Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14101 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Last edited by mk ultra on 23/11/2022 21:31, edited 1 time in total.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#14102 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Od opreme na osnovu slika plavi ima jednozonsku klimu u odnosu na dvozonsku kod crnog, i ima slabiju multimediju bez navigacije. Felge bez obzira na znak Audija prvi put ih vidim kod Audija. Nisam siguran koji mu je mjenjac stronic ili multitronic. Izgleda da nema prednje senzore za parkiranje a u toj opremi koliko sam vidjao treba da ima. Cudna kombinacija opreme. Sto nije rijedak slucaj za Audi. Ostalo ne mozes na osnovu slika procjeniti
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
- sime_cipol
- Posts: 23413
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14104 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jel ovaj plavi MultiTronic ili S-Tronic 
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14105 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Cvatro su svi dsg pa i 3.0
Ne znam ali meni ta kombinacija nije najdraza
- B6Redhell
- Posts: 7818
- Joined: 25/12/2010 04:56
#14106 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A jeli MultiTronic audijev naziv za cvt…??
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
Seawolf
- Posts: 9168
- Joined: 14/06/2012 22:59
#14108 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A zar se 2.0 TDI od 125 kW / 170 PS nije prestao ugrađivati u A4 B8 znatno prije 2014-e?artur morgan wrote: ↑23/11/2022 21:28 Od opreme na osnovu slika plavi ima jednozonsku klimu u odnosu na dvozonsku kod crnog, i ima slabiju multimediju bez navigacije. Felge bez obzira na znak Audija prvi put ih vidim kod Audija. Nisam siguran koji mu je mjenjac stronic ili multitronic. Izgleda da nema prednje senzore za parkiranje a u toj opremi koliko sam vidjao treba da ima. Cudna kombinacija opreme. Sto nije rijedak slucaj za Audi. Ostalo ne mozes na osnovu slika procjeniti
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14109 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jeste, ali Olx prodavači često nisu u stanju napisati ni tačan broj kw odnosno ks na oglasu.Seawolf wrote: ↑23/11/2022 23:53A zar se 2.0 TDI od 125 kW / 170 PS nije prestao ugrađivati u A4 B8 znatno prije 2014-e?artur morgan wrote: ↑23/11/2022 21:28 Od opreme na osnovu slika plavi ima jednozonsku klimu u odnosu na dvozonsku kod crnog, i ima slabiju multimediju bez navigacije. Felge bez obzira na znak Audija prvi put ih vidim kod Audija. Nisam siguran koji mu je mjenjac stronic ili multitronic. Izgleda da nema prednje senzore za parkiranje a u toj opremi koliko sam vidjao treba da ima. Cudna kombinacija opreme. Sto nije rijedak slucaj za Audi. Ostalo ne mozes na osnovu slika procjeniti
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#14110 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prestao se ugrađivati u 2011. godini. Nije se ugrađivao u facelift modele - A4 b8.5, koji su u proizvodnji bili od druge polovine 2011. godine. Zamijenio ga je 2.0 tdi 130 kw/177 hp. U olx oglasu je najvjerovatnije greška u samom oglasu a da je pravilno bilo naznačiti ovaj motor od 130 kw. Opet, provjerit i to za svaki slučaj kad se bude gledalo auto, da nije motor mijenjan.Seawolf wrote: ↑23/11/2022 23:53A zar se 2.0 TDI od 125 kW / 170 PS nije prestao ugrađivati u A4 B8 znatno prije 2014-e?artur morgan wrote: ↑23/11/2022 21:28 Od opreme na osnovu slika plavi ima jednozonsku klimu u odnosu na dvozonsku kod crnog, i ima slabiju multimediju bez navigacije. Felge bez obzira na znak Audija prvi put ih vidim kod Audija. Nisam siguran koji mu je mjenjac stronic ili multitronic. Izgleda da nema prednje senzore za parkiranje a u toj opremi koliko sam vidjao treba da ima. Cudna kombinacija opreme. Sto nije rijedak slucaj za Audi. Ostalo ne mozes na osnovu slika procjeniti
-
emko1234
- Posts: 5069
- Joined: 23/06/2009 21:57
- Location: sarajevo
#14111 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Plavi je bio crn. Vozao ga sin od gazde. Ne vrijedi ni jedan tih para. Ako je ili ili, onda plavi. Iako ga ja zbog multitronica ne bih ni pogledao.ticmaaa wrote: ↑23/11/2022 19:59 sta mislite sta je bolje uzet?
