Kako bi bio dobar scenario, oni nas podcijene, a mi ih mlatnemoTomahawk11 wrote:Za Ahmeta upitno, putuje sa ekipom. Neće početi, da li će ući poslije, ne zna se.
Marković rezervni golman povrijeđen. Za ostale nema ništa.
Dakle, nema povratnika za revanš.
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#14126 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14127 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Otputovaše, ako Bog da da se vrate sa prolazom.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#14128 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Direktni let za Minsk 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14129 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Turkish?gold'n'brown wrote:Direktni let za Minsk
Pa red je i bio kad su već sponzori.
- Kaligrafija
- Posts: 3887
- Joined: 24/12/2010 11:37
- Location: Lociranje u tijeku...
#14130 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
sencobih wrote:Ispade i Celtic, ubio ga Cluj 4-3 i to u gostima, jebe se rumunima što su izvukli bivšeg prvaka Europe. Mi koga god izvučemo pronalazimo alibije tako što protivnika u zvijezde dižemo. Prevelik respekt svega i svakoga nas košta svaki put bilo kakve šanse za nekakav uspjeh. Daleko smo mi još od bilo kakvog iskoraka. Doduše ima napredka jer nas više ne kantaju visokim rezultatom. Korak po korak.
Gdje su sad oni sto su se smijali, kad sam rekao da je ovaj Celtic igrom karina i da je igrom u pet deka sa Kajratom... Ko klub je velik, ali trenutna igra i igraci su kita, pa cak i njihova liga...! Kad sam rekao da smo izgubili jer smo kukavicki usli u prvu utakmicu, sad se to i pokazalo... Pobijedi ih i to u gostima Cluj koji nije po kvalitetu ni pola onog kluba, sa kojim smo mi nekad igrali... Zasto, pa otvorili igru, vi nama gol, mi vama gol, pa ko vise... A nisu ni kuci izgubili... Cinjenica je da su ova oba kluba bolja od nas, ali moglo se igrati hrabrije... Imao sam osjecaj da smo skinuli gace, kad je izvuceno da igramo sa Celticom...!
Sutra aBd prolazimo...!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14131 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Pa za nas nisu kita, vidjelo se da kao ekipa odskaču debelo.
Ne znam što je to teško priznati.
To što je njih Cluj izbacio ne mijenja činjenicu.
Imao je Celtic više prilika od njih, samo što su oni sve svoje iskoristili i na kraju kad se sve sabere, dali više golova i prošli.
Ne prođe uvijek bolja ekipa.
Ne znam što je to teško priznati.
To što je njih Cluj izbacio ne mijenja činjenicu.
Imao je Celtic više prilika od njih, samo što su oni sve svoje iskoristili i na kraju kad se sve sabere, dali više golova i prošli.
Ne prođe uvijek bolja ekipa.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14132 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Jesu možda oni kita, ali mi smo još veća kita. U tome je poenta. Iza njih smo miljama daleko i ne znam što pokušavaš nešto dokazati što ne možeš. Čuj skinuli gaće, a u prvoj utakmici, prvo poluvrijeme bili bare-bare, još smo prvi i poveli. U drugoj isto počeli lijepo i onda pali. Zabili za 1:1. Ovo nije "skidanje gaća". Da smo mogli bolje odigrati, mogli smo, ali to ne bi pravilo neku veću razliku.Kaligrafija wrote: Gdje su sad oni sto su se smijali, kad sam rekao da je ovaj Celtic igrom karina i da je igrom u pet deka sa Kajratom... Ko klub je velik, ali trenutna igra i igraci su kita, pa cak i njihova liga...! Kad sam rekao da smo izgubili jer smo kukavicki usli u prvu utakmicu, sad se to i pokazalo... Pobijedi ih i to u gostima Cluj koji nije po kvalitetu ni pola onog kluba, sa kojim smo mi nekad igrali... Zasto, pa otvorili igru, vi nama gol, mi vama gol, pa ko vise... A nisu ni kuci izgubili... Cinjenica je da su ova oba kluba bolja od nas, ali moglo se igrati hrabrije... Imao sam osjecaj da smo skinuli gace, kad je izvuceno da igramo sa Celticom...!
Sutra aBd prolazimo...!
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#14133 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nemam pojma, samo vidim let naTomahawk11 wrote:Turkish?gold'n'brown wrote:Direktni let za Minsk
Pa red je i bio kad su već sponzori.
https://www.sarajevo-airport.ba/Page/Odlasci
Broj leta je EE8413 ali ne mogu da ga nadjem na flightradar-u. Mislim da je avion dosao iz Maribora.
- rocco_siffredi
- Posts: 1643
- Joined: 25/07/2015 14:13
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14135 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Piše da će poletjeti sa malim zakašnjenjem zbog vremenskih (ne)prilika.gold'n'brown wrote:Nemam pojma, samo vidim let naTomahawk11 wrote:Turkish?gold'n'brown wrote:Direktni let za Minsk
Pa red je i bio kad su već sponzori.
https://www.sarajevo-airport.ba/Page/Odlasci
Broj leta je EE8413 ali ne mogu da ga nadjem na flightradar-u. Mislim da je avion dosao iz Maribora.
- Kaligrafija
- Posts: 3887
- Joined: 24/12/2010 11:37
- Location: Lociranje u tijeku...
