas puste sarajevski klubovi, eto nama spasa :mrgreen:
Pa ako hoce da ga zavuku vici realno bi bilo da vas poguraju ,neka ispadaju dva iz sumske
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14204 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

plain vanilla wrote: 12/05/2022 11:20 Ako nas puste sarajevski klubovi, eto nama spasa :mrgreen:
Nadam se da hoće, bude li trebalo Slobodi :)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#14205 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Velkoski »

Anquilla wrote: 12/05/2022 13:40
plain vanilla wrote: 12/05/2022 11:20 Ako nas puste sarajevski klubovi, eto nama spasa :mrgreen:
Nadam se da hoće, bude li trebalo Slobodi :)
Image
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14206 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Velkoski wrote: 12/05/2022 13:44
Anquilla wrote: 12/05/2022 13:40

Nadam se da hoće, bude li trebalo Slobodi :)
Image
Zašto, kad smo svojevremeno pomogli TC, zašto ne bi i Slobodi?
Drago mi je da Radniku spasa nema :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70292
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14207 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Velkoski wrote: 12/05/2022 13:44
Image
Ti si suspendovan i odstranjen iz tima, pa se nista ne pitas :mrgreen:

@Anquilla hvala :srce:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14208 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Samo posteno odigrati protiv Slobode, pa ako i treba zapeti.
Mi smo losi tako da nema potrebe pustati nekom niti igrati pod rucnom.
Dati maksimum iako je to smijesno za reci s obzirom na rezultate Sarajeva ove sezone.

Vjerujem da i Mulalic tako isto razmislja na drugoj strani.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70292
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14209 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Jasta, citavu godinu kukate na NS, i kad se mozete revansirat onda cete zapet protiv Slobode :mrgreen:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14210 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Normalno. I Sloboda je zapinjala prosle sezone (sto je za pohvalu svakako).
Samo posteno :thumbup:
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#14211 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kleja »

treba ih pustiti.

K'o će ih poslije slušati da su im Sarajevski klubovi krivi ako ispadnu.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14212 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Ne treba ih pustiti, ne vidim razlog zasto bi?
Ni zbog rivalstva, ni zbog obraza a bogami ni radi politike :D
Kako ono ide, Tuzlu za Pale, sta kazes Milorade :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70292
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14213 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Plunkett wrote: 12/05/2022 15:57 Ne treba ih pustiti, ne vidim razlog zasto bi?
Ni zbog rivalstva, ni zbog obraza a bogami ni radi politike :D
Kako ono ide, Tuzlu za Pale, sta kazes Milorade :lol:
Ccc
Cestitke
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14214 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Pa to su vam komsije digle, a ko vas bolje poznaje od njih :D
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14215 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Dragan Jović novi trener FK Tuzla City :D
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14216 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

Haskic se vratio i evo zabio. Prejako. Odlicna vijest pred finale.
User avatar
luckylaka
Posts: 26226
Joined: 15/01/2010 06:28

#14217 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

karanana wrote: 14/05/2022 18:18 Haskic se vratio i evo zabio. Prejako. Odlicna vijest pred finale.
mogao je vala jos jedan,ali zakomplikova stvar
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14218 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Vazda sranje kod onih bolesnika, ali bas uvijek. Ovo se ne smije nastaviti.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23422
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14219 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

0:3 za pitare
Sve drugo je :-)
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14220 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

sime_cipol wrote: 14/05/2022 19:01 0:3 za pitare
Sve drugo je :-)
Mislim 3:0 za Široki i oduzimanje 3 boda Sarajevu. Pa nisu navijači protrčali po terenu Koševa. Tada je 0:3 za goste
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14221 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

sime_cipol wrote: 14/05/2022 19:01 0:3 za pitare
Sve drugo je :-)
Cisto sumnjam, ali ionako mi je nebitan rezultat. Jebo rezultat, daj da ne izadjemo vise nikad nakon ovakvih desavanja pa makar nam spucali ne znam kakvu kaznu.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14222 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Nema sanse da se registruje za Sarajevo, ali neka smo jednom odbili da nastavimo mec.
Ljudi godinama dole prave bas neprijateljsku atmosferu, nije ovo prvi put da gadjaju nase igrace. Ali je prvi put, koliko znam, da smo napokon zauzeli stav da ne nastavljamo.
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#14223 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Ricken »

Anquilla wrote: 14/05/2022 19:22 Nema sanse da se registruje za Sarajevo, ali neka smo jednom odbili da nastavimo mec.
Ljudi godinama dole prave bas neprijateljsku atmosferu, nije ovo prvi put da gadjaju nase igrace. Ali je prvi put, koliko znam, da smo napokon zauzeli stav da ne nastavljamo.
Zasto ne bi registrovali za goste?
User avatar
sime_cipol
Posts: 23422
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14224 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Prekid u 86' ima li to veze neke oko odluke :?
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14225 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Ove fasiste treba izbrisati sa sportskog lica zemlje pa nek igraju sa poskocima po onom jebenom kamenjaru. Sacica balavaca prvo zajebe svoj klub a onda zajebe i ono sto se zove sport. Jebo im Covic majku svima redom. Pitari ne trebaju da igraju i ako ne dobiju bodove za zelenim stolom treba srusiti savez zajedno sa onim majmunima u njemu.Pa dosta vise malih kockastih govana
Post Reply