Freamon Lester wrote:Pustaj Ređibaaa....
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14151 Re: Zeničani
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#14152 Re: Zeničani
Freamon Lester wrote:Pustaj Ređibaaa....

- avenija
- Posts: 1529
- Joined: 29/03/2016 16:20
#14153 Re: Zeničani
Kako je moguce da je rasvjeta na petlji u nadleznosti grada kako tvrde iz JP Ceste Federacije ?
Nemoguce ..
Nemoguce ..
- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#14154 Re: Zeničani
Lažu.avenija wrote:Kako je moguce da je rasvjeta na petlji u nadleznosti grada kako tvrde iz JP Ceste Federacije ?
Nemoguce ..
Grad svake sedmice šalje upite vezano za tu rasvjetu.
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#14155 Re: Zeničani
mislim da sam pitao dva-tri puta o ovome na ovoj temi i sada u danu nalete...
http://www.zenicablog.com/foto-sjeverni ... -rasvjete/
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ukradeni ... /161021081
mislim da samo jedu govna. eto - ne moze se kabl kupiti da se UN (ili barem NASA) ne pita. sranje, i to kroz rende.
http://www.zenicablog.com/foto-sjeverni ... -rasvjete/
http://www.klix.ba/vijesti/bih/ukradeni ... /161021081
mislim da samo jedu govna. eto - ne moze se kabl kupiti da se UN (ili barem NASA) ne pita. sranje, i to kroz rende.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#14157 Re: Zeničani
Pa sta onda naplacuju u pausalu ako su cijevi nase od podstanice do nas 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14158 Re: Zeničani
zato sto im se moze
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#14159 Re: Zeničani
Niđe veze da stanari ili predstavnici traže kvar, pa majku im jebem jesu li normalni više...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#14160 Re: Zeničani
Ne samo da nadju kvar, nego da obave i radove da se pristupi mjestu kvara, pa da grijanje izvrsi popravku koju ce naplatiti, da bi ti i dalje mogao prodavati svoju robu
I ona neko kaze zasto drzavno sve propada
I ona neko kaze zasto drzavno sve propada
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#14161 Re: Zeničani
Ovo više nije ni smiješno.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14162 Re: Zeničani
normalno da nije smijesno,zalosno je odavno kakvo grijanje imamo,pa je jos zalosnije ovo placanje pausala,a niko da se javno pobuni zbog toga,a ako neko i ode na sud zbog toga,izgubi
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#14163 Re: Zeničani
Ima li iko da pokrene pobunu, direktno u L. Polje da se ide?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#14164 Re: Zeničani
Treba prvo da televizija ode u JP i da se dobiju prave informacije oko ovoga, pa tek onda nesto pokretati.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#14165 Re: Zeničani
Pa zar nemamo dovoljno razloga da idemo ODMAH nego trebamo još istraživati?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14166 Re: Zeničani
Kralj Tvrtko I. wrote:Ima li iko da pokrene pobunu, direktno u L. Polje da se ide?
ti?
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#14167 Re: Zeničani
Ili ti?kakavdanakneiskustvu wrote:Kralj Tvrtko I. wrote:Ima li iko da pokrene pobunu, direktno u L. Polje da se ide?
ti?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#14168 Re: RE: Re: Zeničani
Bi ja sad i odmah! Ali moj odgovor će nas sad skrenuti s teme... Kraj svih silni građanskih udruga (eko forum, forum građana i udruga za čelik) Misliš da nam treba nova koja će se boriti za "grijanje".kakavdanakneiskustvu wrote:Kralj Tvrtko I. wrote:Ima li iko da pokrene pobunu, direktno u L. Polje da se ide?
ti?
Svi građanski problemi se trebaju stopiti u jednu udrugu kako bi bila kompaktna, sposobna i dala pozitivne rezultate. Sad svako jp koje treba da radi za građanski boljitak treba imati grupu građana koja će se boriti za taj boljitak?!
Forum građana se oglasilo podovodm grijanja početkom oktobra...i šta sad rade?! Pored njih ćemo novu udrugu napraviti sa mnom na čelu?! Mislim da to nije rješenje...Rješenje je u forumu građana koji trebaju biti aktivniji (po mom mišljenju) ali naravno sve iziskuje novac i vrijeme...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
#14169 Re: RE: Re: Zeničani
Kralj Tvrtko I. wrote:Bi ja sad i odmah! Ali moj odgovor će nas sad skrenuti s teme... Kraj svih silni građanskih udruga (eko forum, forum građana i udruga za čelik) Misliš da nam treba nova koja će se boriti za "grijanje".kakavdanakneiskustvu wrote:Kralj Tvrtko I. wrote:Ima li iko da pokrene pobunu, direktno u L. Polje da se ide?
ti?