#14136 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Nemoj zajebavat, jel kuci postavljena taktika da se branimo, bunkerisemo, pa da igramo na kontre samo...!? Jeste! Da li smo glupavo nabijali loptu, tj. golman, kojem je tako receno siguran sam, da radi, bez da se iznese lopta od noge do noge, da se nesto napravi!? Jesmo! Cija je to greska!? Husrefova! Veliki respekt imam za HM, ali ta utakmica je samo njegova greska, zbog Atalante je precijenio protivnika...! Jel ovaj Cluj slabiji od onog s kojim smo mi igrali, 100%, da li je nasa sadasnja ekipa, bolja od one nase tada, nisam siguran, ali znam da su ti tada momci igrali sa vecim zarom! Jesu ovi bolji od nas, ali ne toliko, da nismo mogli bolje... Sad sta je, tu je, da ne kenjamo vise o sbb-kbb, aBd sutra da pobijedimo i prodjemo dalje...! Bolji smo od ovog Bate B., siguran sam, da smo kompletni, nebi ni sumnjao u pobjedu, cak mislim da i redukovani mozemo proci dalje...!Logovan wrote:Jesu možda oni kita, ali mi smo još veća kita. U tome je poenta. Iza njih smo miljama daleko i ne znam što pokušavaš nešto dokazati što ne možeš. Čuj skinuli gaće, a u prvoj utakmici, prvo poluvrijeme bili bare-bare, još smo prvi i poveli. U drugoj isto počeli lijepo i onda pali. Zabili za 1:1. Ovo nije "skidanje gaća". Da smo mogli bolje odigrati, mogli smo, ali to ne bi pravilo neku veću razliku.Kaligrafija wrote: Gdje su sad oni sto su se smijali, kad sam rekao da je ovaj Celtic igrom karina i da je igrom u pet deka sa Kajratom... Ko klub je velik, ali trenutna igra i igraci su kita, pa cak i njihova liga...! Kad sam rekao da smo izgubili jer smo kukavicki usli u prvu utakmicu, sad se to i pokazalo... Pobijedi ih i to u gostima Cluj koji nije po kvalitetu ni pola onog kluba, sa kojim smo mi nekad igrali... Zasto, pa otvorili igru, vi nama gol, mi vama gol, pa ko vise... A nisu ni kuci izgubili... Cinjenica je da su ova oba kluba bolja od nas, ali moglo se igrati hrabrije... Imao sam osjecaj da smo skinuli gace, kad je izvuceno da igramo sa Celticom...!
Sutra aBd prolazimo...!
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#14137 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Činjenica je da je ova ekipa Celtica daleko kvalitetnija ekipa od naše, sve ostalo je šuplja.
Kakva je ova ekipa Cluja blage nemam, tj. da li su bolji od onog Cluja s kojim smo mi igrali ili nisu.
Kakva je ova ekipa Cluja blage nemam, tj. da li su bolji od onog Cluja s kojim smo mi igrali ili nisu.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#14138 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Tu su negdje s onom ekipom iz 2009 igrom slučaja sam ih gledao zadnjij mjesec nekoliko puta.Tomahawk11 wrote:Činjenica je da je ova ekipa Celtica daleko kvalitetnija ekipa od naše, sve ostalo je šuplja.
Kakva je ova ekipa Cluja blage nemam, tj. da li su bolji od onog Cluja s kojim smo mi igrali ili nisu.
Moja poenta je više da je ovaj Celtik ekipa s kojom se mozes nadigravati to da li su kvalitetniji jesu, al' ocigledno nisu blizu kao one ekipe što su nam šamarale..
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14139 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma bezveze vam priča. Trebali smo nabiti Celtic u njihov šesnaesterac i utrpati im po 5 komada i ovdje i tamo. Kita od ekipe. Dokaz? Cluj ih izbacio. Znači mogli smo i mi. Čekam kiks Barce od nekih levata pa da donesem zaključak da smo mogli i Barcu klepiti samo da nam je do njih dobaciti.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#14140 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Tanki smo mi to je činjenica, nego nam vazda ostane žal da smo možda mogli nešto .... pogotovo kad vidiš neke druge rezultate, a možda je i to bolje nego da nas odmah postave na mjesto i izbuše ko kantu. Jedino mi žao momaka što se izpovrjeđivaše pa sad jedva sastavimo ekipu i za ove naše ligaške utakmice
- GandalfSivi
- Posts: 22786
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#14141 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Jeste ali smo slavili kad ga zabismo za 1:1, a nismo odmah trcali prema centru da zabijemo jos 2-3. Benjamine, Benjamine, gdje ce ti dusaLogovan wrote: Jesu možda oni kita, ali mi smo još veća kita. U tome je poenta. Iza njih smo miljama daleko i ne znam što pokušavaš nešto dokazati što ne možeš. Čuj skinuli gaće, a u prvoj utakmici, prvo poluvrijeme bili bare-bare, još smo prvi i poveli. U drugoj isto počeli lijepo i onda pali. Zabili za 1:1. Ovo nije "skidanje gaća". Da smo mogli bolje odigrati, mogli smo, ali to ne bi pravilo neku veću razliku.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14142 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
HAJDE SARAJ'VO!
JEBI BJELORUSE!
JEBI BJELORUSE!
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#14144 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ima li neki link ljudi?
-
Erice39
- Posts: 167
- Joined: 24/09/2018 01:35
#14145 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Biće na youtubeAwakened wrote:Ima li neki link ljudi?
-
Awakened
- Posts: 755
- Joined: 19/08/2013 03:33
#14146 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Hvala!Erice39 wrote:Biće na youtubeAwakened wrote:Ima li neki link ljudi?
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#14147 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Sudija je debil
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#14148 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Gavric odlican nazad
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#14149 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Tatar ko drogiran, daj trzni se malo ba!
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#14150 Re: FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga.
Ma igraju pod nekim strahom, osjeti se... Letic pogubljen... Ne zna u trku centrirati ala Bekic