AUDI A4 Quatro 2014.GOD Autom..S Line. 170 ks (27.950 KM)
https://www.olx.ba/artikal/49650045/aud ... ne-170-ks/
Problem plavog je, jer je farban. Crni presao duplo vise od plavog. 3x s line je
Audi A4 Quattro 130 kw full led 3 x s line nov nov (26.700 KM)
https://www.olx.ba/artikal/50484579/aud ... e-nov-nov/
-
dado_
- Posts: 747
- Joined: 25/12/2012 11:35
#14112 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
@emko1234 nije multitronic isao s quattrom.
Meni plavi lose izgleda za godiste i km, trebao bi biti kao nov... ni ovaj crni nije kakva pljacka... trazi dalje
Edit ma nije los crni ako je ovako sve kosto pise, cijena jaka al quattro ove cetvorke su rijetke i na cijeni bas... tako da, ako je izmedju ova 2 crni, mada bi ja uvijek automatika prije...
Meni plavi lose izgleda za godiste i km, trebao bi biti kao nov... ni ovaj crni nije kakva pljacka... trazi dalje
Edit ma nije los crni ako je ovako sve kosto pise, cijena jaka al quattro ove cetvorke su rijetke i na cijeni bas... tako da, ako je izmedju ova 2 crni, mada bi ja uvijek automatika prije...
-
ticmaaa
- Posts: 90
- Joined: 07/04/2011 21:14
#14113 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
zasto ne vrijedi crni 26k ako je 3x s Line, reg godinu dana i quattro
Audi A4 Quattro 130 kw full led 3 x s line nov nov (26.700 KM)
https://www.olx.ba/r/50484579/94204
ili ako moze pomoć koji audi a4 s-line uzet do 30k km?
Audi A4 Quattro 130 kw full led 3 x s line nov nov (26.700 KM)
https://www.olx.ba/r/50484579/94204
ili ako moze pomoć koji audi a4 s-line uzet do 30k km?
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14115 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
26 hiljada za a4 iz 2012te
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
-
dado_
- Posts: 747
- Joined: 25/12/2012 11:35
#14117 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prije godinu bi ti rekao da si lud, sad po ovim cijenama i vrijedi.. dobro skontaj, auto staro 10g i s 200 na satu, radije se strpi i nabaci jos koju hiljadu pa uzmi novi model, neces s line naci ali ce biti generaciju novije auto i mladje 4-5 godina...ticmaaa wrote: ↑24/11/2022 12:30 zasto ne vrijedi crni 26k ako je 3x s Line, reg godinu dana i quattro
Audi A4 Quattro 130 kw full led 3 x s line nov nov (26.700 KM)
https://www.olx.ba/r/50484579/94204
ili ako moze pomoć koji audi a4 s-line uzet do 30k km?
- drug_profi
- Posts: 65427
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14118 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Berlijeta nudi vitaru hybrid 2wd za 39.900
Sa isporukom u martu.
Ako koga zanima.
Ponuda vazi do kraja novembra.
Sa isporukom u martu.
Ako koga zanima.
Ponuda vazi do kraja novembra.
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14119 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisam gledao utakmicu, samo kratko vidio ko igra.
Japanci to imaju ono kao u igricama nitro?
- Rockefeller
- Posts: 8706
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
- Ramzess Veliki
- Posts: 18286
- Joined: 11/02/2013 11:32
#14121 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
... audija bilo kojeg ... 
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14122 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
https://www.olx.ba/artikal/50424913/aud ... -s-tronic/
https://www.olx.ba/artikal/50486522/audi-a6-face-lift/
https://www.olx.ba/artikal/30329906/aud ... -limuzina/
Da stvar bude još gora, nijedan nema ni LED paket. Jedino što ovaj prvi ima neke opreme, ova ostala dva suhi klotovi.
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14123 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ne tijeraju puškom da se kupi
tako da ne vidim problem
tako da ne vidim problem
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14124 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da li neko zna zašto se BMW-ovi SUV-ovi označavaju slovima X (X1,....,X7)? Zato što im se vlasnici potpisuju sa X ili?
[Odoh u ćošak.]
[Odoh u ćošak.]
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14125 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
extreme driving machine 
