Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14151 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nije metak skup 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14152 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za isti novac bih ja radije odabrao Toyotu Corolu u sedan varijanti. Nisu ista klasa, ali ova aktuelna sedan Corola mi baš dobro izgleda. Vitara mi nije pretjerano poželjna.drug_profi wrote: ↑24/11/2022 19:49Otprilike.
GL oprema, ali je hibrid i turbo benzin 130 konja
https://www.olx.ba/artikal/50654418/vit ... turbo-mt6/
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#14153 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovo je samo facelift vitare koja se u prvoj generaciji sa fabrickim plinom i 2wd prodavala po 26.000 KM prije nekih 5g. Tad ih se najviše i prodalo, ovo što se kotrlja po našim cestama je iz toga vakta.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14154 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ima ih dosta i fejslift na cesti, možeš je najlakše poznati po zadnjim svjetlima koja su komplet crvena i meni ružnije izgledaju od onih prije. Zadnju godinu su cijene otišle u nebo, u početku je i fejslift bio sa umjerenijom cijenom.
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14155 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bolje je u ćenifu baciti 40 milja nego za taj leš od vitare.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14156 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma dobro, vjerovatno je to solidan auto. Nemaš u toj klasi skoro ništa povoljnije. Ni meni ne leži puno. Od Suzukija mi leže Swift poprilično i Džimni strašno, ali Džimni 50+ hiljadarki 
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14157 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Imaš alternativu iz drugih klasa.citroen xm wrote: ↑25/11/2022 19:09 Ma dobro, vjerovatno je to solidan auto. Nemaš u toj klasi skoro ništa povoljnije. Ni meni ne leži puno. Od Suzukija mi leže Swift poprilično i Džimni strašno, ali Džimni 50+ hiljadarki![]()
Pa dacia stepwey je za ovo avion.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14158 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa koliko ti je Stepway? 2-3 hiljade manje ako nećeš najosnovniji mogući model. Za početak Vitara je sigurnija na testovima, djeluje mi malo i prostranija mada izgled zna varati i ima kakav takav hibridni sklop i veću snagu što ipak utiče na cijenu možda i više od te razlike.
Nemam ja ništa ni protiv Dačije, dapače, ali i njima su cijene porasle žestoko.
Nemam ja ništa ni protiv Dačije, dapače, ali i njima su cijene porasle žestoko.
- sime_cipol
- Posts: 23425
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14159 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vitara je otisla u nebo kad su hybrid na nju stavili. Vjerovatno jer vise nije imala EU porijeklo.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#14160 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja volim obicna sjedista. Najbolje mi odgovaraju za ledja, za guzove i za noge. Imam njemacka premium Sport sjedista, sve je super, ali da ponovo kupujem, ne bih toliko doplacivao za njih. Ali trebe ih vole i mocno izgledaju.
- Optimist
- Posts: 15529
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#14161 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sad i Duster kosta 45 milja, tresko da se moze nabaviti jeftinije.
Ipak je on rival Vitari a ne Stepway.
Ipak je on rival Vitari a ne Stepway.
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14162 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ne bih dao 45 hiljada za prašstera taman da serem pare....
jebem li im familiju.... al debilitet kupaca je jos signifikantniji prihvatajuci "novo normalno" jbo im novonormalno mater
ta kanta kad je izasla je kostala ispod 20000 maraka ba.... realno vise i ne vrijedi.....
jebem li im familiju.... al debilitet kupaca je jos signifikantniji prihvatajuci "novo normalno" jbo im novonormalno mater
ta kanta kad je izasla je kostala ispod 20000 maraka ba.... realno vise i ne vrijedi.....
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14163 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
quote=kabal1337 post_id=18496820 time=1669319928 user_id=214923]
logicno san dvadesetogodisnjaka da nadokade manjak cune
[/quote]
ja sam manjak cundarice nadoknadjivo opel kadettom svojevremeno.... sad ga vise i ne koristim
a vidimo se samo onim podvoznim gedalom
logicno san dvadesetogodisnjaka da nadokade manjak cune
[/quote]
ja sam manjak cundarice nadoknadjivo opel kadettom svojevremeno.... sad ga vise i ne koristim
a vidimo se samo onim podvoznim gedalom
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14164 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
koga ?? kadetta ili??
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14166 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
oba
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#14167 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
[quot2e=Seyfo post_id=18498186 time=1669396307 user_id=195413]
Ovo je samo facelift vitare koja se u prvoj generaciji sa fabrickim plinom i 2wd prodavala po 26.000 KM prije nekih 5g. Tad ih se najviše i prodalo, ovo što se kotrlja po našim cestama je iz toga vakta.
[/quote]
Nikad se nijedan model Suzukija nije prodav'o sa "fabrickim" plinom.
Ovo je samo facelift vitare koja se u prvoj generaciji sa fabrickim plinom i 2wd prodavala po 26.000 KM prije nekih 5g. Tad ih se najviše i prodalo, ovo što se kotrlja po našim cestama je iz toga vakta.
[/quote]
Nikad se nijedan model Suzukija nije prodav'o sa "fabrickim" plinom.
- ElRe
- Posts: 16934
- Joined: 12/12/2011 11:28
#14168 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
45000 taman vrijedi kao 35000 prije koroneskrbavi-admin wrote: ↑25/11/2022 21:00 ne bih dao 45 hiljada za prašstera taman da serem pare....![]()
![]()
![]()
jebem li im familiju.... al debilitet kupaca je jos signifikantniji prihvatajuci "novo normalno" jbo im novonormalno mater
ta kanta kad je izasla je kostala ispod 20000 maraka ba.... realno vise i ne vrijedi.....
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14169 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ja ne vjerujem u te inflacije i pm, nego da je ovo sve bogacenje pojedinaca tj. da nadoknase sve sto su zijanili u coroni...
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14170 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dacia za 34 milje je ljepša i opremljenija od ove vitare, za još dvije milje je fakat avion za vitaru.citroen xm wrote: ↑25/11/2022 19:18 Pa koliko ti je Stepway? 2-3 hiljade manje ako nećeš najosnovniji mogući model. Za početak Vitara je sigurnija na testovima, djeluje mi malo i prostranija mada izgled zna varati i ima kakav takav hibridni sklop i veću snagu što ipak utiče na cijenu možda i više od te razlike.
Nemam ja ništa ni protiv Dačije, dapače, ali i njima su cijene porasle žestoko.
Puno je to love i za daciu,..ali uporedivi su.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14171 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
hibrid, turbo benzin 130 hp
Kljucne rijeci
Kljucne rijeci
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14172 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kolika je snaga elektromotora u toj Vitari "hibrid"?
Može li se voziti isključivo na elektromotorni pogon?
Može li se voziti isključivo na elektromotorni pogon?
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14174 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ma moro je nesto i ne znat, nije izguglo dobro 
- hopi
- Posts: 7260
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