Svi građanski problemi se trebaju stopiti u jednu udrugu kako bi bila kompaktna, sposobna i dala pozitivne rezultate. Sad svako jp koje treba da radi za građanski boljitak treba imati grupu građana koja će se boriti za taj boljitak?!
Forum građana se oglasilo podovodm grijanja početkom oktobra...i šta sad rade?! Pored njih ćemo novu udrugu napraviti sa mnom na čelu?! Mislim da to nije rješenje...Rješenje je u forumu građana koji trebaju biti aktivniji (po mom mišljenju) ali naravno sve iziskuje novac i vrijeme...
slazem se,samo od ovog foruma građana nista konkretno nema
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#14170 Re: Zeničani
Ne znam, nisam upućen u njihov rad samo vidim njihova oglašavanja...i iz tog zaključujem da su slabi na terenu.
Mislim da su trebali pokrenuti neku inicijativu početkom mjeseca kad je zaista bilo problema sa puštanjem grijanja - a ovo sad treba naići na osudu cijele javnosti u Zenici, ovaj bezobrazluk "grijanja" . I ako iza ovog stoji i politika, ali to obične građane ne treba spriječavati u ostvarivanju prava na pošteno grijanje tokom sezone.
Mislim da su trebali pokrenuti neku inicijativu početkom mjeseca kad je zaista bilo problema sa puštanjem grijanja - a ovo sad treba naići na osudu cijele javnosti u Zenici, ovaj bezobrazluk "grijanja" . I ako iza ovog stoji i politika, ali to obične građane ne treba spriječavati u ostvarivanju prava na pošteno grijanje tokom sezone.
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#14171 Re: Zeničani
JP Grijanje se ponasa nevjerovatno odvratno. Mogu mislit koliko su iznervirani ljudi koji zive u tim ulicama. Ovo je cisto kurcenje JP. Ne znam koliki je dug svih korisnika u tom dijelu ali bez obzira na to, ovo je bas iritirajuce.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#14172 Re: Zeničani
Ovo vjerovatno nema veze sa dugom jer je u Grijanju veoma visoka naplativost usluga. Ovdje je nesto drugo u pitanju i zato sam rekao da ovdje treba televizija ili neki novinar ode i ispita sve. Nema teorije da bude sad recimo kvar negdje u gradu, na cijevi i da urade ovako nesto. Jednostavno nesto ne stima.
Neko je u komentarima clanka u vezi ove situacije napisao da ove ulice imaju neki "poseban" ugovor sa JP, zato treba ispitati sta je u pitanju. Zasto imaju poseban ugovor itd (ako imaju) ?
Neko je u komentarima clanka u vezi ove situacije napisao da ove ulice imaju neki "poseban" ugovor sa JP, zato treba ispitati sta je u pitanju. Zasto imaju poseban ugovor itd (ako imaju) ?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65943
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#14174 Re: Zeničani
Mislim da ovo nije jedini slučaj za naplatu njihovih radova. U komentaru sam pročitao da je još negdje bilo ovako... Stanarima je pukla cijev oko zgrade i svi u zgradi su morali ovako platiti izvođenje radova... Naravno kvar je nastao zbog "dotrajalosti opereme" - godinama stare cijevi su sklone pucanju... j.p grijanje na štetu građana mjenja dotrajale cijevi
. Niko nema da stane iza građana i da suprotstavi ovim stvarima. Tu treba da nastupa zaštita građana/forum građana bilo kakva udruga koja ce pravno barem pomoći ljudima.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#14175 Re: Zeničani
Znas kako kazu: mislit` i srat` nije istoKralj Tvrtko I. wrote:Mislim da ovo nije jedini slučaj za naplatu njihovih radova. U komentaru sam pročitao da je još negdje bilo ovako... Stanarima je pukla cijev oko zgrade i svi u zgradi su morali ovako platiti izvođenje radova... Naravno kvar je nastao zbog "dotrajalosti opereme" - godinama stare cijevi su sklone pucanju... j.p grijanje na štetu građana mjenja dotrajale cijevi![]()
. Niko nema da stane iza građana i da suprotstavi ovim stvarima. Tu treba da nastupa zaštita građana/forum građana bilo kakva udruga koja ce pravno barem pomoći ljudima.
Svako pucanje cijevi i njihova popravka mora da ide na njihov racun jer to sve spada u cijenu grijanja kao usluga JP Grijanja.
